Bozkávanie dievča vo sne: čo to je?

Stáva sa, že ľudia snívajú veľmi zvláštne obrázky. A niekedy chcete chápať - prečo by to bolo? Napríklad, ak človek vidí, že sú vo sne bozkávať dievča - čo to znamená? Zvlášť, keď je to cudzinec. Alebo ak sa táto vízia objavila aj dievčaťu. Existuje veľa otázok, a preto by ste im mali odpovedať.

Dôležité vedieť

Bozk je niečo, čo priamo súvisí s prejavom pocitov a emócií. A vzťahu tiež. Niekedy tieto sny znamenajú podvedomú túžbu. A niekedy niečo iné. Aby sme poskytli kompetentný výklad tejto vízie, je potrebné objasniť všetky okolnosti, ktoré boli vo sne. A nielen ich. Je tiež dôležité, či dievča pozná alebo nie. Je to v obývanom priestore (nezáleží na tom, či je blízka priateľka, alebo je to osoba, s ktorou sa snovateľ raz a potom náhodou zrazil), alebo je to len fikcia predstavivosti a fantázie. A samozrejme, na čom záleží je vzťah, ktorý spája jej so snílkou. Mali by ste tiež brať do úvahy, akú charakteristiku sú - priateľskí, milujúci alebo dokonca nepriateľskí. A samozrejme, ďalšia nuansa stojí za zváženie.

Podľa ezoterickej snovovej knihy

Bozkávanie vo sne s neznámym dievčaťom na esoterickej snovovej knihe - nevhodnému správaniu alebo levosti.Je to potrebné vziať do úvahy a byť opatrnejší - čo je málo pokušenia stretnúť sa na ceste. V takom prípade, ak ona políbi sama snívač - pre choroby a zlé zdravie. Ale nebojte sa príliš veľa, pretože to prejde rýchlo. Ak osoba bozká s vášnivou a temperamentnou špeciálnou - potom je to nový vzťah, ktorý sa môže rozvinúť do manželstva.

Ale vidieť známu pani - aby sa k nej blížila. Pravdepodobne sa čoskoro stane niečo, kvôli čomu bude snímač a dievča začať lepšie komunikovať. Ale ak v živote nie je veľmi dobre spojený s dobrými vzťahmi - k zmiereniu.

Dream Miller

Ak ich niekto videl, že bozkávajú dievča vo sne, mali by ste sa pozrieť na Millerovu snovú knihu. Hovorí sa, že táto vízia prináša zisk. A blázon. Bude prijaté nie úplne úprimne. Ak sa bozk vyskytol počas tanca - na stabilný a silný vzťah, ktorý veľmi skoro môže začať snítať. A bozkávať svojho milovaného - aby sa ich vzťah čoskoro rozrástol do niečoho viac.

Je dôležité pripomenúť si okolnosti, za ktorých sa všetko stalo. Bozkávanie vo sne s dievčaťom v úplnej tme - neopatrnosťou, klamstvami, podvodom. Je potrebné zohľadniť toto označenie.A bozkávanie vo sne s dievčaťom, ktoré pláča - zmeniť.

Ak sa všetko stane v daždi - potom to bude čoskoro vyčistené z povestí a ohovárania. Ale vstúpiť do takého úzkeho kontaktu s milovaným najlepším priateľom - k neistote a pochybnostiam.

Ak chcete poskytnúť presnejšiu interpretáciu, musíte brať do úvahy aj vlastné pocity o tom, čo sa deje. Ak človek videl, ako pobozkali dievča vo sne a necítili sa od neho príjemné - potom ide o ľahostajnosť a dokonca nedôveru voči príbuzným alebo príbuzným. Nenechajte sa bozkávať v reakcii - na nevedomosť. Ale ak to urobil človek s úsmevom - na triky. Je to úplne iná vec, keď sa chlap aj dievča bozkávali s úsmevom. Toto je znakom vzájomnej nežnosti, lásky, úprimnosti a dôvery. A keď snívač cíti radosť z toho, čo vidí v nočnom sne - môžete sa radovať. Znamená to, že sa čoskoro objaví príjemné romantické dobrodružstvo. Alebo aj milostný príbeh.

Podľa Freudovej snovovej knihy

Keď si človek pamätá, že bozkávajú dievča vo sne, mali by ste sa tiež pokúsiť reprodukovať detaily tejto vízie. Napríkladbozk s cudzincom v jasne osvetlenej miestnosti (alebo v akejkoľvek inej miestnosti) s veľkým počtom ľudí zvyčajne znamená, že čoskoro bude musieť snívajúci prejaviť správanie, ktoré nie je pre neho charakteristické. Je možné, že to bude ostenčné. To si bude vyžadovať situáciu, takže by ste mali byť pripravení na takýto priebeh udalostí.

Ale bozkávanie vo sne s dievčaťom na perách, byť v miestnosti s tlmeným svetlom - spáchať vyrážky, ktoré by znamenali zlý postoj pracovných partnerov. Je možné, že to všetko povstane do nepriateľstva. Ak sa všetko stalo so svetlom a bez ľudí, potom by to znamenalo, že čarodejník čoskoro vykoná nejaký dosť ušľachtilý čin a všetci by o tom vedeli bez ohľadu na to, ako sa ho pokúsil skryť. Ale pobozkať krásnu dámu pred ľuďmi a zároveň byť nepovšimnutá - na úspešné rozvíjanie udalostí. A mimochodom, môže byť možné vykonať nejaké podnikanie, ktoré sa nedá nazvať čisto.

Sen interpretácia XXI storočia

Mnohí chlapci sa pýtajú: "Mal som sen - bozkávam dievča ... Čo to môže znamenať?" Nuž, existuje niekoľko kníh interpretácií, ktoré môžu vysvetliť.A jedna z najpopulárnejších je moderná kniha snov. Hovorí, že vízia je dobrá. Takže mladý muž so svojim milovaným bude v poriadku. Ale ak nechce z neho prijímať tento prejav pocitov - nie dobrého. Hádky a dokonca aj oddelenie sú možné. Ak sa správa veľmi emocionálne a vášnivo reaguje na svojho milovaného - dobrého znamenia. Sľubuje len posilnenie vzťahov a prípadne aj manželstvo.

Čo sen o bozkávaní dievčaťa znamená pre muža stredného veku? To má zaistiť, že v reálnom živote dávajte pozor. Ak má hriech za chrbtom, pokiaľ ide o hľadanie dobrodružstiev na strane, potom to stojí za to, aby to bolo zviazané, inak by o tom mohla zistiť manželka alebo životný partner a všetko sa skončí zle. Ale vidieť svoj bozk s rozrušenou alebo urazenou dievčinou - k hádke, ktorá sama osebe spôsobí prerušenie vzťahov. Ak chcete zachrániť situáciu, stojí za to byť opatrný pri komunikácii so svojim milovaným.

Výklad pre ženy

Stáva sa taký sen pre dievčatá. A to spôsobuje veľa otázok. No, taký nočný sen často nesie zápornú hodnotu. To znamená, že priatelia sa čoskoro môžu odvrátiť od dievčaťa.V blízkej budúcnosti očakávajú aj vážne testy. Preto by ste mali byť pripravení na nečakané zákruty osudu.

Dievča by tiež malo byť opatrné, keby videla, že jej milenec pobozkal cudzinca. Toto je hádka, a možno aj oddelenie. Je možné, že príčinou škandálu bude jeho zrada.

Zrada v sne

Niekoľko slov by malo byť povedané o tom, čo to znamená pre muža vidieť víziu, v ktorej jeho priateľka pobozkal niekoho iného. Je to veľmi nepríjemný sen a nemôže nič dobre viesť. To je na skutočnosti, že nádeje, ciele a sny v reálnom živote sa pravdepodobne nestane skutočnosťou. V blízkej budúcnosti. Preto je lepšie odložiť ich implementáciu neskôr.

Ešte horšia predpoveď pochádza z vízie, v ktorej človek, ktorý bozkáva rušnú dievča, je najlepší kamarát snov. Tento sen znamená, že v skutočnosti musíte čeliť zrada, lži, duplicite a pokrytectvu. A môže sa prejavovať ako zo strany milovaného, ​​tak aj od priateľa. A nakoniec, ďalší výklad, ktorý by sa mal vziať do úvahy. Úzkostné videnie možno považovať za sen, v ktorom nie je vidieť tvár človeka, ktorý bozkáva dievča. To je nevedomosť. Čoskoro bude zasvätený a stanovený, ale nie je známe, od koho by sa malo očakávať.Takže, len v prípade, stojí za to byť bdelý a nikto neverí. Predvídavosť v tejto situácii nebude zbytočná.

Ezoterická kniha snov

Podľa tejto knihy snov, bozkávanie vo sne s neznámym dievčaťom nie je veľmi dobré znamenie, ktoré naznačuje tvoju mizernosť alebo neslušné správanie. Berte tieto informácie na vedomie, pretože v živote je veľa pokušenia, za ktoré môžete zaplatiť príliš vysokú cenu. Ak bol cudzinec iniciátorom bozku, mali by ste sa postarať o svoje vlastné zdravie. Možno sa budete musieť vysporiadať s vážnou chorobou. Ale napriek všetkému sa budete rýchlejšie zlepšovať. Ak bol bozk neuveriteľne vášnivý - pred vami čaká na nový romantiku, čo môže viesť k svadbe.

Bozk s priateľkou - svojím zblížením s ňou. Ak v reálnom živote zriedka komunikujete s touto dievčaťou, potom čoskoro vaše stretnutia a rozhovory na rôznych témach budú pravidelné. Nesúhlasíte alebo nesúhlasíte - k zmiereniu.

Moderná kniha snov

Otvorením knihy snov XXI. Storočia môžete ľahko nájsť to, čo spánok znamená. Bozkávanie dievčaťa - k prosperite vo vzťahu so svojím milovaným,najmä ak bol bozk neuveriteľne vášnivý. Avšak v prípade, že dievča nevyjadrilo konkrétnu túžbu priblížiť sa k vám, stojí za to čakať na problémy. Možno vo vašom vzťahu dôjde k vážnym nezhodám, ktoré môžu viesť k častým škandálom a dokonca k odlúčeniu.

Muž stredného veku, ktorý premýšľal: "Mal som sen, pobozkám dievča, čo očakávať?" - musíte byť opatrný. Ak má snítač pani, potom budete musieť s ňou ihneď prerušiť kontakt, pretože snáď manžel si uvedomí svoje dobrodružstvo. Bozkávanie s núdzovou ženou - hádka, ktorá by mohla vyvolať prerušenie vzťahov. Ak chcete vyhnúť sa problémom, venujte viac pozornosti svojmu milovanému, urobte viac komplimentov.

Stáva sa to a toto

Ak žena mala sen, v ktorom pobozkáva dievča - čakajte na problémy. Vaši priatelia sa s najväčšou pravdepodobnosťou odvrátia od teba a potom nasledujú sériu komplexných testov. Pripravte sa na všetky druhy prekvapení, ktoré vás môžu zraziť. Ak ste videli, ako váš muž vášnivo pobozkáva cudzinca, potom sa v budúcnosti hádky s vašim blízkym sú možné.

Freudan Dream

Tento autoritatívny zdroj tvrdí, že ak ste pobozkal dievča vo sne, v reálnom živote by ste mali venovať pozornosť problémom v intímnom živote. A je potrebné vziať do úvahy úroveň vášne, ktorá bola prítomná počas bozku. Čím vyššie je to, tým závažnejšie sú vaše problémy na osobnom fronte. Podľa Freudovej snovovej knihy je bozk personifikáciou sexuálneho styku.

Ak iniciatíva bozkávať dievča prišla od speváka, potom symbolizuje jeho túžbu zaujať dominantnú rolu v reálnom sexu so svojím partnerom. Úloha pasívneho milenca je vhodná pre tých mužov, ktorí bozkávali vo sne s dievčaťom, ktorý urobil prvý krok k zblíženiu. Často takéto sny vidia Alfonso.

V prípade, že spací muž má sen, v ktorom sa zamiluje pár v láske, existuje riziko, že sa ocitne v centre nepríjemného príbehu, dobrodružstva. Bozkávanie vo sne s bývalou priateľkou je pomerne znepokojujúcim signálom varovania pred hlbokými problémami so súčasným partnerom. Snažte sa byť jemnejší, zhovievavý a poslušný, iba v tomto prípade budete mať možnosť zachovať vzťah.

Dream podkrovie

Podľa tejto snovovej knihy bozkáva dievča na perách (priateľa) vo sne - v skutočnosti zažívate neuveriteľnú sexuálnu príťažlivosť pre túto osobu. Ak sa prebudíte pred tým, ako sa dostanete blízko k kráse, potom váš mozog dokáže potlačiť zakázané pocity. Možno nie ste proti samotnému bozku, ale myseľ si jasne uvedomuje, že to nie je možné z dôvodu určitých okolností.

Bozk vo sne

V skutočnom živote aj vo svete nočných snov môžu mať bozky úplne iné postavy. Niektoré môžu byť neškodné, priateľské a iné - horiace a vášnivé. Preto sa objavilo obrovské množstvo interpretácií.

Ak chcete pobozkať známu dievčinu na tvári - v skutočnosti ju dlžíte niečo, nájsť čas a peniaze, aby ste jej poďakovali. Ak ste hladil krk, potom by ste mali prekonať vašu nerozhodnosť, ktorá vo vašom živote spôsobuje veľa problémov a nezvyšuje sa opačného pohlavia. Zacvaknite v sne neznámej dievčine na čele - v blízkej budúcnosti dokončíte prácu, ktorej úspech už dávno stratil vieru. Bozkávanie do ucha - mali by ste skrotiť váš egoizmus a tiež obrátiť pozornosť na milovaného, ​​ktorý sa cíti osamelý.

Keď sa pozeráte na svoju bozku, je včasný zvon o nebezpečenstve.Pokúste sa odložiť podpis cenných papierov na iný čas, najmä tie, ktoré sú podozrivé. Nezabudnite na požiadavky obchodných partnerov, ktorí chcú v najbližších dňoch uzavrieť vážne obchody. A tiež nedôverujte svojmu vlastnému majetku neznámym ľuďom. Muž, ktorý políbi svoje milované oko, v skutočnosti zažíva veľmi vysoké duchovné a morálne pocity voči svojmu partnerovi. Bude perfektným manželom, počas svojho života bude chrániť svojho manžela.

Bozkávanie chrbtom vášho milovaného - snažte sa stať sa vytrvalším a pevnejším. Iba vďaka týmto vlastnostiam budete schopní prežiť všetky problémy bez ohýbania za daných okolností. Budete môcť nájsť východisko aj z kritickej situácie, keď získate podporu od blízkych. Ak sa rozhodnete pohladiť žalúdok dievčaťa vo sne - čoskoro sa ponoríte do vírivky komfortu lásky. Bozk v hlave symbolizuje skutočnosť, že ste dlhšiu dobu nevenovali pozornosť vášmu spolužiakovi.

Ak vám žena dála bozk, takýto sen svedčí o tom, že ste absolútne nie sú pripravení vybudovať vážny vzťah.Ste príliš romantická osoba, ktorá žije vo svojich vlastných fantáziach, ktorá hľadá perfektnú dievčinu v každom zmysle. Telové potešenia sú pre vás cudzie.

Dúfajúce sny

Pozrite sa na priateľa, ktorý už nie je nažive, a pobozkajte ju - pred vami čakajú na veľa udalostí. Niektoré z nich vám prinesú potešenie, zatiaľ čo iní vás budú nervózni. Všetko sa však skončí dobre, dostanete obrovské množstvo emócií a hodnotných skúseností.

Ak chcete vidieť sen, v ktorom dievča, ktoré sa vám páči, políbi monštrum - musíte byť veľmi opatrní. Možno sa stanete obeťou najhoršieho poškodenia, alebo sa ocitnete uprostred absurdnej situácie. Počas dvoch týždňov sa pokúste obmedziť na návštevu zariadení a akcií, kde je veľký počet ľudí.

Ak ste počas sny videli, že spíte, a niekto prišiel a pobozkal - venujte pozornosť svojmu zdraviu. Odporúča sa podstúpiť preventívne vyšetrenie, najmä v prípade chronických ochorení.

Interpretácia snov - Bozk

Bozkávanie detí sníva o mieri a šťastí v rodine a na uspokojenie práce.

Ak ste vo sne, že ste pobozkal svoju matku, budete úspešní v podnikaní, láske a rešpekte svojich priateľov.

Bozkáva brat alebo sestra - získa veľa radosti zo života.

Bozkávali milovaní v tme - nenechajte sa zmocniť.

Bozkal ju svetlom - vaša štedrosť voči ženám nemá žiadne hranice.

Bozkávať vo sne neznáma žena - snažte sa vyhnúť nemorálnym činom.

Dali sa svojmu nepriateľovi pobozkať - uspeli v zmierení s priateľom.

Pre manželov, sen, v ktorom sa pobozkajú, znamená duchovnú harmóniu.

Správy, príjemné udalosti

Sníval o bozku dievča? Mladí ľudia, podobne ako zrelí muži, tento príbeh vo sne sľubuje príjemné prekvapenie alebo zisky. Bude však prijatý nie celkom spravodlivým spôsobom.

Vidíte, horlivý bozkávanie s priateľom? Tlmočenie snov sľubuje čoskoro dobré správy, nečakané udalosti. Z vášho vlastného - harmonického vzťahu medzi vami. Len s priateľom, ktorý je veľmi temperamentný - nová väzba alebo nadchádzajúce manželstvo.

Vášnivý bozk so svojou neustálou priateľkou pred ostatnými znamená podľa snovovej knihy vzhľad klebety, pomluvy, nepodložené obvinenia.

Sníval o bozkávanie dievčaťa uprostred temnej miestnosti? Vysvetlenie snov zdôrazňuje: mladý muž sa bojí straty tohto vzťahu.Je potrebné analyzovať príčiny strachu - možno ich možno odstrániť.

Ukážte ďalšie odhodlanie

Prečo snívať chcieť pobozkať krásnu ženu, ale nikdy to neurobí? Výklad sny je jednoznačný: bez úsilia nedosiahnete nič, bez ohľadu na to, koľko snívate o kráse!

Sen o bozkáva priateľku priateľky? Vízia je dôkazom neistoty. Je potrebné vynaložiť úsilie na odstránenie tohto nedostatku.

Bozkávanie dievčaťa vo sne - nezosobášené, z okolia na rtech predzvesťou ich zblíženie. Môže ísť o romantiku - ak sa mladý človek dostane iniciatívy.

Aký je sen bozkávať pery ženy, s ktorými ste sympatizovaní? Vysvetlenie výkladu snov: vaša atraktívnosť vždy slúžila dobre a nedovolí vám, aby ste mali príjemný dojem na ostatných.

Zoznámte sa s vašimi pocitmi

Ak chcete vidieť svoje bozkávanie so svojím exom vo sne - radšej vyriešite spomienky z minulosti namiesto toho, aby ste žili v súčasnosti a pôsobili. Bozkávať ju na perách znamená: nie ste pripravení na začatie nového vzťahu. Ale musíte zatvoriť túto stránku života.

Sníval sa, že vidí bývalej priateľku a bozká jej za ruku? Vysnívaný sen: snívajúci cíti úctu k nej, nechal za sebou vlastné emócie o ich spojení.Ale vášnivý bozk s bývalým značí: iskra môže znova blikať a obnoví vyhynutý plameň pocitov.

Muž, ktorý vidí, ako keby dal do ruky krásnu dievča vo sne, predzvestila novú romantickú vášeň - krátku, ale príjemnú.

Buďte opatrní: možné problémy

Prečo snívať o bozkávanie dievčaťa za ženu? Vysvetlenie snov varuje pred nepriateľstvom, konfliktmi, nepriateľstvom medzi nimi.

Neodpovedne spieva mladú krásu s bozkami vo sne a sľubuje hádku mladému mužovi so svojimi príbuznými. Ženatý - potrebujete nájsť stályho partnera na stretnutia, pretože dlhá abstinencia ho poškodzuje.

Kto loboval

Snímaný pozemok je interpretovaný podľa toho, čo bola dievča pobozkaná:

 • že sa vám páči - stretnete sa s niekým, kto vás bude inšpirovať,
 • láska - pred pozitívnymi úspechmi v láske av iných oblastiach
 • neznáme - sľubuje frivolné spojenie,
 • krásny - mladý muž predvádza rýchlu svadbu,

Objímanie a pohladenie krásnej mladé dámy vo sne predzvesťou výrazné zlepšenie materiálového stavu.

NEZNÁME - venujte pozornosť svojmu vlastnému správaniu. Teraz to zďaleka nie je správne, takže očakávajte negatívne dôsledky.

Moderná interpretácia

Bozkávanie nepriateľa vo sne znamená, že v skutočnosti sa náhle objavia ťažké okolnosti a vynaloží veľa úsilia na ich vyriešenie.

Partner sa usmieva počas bozkávania - je dôležité premýšľať o vašom domácom prostredí a zvážiť blízke vzťahy s priateľmi. Pravdepodobne je dobré, že snívač čaká na podvod alebo hlboké sklamanie v dobrom kamarátovi.

Radujte si bozk počas spánku, symbolizuje rýchle riešenie osobných problémov alebo manželstva.

Dlhý bozk s objavením naznačuje nedostatok pozornosti a nehybnosti voči partnerovi.

 • Bozkávanie vo sne s mužom, ktorý má rád, je nespokojnosť v sexuálnej a emocionálnej sfére. Hádka s blízkym a dlhé zmierenie je možná.
 • Trvalé a vášnivé bozkávanie milovaného človeka naznačuje hlbokú pripútanosť k objektu. Ukážte zdržanlivosť a toleranciu pri komunikácii s partnerom.
 • Bozk s kousnutím symbolizuje konflikt a nedorozumenie vo vzťahu.
 • Jemné a hlboké bozky označujú začiatok nových vážnych vzťahov a vzájomné súcit s partnerom.

Objasnenie francúzskeho Dream Book

Bozk na spanie znamená:

 1. Krátke, ale teplé vo sne hovorí o blahobytu a vyčerpávajúcom uspokojovaní záležitostí vo všetkých sférach života.
 2. Ak sa bozkávate do hlbokej tmy, čakajte na promiskuité známosti a neistotu vo vašom osobnom živote.
 3. Veľa bozkov od cudzincov nesie skrytú hrozbu, emocionálnu nestabilitu a nerovnováhu v komunikácii s ostatnými.
 4. Domorodci sa pobozkajú - vízia dokazuje rovnováhu a plné porozumenie s partnerom.
 5. Pocit ľahkých bozkov na seba znamená rýchlu finančnú solventnosť alebo veľkú hotovostnú odmenu za vaše úsilie.
 6. Láska a schvaľovanie blízkych priateľov čaká na sníhoka, ak spací bozkáva matku alebo staršiu ženu.
 7. Vízia, v ktorej sa párik jemne pobozkáva, symbolizuje rýchle zmierenie a harmóniu v milostných vzťahoch.
 8. Dievča vidí bozk vo sne, alebo pobozká cudzinca - toto hlási blížiace sa nadobudnutie veľkej lásky alebo uzavretie manželstva.
 9. Ak deti bozkávajú alebo ich dopriať medzi sebou, pozornosť by sa mala venovať zdraviu blízkych partnerov, vážne ochorenie alebo zranenie je možné v nasledujúcich dvoch týždňoch.

Hodnota spánku v anglickej snovovej knihe

Sen, v ktorom ste pobozkal dobrého priateľa, hovorí o nezainteresovanom a morálnom skutku, ktorý treba urobiť, aby sme našli duchovnú rovnováhu a vyriešili životný problém.

Dlhé objatie a bozky s priateľom môžu mať varovné znamenie, Nedôverujte príliš veľa neznámych alebo nových blízkych priateľov - to povedie k negatívnym výsledkom.

Priateľ silne chce pobozkať snovateľa - takáto vízia má negatívny význam. Je nevyhnutné ukázať mimoriadnu opatrnosť a obozretnosť v podnikaní a práci. Neuverte prvú vypočutú radu a hľadať vaše riešenie súčasnej situácie.

Bozkávajte svojho bývalého milého vo sne. Takýto sen môže predpovedať rýchle zblíženie alebo zmierenie partnerov. A takisto je to považované za možnú hádku medzi najlepšími priateľmi. Je potrebné venovať väčšiu pozornosť existujúcim vzťahom.

Ak sa bývalý partner snaží neustále bozkávať, snívač by mal starostlivo vyberať nových priateľov a snažiť sa nerobiť osobné rozhovory s neznámymi ľuďmi.

Bozkávanie milovaného partnera na tvári je interpretované ako nadmerná emocionalita a pripútanosť k existujúcim okolnostiam v reálnom živote.

Východný ženský tlmočník

Pre podrobnú interpretáciu spánku je dôležité pripomenúť si situáciu, v ktorej sa bozk uskutočnil.

Bozk s dievčaťom predurčuje snímača rýchle riešenie problémov v jeho osobnom živote. Uskutočňovanie kontaktov s ľuďmi.

Ak žena sníva, že sa dievčatá bozkávajú, tento sen znamená finančné problémy a možné nezhody s jej najlepším priateľom.

Sen, v ktorom ste pobozkal ošklivý alebo znetvorený partner, môže symbolizovať ťažkú ​​a smiešnu situáciu v práci. V niektorých prípadoch sú bozky s príšerou interpretované ako zacielenie na poškodenie alebo klebenie nepriateľov.

Ak chcete pobozkať starého muža za mladú dámu, znamená to prekážku vo vašom cieli. Stojí za to venovať pozornosť blízkym priateľom, medzi nimi aj závistivým a dievčenským dievčatám.

Hodnota podľa freudu

Podľa snov knihy, bozk na pery s chlapom pre dievča symbolizuje začiatok milostnej aféry alebo zoznámenie s novým sexuálnym partnerom.

Erotické sny pre chlapcov a dievčatá, spojené s akýmkoľvek fyzickým kontaktom, Freud jednoznačne dešifruje ako tajné nesplnené potreby sexu a lásky.

Interpretácia v písme Hasse

Podľa knihy snov bozkávanie dievčaťa na perách na ulici je interpretované ako veľké finančné náklady, Bozkávanie ruky dievčaťa vo sne naznačuje blížiace sa nezhody medzi blízkymi. Bozkávanie tehotnej ženy vo sne hovorí o bezprostrednej veľkej radosti s malým problémom.

Dlhé neprestajné bozky vo sne nesú význam veľkých problémov súvisiacich so zdravím a bezpečnosťou príbuzných.

snívať pobozkajte priateľa, ktorý sa už dlho nevidel - aby vás čoskoro videl s dobrým človekom.

Vidieť nahá bozkávanie alebo nahá, zatiaľ čo bozkávanie je považované za možné podvodné vysvetlenie. Nepriatelia chcú spôsobiť nenapraviteľné škody na ich povesti a hanobiť.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://fb.ru/article/200207/vo-sne-s-devushkoy-tselovalis-chto-oznachaet-takoy-son
 • http://www.syl.ru/article/330455/tselovatsya-s-devushkoy-vo-sne-k-chemu-eto
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/celovatsya-s-devushkoj
 • http://magiya.guru/sonnik/potseluy-s-parnem-ili-devushkoy
[/ zbalenie]

Sledujte video: # 70 AKO JU pozval na RANDE, ABY ŠLA?

Zanechajte Svoj Komentár