Nemocná mačka podľa knihy snov

Hovorí sa, že mačky môžu snívať o nepriateľských zápachoch a chorobách. A čo robiť, keď vo sne častejšie dieťa mačka? Môže mať nezdravý vzhľad, alebo vo sne viete, že mačiatko je náhle choré. Prečo snívať trochu choré mačiatko? Vysvetlenie takýchto snov by malo byť vyhľadávané na základe toho, akú farbu bolo zviera alebo čo urobil vo vízii spánku.

Millerova interpretácia

Miller, ktorý interpretuje podobný sen, tvrdil, že by nebolo dobré čakať. Prečo snívať choré mačiatko vo výklade? Ukazuje sa, že spánok sa musí pripraviť na rôzne nepríjemné šoky. Napríklad, môže to byť kořist podvodníkov.

Mačiatka, o ktorých sa snívalo vo sne, varujú osobu, že potrebujete byť pozornejší a vyberajúci. Noví známi, ktorí sa na prvý pohľad zdajú byť skutočne peknými ľuďmi, v skutočnosti sú schopní vážne poškodiť život snítača.

Teraz je najlepší čas opustiť finančné transakcie a dokonca kúpiť šperky v blízkej budúcnosti nestojí za to. Počkajte chvíľu, kým podvodníci nerozumejú, že od vás nemôžu niečo chytiť.

Tsvetkov varuje milovníkov

Prečo snívať choré mačiatko podľa sviatočnej knihy Tsvetkova? Starostlivosť musí byť zamilovaná do ľudí. Mačiatko vo sne a dokonca nie úplne zdravé - jasné znamenie mnohých hádiek na základe nedorozumenia partnera. To môže viesť k veľmi nepríjemným dôsledkom pre páru. Pocity dvoch milujúcich a horlivých duší ochladia alebo dokonca zmiznú. Môže to nasledovať posledná prerušenie vzťahov, po ktorej obe budú trpieť. Aby sa nestal obeťou takého snu, mal by snímač vziať osud do vlastných rúk. Keď sme videli malé a choré mačiatka, mal by sa stať viac pozorný voči druhej polovici a malo by byť zrejmé, že ťažkosti je možné prekonať, ak ich vyhráte spoločne.

Prečo snívať o chorú mačiatku

Ak pani hraje s takým zvieraťom alebo mŕtvami, v skutočnosti potrebuje prehodnotiť svoje správanie. Kvôli "hravosti" dámy jej reputácia môže trpieť. Odovzdávaním zálohy iným mužom, a preto zapáli nielen záujem o jej drahocennú osobu, niektorí predstavitelia mužskej časti obyvateľstva prijímajú zlo na žene. Faktom je, že rozhnevaný gentleman nie je vždy schopný zostať s nimi.Malá časť mužov dokáže rozpustiť toľko klebov o spánku, koľko nemôže prísť s jedinou ženou. Takíto jedinci budú v blízkej budúcnosti zkaziť veľa nervov.

Výklad pre mužov

Prečo snívať o chorých mužských mačiatkach? Ak muž vo sne drží malú a slabú mačku, nie je istý svojimi schopnosťami a nemôže robiť potrebné vážne rozhodnutia. Láskavosť a neistota mu bránia, aby urobil všetky svoje skvelé plány realitou. Sny hovoria, že stojí za to byť trochu odvážnejšie a potom bude všetko určite pracovať.

Ale ak gentleman vo sne vyliečil mačiatko, nech sa pripraví na finančný zisk. Veľa šťastia, peňazí a rešpektu iných - to je to, o čom sníva choré mačiatko, keď je vyliečený.

Moderný tlmočník

Ak ste mali sen o veterinárnej klinike, v ktorej bolo niekoľko mačiatok, ktoré mali zdravotné problémy, nie je to zlý sen. Iluzia samozrejme upozorňuje na bezprostrednú existenciu spánku (alebo spánku) v mnohých problémoch. Ale snívač nájde čas a príležitosť vyrovnať sa s nimi.

Aj keď musím priznať, že samotné problémy nebudú vyriešené.Preto by spávajúci nemal váhať požiadať o pomoc priateľov. Po tom, ako je všetko pevné a upravené, človek pochopí, aké šťastie má v živote s toľkými oddanými a citlivými ľuďmi.

Biele choré mačiatka

Čo sníva biele choré mačiatko. Sen, v ktorom takéto mačiatko hlasno kričí a klečí na ruky snovateľa, varuje, že je čas vyriešiť problémy. Nie je potrebné odložiť ďalšie záležitosti, ktoré sú pre spánok nepríjemné. Ak oneskorenie času nečinnosti dlhšie trváte, malé a nie celkom nebezpečné ťažkosti sa môžu prejaviť vážnejším. To je, keď bude snívajúci musieť použiť veľa duševnej sily, aby ich vyriešil.

Choré biele mačiatko odmieta lieky, poškriabe škriatkov, alebo dokonca uhryzne. Sen vysvetľuje, že je čas pozrieť sa na svet s určitým stupňom vážnosti. Vízia označuje chyby, ktoré spôsobujú spánok. V živote stráca snívajúci veľa úsilia. Bez ohľadu na to, ako ťažko sa spánok pokúša, zlyhá. Osoba, ktorá videl taký sen, sa musí pozrieť okolo a pochopiť, čo robí zle. Čo je najneprospešnejší podnikčo mu neprinesie ich dlho očakávané ovocie. Starostlivo a dôkladne je potrebné preskúmať nielen záležitosti týkajúce sa práce a financií. Osobné vzťahy s opačným pohlavím sú tiež zahrnuté v tomto zozname. Ak dievča, ktoré má rád spánok, dlho netrpí - snažil sa zastaviť svoje pokusy a zapojil sa do svojho života.

Dream Miller: porovnania, interpretácie

Psychológovia venujú pozornosť tomu, že slabé zviera môže snívať, ak je v skutočnosti váš zviera chorý. V tomto prípade sen znamená vašu úprimnú túžbu pomôcť mu. Vidieť holé stvorenie na ceste vo sne znamená dostať upozornenie na hroziace nebezpečenstvo.

Prečo sen o chorých mačkách, Miller's dream book navrhuje zvážiť, berúc do úvahy farbu, plemeno:

 • malý ryšavý kokršpanec - možnosť oklamať,
 • biely a nadýchaný sibírsky - pripravený pomôcť priateľovi, príbuznému,
 • veľké mei-kun - stretnúť sa s nespoľahlivou osobou,
 • čierny sfinga - depresia, depresívne postavenie.

Dajte si pozor na podvodníkov

Vidieť trpiaceho predátora vo sne nie je veľmi dobré. Malé a krehké zviera symbolizuje rovnakého slabého súpera.Avšak výklad spánku v niektorých snových knihách sa obmedzuje na prejav zbabelosti od spoločníkov a priateľov. V rozhodujúcom momente vás môžu nechať dolu, ak majú sen o koži ležiacej na nohách.

Čo o plešatý predstaviteľ rodiny mačiek môže snívať môže byť tiež určený jeho pokusy zmäkčiť vás. Ak sa stanete, že vidíte zakrpatené zviera, neustále sa držíte teplých rúk, kolená snovateľa, viete, že vaše požiadavky vo všetkých prípadoch budú odložené na neurčito. Agresívne zviera, naopak, sľubuje rýchly kontakt s ľuďmi, od ktorých závisí budúcnosť.

Postarajte sa o psychiku

Okrem toho, slabé a bezbranné v čase choroby dravci vo sne naznačujú nástup obdobia self-flagellation, odlúčenie od spoločnosti. Dream Vanga odporúča, aby ste odvrhli depresívne myšlienky z hlavy, ak ste snívali o tom, že stará chorá mačka ticho ležala v odľahlom rohu domu.

Liečiteľ, ktorý hovorí o tom, čo umierajúci maznáčik sníva, varuje pred neopraviteľnými činmi, krutými vyhláseniami o vedení v práci a starších rodinných príslušníkov doma. Choroba mačka, podľa jej názoru, je veľmi krehký vzťah s príbuznými a kolegami.

Pomôžte príbuzným

Dream Interpretácia Nostradamusu vyzýva na bdenie, aby pomohla tým, ktorí ho potrebujú. Zubáčik veľmi oceňuje ľudí, ktorí sa v spánku zaoberali liečbou, kúpaním a kŕmením domácich miláčikov.

Ukazuje sa, že kariéra, víťazstvo v súťažiach, súťaže niektorých blízkych ľudí budú závisieť od vás. Pokúste sa pomôcť nielen s financovaním rozumných projektov, ale aj s vlastnými krokmi.

Buďte opatrní podvodníkmi

Prečo sníme chorú mačku? V snovových knihách to nie je považované za sľubné znamenie. Malé a oslabené zviera vo sne v skutočnosti zodpovedá rovnako slabému nepriateľovi. Ale spánok môže znamenať, že zbabelosť je možná zo strany partnerov a dokonca aj priateľov. Existuje možnosť, že budú zradení v najdôležitejších chvíľach, ako to naznačuje sen s nemocnou mačkou, ktorá leží na jeho nohách.

Sny s ošúchanou mačkou, ktorá sa snaží zachrániť vašu pozornosť, môžu mať rôzne významy. Čo sníva o chudobnom zvierati, ktorý sa dotýka ruky a nohy človeka? Toto je varovanie, že vaše požiadavky v každom prípade dlhú dobu nenájdu spokojnosť. Rozhnevaná mačka, naopak, predvída stretnutie s ľuďmi, ktorí pomôžu v budúcnosti.

Neistý vzťah

Chorá mačka vo sne očakáva začiatok obdobia sebapoľovania, ktorý sám o sebe stojí. Podľa Vangy by mala byť vízia s chorou mačkou, ležiacou na pokojnom mieste doma, signálom, že sa musíte zbaviť depresívnych myšlienok.

Wang sa domnieva, že umierajúci predstaviteľ rodiny kočov nalieha, aby sa nedopustili vyrážok, aby nehovorili krutým slovám šéfovi alebo staršej generácii v rodine. Chorá mačka je ukazovateľom nespoľahlivých vzťahov v rodine a družstve.

Pomôžte príbuzným

Podľa knihy snov Nostradamus, nezdravá mačka vo sne naznačuje potrebu pomoci tým, ktorým je mimoriadne potrebná. Aké sny ste liečili, kúpili alebo kŕmili zviera? Takže vaša úloha v živote niekoho je veľmi dôležitá.

Môžete ovplyvniť kariérny rast, víťazné súťaže a súťaže pre ľudí z vášho vnútorného kruhu. Pomoc bude pozostávať nielen z financovania účinných projektov, ale aj z konkrétnych opatrení.

Interpretácia snov - kat

Mačka je jedným z najzložitejších symbolov, s ktorými sa stretávame pri dešifrovaní snov.

Ide o to, že obraz mačky môže vzniknúť vo sne z mnohých dôvodov a skoro nikdy nedokáže presne určiťpresne ako naša podvedomá myseľ pracovala v tom momente, keď sme videli malé mačiatko, siamskú mačku alebo maznáčik.

Možno sme v skutočnosti konfrontovaní s úžasným človekom, ktorý sa napriek všetkým ťažkostiam podarilo vyhnúť sa zdanlivo bezprostrednému nebezpečenstvu. Koniec koncov, keď hľadáme práve na takýchto ľuďoch, pamätáme si na populárnu múdrosť: "On ako kočka na nohách padá."

Vzhľad mačky vo sne môže byť uľahčený stretnutím s nezávislou, nezávislou a ľahko frivolnou ženou. A to nie je náhoda, pretože taká žena v reálnom živote nazývame "mačku, ktorá chodí sama."

A možno vznikol obraz mačky vo sne v dôsledku toho, že v našom podvedomí boli uložené spomienky na to, ako sa mačka umývala: ľudové znamenie "mačka umýva hostí" nie je žiadnym tajomstvom pre nikoho.

Mačka sa môže objaviť vo sne, aj keď s potešením pozorujeme, ako mladý chlapec ladí a hraje s mačkou: napokon sa na túto chvíľu nevráti ešte jedna obľúbená múdrosť: "Ten, kto miluje mačky, bude milovať svoju ženu."

Ale čo keď sme snívali o mačke ako o varovaní pred blížiacim sa nebezpečenstvom (popoludní sme sa veľmi báli, keď prechádzala cesta čiernou mačkou)?

Čo sa týka tých ľudských vlastností, ktoré charakterizujú mačku, sú bezpochyby známe všetkým. To je mazaný, podvod a zloba.

Ale zároveň nesmieme zabúdať, že v dávnych dobách boli mačky zbožňované a považované za zvláštne zvieratá. A to znamená, že každý sen, v ktorom ste videli mačku, je prorocký. Najdôležitejšie je, že musíte byť schopní správne ju rozlúštiť.

Pozeranie na umývanie mačiek vo sne - na hostí. Je možné, že sa stretnete s dobrými starými priateľmi, s ktorými budete mať skvelý čas.

Sledovanie v sne, ako pes loví mačku, je varovanie, že by ste nikdy nemali oklamať svojich priateľov. Keď sa naučíte svojmu podvodu, priatelia sa na vás navždy obrátia.

Snívať o tom, že malé mačiatko, ktoré sa ukrýva na strome od rozzúreného psa, je znakom toho, že v reálnom živote by ste mali byť veľmi opatrní.

Ak ste snívali o mačiatke, ktoré, keď si všimne psa v diaľke, ihneď beží, aby sa schoval na streche, mali by ste sa dávať pozor na nebezpečenstvo, ktoré sa vám kedysi podarilo vyhnúť.

Ak ste vo sne videli mačku loviacej myši, potom v blízkej budúcnosti bude váš život nepokojný a nie úplne radosť.Na ceste sa vyskytnú rôzne problémy kvôli mazaniu a zlému vraždeniu vášho tajného nepriateľa.

Ak ste vo sne boli poškriabané mačkou, potom v skutočnosti budete čeliť veľkým problémom, kvôli ktorým budete veľmi znepokojený.

Ak ste snívali, že mačka vás pohladila do očí priamo v hrudníku, zažijete duchovnú túžbu, smútok a smútok.

Sledovanie predstieranej mŕtvej mačky ležiacej vedľa otvoru na myši znamená, že v blízkej budúcnosti vás niekto blíži k pokusu oklamať.

Sledovanie vo sne, ako mačka chytila ​​myš a odniesla, aby ukázala svoju korisť iným mačkám, je znakom toho, že ste v reálnom živote veľmi zmätená osoba.

Možno taký sen naznačuje, že vo vašom prostredí sú márne ľudia, ktorí vám prinesú veľkú nešťastie.

Ak ste vo sne prešli cestou čierna mačka, potom by ste sa mali v skutočnosti dávať pozor na nebezpečenstvo. Takýto sen tiež hovorí, že nadhodnocujete svoju silu, a preto by ste nemali odmietnuť pomoc vašich priateľov.

Snívať mačku s mačiatkami - problémy s deťmi. Vaše dieťa vás môže klamať.

Žehlenie mačky, ktorá sedí na klíne vo sne, je to znamenieže vo vašom prostredí nie je celkom slušná, frivolná žena, ktorá vás veľmi zlikviduje tým, že využije vašu dôveru.

Pozorovanie mladého chlapca alebo muža, ktorý hladí mačku vo sne, znamená, že ak sa ožení, veľmi miluje svoju ženu.

Ak chcete kŕmiť mačku vo sne, je to znamenie, že je čas prestať "plávať v oblakoch" a ísť o svoje podnikanie.

Sledovanie pár bojových mačiek vo sne je dôkazom toho, že ste v sérii malých prekážok, takže máte trpezlivosť a odvahu.

Ak sa vo sne nezmyselná mačka pohladí, znamená to, že niekto z vašich nových známych sa rozhodol využiť vašu laskavosť a dôveru. Buďte opatrní.

Snívať mŕtvu mačku je zlé znamenie. Zrejme sa dozviete o chorobe niekoho blízkeho.

Ktoré zviera?

Zasnívané choré zviera

Keď sa obrátime na pomoc snootovi, mnohí sa hneď stretnú s prácou Gustava Millera. Je presvedčený, že chorá mačka symbolizuje zbytočné pokusy zlých kritikov robiť škody. Môžete sa zablahoželať len preto, že ich nepriateľské útoky nebudú môcť ublížiť.Hlavná vec - nereagujte na odporcov svojich vlastných zbraní, nemôžete byť ako slabí.

Snátorská mačka snívala až po vzhľad imaginárneho kamaráta, ktorý sa chce zdalo, že nie je v reálnom živote. Sen učia odporúčame, aby ste boli opatrní, pretože magická sila môže byť použitá proti vám. Ak ste v tejto veci nedbanliví, pritiahnete mnohé zbytočné problémy.

Pozrite sa na svoju chorú mačku - čelíte veľkým ťažkostiam, čo spôsobí vyrážky. Miller je presvedčený, že je lepšie tráviť viac času plánovaním, než ľutovať jeho činu.

Prečo sníva obleshshy mačka? Ak pochopíte, že nič nebude vašim mačkám pomôcť a pokúsiť sa ho obklopiť pohŕdaním a starostlivosťou, taký sen predpovedá nástup dobrých udalostí. S najväčšou pravdepodobnosťou budete môcť prejaviť milosť tomu, kto naozaj potrebuje. Osud odmeňuje tých, ktorí sú ochotní strácať čas pre ostatných.

nevedno

Vo sne zranil zlé zviera

Ak predtým než sa objavili neznáme mačky s rozbitými končatinami, potom by sa mala venovať osobitná pozornosť miestu úrazu:

 • labky - musíte prevziať povinnosti inej osoby a je nepravdepodobné, že by boli označené úradmi,
 • Uši alebo chvost - na rýchlu zmenu pracoviska.

Pozrite sa, ako cudzinec dokončí chorú mačku - človek sa objaví vo vašom okolí, komu sa začne lietať nekonečné bohatstvo. Ak sa vám to podarí predpovedať, potom je vysoká pravdepodobnosť, že sa dostanete do určitej miery.

Zahrajte si so špinavými pouličnými mačkami, ktoré vykazujú zjavné príznaky násilia - vo vašom živote príde obdobie skúseností a starostlivosti. Možno, niekto z blízkych ľudí bude potrebovať pomoc a mali by ste ho bezplatne poskytnúť.

Snívať o bezdomovcovi choré mačiatko

Sny o tom, ako choré malé mačiatko bez domova - určitá skupina ľudí proti vám vyčíta, a preto musíte byť opatrnejší vo svojich slovách a činnostiach. Musíte pochopiť, že tieto ťažkosti sú len dočasné a preto by sa nemali obávať.

Akú farbu?

V slzách je napísané, že farba srsti chorých mačiek môže mať vplyv na výslednú interpretáciu, a preto ju budete musieť znovu vytvoriť v pamäti.

Žena, ktorá vidí bielej chorú mačku, by mala vedieť, že sa v jej živote stane nepríjemná situácia, ale jej nebude venovať žiadnu pozornosť. Treba však poznamenať, že dôsledky môžu mať katastrofický rozsah, a preto sa musíme naučiť uvedomiť si, že udalosti sú prirodzeným dôsledkom vášho správania.

Snežné zviera bolo biele

Podľa inej interpretácie je chorá biela mačka symbolom nespoľahlivého človeka, ktorý je pripravený používať vo svoj prospech. Rád používa peniaze iných ľudí a nemôžete na neho zatvárať oči.

Keď vidíte malú bielu mačku, ktorá nedokáže stáť na svojich labkách - môžete sa stať obeťou zložitých pascí. Ak sa vám podarí ukázať svoj názor a zobrať do úvahy situáciu z iného uhla, potom sa dá vyhnúť klamstvu.

Snívala som o čiernej choré mačke - aby dostávala nepríjemné správy od vzdialených príbuzných. Ak sa umierajúce zviera rozhodne prísť do vášho domu, takýto sen odráža ostrú zmenu bežného spôsobu života v dôsledku neštandardnej udalosti.

Ak chcete vidieť chorú černú mačku a odísť, je to priaznivý symbol a povedzte, že dlhotrvajúca choroba sa čoskoro zastaví a problémy zabudnú na cestu do vášho domova.

Interpretácia rôznych akcií

Ak chcete získať presnejší obraz, musíte si spomenúť na svoje kroky:

 • liečiť - poskytnúť duchovnú pomoc,
 • pohladenie - na výskyt náhlych zmien,
 • voda - vykonávať neplatenú prácu,
 • kŕmenie - získať pochybné zisky.

Ak chorá mačka skryla vo sne, potom vás blízky človek oklama a vy neprestajne ho ignorujete. Vypočúvanie nahlas meow - na výskyt menších problémov, ktoré môžu ovplyvniť emocionálny stav. Pozrite sa, ako sa zviera zotavilo po vašom dotyku - už dávno ste sa zbavili neopodstatnených úzkostí a obáv.

Tlmočníci snov si všimnú, že je rovnako dôležité pochopiť, kto videl chorú mačku:

 • ženy - na bolestivé oddelenie,
 • mužov - k podvodu, ktorému možno zabrániť.

Ak ochorenie úplne absorbuje zviera a zomrie v náručí, musíš pevne postaviť proti úderu osudu. Tento príbeh tiež predpovedá koniec zápasu s konkurentmi.

Nemocná mačka podľa knihy snov

Vidieť chorú mačku vo sne, zaobchádzať s ňou - riešiť problémy iných ľudí v reálnom živote. Snívanie znamená, že máte príležitosť pomáhať druhým.Ukážka milosrdenstva voči susedovi bude mať v prípade, že by predstaviteľ rodiny mačiek sníval. A staroveké sny o knihách, ktoré opisujú to, čo trpia zvieratá, sľubovali nepriaznivé počasie.

Nemocná interpretácia knihy snov

Vidieť holé stvorenie na ceste vo sne znamená dostať upozornenie na hroziace nebezpečenstvo.

Prečo sen o chorých mačkách, Miller's dream book navrhuje zvážiť, berúc do úvahy farbu, plemeno:

 • malý ryšavý kokršpanec - možnosť oklamať,
 • biely a nadýchaný sibírsky - pripravený pomôcť priateľovi, príbuznému,
 • veľké mei-kun - stretnúť sa s nespoľahlivou osobou,
 • čierny sfinga - depresia, depresívne postavenie.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://fb.ru/article/391829/sonnik-k-chemu-snitsya-bolnoy-kotenok
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/bolnoj-kot
 • http://www.i-sonnik.ru/bolnoj-kot/
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
 • http://sonnikonline.club/zhivotnye/k-chemu-snitsya-bolnoj-kot.html
 • http://dream-custom.ru/k-chemu-snitsja-bolnoj-kot/
[/ zbalenie]

: Maserati Levante 4x4 inteligentný test -

Zanechajte Svoj Komentár