Čo znamená sen o teplomere?

Zlomiť teplomer je zlé znamenie, a to ako v skutočnosti, tak vo sne. Ak však v skutočnosti môže byť poškodený teplomer jednoducho vyhodený, zabúdajúc na incident, potom by mal byť prípad merania teploty starostlivo analyzovaný bez toho, aby chýbali žiadne detaily, dokonca aj malé. Iba takýmto spôsobom pochopíte, prečo je takýto problém snívať, svedčia sny o knihách.

Dream Miller

Podľa snovovej knihy amerického psychológa Gustava Millera je prelomenie teplomera vo sne znamením skorého ochorenia. Pozrite sa, ako zbierate ortuť z teplomeru? Niektoré ťažkosti a starosti vás môžu viesť k nervóznemu vyčerpaniu.

Ďalšou vecou je, že keď ste spálili merač v spánku, nedošlo k jeho poškodeniu a ortuť zostala na mieste, ale začala sa pohybovať po stupnici. Takáto vízia znamená, že teraz prežívate ťažké časy v podnikaní, ale vytrvalosť a odhodlanie vám pomôžu dostať sa z krízy.

Postarajte sa o svoju reputáciu

O budúcich problémoch s povesťou a stratou autority vysielajte sny o knihách a interpretujte, o čom je príbeh, v ktorom ste pocítili silnú horúčku a rozhodli ste sa merať vašu teplotu, ale oslabené prsty držia teplomer v rukách a padol na zem.

Pamätajte si, že ak ste vo sne museli prelomiť teplomer na malé kúsky, potom je to znamenie otvorenej konfrontácie s jedným z vašich kolegov. Vo sne vidíte, ako z teplomera tečie nielen ortuť, ale bije fontánu - pozor na hnev šéfa. Hádka s ním bude mať negatívny vplyv na budúcu prácu.

Ale ak ste snívali, že padolý ortuťový prístroj nebol vážne zranený, potom to znamená, že môžete udržať svoju autoritu v tíme, ak ste sa dostali do hlúpej situácie, udržiavate kľud a vytrvalosť, hovorí kniha snov Wanderer.

Majte tajomstvo tajné

Snívali ste, že ste zlomili teplomer a zbierali fragmenty skla a poškodili ste ruku? Prečo snívať o takýchto nepríjemnostiach, Longoova snovová kniha vie: budete trpieť tým, že zveríte svoje tajomstvo niekomu, kto by nemal.

Vidíte vo sne, že sa pod podpazušími vyskytuje poškodený teplomer na meranie ortuti? Je to známka nedôvery, ktorú o vás budú cítiť priatelia a kolegovia, pretože ste vypustili tajomstvo jedného z nich.

Potrebujete sa upokojiť

Pokúšať sa uklidniť a vziať si do ruky odporúča snovú knihu pastora Lofa tým, ktorí vo sne zlomili teplomer a namiesto toho, aby ho vyhodili, sa pokúsili lepiť úlomky dohromady.Veľmi skoro sa prejdú všetky problémy, hádky sa zabudnú a negatívne sa nahradí radosťou a dobrou náladou.

Snívali ste, že držíte v ústach prasknutý teplomer? Ste príliš zničený, aby ste objektívne vnímali informácie a udalosti, ktoré sa vyskytli vo vašom živote. Zdá sa vám, že všetci sú proti vám, ale toto je mylná predstava.

Čo vás čaká "za rohom"

Dešifrovanie vízie pre sen, v ktorom ste sa podarilo zlomiť teplomer, pamätajte na to. Tu sú niektoré interpretácie sleep spánku dať rôzne situácie:

 • prsty sú znecitlivené - robiť nič, môže ťa stáť úspech a finančnú stabilitu
 • niekto ťa tlačil - nedôverujte cudzím
 • teplomer bol horúci - situácia v rodine sa ohriala až na hranicu,
 • vykĺzol z ruky - signál kontaktu s "kluzkým typom".

Pozrite, merajte, zlomte

Ak chcete vidieť teplomer ako obrázok, musíte byť nespokojní s vykonanou prácou. Možno si príliš sebakritický? Ak ste naozaj urobili veľa chýb, stačí vyvodiť závery a nedať ich prísť nabudúce. Teplomer, ktorý snímač prijal ako dar, symbolizuje starostlivosť a úsilie.Ale oni budú úplne márne, vymýšľate ďalšie problémy pre seba, prestanete si plniť hlavu s nepotrebnými myšlienkami.

Tiež, ak sa pozrieme do snovovej knihy, má ortuť dôležitý význam pri interpretácii tohto sna. Po meraní teploty sa pozrite na stĺpec ortuti. Zvyšuje sa - čaká na priaznivý výsledok aktuálnych udalostí a uzatvára dohody, pády - nie je čas na dôležité záležitosti, ich dokončenie môže byť rozrušujúce, preto stojí za to počkať.

Je tiež možné, že títo snívači, ktorí snívali teplomer, ktorý museli merať teplotu, vytvorili nejakú dôležitú udalosť alebo sú na pokraji uzavretia dôležitej transakcie. Ak je to o vás, potom vedzte, že je potrebné analyzovať všetko a zohľadniť možné straty a zisky a až potom sa rozhodnete. Zmerajte to a uvidíte normálne - vaša firma bude pokračovať ako obvykle, bez zmien.

Dali ste to inej osobe? Nájdite spôsob, ako prekonať stenu nedorozumenia medzi vami v skutočnosti alebo urobiť mier po hádke. Ale zlomené dôkazy možných konfliktov v rodine. Ale aby ste sa uistili, že je to tak, treba pamätať na rozmazaný teplomer a presne pochopiť, ako sa to stalo.

Začnime tým, že teplomery môžu nielen pretrhnúť, ale aj pretrhnúť kvôli tlaku váhy ľudského tela. Jednoducho povedané, ak sa dostanete na to - v blízkej budúcnosti sa ocitnete v spore, kde vyhráte, pretože pravda je na vašej strane.

Stále ste snívali o zlomkom teplomere? Prvá, základná interpretácia - venujte pozornosť zdraviu. Rozbitý teplomer môže symbolizovať hroziacu chorobu, ale je celkom možné sa tomu vyhnúť. Aby ste to urobili, vykonajte prevenciu a postarajte sa o fyzickú kondíciu.

Pri pohľade do vysnívanej knihy môžete vidieť interpretáciu, keď bol zlomený teplomer v ústach, to znamená, že ste to kousali. Z tohto hľadiska môže tento obraz naznačovať možné problémy v oblasti zubov. Neprehliadnite toto varovanie, ale poraďte sa so svojím zubným lekárom.

Čo sníva o zlomený teplomer? Keď ste sa dopustili tohto zámeru úmyselne - uložte povinnosti ostatných. Premýšľajte o tom, či to potrebujete, pretože zodpovednosť bude musieť znášať aj niekto iný, ale bude to ziskové?

A prečo sníva o ortuti z teplomeru? Bezsenný čin signalizuje sen, keď sa ortuť rozptýlila, keď padla na zem.Analyzujte svoje kroky: možno existuje šanca vyhnúť sa urýchlenému konaniu a následne aj zodpovednosti za ne.

Zbierajte ortuť a trosky po páde teplomera - počujte od osoby, s ktorou sa konflikt vyskytol. Ak sa vám podarilo zhromaždiť všetko - budete viesť dialóg a zbaviť sa nedorozumení.

Taktiež, ak vám teplomer vyvrel sny, mohlo by to byť sen ako znak nadmerného množstva emócií. Vysvetlenie snov vám odporúča odpočinúť a utišiť sa, aby ste sa v tomto stave nedopustili chyby, o ktorých budete ľutovať. Ak by mal snímač nielen vidieť teplomer v sne, ale cítiť teplo, znamená to, že stratíte veľa energie na malé úsilie a tie dôležité zostávajú bez vašej pozornosti. Autor: Natalia Chernikova

lekársky

Meranie teploty vo sne - podľa knihy snov znamená pripraviť sa na dôležitú udalosť. Navyše, ak si všimnete, že stĺpec ortuti stúpol nad normu, potom ste príliš nervózni a obávajte sa výsledku prípadu. Normálna teplota hovorí o vašej sebavedomí a priaznivých okolnostiach.

Pri snímaní lekárskeho teplomeru umiestneného na poličke alebo v súprave na lekársku pomoc,potom snov kniha nesľubuje žiadnu významnú zmenu. V blízkej budúcnosti bude váš život meraný a pokojný bez emocionálnych výbuchov. Iba vy môžete prelomiť harmóniu, ak začnete vykonávať akcie, ktoré sú pre vás nezvyčajné.

 • Sedieť na teplomere vo sne - obhajovať svoj názor.
 • Pokles na podlahu je nepríjemný čin.
 • Kúpiť v lekárni - snažiť sa o zmenu.

A prečo sa sníma teplomer, ak sa vo sne havaroval? Vysvetlenie snov sa zaoberá týmito nočnými snami, ako pripomienkou, že by ste mali dobre nájsť čas a podstúpiť lekárske vyšetrenie. Ale pre tých, ktorí majú chronické ochorenia, musí to urobiť.

Tiež si všimnite, že ortuť nevytekla z teplomeru. Ak sa to stane, znamená to, že v skutočnosti vás niečo obťažuje, vzrušuje vás. Interpretácia snov vám neodporúča zaoberať sa malými problémami, ale podniknúť pevné a dôverné kroky na ich vyriešenie.

Je to zvláštne, ale často pouličný teplomer, videný vo sne, varuje pred hroziacou zmenou počasia. Ak je celé a neporušené, počkajte na priaznivé poveternostné podmienky. A zlomený teplomer, z ktorého vytečie ortuť, je podľa snovovej knihy znamením, že sa zhorší počasie.

Okrem toho môže pouličný teplomer odrážať plány človeka a jeho postoj k tomu, čo sa deje okolo. Napríklad príprava na dlhú cestu je to, čo teplomer, ktorý vidíte cez sklo, sníva. A držať ju vo vašich rukách - podľa knihy snov znamená ovládať situáciu, cítiť sebavedomá vo svojich schopnostiach.

 • Teplomer sa nachádza na zemi - na nedorozumenie.
 • Pozrite sa na balkón - dosiahnutie nových výšin.
 • Sníval som o obrovskom teplomere - na realizáciu našich plánov.

Ak vo sne nevidíte ortuť v teplomere, znamená to, že potrebujete morálnu podporu. Rozprávajte srdcom so srdcom s blízkym, povedzte mu o svojich pocitoch a skúsenostiach. Po takomto rozhovore sa budete cítiť lepšie.

Nový teplomer v balení je sen pred nečakanou, ale príjemnou udalosťou. A staré, popraskané meracie zariadenie predurčuje veľmi príjemný rozhovor s vyššou osobou.

Venujte pozornosť teplomeru. Vysvetlenie snov hovorí, že toto číslo čoskoro bude hrať v osude skôr dôležitú úlohu.

Ak chcete konkrétne zlomiť teplomer v sne znamená prevziať ďalšie, cudzie povinnosti. Vysvetlenie snov odporúča miliónkrát, aby ste premýšľali skôr, ako budete robiť sľuby.S najväčšou pravdepodobnosťou nebudete môcť vykonať prácu, ktorú ste požiadali. A ak ste náhodou upustili teplomer, potom budete mať zvedavý prípad.

A prečo sníma teplomer, ak bol dieťa? Často takéto meracie zariadenie hovorí o ľahkosti vášho charakteru a veselé dispozície. Kuchynský teplomer vás opisuje ako vynikajúcu, talentovanú hostesku.

Elektronický teplomer vo sne je znakom toho, že by ste mali byť jednoduchší. A vidieť teplotu vzduchu na veľkej doske na ulici - podľa snov knihy znamená byť prekvapený.

Keď správne definujete význam spánku, môžete sa stať pánom nielen vášho daru, ale aj budúcnosti. Preto je také dôležité pamätať si na najmenšie nuansy nočného videnia. Snežná kniha vám pomôže pravdivo ju interpretovať. Autor: Vera Fractional

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

Čo sú to sny a prečo sú toľko

Každý, kto má záujem dešifrovať sen, vždy premýšľa nad tým, prečo sú knihy snov tak odlišné? Odpoveď je jednoduchá. Každá éra mala vlastných odborníkov. Odtlačok na interpretáciu spánku uložené pozorovania, názory, náboženstvo a samotné historické obdobia. Preto v každom časovom intervale boli vlastné prepisy a ich vlastné sny. Hoci je potrebné poznamenať, niektorí tlmočníci sú relevantní aj v našej dobe. Teraz, aby ste zistili, čo sníva o zlomení teplomeru, nie je potrebné ísť k vysnecim tlmočníkom. Stačí stačiť sa pozrieť do knihy snov a zistiť, že snívanie znamená prístup k tejto chorobe. Podľa inej verzie, zlomený teplomer naznačuje záblesk vašich emócií, psychickú nástrahu, ktorá môže spôsobiť nárast negatívnosti.

Ktoré snové knihy sú dnes populárne? Diela takých slávnych osobností ako Wang, Miller, Nostradamus, Freud, Hasse, Kvety, Loff, Longo, Mennegeti. Niektorí, ktorí sa zaujímajú o otázku, prečo snívať o rozbití teplomeru, otvoria ezoterickú snovú knihu. K dispozícii je aj anglická snová kniha, francúzska a dokonca aj asyrská. Tlmočníci našich čias nezaostávajú vo svojich verziách a vytvorili moderné snovú knihu.

Čo sníva o rozbitom teplomere s ortuťou

Ak ste snívali o rozbitom teplomere, potom sa to môže nazvať signálom, ktorý musíte venovať pozornosť svojmu zdraviu. Správajte to opatrnejšie! V opačnom prípade hrozí riziko spadnutia do postele.

Zdá sa, že meriate teplotu vody a náhle uvoľníte teplomer? Vedzte, že sa očakáva ťažká situácia v tíme. Môže to byť konflikt vo vzťahoch s kolegami. Rada tu je jedna: udržujte svoje emócie v práci.

Vo sne sa pozeráte na teplomer a uvidíte, že stĺpec ortuti stúpa, dosiahne limit a teplomer vybuchne na malé úlomky? Vysvetlenie vášho snu je jednoduché. Toto sú vaše emócie, nervové napätie dosiahlo bod varu. Chladte hlavu v skutočnosti, pokúste sa vnímať, čo sa deje okolo vás bez emócií, nenechajte sa oddychovať, nervy by ste mali upokojiť.

Ak ste vo sne videli, ako merať teplotu, držať teplomer v ústach a náhle sa zlomiť, vedieť, že to ohrozuje chorobu zubov. Nezabudnite sa obrátiť na svojho zubára.

Ak hľadáte niečo, čo sníva o prelomení teplomeru, súčasne sa pozrite na to, aký je sen o ortuti. Nepríjemný senVo všeobecnosti sa ortuť prejavuje nepriaznivým zmenám v osobnom živote. Sledujte svoju polovicu. Možno, že milovaný sa pozerá na stranu, mení vás.

Ak vo sne vynakladáte neuveriteľné úsilie na zhromažďovanie ortuti a dokonca zapríčinili zamestnancov spoločnosti EMERCOM, potom je s najväčšou pravdepodobnosťou v skutočnosti príliš aktívny, aby ste zachránili prasknutý vzťah. To pravdepodobne naopak spôsobí pretrhnutie.

Otrava ortuťou sa stala vo sne? Vedzte, že vzťah sa pokazí z iniciatívy partnera. Nemáte to? To znamená, že dôjde k nejakej nepríjemnej udalosti, v dôsledku ktorej budete oddelení od niekoho blízkeho.

Prečo snívať o rozbití ortuťového teplomeru, sme to vyriešili. No, ak sen vysvetlí celý, neprerušený teplomer? Ako sa to interpretuje? Tu sú verzie niektorých snov knih:

 • Výklad snov dvadsiateho storočia. Teplomer je symbol emócií. Ak na ňom vidíte nízku teplotu, v živote pravdepodobne niekto ochladí na vás. Počkajte na bolestivú prestávku. Zvýšená teplota na teplomere upozorňuje na príliš horúce vzťahy, emócie. Musíte sa upokojiť a dokonca ochladiť. No, to je jasné, prečo sen o rozbití teplomeru.Váš stav je taký, že môže dôjsť k emocionálnemu výbuchu, ktorý bude mať tragické dôsledky. Buďte opatrní!
 • Pozrite sa na bežný lekársky teplomer? Môže to znamenať banálny nástup ochladzovania.
 • Miller. Podľa Millerovej snovovej knihy teplomer, ktorý vidí, znamená v živote nejaké rodinné spory, ťažkosti, nespokojnosť s vlastnou prácou. Ak sa ortuť plížia, potom môže stav vecí vyvolávať obavy. Rast teploty predpovedá úspech v obchodných, spoľahlivých partneroch.

Moderný tlmočník

Ak sa pod svojím pažcom umiestnite do snového teplomera, potom vedzte, že v skutočnosti sa musíte obávať zimy. Je teplomer zobrazený pri nízkej teplote? Dávajte pozor na stav podnikania, po nejakom čase môžu byť ťažkosti. Je teplota normálna? Nayava zmena nečakajte. Merkúrsky stĺp stúpal do kopca? V živote sa aj vaše podnikanie rýchlo rozbehne.

Vidíte vo vysnívanom vonkajšom teplomere, ktorého teplota sa rýchlo zvyšuje? Buďte opatrní vo vzťahoch na osobnom fronte. Je tu možnosť, že niekto otočí vašu hlavu a pravdepodobne klame.Zobrazuje teplomer teploměr? V živote môžu byť nepríjemné konflikty, ktoré môžu viesť k stresu a dokonca k depresii.

Ako môžete vidieť, zdá sa, že všetky sny o knihe do istej miery interpretujú sen teplomerov, ortuti. Tí, ktorí veria v predpovede, sú pozorní pri výklade snov a snažia sa prijať určité opatrenia. To často poskytuje príležitosť zabrániť nepríjemným životným situáciám.

Meter Trouble

Ak ste snívali zlomený lekársky teplomer - postarajte sa o svoje zdravie. Naliehavo vykonajte profylaxiu, inak je odpočinok na posteli už niekoľko týždňov.

Je to sen, že ste chceli vedieť, koľko stupňov máte vo vode a klesol teplomer - takýto sen, podľa snov, predznamenáva nejaký nepríjemný incident v tíme. Pamätajte na výraz "búrka v pohári", o tom istej veci sa stane. Škandál môže začať z modrej a vedie k veľkým problémom. Ovládajte svoje emócie.

Ak by ste mali sen, v ktorom sa pri pohľade na ulicový teplomer uvidíte, ako sa pomaly stúpa ortuťový stĺp, dosiahne najvyššiu úroveň a zariadenie sa rozpadne na fragmenty - výklad tohto snu je toto:nálada teraz ponecháva veľa na želanie, máte veľa nervozity a starosti a navyše pre drobnosti. Ukľudnite sa, váš život preteká vlastným smerom a nič ho nebude narušovať. Príliš sa naťahujete.

Ak snívate, že ste merali telesnú teplotu, držali teplomer v ústach a neúmyselne ho rozdrviali - zuby vás pravdepodobne začnú obťažovať. Nečakajte to, choďte na zubára pre rutinné vyšetrenie.

Ak chcete vidieť, ako prúdi ortuť z rozbitého rozchodu - sviatočná kniha ohlasuje stratu niečoho nie príliš cenného, ​​ale drahý pre vás. Buďte pozorní.

Ak ste vo sne vyvrhli teplomer a rozdelili sa na kusy, prebudíte sa, nezabudnite, čo ukázala ortuťová stupnica. Ak sa ortuť zvýšila nahor - takýto sen je predchodcom hotovostného dopĺňania, možno to bude bonus a zisk. Začalo sa ísť dole - vaše plány sa v blízkej budúcnosti neplnia. Buďte trpezliví, odporúčame snovú knihu, čoskoro sa všetko obráti k lepšiemu.

Ak ste snívali, že ste merali svoju teplotu a držali ste zlomené zariadenie v ústach a vidíte, ako stúpa alebo padá ortuťový stĺp, takýto sen je interpretovaný väčšinou vysnívaných kníh ako odraz rozdielov v pocitoch a emóciách.Vezmite ich pod kontrolu, inak "prelomíte drevo".

Podivné sny

Ak by ste mali sen, v ktorom ste, stojaci na hlave, držte stúpajúci meter v ústach, čakajte na nečakané správy, hovorí kniha snov. Ak vypadne a roztrhá na kusy - správy nebudú veľmi dobré.

Pozrite sa, ako zhromažďujete fragmenty zlomeného teplomeru a lepte ich spoločne - čakajte na volanie alebo novinky od drahého človeka, s kým ste v hádke.

Vidieť vo sne, že kráčate po uliciach s podpazuší nahý s prasknutým teplomerom - môžete čoskoro spáchať čin, ktorý nie je pre vás typický, varuje snovú knihu. Premýšľajte stokrát, než sa rozhodnete niečo urobiť.

Ak snívaš, že zbierate kvapky strieborného kovu, tečúce z rozbitého teplomeru a vložíte ich do vreciek - čoskoro budete musieť urobiť ťažkú ​​prácu, ktorá vám neprinesie žiadne peniaze ani spokojnosť.

Teplomerové šrámy

Tlmočníci odporúčajú, aby sa neprihliadol na sen, kde sa objaví zlomený teplomer. Toto je nepriaznivé znamenie, ktoré predpovedá šokujúce správy, konflikty, kolaps podnikania.

Sníval sa o zlomený teplomer? Takže v skutočnosti, snímač si nie je vedomý poveternostných podmienok na ulici alebo doma. V súčasnosti pravdepodobne nie je možné udržať situáciu pod kontrolou.

Výstraha je, či v sne prítomný ortuťový teplomer. Vyliata ortuť vo väčšine vysnívaných kníh sa považuje za alarmujúce znamenie. Existuje vysoké riziko problémov.

Snímač vo sne zlomil lekársky teplomer - mali by ste venovať pozornosť vlastnému zdraviu a vzťahom v rodinnom kruhu.

Zlomený teplomer mimo okna znamená vnútornú úzkosť snítajúceho o dôležitom a zodpovednom rozhodovaní.

Vidieť vo sne zlomený teplomer s ortuťou, ktorá z neho tečie - v skutočnosti je lepšie premýšľať každý krok, nie robiť nepríjemné činy.

Toto nie je posledná interpretácia snov so zlomeným teplomerom. Moderná kniha o snech - tlmočník v skutočnosti potrebuje byť opatrnejší a nestráca kontrolu nad situáciou a vlastnými myšlienkami. Splash negatívnych emócií, nahromadený hnev bude mať zlý vplyv na povesť.

Sneží, že meracie zariadenie bolo náhodne rozbiť - prídu temné časy, pruh špatného šťastia.

Okrem otázok v interpretácii, o čom snímaný teplomer vyzerá, mali by ste venovať pozornosť otázke: o čom sníva ortuť? Určite, sen s ortuťou nie je pozitívny. Často je to znamenie čierneho pásika v osobnom živote. Je pravdepodobné, že jeden milovaný spieva intrigy za chrbtom a podvádza vás.

Vo sne sa snažia snažiť sa zbierať rozptýlenú ortuť a dokonca sa obrátiť na bezpečnostný personál o pomoc, čo znamená, že v skutočnosti sa snaží udržiavať osobné vzťahy. Avšak táto medzera je stále nevyhnutná.

Snívali ste, že ste mali otravu ortuťou? Je zrejmé, že vzťah sa skončí na základe iniciatívy zvoleného, ​​alebo tam bude obťažovanie, ktorého výsledkom bude oddelenie od milovaného človeka.

Takže zistilo, čo snívalo o rozbití ortuťového teplomeru. A ak snívate teplomer? Aký je výklad takéhoto snu? Pomôže vám porozumieť verzii niektorých snov:

 • Podľa knihy snov dvadsiateho storočia sa to považuje za znak emócií. Ak váha vykazuje nízku teplotu, znamená to, že v skutočnosti vyvolení stratil záujem o vás, pocity zomreli. Nevyhnutná tragická medzera. Zvýšená teplota na teplomere informuje o príliš násilných vzťahoch, silných emóciách.Dreamer by mal spomaliť tempo, uklidniť sa, priniesť myšlienky do poriadku. Ak chcete rozbiť teplomer, znamená to, že vnútorný stav je v skutočnosti na hranici, stojí za to zmätok emócií, inak dôsledky budú veľmi tragické. Buďte pozorní!
 • Sníva sa jednoduchým lekárskym meracím prístrojom? Šanca na získanie vírusovej infekcie.
 • Dream Miller. Psychológ verí, že vidí teplomer v sne - domáce, rodinné procesy, ťažkosti a nespokojnosť s jeho pracovnou činnosťou. Ak padne stĺpec ortuti, situácia je v skutočnosti veľmi neistá. Teplota stúpa vyššie - úspech na pracovisku, nárast, sľubní partneri.

falšovanie

Často vo sne môže byť teplomer nielen rozbúrený, ale aj v nej zničený. Meracie zariadenie možno jednoducho prehltnúť. To znamená, že sa nemôžete dostať z problémov, ktoré ste vytvorili.

Podľa Dreammanovej snovovej knihy, aby sme zistili, ako exploduje teplomer, nie je prekvapujúco žiadna nepriaznivá hodnota. Taký sen predpovedá iba prudké zmeny v poveternostných podmienkach.

Vo sne sníma snímač rozbitým teplomerom - v skutočnosti sa problémy a ťažkosti oddelia.

Tiež je tu interpretácia, ktorá snívala o hodení teplomeru. Na vás sa postará osoba blízka.

Lekár predpísal

Ak chcete vidieť lekárske teplomery vo sne znamená, že v skutočnosti sa obávate o svoje vlastné zdravie a nie je to tak jednoduché.

Ak pravidelne pozorujete teplomer v sne, potom je to ďalší potvrdenie zdravotnej starostlivosti. Snáď to nemôže robiť bez pomoci tradičnej a tradičnej medicíny.

Vo sne, senikátor rozbil meracie zariadenie - snovou knihou to zosobňuje ako príčinu choroby. Pravdepodobne je choroba spojená s horúčkou.

Podrobnosti o sne

Náhodne sedieť vo sne na lekárskom teplomere - zúčastňujte sa dôležitého rozhovoru a pevne sa bráni svojej pozícii v živote. Vidieť ve sne veľa malých úlomkov - v skutočnosti sa stav vecí prudko zhorší, v pracovnej sfére budú mať problémy a rodinné hádky. Teplomer sa spadol na zem - nie zámerný zásah, výsledok ktorého by bol extrémne smutný.

Sníval sa o teplomere? Ak sa meradlo zhoršilo vo vode - snílek je obklopený špinavými mudrcami, intrigami a klebami okolo neho. Zámerne uvoľnite teplomer - starostlivosť, zodpovednosť za iné osoby.Ortuť sa nerozkláda a neexistujú žiadne fragmenty - podpora, priateľská rada alebo pomoc je pre speváka mimoriadne dôležitá.

Okolo miestnosti sa vylial ortuť a snažiteľ sa ho snažil vyzdvihnúť holými rukami - vnútornou nerovnováhou, negatívnymi emóciami, panickým strachom a úzkosťou. Pokúsiť sa opraviť teplomer sa stáva dôležitou správou od osoby, s ktorou je snívač zďaleka priateľský.

Zbierali si ortuťové vrecká v spánku - zbytočné, hlúpe cvičenie, práca, ktorá neprináša morálnu spokojnosť. Sníval som o vysypaní miestnosti, pokúšam sa odstrániť ortuť - návšteva nezvaných hostí, kriminálnikov je pravdepodobné.

Vadné meracie zariadenie na ulici - zhoršenie poveternostných podmienok, prudká zmena klímy. Získajte zlomený teplomer v lekárni - prichádzajú celkom nepriaznivé zmeny, celkové zhoršenie stavu snovateľa. Smash teplomera - vyrážka, zbytočné akcie.

Nastalo nešťastie - zlomil ste teplomer

Samozrejme, existuje veľa elektronických teplomerov, ktoré sú presnejšie a merajú teplotu čo najskôr.Ale mnohí ľudia chcú konať staromódnym spôsobom a používajú najbežnejší, ortuťový teplomer, dokázaný už desiatky rokov.

Netreba dodávať, že prelomiť jeho nepríjemné cvičenie, pretože ortuť jedom telo, a to by malo byť okamžite zhromaždené v špeciálnom spôsobe.

Sen interpretácia 21. storočia

Snaží sa, aby ste merali teplotu tela - postarajte sa o svoje zdravie. V tele sa vyskytla vážna chyba.

Ortuťový teplomer sa skĺzne a rozbije - môžete len zmierniť svoj stav, ale choroba už prenikla do tela.

Prečo len sníme teplomer - snívajúci nie je spokojný s prácou.

Vysvetlenie snov podľa ročných období

Tento tlmočník vidí teplomer vo sne ako rodinný konflikt.

 • Aby som povedal, že je potrebné prekonať nedorozumenie, urovnať hádku.
 • Smash - zhoršujú problémy, ktoré vznikli medzi členmi rodiny.

Ak je nameraná teplota

Ako ste zlomili teplomer

 • Sny, že zariadenie je prerušené kvôli tomu, že ste sa dostali na to - stali sa stranou sporu, pravda bude na vašej strane a vyhráte.
 • Merkúr sa rozpadol kvôli tomu, že ste vynechali teplomer na podlahe - urobte vyrážku a zaplatíte za to.
 • Prečo klesnúť teplomer do vody - nepriaznivá atmosféra v tíme, môžete sa stať vyvrcholením.
 • Prečo zmerajte teplotu, vložte teplomer do úst a rozdrviť ho - problémy so zubami, navštívte svojho zubára.
 • Účelne zlomiť teplomer - zoberiete si povinnosti ostatných. Premýšľajte o tom, či by sa to malo urobiť, a aké výhody z toho máte.

Vadné zariadenie na meranie teploty

Aby ste pochopili, čo sníva teplý teplomer, mali by ste venovať pozornosť tomu, či sa ortuť vyliala, keď padla.

Ak sa teplomer nezlomil, práve sa zlomil a stĺpec ortuti jednoducho skočuje hore a dole bez akéhokoľvek dôvodu - kniha snov odporúča venovať menšiu pozornosť menším problémom. Ste nervózní nad drobnostiami, zatiaľ čo dôležité veci zostávajú bez vašej účasti.

Sledujte, ako pomaly tečie ortuť z prístroja - stratíte dôležitú vec pre vás.

Teplomer tesne padol a ležal na zemi - nastane nešťastné nedorozumenie.

Meradlo kleslo, ale ortuť sa vyliala iba uprostred - potrebujete podporu a múdre rady. Spojte sa a premýšľajte o tom, s kým sa môžete obrátiť.

Ak ortuť vysušila

Je príliš veľa striebornej hmoty, šíri sa po celej podlahe - dať do poriadku nervový systém. Ste príliš dráždivý, môže to mať vplyv na váš všeobecný stav a vzťahy s ostatnými ľuďmi.

Iné predpovede teplomeru

Tlmočníci považujú aj taký sen: meriate teplotu na hlave a umiestnite do úst teplomer. V tomto procese sa preháňa a rozbíja - dostanete smutné správy.

Zozbierajte úlomky a pokúste sa lepiť zariadenie - získajte správy od osoby, o ktorú sa staráte, s kým došlo ku konfliktu.

Zbierajte ortuť a položte ju do vrecka - budete mať zaneprázdnenú prácu, ktorá vezme veľa času a pozornosti. Zároveň však nebudete mať potešenie, ani materiálny príjem, ani vďačnosť manažmentu ani blízkym ľuďom.

Zmerajte teplotu prasknutým teplomerom - urobte chybu, príďte neočakávane nielen pre ostatných, ale aj pre seba.


[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/razbit-gradusnik
 • http://usonnik.ru/g/k-chemu-snitsya-gradusnik.html
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snitsya-gradusnik.html
 • http://fb.ru/article/272591/tolkovanie-snov-k-chemu-snitsya-razbit-gradusnik
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/razbityj-gradusnik
 • http://psyson.ru/sonnik/razbit-gradusnik.html
 • http://sonnikonline.club/predmety/k-chemu-snitsya-razbityj-gradusnik.html
[/ zbalenie]

Sledujte video: Číslo # 149: Vánoční gadgety

Zanechajte Svoj Komentár