Prečo plávať vo sne?

Sny sú sféra, ktorá sa už po stáročia zaujíma o ľudstvo. Predpokladá sa, že obrázky, ktoré blikajú v mozgu spiaceho ľudu, sú odrazom ich súčasného emočného stavu a dokonca umožňujú predvídať udalosti, ktoré sa ešte nevyskytli. Tak prečo snívať o plávaní? Čo môže zabrániť takej vízii, ktorá prišla počas nočného odpočinku?

Čo pláva sny: všeobecné informácie

V dnešnej dobe existuje toľko senových kníh, že interpretácie, ktoré im ponúkajú, sa môžu zdať protichodné a mätúce. V skutočnosti význam konkrétneho obrazu, ktorý v noci zahalil, pozostáva z detailov. Čo sny plávajú? To možno považovať za náznak pripravenosti na akciu, varovanie o nadchádzajúcich zmenách.

Budú nejaké udalosti, ktoré spiace osoby budú čeliť alebo už začali čeliť, či už pozitívne alebo negatívne, ako budú mať vplyv na jeho život? Závisí to od faktorov uvedených nižšie.

Miesto na kúpanie

Čo sny plávajú v prameňoch? Takýto obraz sa v snoch vyskytuje veľmi zriedkavo, má pozitívny význam. S najväčšou pravdepodobnosťou človek čaká na splnenie starého snu.Ľudia, ktorí sú liečení vážnou chorobou, môžu očakávať rýchle zotavenie. Tiež radosť a pohoda sľubuje plávanie v rieke a rybníku za predpokladu, že voda nie je znečistená.

Zaujímavý sen, v ktorom sa jazero objavuje. Osoba plávajúca v jasnom jazere by sa mala pripraviť na manželstvo, pôrod. Horšie, ak je voda zakalená, treba predpokladať skorú stratu, oddelenie od niekoho dôležitého. Našťastie problém rýchlo vyrieši.

Prečo snívať o plávaní v mori? Zmeny, ktoré táto vízia sľubuje, môžu byť dobré alebo zlé, v závislosti od toho, či sa spiak užíval kúpanie alebo naopak. Osudné udalosti predpovedajú, že ľudia plávajú v oceáne. Je nevyhnutné pripraviť sa na incident, ktorý sa zmení na celý život, aby ho stretol plne ozbrojený.

Bazén, kúpeľ

Samozrejme, nielen rieky, moria, jazerá a tak ďalej sa objavujú v snoch. Napríklad, prečo snívať o plávaní v bazéne, vlastnom alebo niekom inom? To môže naznačovať, že jedna zo sfér ľudského života potrebuje zvýšenú pozornosť. Je možné, že podvedomie zahŕňa iných ľudí v nočnom videní.Je veľmi pravdepodobné, že budú účastníkmi nadchádzajúcich udalostí, v nich bude hrať významnú úlohu. V každom prípade by sa takíto "spoluobčania" mali podrobnejšie oboznámiť s tým, aby vopred odhalili svoje zámery.

Je jasné, čo sen o plávaní v bazéne, a ak hovoríme o kúpe? Zhrnutie často naznačuje vývoj chorôb ovplyvňujúcich sexuálnu sféru. Je skvelé, ak po takom plávaní človek použije sprchu. Spánok sľubuje budúce potešenie, s najväčšou pravdepodobnosťou má fyzický charakter.

Kúpanie

Časť, v ktorej sa spiace osoby nachádzajú vo svojich nočných snoch, zohráva aj určitú úlohu. Ak sa udalosti vyskytnú počas dňa, neovplyvňuje to interpretáciu vízie. Ale prečo snívať, že plávanie v noci? Obraz, ktorý bol videný, otvára závoj budúcnosti, nadchádzajúce udalosti len zaspávajú svojou intuíciou.

Tiež nočné plávanie sa môže venovať tomu, čo sa už stalo, ale to, čo sa musí vidieť len v spánku spánku. Tento obraz je schopný rozprávať o odhadoch, ktoré trápia jej stranu.

O akých vlnách hovorí

Samozrejme, že sa túžite vo sne v bazéne, je ťažké vidieť vlny.Situácia sa líši od mora alebo oceánu, takéto nádrže nie sú vždy pokojné. Čo môže človek očakávať vo sne úplne vzdala sa vlnám? S najväčšou pravdepodobnosťou sa v reálnom svete bude podrobovať udalostiam, ktoré nezávisia od jeho vôle. No, ak spánok v rovnakom čase nesie na pobreží, incident bude pozitívny. Ďalšia vec - stať sa obeťou vlny, ktoré nesú na otvorenom mori. V tomto prípade stojí za to pripraviť sa na najhoršie, snažiť sa zabrániť možným problémom alebo znížiť škody spôsobené na minimum.

Prečo snívať o plávaní v mori, ak sa hrdina valí na vlnách a dostanete potešenie z procesu? Tieto sny sľubujú radostné emócie vyvolané šťastnými udalosťami: finančný zisk, šťastie v láske.

Mala by som sa obávať, či vlny zakryjú plavca hlavou? Čoskoro bude osoba pod silou negatívnych emócií, je možné, že už je na pokraji nervového zhroucenia. Najlepšie riešenie v tejto situácii je ísť na dovolenku a dočasne zmeniť miesto pobytu.

Aká bola voda

Úlohou hry je nielen to, či sa spiaci hrdina vrhol do oceánu alebo do vlastného kúpeľa.Prečo snívať o plávaní v ľadovej vode? Takéto sny hovoria o necitlivosti, ktorá sa vzťahuje na vážne emocionálne šoky. Tiež emocionálne zablokovanie naznačuje plávanie v diere. Muž bol pod silou negatívnych pocitov, z ktorých sa nemôže zbaviť.

Prečo snívať o plávaní v čistej vode? Jeho transparentnosť takmer vždy prináša víziu pozitívnu farbu. Iná situácia s bahnitým bahnitým rybníkom. Dokonca aj keď majiteľ sveta nebude cítiť znechuteniu potopiť sa do takej vody, obrázok nepredvída nič dobré pre neho.

Sny nepodliehajú zákonom logiky, takže ich postavy môžu byť vo vode bez toho, aby sa najprv zbavili odevov. Takáto vízia svedčí o nadchádzajúcich konfliktoch, je možné, že bude potrebné vyriešiť veci s najbližšími ľuďmi.

Podvedomie môže hádzať taký obraz ako plávanie v nahé. Prečo snívať o plávaní v čistej vode úplne nahá? Nič sa nemusí báť, nočné sny sľubujú zdravie a potešenie. Ponorte sa do snáše v špinavom nádrži nahý - čoskoro ochorejte alebo sa zraníte. Je zlé, ak spánok trpí svojou vlastnou nahotou, je v rozpakoch.V skutočnom živote sa očakáva aj hanba, svedomie tiež pravdepodobne trpí.

Je tu spoločnosť

Je ďaleko od toho, že človek pláva vo sne to robí sám. Je skvelé, ak ho dieťa robí spoločnosť, sľubuje finančnú prosperitu, idylu v romantickom vzťahu. Neznáme deti v nočných snoch, ktoré plávajú so spiaceho hrdinu - náznak dramatických zmien v živote. Takéto udalosti môžu byť nové obchodné projekty, relokácie.

Príprava na najhoršie by mali ľudia, ktorí vo sne plávajú s hadmi, krokodílami. Je možné, že sú obklopení nebezpečnými nepriateľmi a pripravujú sa na zničujúci úder. Ak sú "spoločníkmi" hrdinu ryby, veľryby, delfíni - vízia, naopak, sľubuje peňažný zisk, začiatok ziskového projektu. Byť obklopený veľkým množstvom rýb - realizovať plán, ktorý bol vyvinutý dlhú dobu.

Nálada spánku je rozhodujúcim faktorom. Ak je plávanie zábavné, nič sa nemusíte obávať. Ak je kúpanie sprevádzané negatívnymi emóciami - naopak.

Kam ideš?

Samozrejme, prvá vec, ktorú si veľmi pozorne zapamätáte, je kvalita a typ vody, v ktorej ste museli spať v spánku.

Okrem toho je v takýchto snoch tiež dôležité, aké emócie ste zažili pri plávaní as akou náladou ste sa prebudili a tiež celková atmosféra spánku a jej energie. Ak máte pocit úzkosti alebo strachu, odporu alebo nepríjemnosti, plávanie vo vode - je nepravdepodobné, že budete sľubovať viac šťastia.

A naopak, ak sa zobudíte s pocitom nejasnej, nerozumnej radosti a očakávania niečoho krásneho - viete, sen vysvetľuje šťastné udalosti. Ale stále, aby ste zistili presne to, čo je sen o plávaní, mali by ste sa pozrieť do tlmočníka.

1. Ako hovorí snom, plávanie v čistej, čistej vode, príjemné a dobré, zažívajúce príjemné emócie, je veľmi priaznivým znamením. V tomto prípade snívajúci očakáva šťastie v skutočnosti, život bez úzkostí, chorôb, zlyhaní alebo zlých udalostí. Všetko najlepšie svedčí o tomto sne, neváhajte!

2. A taký sen, v ktorom ste mali príležitosť plávať vo veľmi studenej, ľadovej vode, napríklad v zime v mori, alebo sa ponoriť do ľadovej dierky - to sľubuje rýchle úplné zotavenie chorých alebo chorých.

Zdravá - len prudký nárast sily, energie, dobrého zdravia a života do staroby. Stačí sa postarať o seba, tento sen nie je dôvodom na začatie nezdravého životného štýlu a zanedbávanie zdravia!

3. Ako naznačuje kniha snov, plávanie v bahnitých vodách - napríklad v bahnom kaluži alebo bažinách - nie je ťažké intuitivně odhadnúť, toto znamenie nie je najpriaznivejšie. Mali by ste sa starať o zdravie, pretože teraz ste obzvlášť zraniteľní a nemôžete dobre. Aby sme sa vyhli chorobám, stačí len dôslednejšie monitorovať zdravie.

4. Nie je príliš príjemné plávať v bahnitej vode v sne, napríklad v bahnitom rieke alebo dokonca v kúpeli. Toto je varovanie - máte nebezpečenstvo účasti na bláznivom podnikaní, pochybnej udalosti alebo nebezpečnom dobrodružstve.

Snažte sa tomu zabrániť, nezapojujte sa do pochybných aktivít, pretože neskôr to môžete ľutovať.

5. A taký sen, v ktorom ste mali možnosť plávať v drsnej vode, v zúrivom potoku - čaká vás veľa práce. A ona musí stráviť veľa úsilia, ale stojí to za to.

Ak sa nebojíte ťažkostí a pracujete svedomito, budete čoskoro dostať veľmi bohaté ovocie vašej práce a budete na seba hrdý.

6. Ako ukazuje kniha snov, plávať v búrke, v daždi alebo pri búrke je tip: má silný charakter. Akékoľvek situácie alebo udalosti budú od vás čoskoro vyžadovať prítomnosť presne tejto hodnotnej kvality.

7. Zvrat v snoch vo vode je priamym náznakom, že sa čoskoro zamilujete. Doslova "utopiť" v oceáne nových pocitov a romantiky! Nezabudnite na pocit svetla, vychutnajte si to!

8. Plávanie v snoch v krásnom jazere je znakom rodinného šťastia. Symbol, ktorý sa bude zameriavať na vlastný dom, a zaneprázdnený terénne úpravy rodiny.

9. Plávanie v mori predpovedá, že snívajúci má veľkú budúcnosť, obrovské množstvo príležitostí a vyhliadok, ako aj naplnenie túžob. Nenechajte si ujsť šancu, konať, teraz je čas!

10. Je zvedavé, čo sny plávať vo sne v rieke - tento sen veľmi jasne odporúča dôverovať. Nebojte sa života, buďte kľudnejší a cítite univerzálny tok, ktorého ste súčasťou.

11. Plávanie je symbolom spoločnosti a plávanie v nej v snoch svedčí o úspechu vo verejnom živote a vynikajúcom postavení v spoločnosti. Bazén s čistou vodou vo sne tiež predstíra dobrú povesť.

12. Plávanie s delfínmi je skvelý sen, ktorý predpovedá bezvýhradné šťastie vo všetkom. Harmónia všetkých sfér života, radosti a plnosti každého dňa.

13. Ak chcete plávať v snoch na zadnej strane delfína, je úplne kontrolovať svoj vlastný osud.

14. Ak ste plavali v snoch proti prúdu, musíte zápasiť s okolnosťami a vytrvať, aby ste dosiahli cieľ. Nerobte späť!

15. Ak ste sa vznášali vo vode so svojim milovaným - viete, váš pár bude mať veľké šťastie a harmóniu vzťahov.

16. Plávať dopredu vo sne, s istotou a rýchlo - znakom najbližšieho dosiahnutia šťastia, všetkých cieľov, naplnenia túžob vlastným.

Takéto "plávanie" sny často hovoria o dobrom, skôr než o sľubnom nepriaze. V každom prípade verte v to najlepšie - a nebojte sa ťažkostí, postavte si sám svoj osud, dosiahnite svoje ciele a nečakajte, že sa vaše sny stanú skutočnosťou.
Autor: Vasilina Serová

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

Niektoré funkcie prinesú hodnotu toho, čo videl v sne

Tento test môže mať za následok potrebu plávať pod vodou vo sne, pocit strachu alebo akýkoľvek iný druh nepohodlia. Tlmočenie snov považuje taký predzvesť nevysvetliteľnej úzkosti a úzkosti v reálnom živote.Keď snívate, že musíte plavat vo vode, je celkom možné, že sa budete riadiť túžbou lepšie pochopiť seba a motiváciu svojich činov.

Keď sa náhodou plave v bahnitých vodách, podobný pozemok naznačuje, že v skutočnosti nie je všetko hladké s vami. Máte podozrenie z nedostatkov, vaše svedomie bolí kvôli niektorým vlastným chybám. Obávate sa, že taká napätá situácia môže skôr alebo neskôr pre vás prekážať pri realizácii vašich plánov. Nebojte sa priniesť taký vágny stav čistých vôd. V každom prípade je čas na objasnenie vzťahu nevyhnutný. Pretože je to otázka času, prečo sa nestanem iniciátorom a pokúsim sa prevziať vládne otroky?

Ak sa vám podarilo plávať v špinavej vode, vezmite toto znamenie ako odraz vášho pohľadu na svet. Vyzerá to, že ste pre tento svet príliš dobrý. Alebo možno príliš vyberavý. Takýto postoj je často spojený so zlým zdravotným stavom, snaží sa venovať väčšiu pozornosť vášmu zdraviu. Ak ste museli nielen plávať vo vode, ale plavat, zdá sa, že starý sen o zmene situácie alebo životného štýlu sa cíti.

Ak máte to šťastie na to, aby ste plávali v čistej vode vo sne, v skutočnosti nič ani nehrozí váš každodenný život. Nemáte čoho sa obávať v blízkej budúcnosti. Aj keď vás niečo obťažuje, vedzte, že vaše starosti sú bezpredmetné. To, čo ste snívali vo sne predzvesťou vašej stability a blahobytu, môže tiež odrážať narcismus, dôveru v jeho atraktívnosť.

Ak je zapletená transparentná voda, v ktorej sa má plavat čistá eufória, snová kniha predpovedá nádherné radosti, ktoré vás nebudú čakať. Všetko, čo sen, v ktorom som mal šťastie, aby som plával vo vode pri príjemnej teplote, prinesie do vašej biografie veľa príjemných a nezabudnuteľných momentov. Vysvetlenie snov tvrdí, že nečakaná radosť a naplnenie túžby svieti spiace.

Keď sa vo sne privedie k plávaniu v modrej vode, snívač sa často prebudí s pocitom úzkosti: nie je to úplne hladké a čo keby sa tu niečo stalo? Vysvetlenie snov vám odporúča, aby ste tieto obavy odvážili: nie je to nič iné ako výsledok nervového napätia, v ktorom ste príliš dlhý a často a nie vždy ospravedlnení. Tlmočenie závisí od toho, s akou sebavedomosťou nad vodou, bez ohľadu na to, či môžete plaviť vo vode v reálnom živote.

Počasie v nádrži

Keď okolnosti nútia vás plávať v ľadovej vode, kniha snov vyžaduje pokoj. Snažte sa mobilizovať všetky sily, môžu vás čoskoro veľmi potrebovať. Existujú neočakávané prekážky, nepredvídané ťažkosti. Možno budete čeliť ťažkej voľbe, blaho ostatných ľudí bude závisieť od vášho rozhodnutia. Ak vo sne vidíte cieľ vpred, kniha snov je presvedčená, že záväzok je pre vás niekedy náročný.

Prečo sa sny o tom, čo sa stalo plávať v studenej vode, snov kniha často spája s blížiacim sa nebezpečenstvom, aj keď nie katastrofické rozsahu. Možno vám bude ponúknutá podozrivá transakcia alebo účasť na pochybnom projekte - to je to, čo sny o tom. Snažte sa neklesať na najrôznejšie triky, pretože v tomto období existuje vysoká pravdepodobnosť finančných strát.

Všetko, čo sny, ako šťastie plávať v teplej vode, sníva kniha spája s možnosťou konečne relaxovať. Nepochybne symbol, ktorý ste videli vo sne, by ste mali urobiť šťastnou, pretože ste už dlho snívali o dovolenke, príležitosti zmeniť situáciu, relaxovať s telom a dušou.

Vysvetlenie snov - plávanie

Plávajúce na lodi na rieke alebo na jazere - sen predznamenáva, že zažijete frustráciu a hanbu kvôli zármutku vášho obdivovateľa, plavby po mori - čoskoro dosiahnete vynikajúce postavenie v spoločnosti a prinesie vám ďalšie výhody.

Ak plávate na malú loď v pokojnej čistej vode, je to sľub jasného a neroztiahnutého pocitu, ktorý zanechá v živote stopu vo vašej duši.

Sen, v ktorom vaša cesta prerušuje blížiaca sa búrka, je predzvesťou búrky, ktorá sa zhromažďuje v rodinnej atmosfére a je kedykoľvek pripravená vyraziť dážď.

Plaviť sa na veľkej oceánskej linke a urobiť príjemnú cestu - na ťažkosti, ktoré môžu vzniknúť z vášho vyrážky a neopatrných vyhlásení o vašich kolegoviach. Ak ste vo sne ste šli obísť zemegule - to znamená, že v skutočnosti budete úplne spokojný s výsledkami svojej práce a priebehom vecí vo všeobecnosti.

Vidieť ľudí, ktorí plávajú a opaľujú sa na pláži vo sne - v skutočnosti vás oklamú vo svojich očakávaniach šťastnej lásky, pretože vás opustí priateľ, ktorý vás zradí, že vás bude omámený inou, atraktívnejšou osobou.

Sen, v ktorom plávate v bazéne, predznamenáva, že vaša duša bude spěchať medzi dvoma milovanými ľuďmi, nevediac, ktoré z nich dávajú svoje srdce.

Ak snívate, že plavete nahý, bez toho, aby ste mohli ísť na breh z dôvodu mužov, ktorí sa tam objavili, ocitnete sa v zložitej situácii, keď musíte urobiť jednoznačnú voľbu medzi vašimi túžbami a povinnosťou voči blízkym ľuďom.

Vidieť mužov, ktorí plávajú nahé predzvesti, nepríjemné sklamanie, ktoré by v podstate nemali venovať vážnu pozornosť. Ak plávate vo sne s aqualung, potom v skutočnosti stratíte nádej na realizáciu svojho plánu, keď už je cieľ veľmi blízko a dosiahnuteľný.

Interpretácia snov - voda

Čistá voda vo sne - na radosť, prosperitu, šťastie. Každé plavidlo alebo tank s čistou vodou sľubuje blahobyt a bohatstvo v blízkej budúcnosti.

Jasná voda v rieke je priaznivým znamením, ktoré sľubuje úspech a radosť. Čistá rieka, ktorá tečie do vašej spálne, predpovedá blížiaci sa príchod bohatého zahraničného hosťa, ktorý urobí veľa pre vašu pohodu, ak je voda rozrušená, váš hosť môže prísť so zlými úmyslami a narušiť pokoj vo vašom dome.

Prietok čistej vody, ktorá tečie v blízkosti vášho domova, znamená, že vaša finančná situácia bude čoskoro konsolidovaná a dostanete dobrú pozíciu, ktorá vám dá príležitosť pomôcť ľuďom v ťažkostiach.

Ak ste vo sne dostali pohár čistej vody, potom budete mať úspech v podnikaní alebo v manželstve, čo bude šťastné.

Ak je sklo prasknuté a voda nie je vyliata, potom vaša žena môže zomrieť pri pôrode a dieťa zostane nažive. Pre ženy tento sen predpovedá predčasnú smrť manžela.

Kňazovi vo sne, ktorý dáva ľuďom čistú vodu, je to znamenie, že on čestne plní svoju povinnosť a prináša ľuďom dobré a pohodlie.

Bláznivá voda v takom sne je varovaním, že kňaz je príliš horlivý na doktríny a kacírske učenie.

Ak mladý muž vidí vo sne, že odoberá čistú a čistú vodu zo studne, potom čoskoro vyvezie peknú dievčinu, ak je voda zakalená alebo stmavená, potom jej šťastie bude krátkodobé a na ňu čakajú mnohé sklamania.

Zhromažďovať čistú vodu zo studne a zaobchádzať s niekým, je to znamenie, že s vašou pomocou budú bohatí ľudia, s ktorými ste sa zaobchádzali vodou.Ak je voda zakalená, prinesiete tejto osobe nešťastie.

Voda naberajúca z predvianočných slávnostných úspechov v podnikaní alebo kúpe. Kamenná voda vždy predzvesťou zmätok pocitov.

Ak chcete mať vodu v oblečení, rozbité plavidlo alebo niečo iné, ktoré nie je celkom vhodné na to, znamená to, že čakáte na straty alebo klamstvo ľudí, ktorým ste zverili váš stav. Ak sa voda nedá rozliať, zázračne sa vyhnete veľkým stratám a zachrániť svoj stav.

Zakopať takúto vodu v zemi je predzvesťou veľkých ťažkostí, stratou dobrého mena a hanebnou smrťou.

Pozrite sa na rybník s pokojnou vodou - znamenie, že váš život bude plynúť pokojne a šťastne.

Rybník s čistou vodou vo sne, ak sa nachádza v strede poľa, vám sľubuje, že čoskoro budete môcť ušetriť dostatok peňazí, aby ste si mohli dovoliť mať rodinu a deti. Ak voda v rybníku zaplaví breh, potom môžete stratiť svoju ženu, deti alebo peniaze.

Ak tvoja manželka taký sen vysvetlila, mohla by stratiť peniaze, alebo by mohla čeliť rýchlej smrti.

Muž vidieť malý malebný rybník v spánku - predchodca romantickej lásky krásnej ženy.

Bublingový prúd - predzvesť oheň, súd a pomstu nepriateľov.

Voda pretekajúca cez kamene znamená, že vaši nepriatelia alebo nadriadení budú neúprosní a stratíte súd.

Keď stojíte vo vode medzi vlnami a nebudete sa dostať von, znamená to, že čoskoro budete potrebovať všetku odvahu a silu mysle, aby ste prežili hrozivé nešťastie.

Snívať o tom, že niekto potopí v zúriacom a špinavom toku, znamená, že ste v škandále, oddelenie od milovanej, túžby, beznádeje a zlyhania v podnikaní.

Nepokojná voda v rieke je predchodcom hrozby, ktorá visí nad vami, pochádzajúca z mocného a silného protivníka.

Plávať pozdĺž rieky s čistou vodou na lodi je predchodcom všetkých najlepších - úspech, bohatstvo, splnenie želania. Pozri tlmočenie: loď, vesla.

Plávať na veľkej rieke - varovanie pred nebezpečenstvom, ktoré sa nad vami prelína.

Byť vo sne v rýchlom prúde rieky a nemôže sa dostať von z nej je znakom nebezpečnej choroby, nebezpečenstva, zdĺhavého súdneho procesu.

Fermentovaný potok znamená nebezpečenstvo požiaru, súdne spory a intrízy nepriateľov.

Člnkovanie v rybníku s čistou a priehľadnou vodou - na dobré meno, bohatstvo a šťastie. Ale plávať v tme znamená, že vás budú trápiť pochybnosti.

Snívať prúdy a fontány s pokojnou tečúcou vodou predpovedá dobrú zvesť, pre chorého človeka taký sen predpovedá oživenie.

Ak chcete vidieť svoj odraz vo vode - na smrť pre spanie alebo niekoho z blízkych príbuzných. Vysušený alebo vysušený zdroj vody vo sne nie je dobré.

Možno váš život je v nebezpečenstve, niektorí z vašich blízkych príbuzných alebo priateľov môžu zomrieť. Aj spánok predpovedá veľké finančné ťažkosti.

Ak voda vo vašom spánku tečie z miesta, kde by nemala pretekať, nájdete veľa smútku a problémov.

Zbaviť túto vodu vo sne je zlé znamenie. Čím viac vody budete mať, tým horšie bude tento sen a čím dlhšie trpí tvoje utrpenie.

Je dobré vidieť v takom sne, že voda náhle zmizla alebo vysušila, pretože potom nepriaznivé obdobie skončí rýchlo a všetko bude v poriadku.

Ak vo sne počujete zvuk vody alebo toku vody, potom čoskoro sa k vám vráti osoba, ktorú ste dlho nevideli a neuvažovali ste o tom.

Pitná voda vo sne - na problémy, zlyhanie, zradenie lásky, rozvod. Teplá voda na pitie je predzvesťou, že určitá osoba, ktorá vás urazí, sa bude chcieť pomstiť vám. Pitie špinavej vody je znakom veľkých pocitov alebo chorôb.

Vyprázdňujte vodu doma - na starosti a problémy. Koľko vody vyliješ, toľko žiaľu budeš jesť. Ešte horšie, ak to poškodí nábytok alebo koberce.

Ak sa ponáhľa do vody vo sne, je to znamenie nebezpečenstva, ponoriť sa do vody - do problémov. Vidieť sa vo vodách - na choroby, katarálnu chorobu, nádory, melanchóliu.

Plávanie vo vode znamená, že sa môžete brániť a vzlietnuť všetko podozrenie. Vidieť ostatné kúpať, predzvesť zmierenie s nepriateľmi.

Umoľňovanie vo vode je znakom prekážok, zlyhaní, láskavým sklamaním.

Byť mokrý je znakom problémov, obáv, domácich hádiek, frustrácie. Nohy mokré vo sne - na straty, choroby a prekážky.

Studená a studená voda vo vašom sne - znamenie zdravia, teplá voda znamená chorobu, bláznivý - smútok a klebety, čisté sľuby blahobyt a úspech v podnikaní a tmavé urážky, urážky, hádky, neúspechy.

Baviť sa s hraním hier na vode je znakom nevinnej a príjemnej zábavy.

Umývanie rúk vodou vo vašom spánku je pre chorých zlé. Zvyšok snov predpovedá, že odmietnu podieľať sa na akomkoľvek podnikaní.

Umývanie niečích nôh vodou je znakom útechy pre milovaných v bolesti. Na umytie vodou - na dobrú správu.

Vidieť bubliny na vode je znak dobrých správ a zdravia. Pozri tlmočenie: bubliny.

Pozrite sa na postrek - na novinky. Niektorým postriekaním vodou - k neočakávanému obratu. Ak sa v hlave strieka voda, potom na vás čaká nečakaná vášeň. Ak by vám nepriniesli škvrny, ale niekde v blízkosti, na vás čaká nečakané stretnutie alebo neočakávané zvrat udalostí.

Splash vody vo sne znamená zvýšenie vašich šancí na úspech.

Nalievanie vody je predchodcom prázdnych rozhovorov, znamením, že vaše nádeje sa nestane pravdivé. Niekedy taký sen predpovedá, že hovoríte viac ako vy. Zavlažovanie niečo s vodou je odpad.

Ak je voda špinavá, na vás čaká hanebná skúška.

Klesanie do vody vo sne bude znamenať, že vám bude zaneprázdnené to, čo sa deje a budete sa znechutený svojim životom.

Voda na prenášanie - zbytočná práca.

Chôdza po vode a nie vlhké nohy - prekonávanie prekážok a šťastia v náročnej úlohe.

Ak chcete počuť zvuk vody vo sne, je to znamenie, že sa o vás rozprávajú drby.

Obalovanie vriacou vodou vo sne je znamením, že stratíte peniaze kvôli vašej nedbanlivosti.

Ak sa chcete pozrieť na vodu vo sne, znamená to, že vaše predsudky sa splnia.

Ak sa vo sne máte strach z vody, očakáva vás hanba, strata alebo choroba, ktoré ste sa báli. Niekedy taký sen predpovedá, že sa môžete stať obeťou lupičov, ak sa nestaráte o to, aby ste skryli svoje cennosti v čase.

Vidieť vo sne, že vodný dopravca smeruje k vám, je predzvesťou získania bohatstva alebo dedičstva čoskoro. Takýto sen tiež predpovedá úspech v podnikoch a veľké zisky.

Vírivka vo sne symbolizuje problémy a ťažkosti. Ak sa chcete dostať do nej, je to znamenie, že sa čoskoro ocitnete v zložitej polohe a nebudete vedieť, ako sa z toho dostať.

Niekedy taký sen predpovedá dedičstvo, čo vám spôsobí veľa problémov.

Prečo snívať o plávaní v Millerovej snovovej knihe

Plávať v pokojnej a jasnej vode - znamená, že ste so všetkým spokojní, nič nepotrebujete. Plávajte na malú loď - umiernte svoje túžby, nie sú uskutočniteľné.Plávať v mori - získate značné dedičstvo.

Ak počas plavby ste svedkom nehody - dajte si pozor na šikovnú osobu, ktorá predstiera, že je zamilovaná len na osobný zisk.

Plávanie s potešením znamená úspech. Ak sa utopíte, budete musieť zažiť úplnú nespokojnosť. Plávať pod vodou - na vzrušenie, zmätok.

Plávať v čistej vode a na dne potopeného tela - na smútok, na zlyhanie. Plávajte a nemáte pre to dostatok sily - budete sklamaní.

Prečo snívať o plávaní v knihe snov dvadsiateho prvého storočia?

Plávajúce - na šťastie v podnikaní. Plávať na lodi - na dlhú cestu.

Plávajúce a voda je zakalená - na ceste nájdete nepríjemné správy. S niekým, kto pláva - rozlúčka s touto osobou.

Začnite klesať - skutočné prekážky. Plávajúce na zemi - na skutočnosť, že dosiahnutie bude dané s veľkými ťažkosťami. Pokúšate sa plávať na bóje, ak plávate - na šťastie, ak nie - na ťažkosti

Plávajúce cez jazero alebo rieku v oblečení - znamená, že potreba vás núti nájsť prístrešie, ak je nahá - znamená odhodlanie, pokoj.

Ponorte sa do mora alebo rieky - na odvážne rozhodnutie. Účasť na plaveckej súťaži - veľa práce, kvôli ktorému nemáte čas na odpočinok.

Čo to znamená, keby som sníval, že som plával vo sne o Hasse

Plávať v čistej vode - pokoj.V špinavej vode - do rušenia. Drown - na problém. Počas búrky - na činnosť.

Pozrite sa na niekoho plávajúceho - túžia sa splniť. V prchavej vode - do ťažkých časov v živote.

Prečo snívať o plávaní v mori, rieke, bazéne, jazere, kaluži

Plávanie v mori - na veľké zmeny.

Plávať v pokojnom mori - na realizáciu túžob.

Plávať v zúrivom mori - na prekážku plnenia túžob.

Plávať v čistej vode rieky - našťastie.

Flotila s tokom - k bohatstvu.

Ak vás rieka odvedie do mora - k chorobe.

Float proti prúdu - ísť do cieľa bez ohľadu na to, ale pozor.

Tie sa utopili v rieke, ale vy ste boli spasení - budete bohatí, ale len na úkor vašej sily.

Oblečené v oblečení v rieke - na prosperitu.

Plávanie v bazéne - našťastie a úspech.

Bazén plný svetlej vody - splňte svoju novú lásku.

Ak je voda zamračená - na ochorenie alebo nešťastie.

Pre mladého človeka, ktorý pláva v bazéne - bude mať na výber v jeho osobnom živote.

Plávať si v bazéne a plávať aj ryby - na nových známych.

Kúpte sa v jazere - na prosperitu a veľa šťastia.

Kúpte sa v bahnom jazere - bohužiaľ.

Choďte dole v jazere - nemôžete pochopiť sami seba, ponáhľať nevysvetliteľné pocity.

Pozrite sa na dno jazera - viete, čo potrebujete, ste na správnej ceste.

Lopta - na menšie ťažkosti, alebo prelomiť s blízkym.

Ak je v lúke viditeľná krv - pretrvávanie.

Ak chcete spadnúť do kaluže tváre - nebude vám poskytnutá pomoc, ktorú ste očakávali.

Vidíš, človek leží v bazéne - tvoji nepriatelia zlyhajú.

Aké sú sny plávania rýb, človek, dieťa, had, korytnačka, kačica

Snívať ryby pláva - na peniaze.

Ak vidíte, rybí škola pláva - aby profitovala.

Ak malé ryby plávajú v kĺbe, na malé sklamanie.

Ryby, ktoré nežijú vo vode - na smutné straty.

Pozrite sa na plávajúce ryby - na radostné stretnutie.

Ak vidíte, plávanie nie je samo vo vode - rozdelenie sa s touto osobou.

Kúpte sa v spoločnosti - vytvorte priateľské vzťahy s nepriateľmi.

Ak sa chlapec kúpi, potrebujete finančnú pomoc.

Ak kúpajúca sa dievčina potrebuje morálnu pomoc.

Plávať v jasnej transparentnej vode s dieťaťom - na dôverný vzťah, finančne bezpečný.

Ak sa blíži neznáme dieťa - váš život sa zmení.

Hadi sen - odvrátiť udalosti.

Had v akváriu - nepriateľom, hrozí melanchólia.

Had sa pláva pod vodou - na povýšenie alebo na prechod na nové miesto pobytu.

Korytnačka pláva s niekým perepegki - pred súťažou.

Človek chce predbehnúť korytnačku v prostriedkoch na prežitie v kúpeli, aby udržal milovaného, ​​ktorý sa vás pokúša opustiť.

Korytnačka pláva v špinavej vode - na neočakávané výdavky.

Plávať na korytnačku - na stres, na nervozitu, na úzkosť.

Plávať v bazéne

Najobvyklejšou otázkou je, prečo sníva o plávaní v bazéne. Ak musíte plávať sám, znamená to, že človek je unavený domácimi prácami. Odporúča sa obrátiť sa na domácnosti a požiadať o pomoc. Ak plávate v nočných snoch v bazéne so svojim blízkym, znamená to, že rozchod bude čoskoro vzrušený.

Musíme si pamätať, ako si v bazéne zaplávala:

 • Plávať s dôverou - očakávať nástup radosti života,
 • Plávať s ťažkosťami je zažiť frustráciu v živote. Je tiež znakom neistoty snovateľa v sebe.

Ak ste mali snovový príbeh na plávanie v čistom bazéne naplnenom veľmi studenou vodou, potom to predpovedá, že v reálnom živote bude potrebné vykonať vážne testy.Pomôžu to zmeniť k lepšiemu.

Akú vodu ste zaplávali v bazéne

Sny s plávaním v bazéne možno interpretovať nasledovne:

 • Pre mladé dievča plávať v čistej vode znamená, že čoskoro sa stretne so skutočným priateľom a jej finančná situácia sa stabilizuje.
 • Ak máte šancu plávať v čistej vode s potešením, potom v skutočnosti čoskoro budete môcť získať väčší zisk.
 • Ak ste museli plávať pod vodou, znamená to, že v reálnom živote musíte robiť náročnú prácu. Úspech bude úplne závisieť od presvedčivosti speváka.

Plávať v mori - kniha snov

More symbolizuje nedotknuteľnosť a večnosť v nočných snoch. Preto plávať v mori vo sne znamená, že v reálnom živote prichádzajú významné zmeny.

Zároveň má výklad morského povrchu veľký význam pre interpretáciu:

 • Pokojné more predpovedá naplnenie túžob,
 • Ľahké vzrušenie znamená, že malé problémy v živote budú ľahko prekonané,
 • Rozrušené more naznačuje, že na ceste k šťastiu budú prekážky.

Plávať v oceáne

Nočné sny sa zaobchádza rovnakým spôsobom, keď musíte plávať v oceáne. Predpovede sa zvyšujú len.Takže zúrivý oceán vo sne znamená, že bude potrebovať veľa síl na prekonanie ťažkostí života. Ale pokojná nekonečná šírka oceánu naznačuje, že nastáva obdobie veľmi pokojného života.

Ak musíte plávať vo sne pod vodou v prírodnom jazierku, potom to znamená, že v skutočnosti sa snažíte skryť od skutočných problémov a pokúsiť sa nezabudnúť na problémy. Taký sen naznačuje, že snový sen potrebuje podporu svojich priateľov a blízkych.

Interpretácia spánku podľa kvality vody

Pri výklade snov treba venovať pozornosť kvalite vody v prírodnom jazierku:

 • Keď musíte plávať v čírej vode v nočných snoch, predpovedá život bez problémov a starostí.
 • Ak máte plávať v studenej vode, potom pre pacienta taký sen predpovedá rýchle zotavenie a pre zdravého človeka sľubuje veľa šťastia a predpovedá, že skutoční priatelia sa stretnú v živote.
 • Keď musíte plávať v čistej vode, symbolizuje dobré zdravie a úspech pre sníhoka. Takýto sen zosobňuje duchovnú čistotu človeka a hovorí o jeho tvorivej povahe a túžbe zlepšiť sa.
 • Keď budete musieť plávať v problémových vodách, to predzvestije vzhľad rôznych prekážok v reálnom svete.
 • Ak máte plávať v špinavej vode, potom sa v reálnom živote objavujú ťažkosti a smutné udalosti. Takýto sen môže byť aj predzvesťou choroby, ak sa do tvojej ústa dostala sprisahaná voda.

Čo sny o žene plávajúce v mori

Veľmi často sa snívači pýtajú na otázku, aký je sen o plávaní v mori. Ak v procese plávania vznikol zmysel pre nezabudnuteľné potešenie, taký sen predznamenáva naplnenie takmer všetkých túžob v skutočnom živote. Navyše po takom sne sa život žien rozvíja veľmi bezpečne, obklopený milujúcimi a milovanými blízkymi.

Ak má žena plaviť s neznámym mužom, bude s najväčšou pravdepodobnosťou potrebné pomôcť jej priateľovi v reálnom živote pri riešení veľmi dôležitého problému. Toto sa musí urobiť, pretože samotná osoba nebude schopná vyrovnať sa s ťažkosťami. Keď musíte plavat v rybníku nahý, symbolizuje silnú vnútornú vôľu, vyváženú povahu a čisté svedomie.Ale ak ste boli vo sne nepríjemný pri plávaní v nahé, potom to predurčuje nepríjemnú situáciu v skutočnosti. Plávanie so svojím milencom znamená, že existujúce vzťahy v reálnom živote prinesú radosť a potešenie.

Plávať rieku

V súvislosti s rozmanitými interpretáciami vynikali scény nočných snov, v ktorých človek mal možnosť plávať v rieke, najmä v interpretácii snov.

Existujú nasledujúce varianty interpretácií:

 • Ak ste museli plávať v rieke a zároveň ste necítili silu prúdu vôbec, znamená to priaznivý životný štýl a šťastný rodinný život v skutočnosti.
 • Plávať v zúriacej toku riek znamená, že v skutočnosti bude musieť vyvinúť energické aktivity.
 • Plávať cez rieku so silným prúdom znamená prerobiť obrovské množstvo tvrdých, vyčerpávajúcich prác v reálnom živote. Ale výsledok bude stáť za to a bude odmenený.
 • Ak ste museli plávať v rieke, ktorá sa ukázala byť veľmi plytká, potom to predpovedá vznik ťažkých časov v živote. Taký sen tiež naznačuje, že snívajúci nemá dostatok energie na úspešné prekonanie životných ťažkostí.

Plávajúce dievča v rieke vo sne mladého muža predpovedá stretnutie s krásnym cudzincom v skutočnosti. A môže sa stať jeho obmedzeným.

Plávať v jazere alebo rybníku

Millerova snová kniha obsahuje výklad o snoch plávania v jazere. Navyše, keby ste sa museli kúpať v samote, snívač očakával zmeny v živote. Keď som počas plavby mal šťastie, že môžem vidieť svoje reflexie na vodnatom povrchu v nočných snoch, vylučuje to prebudenie samoty. Budete mať skvelých priateľov v reálnom živote a život bude naplnený novými jasnými dojmami. Pre voľnočasových ľudí plávať v prírodnej nádrži znamená to, že v skutočnosti očakávate osudovú známosť, ktorá povedie k vytvoreniu rodiny. Ale ak je voda v jazere špinavá a bláznivá, dlho očakávaný romantický známy pravdepodobne skončí so silným sklamaním, čo môže viesť k nervovej poruche.

Pri interpretácii snu je potrebné venovať pozornosť všeobecnému stavu nádrže:

 • Ak je breh a dno rybníka alebo jazera čisté a je veľmi príjemné vstúpiť do vody, potom je to priaznivé znamenie, ktoré predpovedá úspech vo všetkých sférach života.
 • Keď musíte plávať v rybníku a vidieť spodok nádrže cez priehľadnú vodu, znamená to vysokú slušnosť snovateľa a jeho dokonalé svedomie.
 • Ak sa pri plávaní stretávate s krásnym odrazom krajiny na vodnej hladine, potom to predpovedá radostné stretnutie v skutočnosti.
 • Keď kúpite v rybníku alebo v jazere, vidíte slnečné oslnenie na hladine vody, to znamená, že v reálnom živote čoskoro nájdeš rodinné šťastie.

Plávanie v špinavom rybníku predurčuje pravé pokánie minulých chýb. Je potrebné dbať na to, aby nedošlo k vzniku nových chýb pod vplyvom vzrušujúcich emócií. Ak máte okolo seba veľa kobyliek a na spodku nádrže je veľa kalu, je to varovanie, že by ste nemali strácať čas a energiu na zámerne odsúdený podnik. Keď sa počas plavby na špinavom jazere v nočných snoch vyskytuje silný pocit znechutenia, znamená to, že človek je v stave vážneho stresu alebo nervového preťaženia. Taký sen naznačuje, že nastal čas na úplné uvoľnenie.

Plávať s rybou v spánku

Plávanie s rybami vo sne v ľubovoľnej prírodnej nádrži je veľmi dobré znamenie.Taký sen predvída šťastnú vzájomnú lásku a úplnú harmóniu vo vzťahu s partnerom.

Rybárska škola, videná v nočných snoch, sa zaobchádza trochu inak:

 • Ak boli ryby malé, potom sú v živote možné malé sklamania,
 • Veľké ryby predpovedajú finančné blaho.

Plávať s delfínmi

Je veľmi dobré, keby ste mali spať s delfínmi vo vašom spánku. To znamená, že v reálnom živote ste obklopení peknými ľuďmi, na ktorých sa môžete spoľahnúť v ťažkej situácii. Ale aj kúpanie v blízkosti delfínov symbolizuje vašu ochotu poslúchať.

Niektoré funkcie snov:

 • Držanie plutvy počas plavby znamená získať včasnú podporu od priateľa,
 • Ak chcete jesť delfín znamená podriadiť si jedného z ľudí,
 • Pád z rýchleho kúpania delfína znamená očakávať výskyt problémových situácií.

Plaviť na lodi

Plávajúce na lodi je veľmi dobré znamenie. Po takom sne bude úspešné obdobie života s mnohými novými dojmami. Snemovník stojí pred stretnutiami v reálnom živote s veľmi zaujímavými ľuďmi. Choď na veľkú loď cez rybníček v búrke, ktorá sa v náhľade sne náhle uvoľní, aby sa uklidnil - to znamená, že osud bude podporovať v nadchádzajúcej dĺžke života.

Cestovanie na vodnej hladine v pokojnom a slnečnom počasí na veľkej krásnej a pohodlnej lodi predpovedá dobré vyhliadky v reálnom živote.

Člnkovanie - hodnota spánku

Ak sa vo sne musíte plaviť na lodi, potom to symbolizuje, že v skutočnom živote bude musieť snívajúci naliehavo vyriešiť dôležité otázky.

Je potrebné venovať pozornosť zmenám dejín:

 • Keby boli iní veslári, potom to predzvesťou zábava zábava s priateľmi,
 • Keď sa stalo, že sa loď obrátila, varuje, že v skutočnosti by ste nemali minúť veľké sumy peňazí, inak sa nemožno vyhnúť bankrotu.

Rovnako relevantné pre interpretáciu snov je typ použitého člna:

 • Plachtenie v motorovom člne znamená dosiahnuť prechod okolitého sveta,
 • Použite kajak - mať dobré zdravie,
 • Kanoistika - získanie misie
 • Prejdite vodným povrchom na nafukovacom člne - aby ste sa báli ťažkostí v živote.

Sníval plávajúce dieťa

Keď plávajúce ľudia snívajú, znamená to, že čoskoro sa splní prianie snovateľa. A keď plávajúce dieťa snívalo v sne, potom sa v blízkej budúcnosti bude musieť postarať o neho.Navyše takýto sen zosobňuje prítomnosť komplexov v sníhove spojených s komunikáciou s ľuďmi. Keď sa dieťa počas plávania utlmí vodou, znamená to, že finančná situácia nie je príliš dobrá. Keď musíte zachrániť utopenie dieťaťa, znamená to strach z straty drahého človeka.

Pri interpretácii nočných snov súvisiacich s kúpaním by ste mali vždy počúvať svoju vlastnú intuíciu. A možno jednoznačne povedať, že ak sa pri prebudení človek pamätá na nočné sny s pozitívnymi emóciami, potom všetko v živote ide dobre a nemá sa čoho obávať.

Interpretácia modernej knihy snov

Teraz je veľa snových kníh a interpretácie v nich sú najkontroverznejšie.

Ako hovorí Modern Dream Book, plávanie v nočných snoch je predzvesťou úspechu, ak máte radi plávanie.

Ak sa počas plavby ponoríte pod vodu, takáto vízia môže viesť k možnému sklamaniu.

Plávať pod vodou - v skutočnosti čakáte na úzkosť a boj za ich záujmy.

Ak mladá žena pláva so svojim priateľom - v skutočnom živote to môže znamenať, že jej milovať bude kvôli tomu, že je očarujúca a sladká,a malé lásky hriechov odpustí.

Tlmočenie na snovovej knihe Dmitryho a nádeje zime

Dmitrij a Nadežda Zima tiež dávajú svoj vlastný výklad, aký je sen, že plávate:

 • Ak je pre vás príjemné plávanie a voda je jasná a transparentná - tento sen sľubuje, že sa vám podarí podniknúť.
 • Existuje sen, v ktorom je pre vás veľmi ťažké plávať - ​​to môže znamenať, že ste sa pustili do úlohy, s ktorou sa nemôžete vyrovnať, a preto máte pochybnosti, či dosiahnete požadovaný výsledok.
 • Ak vo sne vidíte, že to nie ste vy, kto pláva, ale iná osoba a vynikajúci plavec je predzvesťou, že ak sa sústredíte všetku silu a energiu na dosiahnutie svojho cieľa, určite uspejete.

Výklad "sen o A až Z"

Aké sny ste plávali, dáva nám vysvetlenie "Interpretácie snov od A do Z":

 • Vidíte ľudí plávanie a opaľovanie na pláži? V skutočnom živote nemáte šťastie v láske, vaše sny o reciprocite budú márne. Existuje druhá interpretácia takéhoto snu - váš priateľ môže byť zradca.
 • Ak snívač pláva v bazéne - bude mať ťažkú ​​voľbu medzi dvomi ľuďmi, ktorých miluje.
 • Sen, v ktorom žena pláva nahá a ľudia sa objavia na brehu a nemôžu sa dostať von z vody, znamená, že sa v skutočnosti ocitne v zložitej situácii, keď sa musí rozhodnúť, čo má dať prednosť - jej ambíciám a ambíciám alebo povinnosti voči svojim blízkym.
 • Plávať vo vode potápaním - v skutočnom živote sa vaša nádej na dosiahnutie cieľa neuskutoční. A po tom, keď bude úspech už úplne blízko.
 • Ak ste videli, že muži vo sne plavajú nahý - čakajte na nepríjemný smútok. Ale budú zanedbateľné a nemôžete sa na ne sústrediť.

Interpretácia idiomatickej knihy snov

Táto snovová kniha nám dáva objasnenie snov v závislosti od množstva odtieňov.

Ak plávate ľahko, ako ryba vo vode, v súčasnosti ste v tejto situácii dobre zvládli.

Floating vo sne proti prúdu - môžete mať konflikt s ľuďmi okolo vás, alebo budete musieť riešiť vnútorné rozdelenie.

Plávať vo sne s prietokom znamená, že žijete v harmónii s ľuďmi okolo vás.

Ak plávate v plytkej vode, v reálnom živote nie ste schopní vykonávať významné kroky.

Interpretácia rôznych snov

Budeme sa oboznámiť s interpretáciami iných snov, prečo snívať, že plávate:

 • Napríklad vysnívaná kniha Wanderera, nočné videnie, v ktorom plávate nie sama, ale s niekým, vysvetľuje toto: môžete očakávať oddelenie od tejto osoby.
 • Najnovšia kniha snov hovorí, že ak vo sne plavete v čistej vode, potom budete mať dobré zdravie a naplnenie tvojich najdivokejších túžob. Ak je voda špinavá - v skutočnosti sa môže zhoršiť, ak sa varí - budete mať veľa lákavých ponúk. Iná interpretácia nám ponúka najnovšiu knihu snov. Zaplávajte si v snehu - očakávate prosperujúci život a ak ste chorý - zotavíte sa.
 • Podľa sviatočnej knihy Tsvetkova, ak je vo sne, milovaní plávajú spoločne, sú v dôsledku nepredvídateľného oddelenia.
 • Podľa Ruskej Dream Book, ak plavete vo sne s veľkými ťažkosťami - budete v skutočnosti čeliť veľkému sklamaniu, ak ste si istí svojimi schopnosťami - budete uspieť.

Prečo snívať - ​​plávať v rieke?

Nočné videnie, v ktorých sa snívač pláva v rieke, je interpretovaný na základe povahy sny v rieke.

Gustav Miller verí, že sen, v ktorom človek pláva pozdĺž pokojného a čistého rieky, označí úspešné dokončenie všetkých jeho podnikov. A ak snívač pláva v bahnitých riečnych vodách, potom v skutočnom živote môže byť na neho nečistota, ktorá môže zničiť jeho život,ukončiť úspešnú kariéru alebo viesť k prerušeniu romantických vzťahov.

Vizionárka Wanga interpretuje svojim spôsobom sen, v ktorom plavete v rieke. Ak ste sa unášajú v tichej rieke, takýto sen predvída vaše blaho a blahobyt. Ak je voda v rieke bláznivá - môžete očakávať menšie poplachy, ale nebudú narušovať bežný spôsob života. Keď snívač pláva so svojou polovicou v pokojnej rieke - ich rodinný život je v úplnom súlade. No, keď som snívala o rieke, ktorá vrie a peny, môže to byť dôvod na obavy. Ak tehotná žena sníva, že pláva v zúriacej rieke, musí venovať osobitnú pozornosť jeho výkladu.

Podľa Sigmunda Freuda, sen, v ktorom plávate v rieke, znamená, že sa zamilujete a strácate mier.

Plávať v spánku v bazéne. Výklad sny Yuri Longo

Združujeme bazén so športom a zdravým životným štýlom. V každom prípade je táto malá umelá nádrž najčastejšie spojená s pozitívnymi emóciami. Je to v takej pozitívnej viere, že Yuri Longo vysvetľuje, čo je sen o plávaní v bazéne.

Ak plávate vo sne v bazéne - čoskoro očakávate dôležité stretnutie.

Swam v bazéne s zručnosťou, ktorú máte v reálnom živote - veľmi skoro budete mať možnosť získať ziskovú ponuku, ktorú nemôžete odmietnuť.

Ak sa snívač tešil na potešenie z plávania v bazéne - to je dôkaz, že nemôžete odísť od každodenných starostí a potrebujete aspoň trochu odpočinku. V opačnom prípade sa len vyčerpáte.

A ak z nejakého dôvodu ste nemali radi plávanie v bazéne, v reálnom živote sa musíte rozlúčiť kvôli potrebe odísť. Môže to byť služobná cesta alebo dovolenka. Ale čas prechádza rýchlo a bez povšimnutia.

Ak ste vo svojich nočných snoch videli, že niekto z vašej rodiny pláva v bazéne, prichádza čas pre vás veľké zmeny. A dotýkajú sa všetkých oblastí vášho života - rodiny, profesionálov a iných.

Prečo snívať - ​​plávať v mori?

V mnohých snových knihách je more, videné v nočných videniach, symbolom života a obrovskej moci obsiahnutej v podvedomí človeka. Rôzni tlmočníci vysvetlili tieto sny, a to práve z tejto pozície:

 • Ak vo sne plavete na otvorenom mori, potom podľa Millerovej interpretácie ste nespokojní s vašou finančnou situáciou,ani váš duchovný svet. Sen, v ktorom mladá žena pláva v mori, sľubuje jej naplnenie túžob.
 • Podľa sviatočnej knihy Tsvetkova, ak sa plavíte sám v mori, uspejete v budúcich snahách. Plávajúce s vašim blízkym - možno čoskoro budete musieť rozdeliť.
 • Moslimská (islamská) kniha snov interpretuje sen, v ktorom sa vidíte ako plávanie v mori ako znamenie, že potrebujete získať nové vedomosti, aby ste dosiahli svoj cieľ. Ak vo svojom nočnom videní plavete dobre pod vodou, potom sa dostanete na ťažkú ​​prácu, ktorú môžete ľahko zvládnuť.
 • Freud verí, že samotné plávanie v mori vo sne predvádza radostné pocity v skutočnosti.
 • Tlmočník Hasse vysvetľuje, prečo sa sníva o plávaní v čistej vode. Takáto vízia sľubuje, že vás v živote očakáva pokoj. Ale ak je voda v mori špinavá, počkajte na malé problémy. Snívali ste, že ste boli na mori v silnej búrke? Váš život vstupuje do aktívnej fázy.
 • Meneghetti vo svojej snovovej knihe, plávanie v morskej vode je považovaný za pozitívny znak. Ak prekrásne plavete - v skutočnosti ste si istí svojou príťažlivosťou. Ak sa od niečoho vznášate, symbolizuje váš pokus vyhnúť sa nepríjemnej situácii.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://fb.ru/article/232914/k-chemu-snitsya-chto-plavaesh-v-vode
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snitsya-plavat.html
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/plavat-v-vode
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
 • http://ladyelena.ru/k-chemu-snitsya-plavat/
 • http://dommagii.org/sonnik/2375-k-chemu-snitsya-plavat.html
 • http://www.syl.ru/article/362711/k-chemu-snitsya-chto-plavaesh-sonnik-plavat-v-reke-v-more-v-basseyne-tolkovanie-snov
[/ zbalenie]

Sledujte video: Plávanie s delfínom - splnenie môjho veľkého sna

Zanechajte Svoj Komentár