Čo snové sny snívajú

Lunárny tlmočník hovorí, že keď v nočnom videní vidíte vaše črevá visiace z brucha, čakajú vás problémy a ťažkosti.

Snažil som sa vynulovať črevá späť do brucha - mali by ste konečne poradiť so svojimi skúsenými druhmi. Spiace osoby nikdy neposlúchnu názor nikoho iného, ​​takže riskuje, že spôsobí veľa chýb.

Spočiatku ste vytiahli črevá, narovnali ich a potom ich vložili späť do brušnej dutiny. Výklad spánku bude úplne iný. Mali by ste počúvať iba vašu intuíciu a neposlúchať si nejakú radu. Ľudia, ktorí vám dávajú inštrukcie, si želajú poškodiť.

Sleep varuje pred finančnými rizikami

Vnútorné orgány zvierat

Črevá zvierat, napríklad mačka, pes - snívač je ohrozený malými problémami súvisiacimi s finančnou sférou.

Ale drobky ryby sľubujú ťažkosti, že začnete kvôli neopatrnému plytvaniu peňazí niekoho iného.

Najvážnejší tlmočníci považujú sprisahanie, v ktorom ste videli črevá veľkého dobytka. Taký sen znamená, že problémy vo finančnej sfére budú dosť dlhé.

Ak budete počúvať predpovede bulharského vidieka Vanga, nebudete vynakladať vyčerpávajúce výdavky.

Ako vyzerali vnútorné orgány?

Po snoch, v ktorých máte čudné okuliare vo výbornom stave, by ste mali urýchlene prehodnotiť stravu. Miller premýšľal, či spiace osoby v poslednom čase nevšimli žiadne problémy s tráviacim systémom.

Skúste si spomenúť na to, čo ešte si spomínate z nočného videnia:

Obraz upozorňuje na hlboké nešťastie

 • špinavé ľudské vnútornosti - môžete čoskoro byť vážne chorý, obdobie zotavenia bude dlhé,
 • uzly na črevách - venujte pozornosť dýchaciemu systému, bude to pod útokom,
 • hrubé črevo - teraz máte ťažké obdobie, ste v konflikte so sebou, snažíte sa urobiť ťažkú ​​voľbu,
 • tenké črevo - snívač neustále koná podľa vlastného uváženia, úplne nezohľadňuje názory iných ľudí a to je plné následkov,
 • vyvrhnutá apendicitída - spiace osoby sa budú môcť vyrovnať s nepríjemnosťou, ktorá dlho otrávila jeho život,
 • konečník, ktorý vypadne z konečníka - ste nešťastní, zdá sa vám, že blízky ľudia si neocenujú a nemajú ťa milujú, ale v skutočnosti vám chýba ich pozornosť.

Vaše akcie vo sne

Vezmite si črevá s mletým mäsom a snažte sa robiť klobásy - čoskoro budete schopní dosiahnuť materiálnu pohodu.

Varenie rybej polievky s rybou polievka - hneď za rohom od dobrého kamaráta, ktorý vás poteší.

Varenie klobása vo sne

Umývať črevá zvierat, pripraviť ich na varenie - vo vašom prostredí je nepriateľ, ktorý si želá ublížiť. Je to muž, ktorý sa s tebou už dlho súťaží.

Podľa knihy snov, črevá človeka, ktorý jesť, sú celkom pozitívne znamenie. Budete sa môcť stať šťastnou osobou, predtým však budete musieť podstúpiť seriózne testy.

Počúvajte knihy snov

Tlmočník Gustav Miller verí, že sen o črevách vás varuje pred vážnym nebezpečenstvom, ktoré visí nad vami alebo vašimi blízkymi. Vaše vlastné črevá - znamenie, že vaše zdravie sa môže dramaticky zhoršiť.

Tlumočník Tsvetkova hovorí, že snívať o ľudských vnútornostiach vo sne, veľkému šoku, ktorý snívač čoskoro zažije.

Obraz upozorňuje na trestné činy spôsobené inými osobami

Ak počúvate tlmočníka Longo, potom keď máte vo sne, že máte črevá vypadávať, potom by ste mali mať väčšiu pozornosť pri vašich vyhláseniach. Riskujete, že ubližujete členovi vašej rodiny, v dôsledku čoho osoba opustí domov navždy a opustí váš život.

V anglickej snovovej knihe je informácia, že keď pozorujete črevá krvou, potom osud môže ukázať utrpenie. Črevo, ktoré bolo navinuté na palicu v nočnom videní, znamená, že pred tým, ako snívač rozdelil majetok, existujú dlhé procesy, iné otázky súvisiace s majetkovými právami.

Moderný tlmočník dokonca zvažuje sprisahanie, v ktorom budete jesť črevá inej osoby. Taký sen sľubuje rýchle obohatenie na úkor iných ľudí.

Črevá s červami - znamenie, že začnete rušiť činnosť ľudí, ktorí sa starajú o ich vlastný prospech. Títo ľudia nie sú obdarení morálnymi zásadami. Čím skôr prestanete komunikovať s nimi, tým lepšie.

Interpretácia vysnívaná (vo francúzskej knihe snov)

Črevá - vnútornosti - ak snívate črevá - váš sen nepredvída nič dobrého: predznamenáva rodinné hádky, straty, smútok.Ak snívaš, že tvoje vnútornosti snívajú - človek dokáže predpovedať smrť rodičov, dedičstvo. Ak snívate, že budete jesť niekoho iného, ​​čakáte na úspešný obrat v záležitostiach, ktoré nebudete vďačiť sebe, ale iným.

Čo znamená spať s Gutmi, berúc do úvahy dátum narodenia (podľa snov knihy Narodeniny)

Ak ste sa narodili na jar, prečo snívajte odvahu - k bezprostrednej smrti.

Ak ste sa narodili v lete, aké črevá snívali - problémy.

Ak ste sa narodili na jeseň, čo črevá snívalo - choroba.

Ak ste sa narodili v zime, o čom svedčia vaše vlastné vnútornosti - znamená to hrozivú situáciu okolo vás, možné straty a mnoho malých problémov.

Šikovnosť a hodnota snov

Sny s príjemnými obrazmi sa považujú za dobré znamenie. Sľubuje radosť z úspešných zmien v živote a cestovaní. Monotónny sen, ktorý sa nedá detailne zapamätať, naznačuje nízku spoločenskú aktivitu spánku. Predpovede sú zakomponované v nadchádzajúcom piatku alebo v sobotu.

Sny označujú nedokončené podnikanie alebo problémy, ktoré spánok musí dokončiť. V opačnom prípade sa nevyhne problémom.Pri dešifrovaní takýchto snov je potrebné venovať pozornosť podrobnostiam a nie emocionálnej zložke.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Sny môžu naznačovať hádky, hádky, ktoré sa čoskoro vyskytnú v komunikácii s blízkymi. Nemali by sme sa obávať takýchto snov: nedarí sa im čoskoro realizovať a majú právo snímať zmenu situácie k lepšiemu.

Spať o črevách

Zasvätenie čreva predchádza chudobu a zúfalstvo, keď sa stratia všetky nádeje na šťastie. Snívať o svojich vlastných vnútornostiach - k dezolancii a zmätku. Pozrite sa na niečí črevá - na smrť príbuzného alebo na smutné udalosti susedov.

Črevá zvierat znamená rýchle obohatenie. Plnenie čriev s mletým mäsom, robenie klobásy, vedie k duševnému rozpadu. Umývanie vnútorností zabitých zvierat - v skutočnosti vás niekto začne neustále prenasledovať, zabraňuje vykonávaniu ďalekosiahlych plánov alebo sa pokúša vydierať.

Snívať o osobe zranenej v žalúdku, v ktorom sa vyčerpali vnútornosti, predznamenáva veľkú rodinnú hádku, v dôsledku ktorej jeden z manželov opustí domov.

Aby sme videli črevá mŕtveho - na mnohé nešťastia, pridáme aj chorobu.

Hodnota snov Guts

Známka bolesti, trápenia alebo iných ťažkostí, ktoré hrozí, že sa veľmi dlho pripomínajú. Spánok naznačuje, že ste v depresívnom stave mysle a ak nie ste schopní naladiť sa pozitívne, potom pred vami je pruh smola a ťažké straty. Pokúste sa pozrieť na život z jasnej strany a potom sa začnú obťažovať obísť vás.

Plnená klobása v čreve: prednáša nie príliš príjemnú záležitosť, ktorá však sľubuje, že bude spoľahlivá a zisková. S najväčšou pravdepodobnosťou bude takýto podnik existovať dosť dlho a výsledkom bude úplné splatenie.

Vnútorný "svet" alebo starostlivosť o zdravie

Zasnívaná krásnymi, úplnými vnútornosťami - preskúmajte svoju stravu a skontrolujte tráviaci systém, možno máte s ňou problémy, predpovedá Millerova senová kniha.

Snívať o špinavom vnútri človeka je zlé znamenie. Taký sen sľubuje spiacemu mužovi silnú a dlhotrvajúcu chorobu. Nemali by ste dovoliť, aby sa mierna nevoľnosť stala vážnou.

Ľudské vnútornosti, zamotané a zviazané v uzloch, sľubujú osobám spánku problémy s dýchacími cestami a nosohltanmi, hovorí snovová kniha Miss Hasse.

Jeho črevo ako symbol zlyhania

Sny o vlastných vnútornostiach visí na bruchu - máte problémy, varuje Lunar Dream Book.

Je to sen, že vynulujete svoje črevo, ktoré zaniklo - nebudete počúvať rady svojich priateľov, a preto sa dostanete do problémov, počúvate názory iných, aspoň niekedy.

Vytiahnite z vlastných žalúdočných čriev, aby ste ich narovnali a vložte späť - neverte nikomu, inak budete čeliť náročným snahám a starostiam, odporúča kniha snov Nostradamus.

Zvieracie črevo - finančné straty

Vidieť vo sne obsah organizmu malého maznáčika: mačky, psy atď. - na menšie finančné straty.

Rybia drobky snívali - čakáte na problémy spojené s peniazmi iných ľudí.

Aby ste videli vtáky v sne - peniaze nezostanú s vami, "odletú" pred tým, ako sa objavia.

Keď vidíme vnútornosti hovädzieho dobytka, problémy s peniazmi budú dlhé. Neukladajte veľké sumy a nevykonávajte vyčerpávajúce nákupy, odporúča snovú knihu Vanga.

Chutné jedlo - radosť príde k vám čoskoro

Sen, v ktorom sa vyrába klobása a plníte močový mechúr s mletým mäsom, je snom - sľubujú vám rýchle obohatenie a radosť v tomto ohľade bude skvelá.

Snívalo som, že si upečiete ucho a okrem rybích hláv si tu dajú rybie drobky - v reálnom živote budete počuť dobrá správa o vašom priateľovi, ako si praje kniha Dream Dream.

Vidieť vo sne, že umyjete drobky zvierat, aby ste ich uvariť - v skutočnosti budete mať konkurenta, ktorý vás chce poškodiť, ale budete ho môcť prekonať.

Vyvarovať jedlo z ľudských vnútorností - v skutočnosti nájdete veľké šťastie, ktoré dosiahnete za cenu veľkého utrpenia.

Ľudská anatómia - znak kontroverznosti

Hrubé črevo, videné vo sne, symbolizuje váš vnútorný boj so sebou. Stojíte na križovatke a neviete, čo robiť.

Tenké črevo sníva - v skutočnosti nechcete súhlasiť s väčšinovým názorom a stále budete robiť všetko v rozpore. To môže priniesť zbytočné problémy s ľudskými vzťahmi.

Pozrite si prílohu, ktorú doktor odstráni od osoby - dokážete sa zbaviť chýb minulosti, ktoré vám nedovolili žiť v pokoji, prorokuje orientálnu knihu snov.

Rektum, ktorý vypadne z konečníka, je znakom vašej neistoty, že vás tvoji blízky potrebujú. Cítite sa zbavený ich pozornosti a prináša vám duševné úzkosti.

Dream Miller

snívali o ľudských vnútornostiach

Črepy videné vo sne predzvesťou vážne ohrozujú vás a životy svojich blízkych. Ak sa pozrieme na vaše vnútorné činy, môže to znamenať, že čelíte prudkému zhoršeniu vášho zdravia, vďaka čomu sa postoje ľudí voči vám dramaticky zmení. Ak vo sne máte pocit, že zahrejete svoje vnútornosti a cítite nepríjemné pocity, keď ľudia v okolí odmietajú poskytnúť vám pomoc, ktorú potrebujete - takýto sen spočíva v neuveriteľných katastrofách, veľkých zdravotných problémoch alebo bolestiach, kvôli ktorým môžete stratiť kontakt priatelia. Vaše snahy vyriešiť problémy, ktoré prišli, iba situáciu zhoršia a to bude pokračovať, až kým nevyvstanete odpor voči nepriateľom osudu.

Moslimský sen (islamský)

snívali o ľudských vnútornostiach

Ak vo sne vidíte svoje zapálené tenké črevo, znamená to, že ste všetok svoj prostriedok premárnili v rozčuľovaných zábavách a vy ste trýznení svedomím, ale napriek tomu ste sa vydali cestou opravy.

Sny dlho

čo znamená, ak človek je vo svojom snehu

Keď vidíte, že vaše vnútornosti spadajú do vášho spánku, mali by ste sa pozerať na konfliktné situácie s vašou domácnosťou, v dôsledku tohto preukázania, váš drahý človek môže z domu odísť navždy, čo neovplyvní váš fyzický a emocionálny stav najlepším spôsobom.

Dream Medea

interpretácia spánku ľudského čreva

Ak ste snívali o črevách, je to dôvod, prečo sa chcete poradiť s lekárom a skontrolovať prácu vášho tráviaceho systému. Tiež predzvesťou choroby sa bude pozorovať v snehu špinavých vnútorností.

Anglická kniha snov

čo znamená, ak človek je vo svojom snehu

Sen, v ktorom niekto vidí črevá, je zlé znamenie. Taký sen prináša neopraviteľné straty, rodinné hádky, sklamanie a rozpad vitality. Pozrite krvavé vnútornosti - nie nešťastné zákruty osudu. Rozjímanie vlastných vnútorností - smrť rodičov, vstup do dedičských práv. Črevá zabalené v čreve predpovedajú zdĺhavé právne konflikty alebo nezhody s príbuznými. Pozitívne zmeny v záležitostiach sľubu niekoho iného sú len snom, v ktorom máte radi jedenie niekoho iného.

Moderná kniha snov

interpretácia spánku ľudského čreva

Snímovanie čreva sa nepovažuje za dobré znamenie. Taký sen môže sľubovať koniec človeka drahého pre vás. Sledovanie vašich vnútorností vo sne znamená, že v ťažkej situácii sa môžete správať neadekvátne. Ak vo sne od teba vypadne vnútornosť - čaká na rozchod s dôležitou osobou pre vás, ktorá dokáže zabezpečiť vaše šťastie a prosperitu. Jedenie niečího čreva vo sne predzvesťou profituje na úkor iného.

Francúzska kniha snov

interpretácia spánku ľudského čreva

Sen, v ktorom pozorujete črevá, nie je dobré znamenie. Takýto sen predznamenáva vaše domáce hádky, smrť a túžbu. Jedenie vo sne vlastné vnútornosti predzvesti smrť otca alebo matky, dedičstvo majetku. Naopak, jedenie niečích čriev sľubuje úspešné zmeny vo vašom podnikaní na úkor iných.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnikonline.club/drugoe/k-chemu-snyatsya-kishki.html
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/3650.html
 • http://my-calend.ru/sonnik/kishki
 • http://www.sunhome.ru/dreams/kishki
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/kishki
 • http://sonniq.ru/snovideniya/kishki-cheloveka/
[/ zbalenie]

Sledujte video: Čo znamenajú naše sny, ktoré sa nám snívajú?

Zanechajte Svoj Komentár