Čo sníva?

Domácnosti sú často súčasťou snu a nezanechávajú výrazný dojem. Avšak, ak sa niektoré bežné predmety pamätajú po prebudení, odporúča sa rozlúštiť rady. Aby ste pochopili, prečo snívajú hodiny, musíte si spomenúť na všetky detaily toho, čo vidíte.

Výklad snov: vidieť hodiny vo sne

Sen o Gustavovi mlynár považuje hodiny za symbol úspešného podnikania. Ak zlomili sklo, v skutočnosti bude trpezlivo znášať povesť z dôvodu nepríjemného konania. Strata hodín je zlé znamenie. Problémy stratia dlho. Keby boli ukradnuté vo sne, potom za všetkými nepriateľmi je tajný nepriateľ, ktorý robí škaredé veci a šíri špinavé povesti.

V rovnakej dobe, veľa hodín servisných sníval - môžete byť šťastný. Bude existovať aktívne obdobie v podnikaní a dosiahnutie zisku.

Keď sníva, že niekto niekoho dal pozorovať, stojí za to byť opatrný. V opačnom prípade sa nepriaznivá situácia prejaví nepriaznivo.

Podľa sna Vanga Starožitné hodiny znamenajú poučenie z minulosti, že je čas naučiť sa. Prechádzka na stenu odráža frivolný postoj k času a postriekanie nad menšie detaily.Nedostatok pozorovacej tváre - varovanie o vážnej hrozbe. Hlasité tikanie - prichádzajú nevyhnutné pokusy, ktoré testujú charakter pre silu.

Dream Ezoterický Evgenia Tsvetkova naznačuje, že čas v hodinách označuje dátum dôležitej udalosti. Môže to byť nápoveda vo formáte mesiaca a dňa.

Podľa moslimskej snovovej knihy hodinky ako darček s náramkom znamenajú rýchle manželstvo pre dvojičky alebo nákup pre rodiny. Stratiť ich a nájsť ich vo sne - na vzájomné porozumenie.

Nestojí to za to, aby ste zbytočne peniaze na realitu, to je to, čo sny o hodinkách, ktoré kúpeľ kupuje stará kniha snov, Bezohľadné akvizície zlyhajú a neprinesú radosť.

Kto sníval o snehových hodinách

Keď hodiny snívajú, je dôležité vziať do úvahy osobnosť speváka a ako je vzhľad tohto užitočného doplnku mimoriadny pre spanie. Venujte veľkú pozornosť snímanému majetku nestojí za to.

Inteligentné hodinky dievčaťu, najmä v kombinácii s krásnym popruhom, sú pozitívnym znakom. Romantické vzťahy čoskoro začnú, a ak už existujú,Ten sen predpovedá vytvorenie šťastnej harmonickej rodiny.

Ale hodinky zdobené kamienkami a lesklými kameňmi žena ženatý slúžiť ako varovanie. Manžel sa pripravuje na zmenu, ale zatiaľ je stále čas zabrániť cudzoložstvu.

Ako symbolické zobrazenie libida, to je to, o čom sú hodiny. muž podľa Sigmunda Freuda. Pozrite sa na veľa použiteľných číselníkov - na zvýšenie sexuálnej aktivity. Poskytnúť sen známej žene je prejavom postoja snovateľa. Nayawa chce s touto dámou mať sex.

Aké hodiny ste videli vo svojom sne

Nástenné hodinky volajú, keď sa pri rozhodovaní rozhodujú. Je nevyhnutné sústrediť sa na hlavný cieľ, bez toho, aby ste boli rozptýlení z cudzích drobných problémov, starostlivo zvážiť možnosti a až potom, čo si urobíte výber. Cukráreň je vynikajúcim znamením pre rodinných snov, sľubujúc harmóniu a lásku medzi domácnosťami. Ak snívate hodiny na stene vo svojom byte, aj keď v skutočnosti nie sú, znamená to bezcenné plytvanie časom. Kuranty mimo budovy upozorňuje na nesprávne zvolené referenčné body života. Je čas znovu prehodnotiť svetonázor, inak budú problémy.

neúmerne veľký hodinky sa považujú za súvisiace s intímnou sférou. V skutočnosti sa chcete milovať s úžasným mužom, o ktorom sa predtým nepovažovali za možného partnera.

Nakoniec bude možné dosiahnuť verejné uznanie, ak ste snívali zlato hodiny. Táto sláva bude zaslúžená.

Pre bakalárov a slobodné ženy krásny hodinky symbolizujú lásku dobrodružstvo. Rodina bude mať šťastie.

Budúce lákavé ponuky sú signalizované daroval hodiny. To predstavuje šancu na zmenu spoločenského postavenia a pokrok vo vašej kariére.

Na pozitívne zmeny snov drahí hodiny. Blahobyt a blahobyt.

vinobranie hodiny, ale v spravodlivom stave sú orientačné. Nastal čas vyvodiť dôležité závery založené na skúsenostiach z minulosti, aby sme zhrnuli výsledky našich vlastných krokov.

Tendencia systematizácie a usporiadanie ukazuje mechanický hodiny vo sne, ak osoba pozoruje rotáciu výstroja a iného obsahu. Zdravie je krásne a telo funguje hladko.

niekedy nové hodinky, šumivé vykladané, naznačujú potrebu ostražitosti. Známy človek sa pokúsi podvádzať, používajúc dôveru a úprimnú dispozíciu spánku.

Hádka prednáška elektronický hodiny. Konflikt môže vybuchnúť ako doma, tak v kruhu kolegov.

Dobré vidieť vo sne vreckový hodiny. Nayav tvrdo pracuje na získaní rešpektu iných. Realizácia podnikateľských projektov sa uskutoční jednoznačne podľa plánu, vo vzťahoch so svojimi blízkymi harmonickými vládami.

Budík hodinky znamenajú naliehavú záležitosť. V blízkej budúcnosti je mimoriadne dôležité, aby si podnikatelia neuškodili príležitosť urobiť si dobrý obchod.

Presýpacie hodiny majú podobnú interpretáciu. Ak nebudete ponáhľať s realizáciou plánovaných projektov, čas plynie časom, pričom si s nimi ziskové šance.

Snímané slnečné hodiny sú varovným symbolom. Je nevyhnutné prehodnotiť neskutočné predstavy. Nápady sú zaujímavé a líšia sa svojim kreatívnym prístupom, ale v počiatočnej verzii je ťažké ich realizovať. Teraz sú založené na príliš frivolných základoch.

Avšak všetky vyššie uvedené interpretácie sú platné, ak snívate o hodinky v dobrom stave.Budú existovať straty, to šancu nebude možné realizovať. Toto sa ukazuje zlomený hodiny vo sne. S najväčšou pravdepodobnosťou bude dôvodom neúspechu nepredpokladateľné okolnosti.

Vážne varovanie, ak zlomený hodiny sa zastavili. Zdravie bude vyžadovať zvýšenú pozornosť.

tiež pobyt hodinky môžu znamenať konečnú fázu obdobia. Je potrebné kontrolovať vývoj najmenších ochorení, aby sa v tele nedokázali pevne usadiť.

Čo sny náramkové hodinky

Pri snímaní hodiniek je najčastejšou zápletkou bežná verzia zápästia. Takéto praktické príslušenstvo si zasluhuje osobitný výklad.

K neočakávaným starostiam vo sne sa objaví zápästie dámske hodiny. Bakalár, aby ich videli v ruke - na blížiace sa manželstvo.

Náramkové hodinky pánske hodinky vo snom dámy znamenajú udalostnú realitu. Dôležitosť niektorých naraz bude ťažké oceniť, ale prinesú pozitívne zmeny.

Rodové náramky súvisiace s pohlavím po ruke predvídať mnohé radosti. Život sa zrazí.

Interpretácia spánku podľa činnosti s hodinami

Ide o dobré znamenie vybrať si hodiny vo sne. V skutočnosti, po pokusoch a omyloch, sa nakoniec našla správna cesta, čo nevyhnutne povedie k úspechu.

Nákup hodiniek v skutočnosti - udalosť nie je príliš častá, ale radostná. Interpretácie spánku sa líšia podľa účelu.

Kúpiť sledujte vo sne, aby ste niekomu dal - varovanie. Tipy a rady od blízkych si zaslúžia veľkú pozornosť. Nákup hodinky akéhokoľvek typu znamená pre seba, že v skutočnosti musíte začať nový obchod. Bude to zaujímavé a sľubné a bude mať vplyv aj na celé nasledujúce obdobie.

Poskytovanie hodiniek osamelým snílkam je veľmi priaznivé. Čoskoro nasleduje závratná romantika.

Na pozemku stratiť Hodiny Existujú dva výklady, ktoré sa líšia vo svete. Na jednej strane v skutočnosti spánok riskuje, že je niekde oneskorený, a na druhej strane - chýba veľká príležitosť na rozvoj.

Nájsť Hodinky sú vynikajúcim symbolom. Zrazu sa všetko ukáže, úsilie čaká na magický úspech.

náhodou rozbiť hodiny vo sne znamená v skutočnosti trpieť malými hmotnými stratami. Úmyselné zničenie - na účelné a rozhodné vylúčenie niektorýchokolnosti a rozdielnosť vzťahov.

Odrazom povahy speváka je sprisahanie čas sledovania na hodiny. Vďaka schopnosti plánovať prácu a voľný čas sa ukáže veľa vecí.

Začatie hodinového mechanizmu alebo prekladanie šípok je známkou netrpezlivosti. Hoci spánok má veľké množstvo povinností, ktoré treba splniť, nadmerné spěch môže poškodiť a viesť k potrebe opätovnej práce.

Po interpretácii toho, o čom snívajú hodiny, zostáva načúvať odporúčaniam snov knih a naprávať akcie tak, aby priniesli maximálny prínos.

Zlaté hodinky vo sne

Sen, v ktorom človek vidí zlaté hodinky, môže mať rozporuplný charakter. Môže predpovedať nepríjemné udalosti, ako napríklad zradu blízkych alebo krádež obľúbenej veci. Ak zlaté hodinky neukazujú čas, znamená to, že v skutočnom živote sa osoba zaoberá vecami, ktoré nepotrebuje.

Vidieť zlaté hodiny vo sne môže naznačovať, že intrígy zaostávajú okolo osoby, ktorá môže narušiť duševný stav spánku. Nájdite zlaté hodinky - na radostné správy od blízkych.

Niektoré zdroje snov, v ktorých človek vidí zlaté hodinky, sa interpretujú hneď, ako získajú autoritu a uznanie medzi ľuďmi okolo nich. Pozrite sa na drahé hodinky - na bohatstvo a dobré zdravie.

Čo sníva nástěnné hodiny

Počuť tikanie stenových hodín v sne - do extrémnej situácie, vývoja choroby alebo smutných udalostí. Ak tikanie pochádza z hodín, ktorý už dlho nefunguje, potom je spánok ohrozený vážnymi problémami súvisiacimi s materiálom alebo zdravím.

Snívať o starožitných hodinách je znamením, že stojí za to premýšľať o minulosti a budúcnosti. Život stojí za to žiť a akú známku zostanú po vás. Ak sa chcete pozrieť na starožitné hodiny - v budúcnosti očakáva pokánie a hanba za minulé činy.

Ak chcete vidieť nástěnné hodiny používané na jeho zamýšľaný účel, znamená to, že spací osoba si vôbec nehodnotí svoj život a čas. A takýto sen predznamenáva situáciu, ktorá v koreňoch môže zmeniť váš život.

Ak chcete nastaviť alarm vo sne, môže to znamenať, že v blízkej budúcnosti budeme čeliť nespravodlivým obvineniam, ktoré môžu byť z cesty. Ak chcete počuť zvuk budíka - je čas na dôležité rozhodnutie.

Kuchynské nástěnné hodiny znamenajú dlhú životnosť. Kyvadlové hodiny väčšinou symbolizujú prácu srdca. Ak chcete vidieť digitálne hodiny namontované na stene, musíte hovoriť s príbuznými alebo blízkymi priateľmi.

Snívať nástěnné hodiny s výrazným číslom "1" - za mesiac vás človek, ktorý nie je ľahostajný k vám, bude venovať pozornosť. Ak číselník má iba číslo "1", znamená to vašu sebeckosť, ktorá môže v budúcnosti ovplyvniť vzťahy s blízkymi ľuďmi.

Ak sú ruky na číselníku zakrivené - po víťazstve v reálnom živote, dôjde k poruche, ktorá môže trvať dlho.

Čo sníva o rozbitých alebo zlomených hodinách

Snívať rozbité alebo zlomené náramkové hodinky - predvídanie problému, ktorý si bude vyžadovať naliehavé riešenie. Opravte hodiny - v reálnom živote, vaše snahy zastaviť nevyhnutnú situáciu neprinesú výsledky. Ak sú hodiny neporušené a iba rastlina je rozbitá - to môže symbolizovať, že čoskoro oklamať svoje srdce.

Ak sa vo sne môžete rozbiť hodiny sami, môže to byť považované za znamenie, že na vás čaká jemná situácia alebo zlé správy.Rozbitie skla v hodinách je znakom frivolného správania v spoločnosti nepríjemnej pre spiaceho, čo môže viesť k nepredvídateľnej situácii.

Sny, v ktorej sa objavujú rozbité hodiny, hovorí, že by sme nemali zabúdať, že sa všetko mení a nehybne stojí. Zlomené hodiny symbolizujú ťažkú ​​situáciu, z ktorej momentálne nemôžete vystúpiť.

Pokles hodín do snov, zatiaľ čo ich nerozbijete - očakávajte úspech pri riešení prípadu, ktorý každý považuje za beznádejný.

Čo znamená nájsť hodinky vo sne

Nájdite hodinky vo sne - na straty a straty. Nájdite vreckové hodinky - symbolizujú malé problémy. Nájdite veľké nástěnné hodiny - na problémy veľkého rozsahu. Dôvodom týchto problémov môže byť vaša presnosť. Sny nám pripomínajú, že je potrebné brať vážne svoje povinnosti, a to profesionálne aj rodinné.

Ak žena sníva, že stratila hodinky, je to predzvesť, že domáce ťažkosti môžu spôsobiť veľké nešťastie. Kradnúť hodinky znamená, že sa niekto pokúša poškvrniť reputáciu spiacich. Ak vo sne vaše hodinky boli ukradnuté, kritici sa pokúšajú zničiť vaše šťastie.

Prečo snívať o kúpe hodiniek

Nákup hodiniek vo sne môže naznačovať vašu nadmernú nedbalosť, ako aj neschopnosť zvládnuť okolnosti a robiť ťažké rozhodnutia. Takýto sen pripomína, že musíte brať život vážnejšie a nestrácajte čas.

Sen, v ktorom si kúpite hodinky, môže naznačovať, že nemáte sebavedomie. Takýto sen môže byť interpretovaný aj vtedy, keď dostanete darček, ktorý vám bude veľmi cenný.

Čo to znamená, ak boli hodiny prezentované vo sne

Získanie darčeka v podobe hodiniek vo sne znamená, že nový blízky čaká na spanie v blízkej budúcnosti. Prezentovaný darček úplne symbolizuje osobu, s ktorou sa známy objaví.

Ak sa vám nepáči hodinky, znamená to, že známy bude nepríjemný. Ak vám dar bude blázon s krásou - možno v budúcnosti nájdete pravú lásku.

Ak chcete dať hodiny vo sne - na problémy, v láske, môže to znamenať, že strácate čas na osobu, s ktorou nebudete mať nič v budúcnosti.

Ak žena sníva, že dostala hodinky s náramkom ako dar - čoskoro sa oženiť.Ak po doručení daru to dievča stratí - na márne nádeje. Ak sa po tom, ako ste stratili darček, sa vám podarí nájsť dobré znamenie, potom môžete nájsť cestu von zo situácie akejkoľvek zložitosti.

Čo ešte sleduje hodinky na zápästie

Vo svojom sne určujete čas na hodinkách, ktoré nemajú číselník - zlé predsudky.

Prečo snívať náramkové náramky s náramkom - ak ste snívali, že ste dostali hodinky s luxusným náramkom, čoskoro sa oženíte, stratíte ich vo sne znamená kolaps vašich nádejí. Ale ak ich môžete nájsť vo sne, počkajte na šťastie a plné pochopenie v manželskom živote.

Čo sny o ukradnutých náramkových hodvároch - ukradnuté hodinky sú znakom toho, že budete mať silných nepriateľov, ktorí sa snažia zničiť vašu povesť. Ak chcete nechať náramkové hodinky vo sne znamená čakať na odmenu za vykonanú prácu, jednoducho dúfajte, že to nebude dôležité.

Hodiny sa snívajú - je možná strata času

 1. Azar. Strávte čas na hlúposti namiesto riešenia dôležitých problémov.
 2. Denise Lynn. Cítite, že vás život prechádza.
 3. Psychoanalytický. Nedostatok času. Ste sa točí ako veverička v kolesách.
 4. Hasse.Musí byť presné.
 5. US. Čas plynie neúnavne, musíte mať čas urobiť všetko, čo je naplánované.
 6. Winter. Chýba vám príležitosť urobiť život šťastným a prosperujúcim.

Dream Miller a iní hovoria o podnikaní

 1. Miller. Na úspech v podnikaní.
 2. Angličtina. Zvýšte svoj kapitál.
 3. Zadok. Získajte zisk.
 4. Talian. Možno ste neskoro na dôležité stretnutie.
 5. Family. Uspieť v záležitostiach.
 6. Modern. Vďaka dobre naplánovanému biznisu budete mať dobré peniaze.

Dešifrovanie snov mužov a žien

 1. Girl. Teraz je čas na riešenie problémov. Vaša láska k pokoju a láske k ľuďom vám umožní udržiavať vynikajúce vzťahy s ostatnými. Podľa Freuda sa snívajúci chce čoskoro ženiť.
 2. Žena. Nie tak dávno sa v jeho živote objavil človek, s ktorým mal čisto obchodný vzťah. Ale v priebehu času môžu mať romantickú povahu.
 3. Man. Úspešné obdobie na riešenie profesionálnych úloh. Hlavnou vecou je sebavedomie a kreativita.
 4. Rodinný muž. Dosiahnite úspech v podnikaní. Existuje možnosť nezhody s kolegami, ale nakoniec si brániť svoj názor.

Zápästia, stôl, steny, piesok, c kukačka, na veži ...

 1. Zápästia. Strávte svoj život márne. Podľa snov knihy Zadeki nebudete môcť realizovať svoje plány. Ak boli hodinky ženská, potom ste nevedomky nahradiť úder inej osoby. Pánske náramkové hodinky sú sny ľudí, ktorí potrebujú odpočinok a zotavenie. Pozrite sa na hodinky v ruke inej osoby - na stretnutie s cudzincom, ktorý vám spôsobí jemné pocity. Keď sa pozriete na jeho srdce bude poraziť rýchlejšie.
 2. Na reťazci. Podľa snov knihy Dmitrij a Nadežda Zima vízia symbolizuje presnosť a presnosť a v talianskych - nenaplnených nádejach.
 3. Nástenné. Je načase začať konať a robiť to. Podľa Vanga, snívač si nehodnotí svoj život a vynakladá ho na nezmysel. Podľa Freuda vás prekvapí priateľ, ktorý zažíva tajnú sústrasť. Ak boli nástěnné hodiny veľké, očakáva sa osudné stretnutie. Podľa Grishina sa snažte skryť svoje myšlienky a pocity od ostatných.
 4. Floor. Bude to vzrušenie a frustrácia. Ak chcete rýchlo dosiahnuť požadované výsledky, nebude to fungovať, musíte vynaložiť veľa úsilia.
 5. Desktop.Budú to nezhody s domácnosťami, ale vďaka prirodzenému výreku si môžete ľahko vyhrať argument.
 6. Na veži. Buďte trpezliví a neponáhľajte, lebo čas na prijatie ešte nepríde.
 7. Je slnečno. Nastal čas na zmenu osobných vzťahov. Môžete sa pozrieť na partnera s rôznymi očami.
 8. Rádio s hodinami Prestaňte svoje plány, inak budete musieť zažiť silné sklamanie.
 9. Piesok. Na hádku s blízkym. Snažte sa príliš povedať, že konflikt nevedie k úplnému prerušeniu vzťahov.
 10. Electronic. Fortune bude na vašej strane. Stojí za to zvažovať plány do budúcnosti a komunikovať s ľuďmi, ktorí im pomôžu pri ich realizácii.
 11. S kukačkou. Bude to pokojné obdobie, problémy budú zanechané.
 12. S budíkom. Vy ste obvinení z toho, čo ste neurobili. Táto skutočnosť bude smutná a spôsobí búrku negatívnych emócií.
 13. Prechádzky. Zoznámte sa s niekým, kto vás veľa naučí. Podľa rodinnej snovovej knihy bude možné dosiahnuť veľký úspech v práci.

Hodiny sa zastavili alebo zlomili - k mŕtvym

 1. Ubytovaní. Vidieť taký sen je zlé znamenie. Niekto z príbuzných veľmi chorý alebo zomrie.
 2. Prerušené.Zistíte, že ste sa ocitli v zložitej situácii a nájsť cestu, z ktorej nebude ľahké. Podľa snov knihy Aesop zomrie jeden z blízkych príbuzných.

Ak sa vo sne praskne na pravej strane prameňa, potom bude jedna z domácností vážne chorá.

Nové v škatuli alebo vinobraní

 1. Nový. Budú nové ciele a ciele. Je potrebné čeliť výzvam, ktoré vám umožnia získať cenné skúsenosti a poznatky.
 2. V rámčeku. Vo vzťahu s blízkym vládne úplná idyla. Budete cítiť pokoj a pohodlie. Podľa modernej snovovej knihy bude mať nový známy romantické pokračovanie.
 3. Vintage. Bude tu príležitosť dosiahnuť úspech v profesionálnej oblasti. Hlavná vec - nenechajte si ujsť svoju šancu.

Nájdite, kúpte, ukradnite, opravujte a ďalšie akcie

 1. Nájsť. Mal by byť presný.
 2. Kúpiť. Ukážte sa, že ste bezstarostnou osobou, ktorá v tejto situácii nemôže navigovať.
 3. Ukradnúť. Vaši nepriatelia chcú zahanbiť vašu povesť, preto buďte veľmi opatrní vo svojich vyhláseniach a krokoch.
 4. Zvoliť. Čoskoro veci idú do kopca. Ak boli hodiny v sne vyberané pre seba, potom je zaručený úspech v práci, ako dar, priateľ potrebuje vašu pomoc.
 5. Predať.Buďte opatrní, môžete byť oklamaní. Podľa anglickej snovovej knihy bude priateľom zradca.
 6. Ztratiť. Na domáce hádky, nešťastia a ťažkosti.
 7. Ukradnuté od snítača. Oklame známeho človeka. Podľa moslimskej snovovej knihy nedošlo k dostatočnému času na dokončenie projektu, pretože z tohto dôvodu bude všetko úsilie vyčerpané.
 8. Repair. Budete opravovať svoje vlastné alebo iné chyby.
 9. Odovzdajte na opravu. Nastúpte do ťažkej situácie a požiadajte o pomoc od priateľa.

Otáčanie presýpacích hodín v nočnom videní - urobiť vážne rozhodnutie, na ktorom bude závisieť následný osud.

Hodiny ruky a ďalšie možnosti snov

 1. Šípky na číselníku. Ak sa zastavia, je na čase odísť do dôchodku a zmeniť rozsah činností. Ak idete príliš rýchlo, potom sa ponáhľate na to, aby ste žili, zaostávaš - nebudete mať čas urobiť niečo dôležité. Zlomené alebo zakrivené hodinky, videné v ríši Morfea, znamenajú zlyhanie, zmrazené - stagnácia v podnikaní, chvenie - silný šok.
 2. Hodiny bez rúk. Spánok môže predchádzať znižovaniu v práci alebo odchodu do dôchodku. V ušľachtilej snovovej knihe je čas strávený, je čas odísť do dôchodku.
 3. Mnoho hodín.Situácia je mimo kontroly a nič nie je na vás. Prekonajte to.
 4. Dve hodiny po ruke. Teraz zažívate nie ten najlepší moment, ale nemusíte sa rozrušiť, priatelia alebo patrónia prídu na záchranu.

Pamätajte si číslo na hodinách

Ak ste snívali určitý čas na hodinách, potom je dôležité si uvedomiť, ktoré čísla sú v ňom obsiahnuté:

 • 1 - zábava
 • 2 - uspieť v láske,
 • 3 - ocitnite sa v centre pozornosti, Je dôležité si pamätať, aké čísla ukazujú hodiny vo sne
 • 4 - je ohrozená
 • 5 - hádať sa s blízkymi,
 • 6 - vyjednávať,
 • 7 - váš úspech spôsobí závisť medzi kriminálnikmi,
 • 8 - úspech v profesionálnej oblasti
 • 9 - je čas na rozhodné konanie.

Sny hodiniek majú rôzne interpretácie. Niektorí predstavujú úspech v podnikaní, iní - hádky s blízkymi a zdravotné problémy. Snívač môže čakať na novú lásku a radosť z komunikácie s priateľmi, úspechu v podnikaní, ale možno v reálnom živote stráca čas. Zamerajte sa na pozitívne interpretácie, ale nezaoberajte sa negatívnymi, a potom váš život bude mať správny smer.

Interpretácia snov - náramkové hodinky

Nová denná lekcia, symbol záväzku, obchodné stretnutia, očakávania, nuda, spěch.

Pozrite sa na hodiny, alebo ich nájdite rušne veci, udalosti sa vyvíjajú pomaly alebo znamenajú význam nového obdobia života.

Drahé, krásne hodinky úspešné, ziskové manželstvo.

Pozri prílohu. Hodiny v domácich spotrebičoch.

Interpretácia snov - Hodiny a číslo jedna

Ak vidíte vo sne veľké nástěnné hodiny, na ktorých jasne vystupuje postava "1", znamená to, že za jeden mesiac získate pozornosť osoby, ktorá sa vám naozaj páči.

Ak na číselníku navyše k jednotke nie sú žiadne ďalšie čísla, potom to znamená, že ste príliš sebaistý - umiernte svoje ambície, inak za mesiac sa budete hádať s dobrými priateľmi.

Ak máte vo svojom sne, obidve ruky nástěnného hodiny sú zobrazené jedným, potom je to priamy signál, že musíte začať konať.

Ľudia, s ktorými ste sa stretli minulý týždeň, sa stanú vašimi učiteľmi v novom podnikaní a pomôžu vám zarobiť peniaze. Ak sú však ruky na hodinkách krivé alebo zlomené, nemali by ste byť zvádzaní prvým víťazstvom, pravdepodobne bude nasledovať strata, ktorá trvá celý rok.

Aby ste sa premenili na sny, hodinky sa odohrávajú v jednej popoludňajšej hodine - to znamená, že po 19 dňoch vás žalujú.

Ak sa jednotka na ciferníku jasne vyčnieva, potom vyhráte prípad, ak je napísaný nedbalý alebo neopatrný, potom budete zomrel a do jedného roka budete musieť vyčistiť tento neporiadok.

Snívať o nástenných elektronických hodinách, na ktorých sa zobrazuje 00:01 znamená, že v reálnom živote vstúpite do argumentu s najbližším kruhom a za 64 dní urobíte dôležitý objav.

Ak sú hodiny 01:00, potom buďte pripravení na skutočnosť, že vás budú pomliačiť - nebojte sa, za mesiac sa situácia objaví a všetko padne na miesto znova.

Ak sa vo sne pozriete na elektronické hodiny a na čísla zvýraznené v tabuľke, pridaním čísla "1" to naznačuje, že v skutočnosti budete musieť prehodnotiť svoje ciele, môžu byť zastarané a budete musieť opustiť ich.

Pre ženy, sen, v ktorom ľahko sklopia čísla a získajú jednotku, sľubuje jednoduché a rýchle víťazstvo na láske. Mohlo by to byť 20:08, 21:07, 09:10 a tak ďalej.

Ak vo sne máte skúsenosti s výpočtami, v skutočnosti dosiahnete úspech v profesionálnych a osobných oblastiach, ktorými zabránite pochybnostiam a pochybnostiam.

Všeobecná interpretácia hodín vo sne

Psychici sú si istí, že obrazy, ktoré vznikajú počas spánku, sú signatári, ktorí predpovedajú budúce udalosti. Preto sa odporúča im venovať osobitnú pozornosť a pokúsiť sa presne vyložiť zabrániť zlým incidentom.

Pravidlo náramky vo všetkých známych snom symbolizuje varovanie o dôležitej udalosti v živote, význam novej fázy a nedostatok času na realizáciu plánu.

Ak ich snímač pozrel, znamená to, že v skutočnosti spěchá o udalosti. Ak bolo počuť tiket hodín, čaká na to množstvo problémov, než sa život zlepší.

V skutočnosti strácaš život na zanedbateľné skutky, zameriavaš príliš veľa pozornosti na drobnosti, chýbajú skutočne dôležité veci - to je tiež ten sen o náramkové hodinky podľa populárnych snov.

Zlé znamenie sa považuje za to, že v sne určuje čas na hodinách, zbavený ciferníka. Pridajte šípky na hodiny - odmente za prácu, ale nespoliehajte sa na jej významnosť. Krádež symbolizuje vzhľad nepriateľov, budú mocné a pokúsia sa znetvoriť reputáciu snovateľa.

Sľúbené zmeny závisia od veľkosti hodín: čím sú menšie, tým skôr budú zmeny, tým menej dôležité. Pamätajte čísla na hodiny a minúty, môžu sa orientovať, keď nastane určitá udalosť.

Ak sa hodiny prekĺzli, padli a poškodili - je čas zmeniť obvyklé vzorce správania a poriadok života, potom sa realita môže stať oveľa zaujímavejším a jasnejším.

Keď človek ponorený do spánku dostane hodinky s elegantným náramkom ako darček, bude čoskoro ženatý. Strata je k zničeniu nádeje, A ak je vývoj udalostí oproti strate, je rozumné očakávať absolútne vzájomné porozumenie a šťastie v manželskom živote.

Detailné detaily

Aby sme lepšie porozumeli hodinám na ruke, je dôležité si pamätať všetky detaily: hodiny boli celé alebo rozbité, patrili k žene alebo mužovi, boli obyčajné alebo zlaté. Vďaka týmto údajom je zaručená najpresnejšia interpretácia snov pre konkrétnu osobu.

 • Ak chcete snívať o ženských náramkových hodinkách pre spravodlivý sex, môžu mať rôzne hodnoty a predpovede v závislosti od akcií.Keby mu bola predložená príslušenstvo, žena urobí ponuku, drahý darček na rýchle uzavretie manželstva. Snívač zabudne na svoj cieľ, sen, opustí svoju vášeň alebo prácu, ak by sa hodinky považovali za zlomené. Môžete očakávať ťažkú ​​situáciu, ktorá vyžaduje veľa energie na vyriešenie, ak je príslušenstvo vo sne ženská, ale na mužovej ruke. Ak vo sne ženy vidia náramkové hodinky mladý muž - to je vzájomné pocity.
 • S cieľom dešifrovať to, čo sníva mužské náramkové hodinky, treba tiež pamätať na akcie a podmienky spojené s príslušenstvom. Ak chcete skontrolovať čas - na to, že človek dosiahne svoj cieľ. Nové obdobie života predurčuje vytvorenie číselníka. A ak sa zastavil - znamenie blížiace sa problémy v jeho osobnom živote av práci. Roztrhané popruhy pre klebety, pomluvy a iné nespravodlivé obvinenia. Rozdelenie predpovedá rôzne sťažnosti v aktivite: pokarhanie, zmiernenie, zmenšovanie. Ak sú hodiny neporušené a fungujú, čakajte na nových známych a iné zmeny. Dievčatá sledujú mužov v predvečer stretnutia s mužom, ktorý sa stane partnerom vážneho vzťahu.
 • Ak chcete vidieť hodinky na zápätí niekoho iného - dôležité príležitosti budú chýbať, doma - k premýšľaniu. Ak je táto vec cudzinec, očakávajte problémy. Lacná položka - v predvečer finančných ťažkostí. Naproti tomu nákladné doplnky pre snílcov znamenajú pozitívnu zmenu. Elegantné, krásne hodinky znamenajú, že osoba ponorená do snu bude ovplyvnená inými.
 • Zlaté doplnky sny zlepšujú pohodu a zvyšujú dôveryhodnosť. Znamená to však aj to, že sa stali nevyliečiteľmi a závidiacimi. Odporúča sa byť opatrný pri komunikácii so všetkými svojimi priateľmi a zdržať sa rozprávania o plánoch. Závistky môžu byť dokonca tými, ktorých snívač považuje za priateľov.
 • Keď je snímač prezentovaný hodinkami, je to dobrá správa, ktorá zlepší život: zvýšenie platu alebo službu. Ak je dar vyzdobený rytím, bude tu vyhodnotenie práce a odmena.
 • Ak darček prináša spiace osoby, znamená to, že v skutočnosti spácha veterný čin, ktorého dôsledky môžu byť celkom nepríjemné: spory s príbuznými, nedorozumenie so svojimi druhmi, prepustenie alebo strata finančných prostriedkov.
 • Nákup príslusenstva vo sne tiež naznačuje závratnosť a budúci zlý koncept. Pripravte sa na epochálne stretnutie s vplyvným človekom a následnými zmenami v živote.
 • Nájdite si hodinky - je to úspech v profesionálnych aktivitách a bezpečnosti. Ak je nález v pracovnom stave a bol vo vode alebo špine - očakávania budú odôvodnené, všetky naše plány budú splnené. Zlomené hodinky alebo tie, v ktorých nie sú žiadne ruky, varujú, že vynaložené úsilie nebude odôvodnené. Nezamestnanosť - na peňažné straty a strata pozície.
 • Ak chcete vysvetliť stratu hodín vo sne, musíte venovať pozornosť miestu, kde sa to stalo, časom dňa a návrhom predmetu. Na ulici - znamenie opatrnosti o nedbanlivosti a ľahkosti. V čistej vode - na malé problémy, ktoré budú prospešné pre snovateľa. Strata v špinavej vode je symbolom straty dôvery. Ak sa niečo stratí v tme - čakajte na zlyhanie v škole a práci. Odňatie strieborných hodiniek znamená ublíženie pocity, slzy, zrady a roztrhnutie a zlaté hodiny znamenajú stratu autority, dobre platený pôst a bohatstvo. Strata a po zistení predmetu je dobrým znamením.
 • Pri výklade snov, kde bolo príslušenstvo odcudzené, je dôležitý pohlavie spiaceho človeka. Pre dievčatá tento vývoj predpovedá zradu, zradu manžela. Ak boli hodiny zlaté - prah chorôb. Pre mužov, krádež rýchleho sporu v práci, čo môže viesť k prepusteniu. Ak by bol sám snívač zlodej, potom sa musíte pozerať na vzhľad dvojzbrojeného, ​​klamlivého priateľa. Šermiarstvo hlási ľahkosť, s ktorou človek vynakladá peniaze na zbytočné veci. Keď človek, ponorený vo sne, chytil zlodeja, oznamuje vystavenie všetkých svojich kritikov.
 • Symbolizuje naplnenie snov a šťastia, keď je snívač zaneprázdnený voľbou hodín v obchode alebo na trhu. Pre mužov toto správanie predvída zrada z milenca alebo ženy a pre dievčatá - popularitu medzi opačným pohlavím a vzhľad fanúšikov. Ak je miesto, kde žena vyberá príslušenstvo, je bohaté a krásne, mala by čakať na stretnutie s bohatým fanúšikom. Prerušte zvolenú vec na nepokoje a hádky v rodine.
 • Pozrite sa, ako sa číselník zastavil, považuje sa za radu na prehodnotenie života. Ak sa ruky prestali pohybovať v švajčiarskych hodinkách, pripravte sa na bankrot.

Liečba hodín rôznych snov knih

Nepochybne je hlavnou interpretáciou toho, čo sníva o náramkových hodinkách na rukách snovateľa, iných mužov a žien a na všetkých druhoch miest a okolností, je minulosť, prítomnosť a budúcnosť. Pripomienky však umožňovali nielen systematizovať informácie o snoch, ale aj vyplniť snovú knihu s jedinečnými interpretáciami autora, ktoré zdôrazňujú určité momenty.

Sigmund Freud

Rakúsky psychológ a psychoanalytik veril, že hodiny prezentované vo sne znamenali veľa pozitív z času stráveného v skutočnosti s blízkym.

Otočte šípky - ide o získanie odmeny dlho zaslúženej snovou, nie nevyhnutne peniazmi. Pravdepodobne to bude zvýšenie autority, uznanie alebo vzájomná láska.

Zlomené zariadenie na určenie času, podľa Freuda, predpovedá nudný sex.

Grin deviatej tlmočník

Grishina analyzovala vzhľad tohto obrazu z pohľadu akcií človeka ponoreného do spánku. Ak napríklad uvidíte hodiny, ktoré nemajú šípky na ruke - čas snítača je preč, je čas nechať ľudí odísť a odísť do dôchodku.

 • Stačí sa pozrieť na ruku je stratený život.
 • Pestovať je zbytočná netrpezlivosť.
 • Smash - čakanie na problémy v rodine, hádky, rozvod.
 • Ztratiť - k strate stretnutia, udalosti, osoby.
 • Zlomené zariadenie je prahom straty chvíle, veci alebo osoby.

Rodinný sen

On interpretuje sen s časom ako úspech v činnosti. Ručné hodinky ako darček niekomu alebo zničené - začnite sa pripravovať na boj proti prekážkam.

Ak snívate, že osoba kontroluje čas príliš dlho, šťastie utiekne kvôli aktívnym nepriateľom. Ak chcete stratiť dámske hodinky, je to horkosť so svojou rodinou. Odcudzené hodinky oznamujú, že nepriatelia sa pokúsia poškodiť reputáciu spiaceho.

Dream Aesop

Aesop veril, že tento vývoj vo sne je pripomienkou, že všetko končí a priebeh času nezávisí od konaní človeka.

Pozrite si zastavené alebo zlomené zariadenie - signál negatívnej udalosti, bude to mať vplyv na všetky domácnosti. Oprava - pokúša sa vyhladiť chyby minulosti v skutočnosti. Kúpiť - neopatrnosť snítača spôsobí jeho kolaps.

Hyaspoke Hasse

Bežný spánok s hodinami - pokojný a rovnomerný život. Pozrite sa, ako sú dané - prestanete ležať sami.

Keď snímajúci nájde hodinky, musí sa pokúsiť zvládnuť presnosť, pretože neskoro sa rozhnevá na iných a to je zlé pre jeho povesť. Ak boli hodinky zlaté - pozor na blízkych a drahých ľudí, sú schopní krádeže.

Cigánska kniha snov

Podľa tohto snoozerer, pozrite sa na hodinky alebo nosiť to - navštíviť snílka ako dôležitá osoba. Ak je príslušenstvo vyrobené zo zlata, symbolizuje verejné uznanie. Rastlina - snažte sa dosiahnuť požadovaný výsledok.

Najčastejšie je prístroj na zápästie na určenie času v snoch považovaný buď za významnú pozitívnu zmenu, alebo za čas v ktoromkoľvek z jeho prejavov (minulosť, budúcnosť alebo nedostatok na uskutočnenie toho, čo zamýšľal človek). Častejšie takéto doplnky predpovedajú problémy pre snovateľov. Je takmer vždy možné predchádzať, ak bezodkladne venovať pozornosť signálom podvedomia.

Vyspelý sen: Prečo snívať o ženských hodinkách?

Sny o hodinkách sú považované za zvlášť dôležité vo väčšine snov. Často poukazujú na dramatické zmeny v živote človeka. Takáto dekorácia na ženskej ruke môže znamenať dôležitú udalosťčo sa stane v jej živote v blízkej budúcnosti. Pohyb, zmena aktivít, ďalšia práca, nové vzťahy, tehotenstvo - existuje veľa možností.

Liečba spánku s náramkom tiež závisí od určitých kritérií:

 • vzhľad dekorácie
 • materiál, z ktorého je vyrobený chronometer,
 • funkčnosť mechanizmu
 • kde sú
 • ktorí snívali
 • pocit počas spánku.

Niektoré sny knihy varujú: mali by ste tráviť menej času na drobnosti a zbytočné starosti a dostať sa do podnikania.

Toto varovanie indikuje manuálny chronometer.

Ak žena našla vo svojom sne náramkové hodinky, môže byť interpretovaná v rôznych interpretáciách:

 • upozornenie na problémy
 • úspech v podnikaní
 • výhodnejšej ponuky.

Nedostatok, nediskriminácia môže spôsobiť udalosti, pre ktoré žena nie je celkom pripravená. Presne o týchto hodinkách, ktoré sa nachádzajú vo sne. "Venujte pozornosť času!" Hovoria.

A taký nález môžete vnímať ako dobré znamenie a sľubuje úspešné dokončenie už začatého podnikania. Obzvlášť priaznivý je sen, keď bol chronometer nájdený v bahne, ale stále zostal v práci a správne ukazuje čas.To naznačuje, že žiadne prekážky nezastavia snítajúceho na ceste k úspechu.

Smash alebo už zlomené hodiny vo sne

Zlomené šperky vo sne je zlé znamenie. Hovorí o ťažkých stratách a hlavných problémoch. Predpoveď sa zhoršuje rozbitým sklom na chronometri alebo absenciou šípok. Často takýto sen hovorí o darovaní vynaloženého úsilia na uskutočnenie dôležitých obchodných a finančných problémov.

Zastavili hodiny? Očakávajte problémy súvisiace so zdravím blízkych alebo sami. Môže dôjsť k závažným ochoreniam, ktoré ohrozujú smrť.

Ak si žena sama zlomí hodinky na náramkové hodinky, vysnívané knihy naznačujú situáciu, ktorá nie je príliš príjemná, v ktorej sa dáma bude správať neeticky. Ďalšou interpretáciou je, že sa sama stane prekážkou úspešného rozvoja udalostí v jej osobnom živote.

Dobrá predpoveď sa stane, ak niekto vezme zlomené hodinky do snov, aby ich opravil. To znamená, že všetko bude fungovať v živote. Je tiež dobré, ak sa dekorácia zbaví ruky, ale ostáva neporušená. To predpovedá veľa šťastia.

Krásne náramkové hodinky

Ušľachtilý kov, z ktorého sa vyrába hodinový mechanizmus, musí sľúbiť niečo radostné. Niektoré knihy snov robia práve takú optimistickú predpoveď. Zlaté hodinky vo sne sa stávajú symbolom úspechu v podnikaní, uznaní a finančnej prosperite.

Získajte dekoráciu ako darček, alebo ho dajte sami

Ak snívač dáva hodinky inej osobe, nestojí za to čakať.

Sen vysvetľuje čoskoro straty, finančné problémy alebo rodinné problémy.

Ale získať takú dekoráciu ako darček je dobrým znamením. Rytina na darovaných hodinkách naznačuje, že práca bude ocenená.

Viac interpretácií sľubuje príjemné zmeny, a to:

 • kariérneho postupu
 • nový známy
 • manželstvo, začiatok rodinných vzťahov,
 • tehotenstva a pôrodu.

Zaobchádzanie s takým senom pre ženu ako nového známeho v reálnom živote má svoje vlastné charakteristiky. Ak je prezentované hodinky krásne, oboznámenie sa bude obzvlášť príjemné. Ale nie príliš atraktívny chronometer hovorí, že osoba, s ktorou sa stane známy, prinesie len problémy, namiesto toho, aby mal dobrý čas. Vyhliadky takého známeho nie sú veľmi jasné.

Ak dar daroval už známy človek, zvažujú sa dva varianty interpretácie:

 1. Freud tvrdí, že hodinky symbolizujú mužnosť. Preto tento dar naznačuje túžbu mužov začať sexuálne vzťahy s tými, ktorým bol taký dar určený.
 2. V iných snom knihách darované hodinky svedčia o bezprostrednom oddelení od tejto osoby v reálnom živote. Ak sú súčasne vo sne emócie pozitívne, potom je tento výsledok najlepšou voľbou pre ženu.

Ak vo sne žena nechce dostávať dar ako dar, v každom ohľade ju odmieta a odmieta, znamená to neochotu prijať skutočnosť takú, akú je.

Pozrite si čas na hodinky pre ženy

Všetky knihy snov, hodinky na rukách speváka sa považujú za čakajúce na dôležitý moment, výsledok ktorého závisí od iných ľudí. Vzhľadom na chronometer vo sne sa žena snaží určiť čas, kedy bude všetko známe.

Tlmočníci snov odporúčajú zapamätať si, v akom čase majú ručičky na ciferníku.

Tieto čísla zohrávajú dôležitú úlohu v živote ženy.

Ale snažia sa zistiť čas hodinami bez ruky je zlé znamenie.Hovorí o veľkých problémoch v živote.

 • Hodiny sa vo sne ponáhľajú - nesmieme sa ponáhľať pri rozhodovaní v reálnom živote.
 • Chronometer je neskoro - na ceste môže byť nebezpečenstvo.
 • Šípky sa pohybujú v opačnom smere - musíte sa vrátiť včas, aby ste opravili staré chyby.

Veľkosť náramkových hodiniek zohráva dôležitú úlohu: čím je chronometer menší, tým menší vplyv na život má tento sen.

Sen vysníval o ženatú, ženatú ženu

Výklad spánku ovplyvňuje aj stav ženy, ktorá snívala o chronometri.

 • Ak by hodiny na ruke mali sen pre slobodné dievčatko, existuje vysoká pravdepodobnosť, že čoskoro nájde spriaznenú dušu a oženiť sa. Čím je luxus a drahšie chronometer, tým úspešnejší a šťastnejší bude manželstvo.
 • Ženatá žena vidí hodiny vo svojom sne ako znamenie zásadných zmien v jej živote. Ak bola dekorácia predstavená neznámym človekom, na strane môže byť romantický vzťah. Ale ak manžel predložil chronometer vo sne, potom existuje možnosť, že sa vzťahy zhoršia a dokonca aj riziko rozvodu.

V každom prípade, postoj ženy k tomu, čo snívala, zohráva rozhodujúcu úlohu pri interpretácii sny náramkového hodinky.Ak budete venovať väčšiu pozornosť priaznivým predpovediam, potom bude život ešte šťastnejší.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://psy-magic.org/sonnik/1076-k-chemu-snyatsya-chasy.html
 • http://ladyelena.ru/k-chemu-snyatsya-chasy/
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/naruchnye-chasy
 • http://sueveriya.ru/archives/10368
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3Wrist hodinky
 • http://sonniki.guru/ch/naruchnyie-chasyi
 • http://attuale.ru/k-chemu-snyatsya-chasy-naruchnye-zhenskie-sonnik-naruchnye-chasy/
[/ zbalenie]

Sledujte video: Čo znamenajú naše sny, ktoré sa nám snívajú?

Zanechajte Svoj Komentár