Veranda: hodnota obrazu vo sne

Ak snívate o verande - to znamená. Zúčastníte sa niektorých nových obchodov a vaša budúcnosť bude veľmi premenlivá.

Ak dievča sníva, že stojí na verande so svojím milencom, potom pochybuje o svojich zámeroch.

Snívať, že staviate verandu, znamená, že si prevezmete nové povinnosti.

Čo znamená spánok verš znamená

Sen o ňom predpovedá, že sa môžete zúčastniť alebo pozvať na účasť na niektorých nových obchodoch.

Budovanie verandy vo sne je znakom nových nádejí na naplnenie túžby. Zničená veranda vo sne znamená, že sa čoskoro budete musieť rozlúčiť so svojím bývalým životom a pred nami budete potrebovať, zlyhanie, ťažkosti, strach a ťažkosti. Stojí na verande vedľa priateľa vo sne znamená, že medzi vami "mačka beží."

Hodnota snov Porch

Ak snívate o verandu bohatého domu, znamená to, že za účelom dosiahnutia slávy za každú cenu najskôr uškodíte a zároveň spôsobíte veľa sklamania príbuzným a problémom s priateľmi. Stará rozpadajúca sa veranda predznamenáva účasť na prípade, ktorý je zámerne odsúdený na zlyhanie.

Kamenná veranda - na zmeny vo vašom živote,čo vám dáva príležitosť konečne vykonať prácu, na ktorú máte dlhú dušu. Drevená veranda je znak trvalého blahobytu, ktorý dosiahnete v priebehu rokov.

Vyjdite sa na verandu - dosiahnete úcty, ktoré neodvažujete ani snívať. Dolu z verandy - k strate veľkej sumy peňazí alebo k strate priateľa. Sedenie na verande stráca veľa času v riadkoch.

Nuansy toho, čo videl

Ošetrenie, s ktorým veranda vstupuje do snovovej knihy, závisí od materiálu, z ktorého je vyrobená, a od jej vzhľadu:

 • Stone - čoskoro okolnosti budú také, že môžete urobiť svoju obľúbenú vec.
 • Drevené - na finančnú pohodu.
 • Starý, s neúspešnými krokmi - na tvrdej tvrdej práci, po ktorej musíte odpočívať.
 • Snívať o verande so šikmou strechou - dôsledky realizácie plánov nie sú úplne vyhodnotené. Pred začatím je lepšie znovu premýšľať. Ale: ak sa štruktúra naklonila od rozkladu, potom naopak neváhajte začať realizovať plány. Je potrebné okamžite pokračovať v ich výkone, kým to niekto neurobil pre vás.
 • Nové - získajte lukratívnu ponuku v podnikateľskej sfére alebo sa zapojte do nového projektu.A tento záväzok môže drasticky zmeniť váš život.
 • S vysokou, luxusnou verandou nájdete mocného patróna.
 • Pozrite si vysoké kroky pri vchode do domu - nastavíte si vysoké ciele a dokážete ich dosiahnuť. Taktiež sa vysvetľuje, že snívajúci sa snaží zúčastniť na sľubnom projekte.
 • Krásne vyzdobená veranda - dosiahli ste novú výšku a môžete sa ďalej rozvíjať.

Sedí na verande, tam sú semená - do pokojného a pokojného života bez náhlych a silných šokov. Sedieť na ňom s blízkym - na dlhý a silný vzťah.

V jednom zo snov postavenia na verande čoskoro urobíte dôležité rozhodnutie, ktoré bude mať vplyv na vašu budúcnosť. Byť na výstupe z otcovského domu - vyrastajú z psychologického hľadiska: budete cítiť zodpovednosť za svojich rodičov, a nie naopak, ako tomu bolo predtým.

Stúpajte - dosiahnete také vrcholy, ktoré ani nemali sen. Len sa nestarajte o seba samého nad sebou, inak osud bude mať od vás všetko, čo ste dosiahli. Čo sny o verande a zostup z nej - aby sa zbavil bremena problémov.

Ak chcete maľovať verandu - budete mať túžbu a príležitosť zmeniť svoj život.Opraviť to - obnoviť takmer vyblednutý vzťah so svojím milovaným. Snívala som o tom, že ju budem tvoriť vo sne - vytvoríte si samy seba a samozrejme prevezmete ďalšie povinnosti. Je tiež možné posunúť kariérny rebrík so zodpovedajúcim nárastom platov.

Umyte verandu - teraz je ten správny čas na realizáciu dlho premysleného plánu. Ak by slobodné dievčatko snívalo o umývaní krokov na ňom - ​​čoskoro sa stretne so snúbencom. Pre ženatú ženu taký sen predstihuje finančné blaho a šťastie v rodine.

Keď vidíte verandu domu rodičov a vyčistite to, znamená to, že máte problémy vo vzťahu k svojim rodičom alebo ich niečo porušujete. S najväčšou pravdepodobnosťou sú rozdiely spojené s rôznymi názormi sveta - večným problémom otcov a detí. To však neznamená, že by sme nemali hľadať spoločný jazyk so staršími generáciami. Naopak, dialóg a správna argumentácia môžu robiť zázraky. Koniec koncov, rodičia sú pre vás najbližší a najdrahší ľudia.

Takéto interpretácie dávajú tlmočníci pri odpovedaní na otázku, o čom sníva vévoda. Spomeňte si na všetky detaily o sne pre presnú interpretáciu toho, čo videl v sne. Autorka: Olga Lupandina

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

Ako interpretovať, ak mal dieťa tento sen (podľa detskej knihy s deťmi)

Veranda - veranda - symbolizuje prechod medzi rôznymi obdobiami života alebo ľudského stavu. Ak sa v živote stagnácia dosť dlho stáva nič zaujímavé, môžete povedať s absolútnou istotou, že teraz je čas, kedy sa všetko zmení. Ak ste mali čas s nespokojnosťou so sebou, práve teraz sa objavia vaše potenciálne príležitosti. Staneš sa ako bábika, ktorá sa zmení na motýľ a táto transformácia bude krásna, to je zmysel toho, o čom je tento sen.

Čo to znamená vidieť verandu (podľa kresťanskej snovovej knihy)

Veranda - veranda v sne - veranda vo sne predpovedá nejakú zmenu v živote a svedčí o pocit neistoty, ktorý práve prežívate.Možno sa čoskoro budete musieť zúčastniť niektorých nových obchodov. Ak dievča sníva, že stojí na verande so svojím milencom, potom pochybuje o svojich zámeroch. Ak vidíte, že staviate verandu, znamená to, že si uložíte nové povinnosti. Stojí na verande domu svojho otca - na rozlúčku s detstvom a mládežou. Umyte verandu - na manželstvo. Rozbitá veranda - smrť rodiča.

Pozrite sa na verande, ako rozpoznať symboliku spánku (podľa Family Dreambook)

Veranda - ak snívate o verande - znamená to, že sa zúčastníte novej firmy a vaša budúcnosť bude veľmi premenlivá. Ak dievča sníva, že stojí na verande so svojím milencom, potom pochybuje o svojich zámeroch. Sny, že staviate verandu, znamená, že si prevezmete nové povinnosti. Stojí na verande domu svojho otca - na rozlúčku s detstvom a mládežou. Umyte verandu - na manželstvo. Rozbitá veranda - smrť rodiča.

Čo spája s verandou znamená, že vezme do úvahy dátum narodenia (podľa snov knihy Narodeniny)

Ak ste sa narodili na jar, aký je sen stáť na verande svojho otcovského domu - na rozlúčku s detstvom a mládežou. Umyte verandu - na manželstvo.Rozbitá veranda - smrť rodiča.

Ak ste sa narodili v lete, čo ste snívali o tom, že ste sedeli na rustikálnom verande domu a lúpanej semená - do bezstarostného života.

Ak ste sa narodili na jeseň, čo ste snívali, ako niekto opravuje rozbitú verandu - na vytvorenie takmer zničeného rodinného života.

Ak ste sa narodili v zime, prečo sen o vybudovaní verandy vo sne znamená, že budete niesť nové povinnosti.

Všeobecné informácie

Ako predpovedá kniha snov, veranda je symbolom zaujímavých začiatkov, rovnako ako neistoty v rôznych aspektoch života. Dreamers nie vždy dokážu urobiť rýchle dekódovanie, a preto je veľmi dôležité venovať pozornosť každému detailu. Prax ukazuje, že tento prístup nám umožňuje zúžiť obraz a uľahčiť proces interpretácie.

vzhľad

Ak spozorujete, o čom verí sirská veranda, spací osoba si musí pamätať nielen jeho vzhľad, ale aj materiál výroby:

Sny o drevenej verande

 • kameň - budete mať skutočnú príležitosť urobiť svoju obľúbenú vec,
 • drevo - očakávate stabilné blaho a úspech v profesionálnej oblasti,
 • starý - na začiatok nerentabilného projektu, z ktorého je lepšie odmietnuť,
 • nové - na prijatie zaujímavej ponuky,
 • vysoká a drahá - ste pripravení využiť všetky možné spôsoby, ako dosiahnuť svoj vlastný cieľ.

Miller's Interpretation

Ak chcete vidieť novú verandu - stať sa účastníkom zaujímavého podujatia alebo podnikateľského projektu. Gustav Miller sa zameriava na skutočnosť, že snívajúci by nemal okamžite súhlasiť s lákavou ponukou, pretože môže skrývať trik.

Sníval som, ako navrhnúť a postaviť verandou domu - spací človek je pripravený uvaliť ďalšie povinnosti na svoje ramená. Iba sám neposkytuje správu o rizikách, ktoré podpisuje.

Snívať milovníkov na dvore

Vysnívaný sen milovaný

Ak by mal čestný sex možnosť vidieť sa na verande so svojím milencom, takýto sen môže byť interpretovaný tak, že pochybuje o čestnosti a úprimnosti túžby partnera. Hlavnou vecou je naučiť sa spoločne diskutovať o problémoch a potom pevnosti lásky, ktoré budú závisieť od iných.

Mladá dievčina, ktorá začala umývať verandu svojho vlastného domu, sa môže pripraviť na príchod zápasníkov a blížiace sa manželstvo. Tlmočníci sen varuje, že rozhodnutie musí byť zmysluplné.

Ženatá žena, ktorá sa rozhodne umyť kroky, očakáva rodinnú pohodu a duchovnú harmóniu. Po prebudení však človek nemôže oddýchnuť a nechať veci chodiť na kurz, pretože každý vzťah potrebuje každodennú pozornosť a starostlivosť.

Sen interpretácia denise lynn

Autor píše, že vízia, ku ktorému došlo, je symbolickým pokračovaním spiaceho charakteru, a preto je také dôležité venovať pozornosť detailom. Ak chcete vidieť novú verandu - ste dosiahli vysokú úroveň, ale rastúce životné podmienky vyžadujú váš ďalší pohyb.

Rozšírenie s vysokými krokmi je symbolom odhodlania a ambície spiaceho človeka, a preto môžeme bezpečne povedať, že je pre neho ľahké dosiahnuť svoje ciele.

Spať na verande

Dream Dream

Ak sa domnievate, čo je napísané, dodatok, ktorý vidíte, odráža prípravu pred akýmkoľvek podnikaním. Snemovník sa musí naučiť udržiavať rovnováhu medzi dôkladnosťou a pragmatizmom, ktorý len zasahuje.

Ak vzhľad verandy nespôsobuje žiadne sťažnosti, plán sa môže považovať za premyslenú. Vidíte, ako sa niekto rozpadá do zatvorených dverí - musíte počkať trochu, pretože nie je také ľahké uskutočniť svoje plány.

Zasnežené krásne podkrovie

Čo si urobil?

Pre neskúseného človeka sa zdá, že sen je niečo svetské a frivolné, ale skrýva hlboký zmysel, ktorý treba vidieť. V nočnom sne je možné vynechať hlavnú akciu a vytvoriť z nej ďalšiu interpretáciu.

Snemovník stojí na verande v meditáciách o dôležitom rozhodnutí. Ak nie je schopný nájsť cestu zo situácie, je čas požiadať o pomoc blízkych ľudí.

Ak chcete vidieť, ako niekto maľuje rozšírenie - spánok bude mať skutočnú príležitosť zmeniť svoj život, ale to bude musieť ísť za jeho komfortný život. Ako viete, len v nepríjemnom štýle začína vývoj a toto pravidlo sa musí naučiť nasledovať.

Zmeňte svoj spánok

Umyť verandu vo sne - podvedomie naznačuje, že je najvyšší čas začať s realizáciou dôležitého projektu. Čím dlhšie umyjete, tým náročnejšie je začať nový obchod.

Vidieť, ako sa zametá na verandu rodičovského domu, je symbolom negativity a rodinných trestných činov, z ktorých človek nemôže uniknúť. Možno dôvodom na to bola vaša ľahostajnosť voči problémom iných ľudí alebo plánom, ktoré rodičia nemôžu prijať. Hyperklavory odporúčame, aby vážili výhody a nevýhody, ale musíte urobiť rozhodnutie len sami.Ezoterický tlmočník odporúča urobiť prvý krok a zistiť, čo sa stane.

Videli, že sedia na bohatej drevenej verande - aby sa zoznámili s vplyvným a bohatým mužom. Odborníci často varujú spanie, že nový priateľ nemusí byť tak jednoduchý.

Nepokúšajte sa začať spoločné podnikanie, pretože to nepovedie k požadovanému výsledku.

Neobvyklé obrázky

Čo sníva o žaby sediacej na prahu svojho domova? Tento graf predpovedá nástup príhodných udalostí, a preto sa nemusíte obávať výskytu obojživelníkov. Videný sen hovorí spávajúcemu, že jeho život je pod ochranou dobrých síl, ale toto nemožno zneužiť.

Pre ľudí, ktorí majú veľké problémy v reálnom živote, je dôležité poznať dôvod, prečo sa na verande objaví žaba. Ak voľne narazí na prah domu, potom príde vhodná pomoc.

Čo je na fronte lásky?

Snímovaná interpretácia milovníkov, ktorá interpretuje, prečo dievča sníva, že sedí na verande so svojim milencom, vyvoláva pochybnosti o úprimnosti zvoleného.

Mladé dámy, ktoré vo svojich snoch viedli k umývaniu verandy svojho domu, ženská misinterpreter predurčuje blížiace sa manželstvo, príchod matchmakers.Umyť verandu ženatú ženu predviedla hmotné blaho a duchovné posilnenie rodiny.

O kvalitách charakteru ...

Denisa Lynn porovnáva vysnívané rozšírenie so symbolickým pokračovaním samotnej osoby. Ak chcete vidieť novú verandu, znamená to, že ste dosiahli túto úroveň, aby ste sa mohli ďalej rozvíjať.

Ale vidieť rozšírenie s vysokými krokmi, svedčí o ambícii a odhodlaní spiaceho človeka. Tlmočenie snov Hasse nevylučuje, že snívač má v úmysle prevziať realizáciu sľubného projektu so všetkou jeho silou.

Podrobnosti: typ rozšírenia

Vo snovovej knihe od A do Z nájdete opis toho, o čom veršuje veranda, založený na snovom materiáli budovy a jej všeobecnom vzhľade vo sne:

 • Stone - oznamuje možnosť robiť niečo, čo milujete v budúcnosti,
 • drevené - sľubuje trvalú osobnú pohodu spiacej osobe,
 • starý, zchátralý - varuje pred účasťou na nepriaznivom podnikaní,
 • nové - na zábavnú zábavnú obchodnú ponuku,
 • vysoký, bohatý - hovorí o zámeroch prejsť hlavy smerom k jeho cieľu.

Fortune vás uprednostňuje!

Napriek zvláštnemu obrazu, v ktorom sa žaba stala na prahu svojho domu vo sne, kniha snov považuje to za najpriaznivejšie znamenie.Snívanie vo sne znamená, že ste pod záštitou dobrých nebeských síl.

Ľudia, ktorí zažívajú veľké problémy v skutočnosti, s radosťou vedia, čo žába sníva pri vstupe do domu cez predné dvere. Podobná epizóda zobrazuje relevantnú pomoc.

Skúste premýšľať o všetkom!

Najnovší tlmočník, ktorý vysvetľuje, čo sny stáť na verande, ohlasuje prijatie dôležitého rozhodnutia. Ak chcete maľovať, hovorí o zámeroch a možnostiach snítača radikálne zmeniť svoj život. Umyte verandu - predurčuje potrebu okamžite začať realizovať dlho koncipovaný projekt.

Vytvorte rodinný vzťah!

Výklad sny, v ktorom človek musí vyčistiť verandu svojho otcovského domova, poukazuje na prítomnosť negatívneho odporu v rodine. Možno je to kvôli vašim plánom, ktoré rodičia nemôžu schváliť. V ezoterickej snovovej knihe sa odporúča nadviazať dialóg s príbuznými.

Existujú skvelé vyhliadky!

Snehový sprievodca Wanderer, sen veranda, sa identifikuje s príprave, predohra k nejakej práci. Ak vo sne veranda je silná, krásna, znamená to, že vaše plány sú pevné a premyslené.Keďže vchodové dvere sú uzamknuté, znamená to, že ešte nenastal čas na realizáciu plánovaných záležitostí.

Šikovnosť a hodnota snov

Sny s príjemnými obrazmi sa považujú za dobré znamenie. Sľubuje radosť z úspešných zmien v živote a cestovaní. Monotónny sen, ktorý sa nedá detailne zapamätať, naznačuje nízku spoločenskú aktivitu spánku. Predpovede sú zakomponované v nadchádzajúcom piatku alebo v sobotu.

Sny označujú nedokončené podnikanie alebo problémy, ktoré spánok musí dokončiť. V opačnom prípade sa nevyhne problémom. Pri dešifrovaní takýchto snov je potrebné venovať pozornosť podrobnostiam a nie emocionálnej zložke.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Sny môžu naznačovať hádky, hádky, ktoré sa čoskoro vyskytnú v komunikácii s blízkymi. Nemali by sme sa obávať takýchto snov: nedarí sa im čoskoro realizovať a majú právo snímať zmenu situácie k lepšiemu.

Moderná kniha snov

Ak ste snívali verandu - to je znakom nových začiatkov a neistoty v budúcnosti.

Ak mladá žena sníva, že stoja na verande so svojím milencom - takýto sen naznačuje, že pochybuje o svojich zámeroch.

Postavte verandu - predchodcu nových zodpovedností.

Dream a Dmitri a nádej zima

Veranda vo sne - symbolizuje predohru nejakej práce.

Krásna, robustná veranda je znakom, že vaše záležitosti sú dobre a bezpečne premyslené. Ak sa však dvere ukážu byť zatvorené súčasne, sen svedčí o tom, že napriek sľubu myšlienok je príliš skoro ich realizovať.

Križovaná veranda je známkou nepríjemnosti akýchkoľvek rozhodnutí alebo plánov. Zdá sa, že by ste mali lepšie prehodnotiť niektoré z vašich plánov a možno ich opustiť.

Ak je strecha verandy nebezpečne zamknutá - takýto sen predznamenáva, že niektoré myšlienky hrozí, že sa pre vás už v počiatočných fázach stanú veľkými problémami.

Súčasne, ak je veranda vo sne hľadaná od starnutia - to naopak znamená, že trváte príliš dlho na to, aby ste začali nejaké podnikanie, a mali by ste byť pevnejší.

Dream Miller

Ak snívate o verande - to znamená. Zúčastníte sa niektorých nových obchodov a vaša budúcnosť bude veľmi premenlivá.

Ak dievča sníva, že stojí na verande so svojím milencom, potom pochybuje o svojich zámeroch.

Snívať, že staviate verandu, znamená, že si prevezmete nové povinnosti.

Interpretovanie snov od A po Z

Ak snívate o verandu bohatého domu, znamená to, že za účelom dosiahnutia slávy za každú cenu najskôr uškodíte a zároveň spôsobíte veľa sklamania príbuzným a problémom s priateľmi.

Stará zrúcanina verša - účasť heraldov v prípade, úmyselne odsúdený na zlyhanie.

Kamenná veranda - na zmeny vo vašom živote, ktoré vám dávajú príležitosť konečne vykonať prácu, na ktorú máte dlhú dušu.

Drevená veranda je znak trvalého blahobytu, ktorý dosiahnete v priebehu rokov.

Vyjdite sa na verandu - dosiahnete úcty, ktoré neodvažujete ani snívať. Dolu z verandy - k strate veľkej sumy peňazí alebo k strate priateľa. Sedenie na verande stráca veľa času v riadkoch.

Sen o modernej žene

Ak chcete vidieť verandu domu vo sne - zúčastňovať sa na nejakom novom projekte, na variabilite a nepredvídateľnosti vášho života.

Ak dievča sníva, že stoja na verande so svojím milencom - jeho zámery ju inšpirovajú nejakými pochybnosťami.

Budovanie verandy vo sne znamená, že si prevezmete nové povinnosti.

Umyte verandu - na manželstvo.

Rozbitá veranda - smrť rodiča.

Porch mal sen, ale žiadaná interpretácia spánku nie je v snovovej knihe?

Naši odborníci vám pomôžu zistiť, prečo veranda sníva vo sne, len napíšte sen v nižšie uvedenom tvare a budete interpretovaný, čo to znamená, ak ste videli tento symbol vo sne. Skúste to!

Stojím na verande, ale je pokrytá bielym obrusom s kvetmi

Som umývala verandu, bola špinavá a na nej bolo niečo, čo bolo vyliate ako skazanie vo sne, umývanie verandy malo ma zachrániť pred kazením

keď som prišiel domov, videl som, že tu nie je plot, niektoré jeho časti ležali na ceste a potom som videl, že tam nie je veranda, sotva som sa dostal za zámok, plakal, všetko sa stalo na jar, sneh sa topil, nikto nemohol pomôcť

Sníval som o verande, ktorá bola vytiahnutá z domu, vychádzam von a vidím tmu medzi verandou a domom.

Snila som sa o starú drevenú verandu, ktorá sa začala rozpadávať a my sme ju okamžite začali rozoberať, aby sa nezhoršila a rozhodla sa, že bude stáť nový z tehál!

Skoro ráno som začal zamieňať verandu v rodičovskom dome a moja matka a jej manžel zametali odpadky.

Snívalo som, že syn môjho dieťaťa umýva podlahy v chodbe, zatiaľ čo nalieva vodu, potom vylial veľa vody, potom sa vydal na verandu, vedľa ktorého urobil nejaké stavby; Všeobecne sa obávam, čo v skutočnosti. pred smrťou môjho otca som mal sen, že stavia dom a doslova o týždeň neskôr zomrel. Ďakujeme vám vopred

Oslavujem svoje narodeniny so svojou babičkou v apartmáne, v čase, keď nás navštívila. V tom čase vychádzam z dverí a chystám sa s ňou zachytiť a začnem hovoriť, že je všetko v poriadku tam, že tam nemusím ísť a zneuctiť ma kontrolami. verandové hodinky.

vysoká krásna biela veranda, jedna strana padla a druhá sa zlomila na mieste, je to veranda nášho domu a údajne padla z hurikánu

Som na okraji domu niekoho iného. Krúžok je čistý a dobre upravený. Všetko v bielej a modrej farbe.Vo sne chápem, že tu žije mladý muž, ktorý ma zaujíma v reálnom živote. Chcem odísť a vedieť . že musia prichádzať jeho rodičia, vstupujem do domu a začnem čistiť, aby som im vyhovoval.

Môj snilos chto ya podnyalas na krilzo betonnoe kakogoto chugogo doma. Na krilze legalo razbitoe zerkalo. .Vmeste tak množstvo hlasu mugchina odevy vo valenúu (milizeiskuyu) formu.Kak Tolko ya voshla uslichala otchetlivii golos "Teper sidi u gdi"

Dobrý deň! Snívala som, že stojím na verande domu babičky, že veranda je veľmi krehká a tenká, cítim, že sa môže zrútiť a padám z veľkej výšky.

Vitajte! Sníval som, že som pri vchode do krásneho malého kostola, ktorý je úplne pokrytý elegantnými modrými a bielymi dlaždicami. Všimol som si cestného prachu na schodoch, vzal som si metlu a začal som zametávať

Videl som zhnitú verandu a zrútil som sa pod nohami, sotva som musel odstrániť nohu (t.j. trochu stupňovať, ale zrúti sa a rýchlo ma odstrániť)

Sníval som o mŕtvom dedo, stál za mnou, neviděl som ho, počul len jeho hlas a požiadal ma, aby som správne zambil skrinku na pravej strane a nazval jeho verandu, kde mal dacha náradie. skrinku a určitú časť verandy vidím červené tehlové kachle na vrchu omietnuté s hlinkou a pieskom, ale hlina sa veľmi nezmizla a je viditeľnátrochu červené tehly, že najzaujímavejšia vec, ktorú skutočne raz bola, bola táta, ktorá mi povedala a požiadal ma, aby som zaplatil členský príspevok za dachu

Dobrý deň Tatiana! Mal som sen od štvrtka do piatku. Sníval som o svojich bývalých mužoch, ale o tých, s ktorými som sa stretol a trochu roztrhol, a to tých, s ktorými bol pomerne dlhý vzťah. Po prvé, mal som svojho bývalého manžela, ktorý sníval, že má pekný kudrnatý tmavovlasý chlapec, on a jeho dieťa sa usmial a pozrel šťastne. Neskôr snívam, že sa budem opaľovať so svojou dcérou na pláži, roztiahnutom koberec a vedľa mňa je môj bývalý milovaný, aj s dieťaťom a jeho ženou a ako by jeho žena bola hollywoodskou hviezdou. Potom snívam, že textová správa pochádza od chlapca, ktorého som nedávno rozišiel v skutočnom živote, že odišiel žiť v Jakutsku. Neskôr snívam, ako zametam verandu z kostola, podlahu dosiek a prach, ktorý sa zasekne, nemám rád, že je tak špinavá a dôkladne ju prehltám. Veľmi by som chcel vedieť zmysel môjho snu, verím, že sny sú našimi stopami alebo predstierateľmi

Často snívam o mojom dome, ktorému neviem žiť, ale buď sa pozerám zo strany, alebo som v tomto dome a vidím, ako sa dvíhajú dvere a bez verandy ... To znamená, že vidím stenu domu, v nej sú dvere a nie sú schody alebo dokonca ani veranda

Snívala som o starom dome, veranda bola úplne zničená, bojovala som do nej, bola bosá. Dom je drevený, ale s apartmánmi. Ten byt, kam som chodil, dvere boli zakončené logom. A v tom bol môj človek, ktorý ležal na gauči s inou dievčinou. Začal som ťahať ju za vlasy a poslal ma takým hnevom ... sedel pri pohovke cudzinec, len mlčal ... potom som sa zobudil

bola v starom dome, odkiaľ odišla pred 10 rokmi. Pozeral som sa von z okna a videl som pohreb vagónov - išiel som do ďalšieho domu, počasie bolo veľmi dobré, leto, slnko, všetko bolo zelené, začal sa zhromažďovať, aby ísť von a zistiť, kto to bol (súkromný sektor). Mladá dievčina prišla niekam, nepoznala ju, objala ma, ale nie som s niečím šťastná, potom som sa dozvedela, odkiaľ prišla, nevysvetlila, povedala, že tu bude žiť, potom sa objaví mladý muž, poznám ho, ale bez mena že ona odišla z domova a ona potrebovala žiť tu, ja som nesúhlasil, povedal, že obaja by odišli, oni by odišli, niekoľko mačiek by sa zdalo niekde, jeden by sa držal na mojej nohe, ale to by nebolí, opatrne som ju odstránil, a začala sa chodiť ako v podzemí, išla tam sama, potom vyšla na verandu, kozy sa k nemu priblížili, hladili ich , potom niekde zmizli.tam boli dva kroky vedľa verandy, niekto ich odstránil, zatvoril dom, potom sa ženy objavili zo záhrady, niektoré nepríjemné, ako keby sa ospravedlňovali, a potom prešli cez bránu. Vrátil som sa späť do domu, a odtiaľ pochádza veľa mladých ľudí, robili opravy, dievčatá bieľali, jeden bol v oku. Povedal som im, aby boli opatrní, potrebujete zakryť oči a opatrne bieliť štetcom. Potom vyšla von na verandu, objavili sa kroky, ale nezostali tak, ako by mali, šli dole, pomohol starý sused a postavil ich na miesto. ... Potom som sa zobudil. Ďakujem vám

My (moji kolegovia a ja) sme zametali školský dvor (v ktorom som dokončil 10. ročník). Náš šéf signalizuje, že musím vyliezť na verandu školy a ísť k nemu. Je trochu rozpačitý a ešte sa úplne nerozhodol, či ma pozve alebo nie, robí znamenie na čakanie, potom ho pošle. Už nevstupujem do kancelárie, ale do miestnosti, ktorá je trochu preplnená. Pili sme čaj (tento obrázok si nepamätám, ale pamätám si, že sme pil čaj). Potom som umyť čajové páry v umývadle (videl som to jasne), potom som sa chcela dostať von z miestnosti, ľahko to urobím, povedal by som, že aj keď som bol niečo rozptýlený (to som naozaj nevidel, ale cítil som).Potom sa objavil a ponáhľal sa dokončiť prácu a dokonca mi pomohol, videl som trochu odpadu pri dverách, ktoré som chcel vyčistiť, ale spěchal. Museli sme ísť niekam. A ešte viac, keď sme hovorili v miestnosti, moja matka prišla do pracovného nábytku, ako keby aj na nádvorí zametala. Predstavil som ju šéfovi, bolo to pre mňa nepríjemné, že bola znova uviaznutá v našom vzťahu, z jej strany bola nejaká nepríjemnosť, snažila som sa jej ukázať, a potom došlo k čisteniu.

Na verande so svojím bývalým manželom si vzal moju ruku., Zapáliť cigaretu (aj keď ju hodil dávno). Mal jednu cigaretu vľavo, dal mi balík čiernych obalov) sa pokrčil a vyhodil ho. Mal som v rukách oranžový zapaľovač.

Postavil verdu s otcom, aj keď sme ho postavili už dávno. Všetko bolo pokojné a pokojné. Otec je nažive, teraz to prežíva bez práce. Počas výstavby si zarobili dobre.

Umyla som verandu môjho bývalého súpera čistou vodou, bielou handrou, aby moje mačky nepriniesli nečistoty na labkách miestnosti do domu. V procese umývania verandy hovorila so svojím bývalým súperom o svojom vzhľade (jej lopta bola zatvorená jedným okom s čiernym obväzom). Rozhovor nebol dlhý a veľmi pokojný. Chytil som sa, keď som si myslel, že na ňu už nie som naštvaný. Veranda nebola veľká drevená, ktorá nie je maľovaná a nie je veľmi špinavá.Tam boli len stopy piesku na handričke, ale bolo ľahko vypláchnuté.

Dobrý deň, Tatiana! Sny začali tým, že môj bývalý mladý muž prišiel, moji rodičia boli doma, pozreli sa na verandu, priateľka si to sama želala a ukázalo sa, že to nie je fixné, šli do domu a začali ho opravovať, a potom náhle povedal: Vedel, chytil nohu, bol stratený, má problémy so svojimi nohami v živote, noha dlho neopúšťa, ale potom sa všetko vrátilo do normálu, ležal, položil som sa na neho, ležal som, objal, všetko bolo také dobré, ale Jasne si pamätám, že sme s ním dlho nekomunikovali, povedal, že zavolal taxík a čoskoro sme ísť. Už si nepamätám. Ďakujeme vopred!

Teraz zomrelý manželka umyl verandu súkromného domu, nie nášho, a bol niečím urazený a nehovoril so mnou.

Vidím verandu rodičovského domu. Pod ním je diera a v nej je veľký pavúk. Prebudil som ho s palicou, vystúpil zväčšený desaťkrát a ja som ho prepichol s touto tyčinkou. Zabil som.

Snažil som sa, akoby som bol mojou verandou v obchode. Veranda je lemovaná novými dlaždicami. Ale rozstrekované bahnom, špinavými topánkami. A môj hadr je takmer suchý a nie je tam, kde ho mokrý. A na verande sú moje dve babičky a dávajú rady, ako sa umývať. Pre dobrú radu. Prečo taký sen?

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.sunhome.ru/dreams/kryiljtso
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snitsya-krylco.html
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/4128.html
 • http://sonnikonline.club/mestopolozhenie/k-chemu-snitsya-kryltso.html
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/krylco
 • http://my-calend.ru/sonnik/krylco
 • http://felomena.com/sonniki/k/krylco/
[/ zbalenie]

Sledujte video: Hall pass

Zanechajte Svoj Komentár