Čo sen reťazca

Čo sníva o rôznych typoch závesov? Je to pomerne zložitý obraz, ktorý možno interpretovať pozitívne a negatívne. Najlepšou odpoveďou, ktorá sumarizuje všetky hodnoty naraz, je daná snovou knihou: reťazy vo sne symbolizujú neviditeľné spojenie medzi snílkarom a objektom, a to na hmotnej i duchovnej úrovni.

Na čo ste závislý?

Prečo snívať o reťaze najčastejšie? Odrážajú neschopnosť konať, slabosť, tlak alebo konkrétny cieľ.

Nosili ste reťaze v noci? Možno, že nejaká myšlienka vás absorbovala tak, že ste stratili primerané vnímanie a konali ste na úkor seba.

Dajte pozor na zlých ľudí!

V nočných snoch, ktoré ste doslova priviazali? Budete mať silnú sociálnu alebo finančnú závislosť od nehanebných osobností. Rovnaký obrázok predpovedá útoky závistlivých a ohováraných.

V niektorých prípadoch kniha snov ponúka optimistickejšiu interpretáciu a považuje reťaze za symbol filozofického hľadania zmyslu života.

Osud pripravuje testy!

Je zlé vidieť ťažké reťazce na seba. Je to príznak ťažkej situácie a beznádeje. Prečo snívať obrovský uzol na reťazci? Toto je predzvesťou ťažkej prekážky alebo smrteľnej udalosti.

Boli ste niekedy obťažovaní kovovými reťazcami? Kniha snov vykladá takýto sprisahanie dvomi spôsobmi: je nevyhnutné vykonať strašne nepríjemnú prácu, povinnosti alebo sa dostať do stavu extrémnej potreby. Je možné, že oba javy sa stanú relevantné naraz.

Čo vás zastaví?

V sna predstavoval produkt s veľmi veľkými odkazmi? Predchádzajúce dlhy, ilúzie alebo nejaké osobné presvedčenie bránia pokroku. Čo je veľmi hrdzavý reťazec? Čoskoro sa objaví problém, ktorý ste predtým nerozhodli.

Ak kovové reťaze zaplesli celé telo, potom v reálnom svete ste ohrozený strašným ochorením. Rovnaký príbeh však možno interpretovať ako pokus podvedomia chrániť snílka pred vyčerpanými schodmi.

Počkajte na hostí!

Prečo snívať, či ste nútení sedieť na reťazi? Pripravte sa na žobrá a závislá existencia. Vo sne mal možnosť opraviť odkazy? Je potrebné pracovať tvrdo pred dosiahnutím požadovaného cieľa.

Musel viazať ďalšiu postavu? Niekto sa zamiluje do teba, stane sa závislým alebo by mal zostať. Je dobré v snoch poraziť niekoho húževnatého: v skutočnosti sa stanete priateľom, milovníkom. A keď porazia krv, navštívi príbuzný.

Kto sníval?

Čo to znamená, ak sa vo sne podarilo prelomiť reťaz? Vysvetlenie snov varuje: okolnosti sa dramaticky zmenia, náhle sa vyrieši dlhotrvajúci problém. Avšak v tomto prípade je potrebné jasne určiť, kto presne dokázal zlomiť pútko:

 • Rodinný muž je rodinná hádka.
 • Osamelé - kardinálne zmeny v osobnom.
 • Väzeň - prepustenie.
 • Pacient sa zotavuje.
 • Staré je blízka finále.

Čo to znamená, ak sa vo sne sa rozhodnete hojdať na reťaze? V skutočnosti ste sa dostali pod vplyvom nepriateľského egregora. Dream Council: naliehavo potrebuje dostať sa z toho.

Vysvetlenie snov Denise Lynn (podrobný)

Reťaz sa skladá z mnohých spojov dohromady. Všetky prepojenia musia byť rovnako silné, inak bude v reťazci slabý bod, v dôsledku čoho bude celý reťazec v ťažkostiach. Vyskytla sa situácia vo vašom živote, ktorá vyžaduje zjednotenie na dosiahnutie spoločného cieľa?

Máte pocit, že ste priviazaní k určitej situácii alebo osobe? Môžete to zmeniť. Prvým krokom je vaša realizácia, že ste skutočne prepojení. Ďalším krokom by malo byť rozhodnutie uvoľniť sa z tejto situácie buď prostredníctvom vedomej činnosti, alebo prostredníctvom psychoterapie.

Snívanie maya

Ak ste snívali o tom, že ste boli prepojené, v blízkej budúcnosti dostanete dobrý dar. Ak chcete, aby sa to stalo skôr, urobte šálku kávy a nechajte ju pri vchode do domu, dostanete darček, keď niekto pije kávu.

Ak ste snívali, že robíte reťaz, niekto by sa pokúsil nahradiť vás. Ak tomu chcete zabrániť, vytvorte reťazec papiera a zaveste v blízkosti vchodu do domu.

Freudan Dream

Snažím sa prelomiť reťaz - tento sen znamená, že ste teraz príliš odhodlaní, trochu spomaliť, inak môžete vyčistiť všetko, čo je vo vašej ceste.

Kovanie reťaze alebo videnie vo sne, ako to niekto iný robí - sen ukazuje, že v reálnom živote nájdete veľa šťastia, za ktoré poďakujete nesprávnej osobe. Ten, kto si zaslúži tvoju vďačnosť, zostane v tieni.

Ezoterická kniha snov

S veľkými prepojeniami - vaše morálne dlhy narúšajú život a držia vaše pohyby,

Break the Chain (struny) - zbaviť sa nepríjemných problémov a zodpovedností,

Ako dekorácia - silné puto, silné väzby, dosť príjemné, ak je reťaz zlato alebo s drahými kameňmi, bolestivé, ak je reťaz tmavá alebo hrdzavá.

Dream Cisár Yellow Emperor

Primárnymi prvkami sú drevo, oheň, zem, kov.

Prvky - vietor, teplo, vlhkosť, suchosť.

Emócie - hnev, radosť, premyslenosť, smútok.

Orgány - pečeň, žlčník, slezina, pankreas, žalúdok, srdce, tenké črevo, hrubé črevo, pľúca.

Vysvetlenie a výklad

Reťaz je symbolom, že určitá vnútorná túžba sa zlúči v súlade s jeho vonkajším vyhotovením: spojenia reťazca sú kroky k uskutočneniu. Každý odkaz a sebestačný (uzavretý), a zároveň bezcílne bez komunikácie s ostatnými. Reťazce sú zvyčajne vyrobené z kovu: ide o novú látku, ktorú človek vytvoril z prírodných prvkov a znak človeka - patriaci do oblasti ľudských vzťahov, ktorý spiritualizuje skutočný symbol (reťazec) snahy o niečo. Reťaz je reťazou negatívnych emócií / aspiracií, keď cieľ začne ospravedlňovať prostriedky, a pozemská a inertná iná hmota nesúhlasí s urážaním jang-neba: reťazami väzňov, reťazí a podobne. To, čo presne symbolizuje reťaz v živote, závisí od vzájomných želaní darcu a dopravcu. Vo sne existujú určité stabilné hodnoty symbolu. Reťaz vo sne vidieť / nosiť (dávať): túžba vonkajšieho jangu pre niektorýchvnútorným cieľom je yin, reťaz je najstarším symbolom a kľúčom k dosiahnutiu cieľa a konštantnosti vzťahov v pohybe je trvalý, rozvíjajúci sa cyklus. Vidieť reťaz na seba (to isté ako vidieť niekoho vo sne) - zvyčajne opotrebované - nemennosť aspiracií. Pozrite sa na poškodený reťazec (spadol a hľaďte) - cieľ / pohľady sú zastarané / nedosiahnuteľné, idú proti zdraviu / možno k chorobe. Reťaz je nepríjemný - úplný rozpor medzi túžbami a úlohami človeka, nebezpečenstvom. Dať / prijať krásny reťaz - znamenie / túžba po priateľstve a možnosť získať ho v skutočnosti, dať svojmu obľúbenému reťazcu - veľmi teplé pocity. Ak chcete dať tlmený reťazec, alebo je roztrhané počas darovania - neplodnosť (pozri vyššie) alebo prázdne priateľstvo bez záväzku. Materiál reťazca: striebro je sklon k rozumu a racionálne priateľstvo, zlato je sklon k emóciám a sile, strom je čistota a priamosť osobných vzťahov medzi ľuďmi, blízkosť pocitov k prírode v dobrom slova zmysle je zakorenená v zemi. Ak chcete zachytiť / byť zviazaný na seba / iný vidieť v reťaziach - snažiť sa o cieľ zotročil a vymazal poňatie účelnosti dosiahnutia, výsledkom je nedostatočné posúdenie okolitého sveta, neúspech v podnikaní, vo vzťahoch, možno nepovšimnutý návrh inej vôle alebo úplné zotročenie seba s vlastným nápadom.Všetci spolu - nezdravé a Yang (vertikálne) a Inga (horizontálne) meridiány. S vysokou pravdepodobnosťou snovového filmu bude trpieť skreslením vertikálne a horizontálne (disproporcia veľkostí).

Erotická sviatočná kniha Danilova

Reťaz, videný vo sne, hovorí, že vaši súperi sa snažia vás ohovárať v očiach svojho blízkeho. Sny, v ktorej sa vidíte sami navzájom, znamená, že čoskoro padne bremeno nešťastnej väzby s žiarlivej a hysterickej osobe. Ak vo sne prelomíte reťaze, znamená to, že v skutočnosti sa zbavíte nežiaduceho ventilátora. Ak niekto sníval o vás v reťaziach, trpí vám neopracovaná láska. cirkevné

Cirkev, ktorú ste videli vo svojom sne, hovorí, že budete sklamaní mužom, ktorého príchod ste dlho a dychtivo očakávali. Ak vo sne vstúpite do temnej cirkvi, potom budete musieť lásku zamilovať k vášmu človeku s vášňou v láske. Svadba v jasnom a priestrannom kostole predpovedá báječne šťastné manželstvo s blízkym.

Sen sen cleopatra

Reťaz, videný vo sne, hovorí, že vaši súperi sa snažia vás ohovárať v očiach svojho blízkeho.

Sny, v ktorej sa vidíte sami navzájom, znamená, že čoskoro padne bremeno nešťastnej väzby s žiarlivej a hysterickej osobe. Ak vo sne prelomíte reťaze, znamená to, že v skutočnosti sa zbavíte nežiaduceho ventilátora.

Ak niekto sníval o vás v reťaziach, trpí vám neopracovaná láska.

Intimný sen Vlasova

Snažím sa prelomiť reťaz - tento sen znamená, že ste teraz príliš odhodlaní, trochu spomaliť, inak môžete vyčistiť všetko, čo je vo vašej ceste.

Kovanie reťaze alebo videnie vo sne, ako to niekto iný robí - sen ukazuje, že v reálnom živote nájdete veľa šťastia, za ktoré poďakujete nesprávnej osobe. Ten, kto si zaslúži tvoju vďačnosť, zostane v tieni.

Ukrajinská kniha snov

Železničný reťazec - pre slobodné alebo vdovské - neúspešné manželstvo, pre rodinného človeka - niektoré prekážky, ťažkosti v podnikaní. Prelomiť reťaz - prerušiť manželstvo, k smrti. Zlatý reťazec - nečakaná svadba v rodine.

Vo vysnívanej knihe môže byť interpretácia senového "reťazca" odlišná a to, čo to znamená, nemusí byť jasné. Pozorne sa pozrite na ilustrácie na výklad spánku, možno reťaz - to nie je to, čo si myslíte? Veľa šťastia!

Interpretácia knihy Milleroveho snu

Snáď najsilnejšia je táto kniha snov. Reťazec znamená vnútorný duševný stav človeka a je aj druhom sebavedomia. Interpretácia môže byť nasledovná:

 • Ak ste náhodou videli zlatý reťaz, ktorý ste boli potešení, je to priaznivé znamenie. Sny naznačujú, že vaše problémy a skúsenosti sa čoskoro rozptýlia.
 • Ak vo vašom sne je kríž alebo iný krásny prívesok na reťazci, čoskoro budú vo vašom živote nové ľudia (alebo možno to bude niekto z minulosti). Poskytnú vám spoľahlivú podporu a príjemné zmeny vášho osudu.
 • Dajte reťaz - nepriaznivý znak. Mali by sme očakávať zradu od najbližších ľudí.
 • Prijatie darčekového reťazca znamená, že jeden z vašich priateľov alebo blízkych potrebuje podporu a pomoc. Možno ste jedinou osobou, ktorá dokáže vyriešiť tieto problémy.
 • Ak ste vo sne ste si kúpili reťaz, buďte pozornejší voči tým, ktorí sú okolo vás. Možno budete oklamaní.
 • Sny, v ktorých sú zlaté reťaze kladené na ruky, sľubujú závratný úspech. On vám prinesie rešpekt v spoločnosti a materiálne blaho.

Tlmočenie o ezoterickej snovovej knihe

Ezoterická kniha snov sa vyznačuje zaujímavými a presnými interpretáciami. Reťazec znamená:

 • Toto je spomienka na niektorých priateľov alebo známych, s ktorými ste už dlho neudržiavali blízke vzťahy. Napriek nedostatku kontaktov vás stále zaujímajú.
 • Ak máte okolo krku rozbitý reťaz, buďte pozornejší voči svojim blízkym, lebo jeden z nich môže byť chorý. Snažte sa chrániť svojich blízkych pred stresom a častejšie sa im páčiť.
 • Svojím spôsobom interpretuje detekciu predmetnej knihy snov. Nájdenie reťazca je sľubom oboznámený s osobou, ktorá prinesie do vášho života veľa nových vecí vo vašom svete.
 • Priaznivo zaobchádza s produktom zlatej knihy snov. Zlatý reťazec vložený na krk znamená, že ste správne definovali svoje ciele a priority. Ak budete tvrdo pracovať, môžete byť úspešní.

Interpretácia imperiálnej snovovej knihy

Docela populárny je imperiálne snov kniha. Reťaz v súlade s týmto znamená:

 • Je to symbol snaženia o harmóniu. Snažíte sa priniesť svoj život podľa svojich túžob. Reťaz je náznak.Odkazy symbolizujú početné po sebe idúce fázy, ktoré musíte prejsť skôr, ako dosiahnete svoj cieľ. Tak hovorí sny knihy.
 • Zlatý reťazec je symbolom toho, že venujete príliš veľa pozornosti drobným veciam. Pokúste sa pozerať na veci jednoduchšie, potom sa váš život stane úspešnejším a radostnejším.
 • Ak chcete dať reťaz, je pocit silnej pripútanosti k niekomu. Skúste si spomenúť, kto presne bol prezentovaný vo sne. Táto osoba je pre vás veľmi dôležitá.
 • Ak dôjde k pretrhnutiu reťazca, znamená to, že čoskoro budete hádať s niektorými ľuďmi z prostredia. Nebuďte príliš rozrušení, pretože tieto vzťahy sa vyčerpali.
 • Ak bol na krku zlatý alebo strieborný reťaz, je to predzvesť rýchleho manželstva. Kvalita kovu je symbolom finančnej pozície vášho zvoleného.

Výklad rodinnej snovovej knihy

Rodinná kniha snov obsahuje aj veľa zaujímavých informácií o reťazci. Stojí za to venovať osobitnú pozornosť takýmto výkladom:

 • Prelomenie reťazca znamená rozpor vo vzťahu, vážna hádka. Budete sklamaní vášho spriaznenca, čo môže dokonca znamenať oddelenie.
 • Ak vidíte, ako sa reťaz zavesí na vašu ruku, znamená to, že milovaný chce obmedziť vašu slobodu. V rodine sa cítite ako zajatý.
 • Ak ste snívali, ako ste našli reťaz, na ktorom bol prívesok umiestnený, znamená to, že budete mať veľa problémov. A čím viac bola dekorácia, tým viac obáv padne na vaše ramená.
 • Ak chcete dať niekomu reťaz, znamená to, že niekto zasahuje do vášho rodinného šťastia. Ak nevystavujete ostražitosť a múdrosť, niekto tretí zabaví pozornosť a pocity vášho spriaznenca, hovorí sa v knihe snov.
 • Reťaz okolo krku je obmedzenie osobného priestoru. A môže to byť nasmerované na vás alebo od vás.
 • Darček vo forme zlatého reťazca znamená príjemnú zmenu v skutočnosti. Môže to byť zlepšenie stavu materiálu, rodinných prázdnin alebo nových známych.

Výklad cisárskej knihy snov

Múdrosť cikánov odráža snovú knihu. Režim spánku, v ktorom sa objaví reťazec, môže znamenať nasledovné:

 • Všetky vaše myšlienky sa točia okolo peňazí a možnosti ich prijatia. Nadmerná vášeň pre bohatstvo môže spôsobiť prestávku s priateľmi a rodinnými problémami. Snažte sa temperovať svoje žarty.
 • Zlomený reťazec je symbolom straty materiálu. Vzhľadom na to, že reťazové prepojenia môžu byť navzájom prepojené, budete môcť vytvoriť vašu finančnú situáciu.
 • Ak ste vo sne umiestnili reťaz okolo krku, symbolizuje vašu túžbu vstúpiť do rodinných vzťahov čo najskôr. Niekto má na sebe šperky, čo znamená, že čoskoro dostanete takúto ponuku.

Interpretácia sny o Medeovi

Sen o čarodejnici Medea bol vždy populárny a prestížny. Čo sa týka reťazca, hovorí nasledovné:

 • Strieborné šperky predvádzajú príjemný rozhovor s cudzincom alebo stretnutie so starým priateľom. Po tomto rozhovore nájdete pokoj.
 • Ak ste snívali, že ste z vás ukradli zlatý reťaz, pozor na ľudí okolo seba. Máte veľa nepriateľov, ktorí čakajú na správny moment, aby vás obťažovali a vytvorili vážne problémy.
 • Kúpiť zlatý reťazec vo sne znamená stratiť pochopenie a duchovné spojenie s blízkym. Snažte sa ukázať flexibilitu a múdrosť, aby ste zachovali vzťah.
 • Ak vo sne vytiahnete reťaz (alebo niekto iný to robí), potom sa vyskytnú také udalosti, ktoré vám umožnia zbaviť sa mentálneho zaťaženia.
 • Ak uvidíte reťaz na niekoho, skúste si spomenúť na tvár tejto osoby. Máte s ním silnú duchovnú väzbu. Okrem toho bude hrať dôležitú úlohu vo vašom živote.

Interpretácia snov - železné reťaze, železné reťaze

Snívať o sebe železné spony - chudobu, závislosť na ostatných, ak sa na niekoho spojí - existuje nebezpečenstvo, že od tejto osoby prídete.

Železné reťaze pre rodinu sú prekážkami.

Pre jedno - neúspešné manželstvo.

Pre vdovu alebo vdovu je aj neúspešné manželstvo vidieť železné reťazce na sebe.

Interpretácia snov - reťazce

Ťažké reťazce vo sne: znak beznádeje.

Vidieť ich zo strany predzvesťou veľké prekážky.

Je pravdepodobné, že reťaz fatálnych udalostí alebo machinácie kriminálnych činiteľov znemožní vaše plány a plány napredovať. Po takom sne by ste mali byť opatrní a premýšľať o svojich akciách dobre, aby ste sa nemali mýliť.

Rusty reťazce: naznačujú, že niektoré staré problémy, ktoré ste v minulosti, môže znova pripomenúť.

Loď pripojená k pobrežiu: predpovedá, že vaša firma nebude v blízkej budúcnosti postupovať dopredu.

Ak sa chcete pozrieť do reťazca: predpovedá potrebu, alebo potrebu vykonávať nepríjemné a ťažké povinnosti, alebo oboje v rovnakom čase.

Ak vo vašom sne vidíte svojich priateľov, ktorí sú viazaní ťažkými reťazcami, takýto sen hovorí o ich ťažkostiach.

Ak ste v skutočnosti dúfali, že budete mať pomoc alebo podporu, potom márne.

Rozbíjanie reťazí: predchodca, že nejaký ťažký problém je náhle vyriešený.

Interpretácia snov - reťazec

Snový hrubý kotviaci reťazec je znakom manželskej vernosti a súhlasu v rodine. Pripojiť sa vo sne je neúspešné manželstvo a pre vydaté ženy je prekážkou v podnikaní. Zlomte reťaze - vyhnite sa zbytočným problémom. Ak chcete vidieť svojich priateľov v reťaziach - v skutočnosti budete mať problémy.

Strieborný reťazec predvádza rýchly výsledok, zlatý - silný patronát, ktorý sa nosí okolo krku - bude užitočne tráviť čas na dovolenke. Tenký reťazec okolo krku - nájdete pravého priateľa. Ak chcete vidieť psa na reťazci v blízkosti chovateľskej stanice - robte nepriateľov a závistlivých ľudí.

Interpretácia snov - reťaz, reťaz

Keď ste sa videli v reťaziach, viete, že bremeno starostlivosti a zodpovednosti padne úplne nezaslúžene na vaše krehké ramená. Ale ak sa vám podarí prelomiť reťaze, nebudete mať nejaké nepríjemné veci.

Sen, v ktorom sú reťaze na niekoho inom, je predchodcom neúspechu tejto osoby.

Sami o sebe, reťazy videné v snehu predzvesť pomluvy a zrady na strane váš závidieť.

Pokúsil sa prelomiť reťaz - ste príliš odhodlaný. Zľahka trochu pomaly, inak môžete vyčistiť všetko, čo je na ceste.

Vytvoril reťaz alebo to videl v sne, ako to niekto iný robí - v reálnom živote nájdete veľa šťastia.

Prijali ako darček strieborný alebo zlatý reťazec - nakoniec prestaňte pochybovať o pocitoch blízkej osoby. Nevidíš, že ťa miluje a snaží sa to dokázať všetkými možnými spôsobmi.

Ak chcete vidieť široký reťaz okolo krku niekoho - premýšľajte nad intimným životom iných ľudí. Dôvodom tohto nezdravého záujmu spočíva v nadmerne dlhej abstinencii. Lepšie prispôsobte svoj osobný život.

Stratil ste reťazec, ktorý niekto predviedol - tvrdošíjne si nevšimnete, čo sa deje za chrbtom.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/cepi
 • http://mirkosmosa.ru/sonnik/dream/cep
 • http://fb.ru/article/310568/sonnik-tsepochka-k-chemu-snitsya-znachenie-i-tolkovanie-snovideniya
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
[/ zbalenie]

Sledujte video:

Zanechajte Svoj Komentár