Dream prasiatka

Čisté a ružové ošípané, ktoré sa objavili vo sne, odrážajú úsilie snovateľa mať sexuálne vzťahy s prvou osobou. Nie je potrebné pokračovať v ich vlastných túžbach, je lepšie obrátiť sa na hlavu a zamyslieť sa nad možnými dôsledkami takéhoto konania: konflikty, odsúdenie a poškodenie reputácie. Špinavé a škaredé prasiatko vo sne hovorí o budúcich problémoch vyplývajúcich z tvrdohlavosti a neústupnosti speváka.

Pochopte vo sne, že ošípané sa ukázalo, že hovorí - na veľké šťastie v budúcnosti. Úspech a dobré vyhliadky budú závisťou niektorých ľudí okolo snov. Ak kŕmite prasa vo sne, v skutočnosti by ste mali očakávať nejaký špinavý trik zo strany kolegov. Kúpiť ošípané vo sne - zlepšiť ich pohodu a znížiť tieto zvieratá - materiálne a finančné straty. Jedzte pečené prasiatko - na dobrý život, šťastie a lásku.

Aké sú sny ošípaných? Freudan Dream

Legendárny vedec Sigmund Freud interpretuje tieto sny svojim charakteristickým spôsobom. Napríklad, špinavé ošípané by sa mali interpretovať ako nedostatok čistoty a úprimnosti v loveckom vzťahu s niektorýmiľudia: aj sex pre sex musí byť úprimný! Čisté a ružové prasiatka hovoria o úplnom vzájomnom porozumení v sexuálnom živote snovateľa: milovníci sú s obľubou navzájom spokojní.

Ošípané vo sne. Moderná kniha snov

Tlmočníci tohto snu sú solidárni s väčšinou svojich kolegov: dobre nakŕmené a zdravé prasiatka symbolizujú úspech v podnikaní a bohatstve v živote. Prasiatka, ležiace v bahnom kaluži, symbolizujú zlé zmeny v skutočnosti: snáď priatelia snov sa snažia otráviť svoj život svojim zlým vplyvom. Nepokračujte v komunikácii s takými "priateľmi".

Mladé dievčatá, ktoré snívali o ošípaných, predznamenali vzhľad vo svojom živote bohatého, ale lstivého a štipľavého človeka. Jeho vysoký spoločenský status a materiálna bezpečnosť nie sú schopní urobiť mladého rojka šťastným, takže by ste nemali tento sen považovať za sľubný. Vo sne je lahodné prasiatko - na dlhú cestu.

Dream Husse Prasiatka

Tlmočníci tejto snovskej knihy volajú prasiatká predchodcovia zvedavých a prekvapivých udalostí v živote. Podávanie prasiatky vo sne nie je dobré znamenie: v skutočnosti by ste sa mali dávať pozor na špinavé triky zo závistivých ľudí.Ľudia, ktorí chcú snísateľa zla, sú vedľa neho. Je potrebné porozumieť a vypočítať zlého duchovného. V sne je pražená a chutná prasiatka - duchovné straty, zážitky, fyzická bolesť.

Špeciálne znaky a akcie

Vysvetľujúc, prečo snívajú mŕtve prasiatká, kniha snov ponúka niekoľko interpretácií. Ak je činnosť spánku priamo spojená s chovom ošípaných, to, čo vidí vo sne, varuje pred vysokou pravdepodobnosťou straty a vyzýva na zvýšenú pozornosť podnikania. V iných prípadoch znamená senovaný symbol víťazstvo nad tými, ktorí majú v úmysle s tebou zaobchádzať ako s prasaťom.

Ak sa oči objavia nažive a nepoškodené vo sne, navyše snívajúci prijíma starostlivosť, snovú knihu sľubuje najrôznejšie zábavy. Nenechajte si ujsť tvoju šancu flirtovať, baviť sa - svojím slovom, mať dobrý čas.

Tlmočenie toho, o čom čierny prasiatko sníva, tvrdí, že v knihe snov Velesa má problémy. V dnešnej dobe je však možné doplniť, že v čase vypracovania interpretácie boli čierne ošípané extrémne zriedkavé na farmách, ich vzhľad bol podobný mutácii a inšpiroval poverčivý strach.Dnes, keď čierna farba už nie je niečo mimo obyčajného, ​​hriešny význam snu je tiež vyhladený.

Aby ste pochopili, o čom sníva biela prasa, pamätajte na jednu zvláštnosť ošípanej: schopnosť zostať čistá a žijúca medzi nečistotami. To, čo bolo vidieť vo sne, je dobré znamenie: bude možné realizovať naše plány napriek všetkým prekážkam.

Všetko, o čom sníva ružové ošípané, prinesie snovorovi radosť a radosť. Akékoľvek podniky budú úspešné, teraz môžu byť splnené dlhodobé túžby.

Ak sníva ošípaná s ošípanými, snívač očakáva, že dom má plný pohár a rodinný blahobyt. Budete mať dokonca možnosť pomôcť niekomu z príbuzných alebo blízkych priateľov, čo bude veľmi užitočné.

Keď musíte chytiť ošípané vo sne, v skutočnosti sa nepočúvajte zdieľať svoje tajomstvá. Nadmerná spoločenská schopnosť a vierohodnosť s vami môže hrať krutý vtip: bude to tak ťažké zastaviť tok klebení, ako je to zachytiť prasiatka, ktorí utiekli.

Čo sny o tom, ako prasa uhryzne, zvážte pripomienku toho, aké nebezpečné je podceňovať nepriateľa. Zdanlivo nevýznamný súper môže skrývať veľa agresie, arogancie a tolerancie, varuje sny.

Keď sa stane, že prasa vo sne rozreže, kniha snov predznamenáva dlhú cestu so všetkými následkami: živé dojmy, nové známe. Je pravda, že je tu jedna nuance: toto potešenie zasiahne peňaženku veľa.

Pri výklade toho, čo sníva o umývaní prasiatka, treba vychádzať z toho, že je to veľmi nevďačné cvičenie ako v skutočnosti, tak vo sne. Interpretácia snov je presvedčená, že rozdelenie s niekým z vášho prostredia bude robiť viac dobrého, než komunikovať s touto osobou.

Ak by bolo možné podať ošípané vo sne, sen vysvetľuje váš zvyk starostlivosti o budúcnosť. Vysvetlenie snov hovorí, že viete, ako spravovať svoje financie a zamýšľajte nad investovaním niekoľkých krokov vpred.

Čo hovorí Millerov sen?

Na základe toho, ako prasátko vyzerá vo sne, Millerova snová kniha ponúka svoj vlastný výklad. Spokojný a krásny predzvesť prosperitu a mier, štíhle a neopatrné hrozí, že sa stane stratou.

Vysvetlenie snov ponúka trochu metaforický výklad spánku: prasa často predstavuje osobu, ktorá nie je príliš zaťažená morálnymi zásadami a pravidlami etikety. Je možné, že sa stretnete s nevhodným správaním v ktoromkoľvek z jeho prejavov.

Ten, kto videl vo sne veľa ošípaných, bude čoskoro zahltený cyklom udalostí. Biele a čierne pruhy sa nahradia navzájom v štýle horskej dráhy. Existuje veľa dôvodov na obavy a prekvapenie.

Čo prajem prasiatko (interpretácia snov knihy Astro Meridiana)

Prasiatka môže byť symbolom oboch radostí a zlyhaním. Všetko závisí od druhu ošípanej, o ktorom ste snívali.

 • Pražená prasa sníva - na úzkosť.
 • Znečistená prasa - stretnúť sa s nepríjemnou osobou.
 • Prečo snívať prasa čisté a upratané - pre príjemných hostí.
 • Plné prasiatka sú sny - dosiahnutie cieľov.
 • Hra s prasiatkom - na náhlu radosť.
 • Pokúšať sa kŕmiť alebo kŕmiť prasiatko je nepriaznivým znakom, ktorý hovorí, že niektorí z vašich imaginárnych priateľov sa čoskoro pokúsia poškodiť vašu kariéru.
 • Ak ste vo vízii uniesli prasa, alebo naopak, zviera bolo ukradnuté od vás, očakávajte skorú stratu, ale nebojte sa, pretože to bude zanedbateľné.

Pozri tiež: čo snívajú ošípané, o čom sen vysielal, o čom sa vyskytol sen.

Čo o ošípaných snívalo (podľa Psychologického tlmočníka)

Naše podvedomie vníma prasa ako niečo malé a bezvýznamné. Nadržaná prasa znamená, že ste niečo nedávno pravdepodobne prehrali. Táto strata vás šokovala do hĺbky duše, ale v skutočnosti nebola taká masívna a významná, ako ste vy sami. Zamyslite sa nad všetkými svojimi problémami. S najväčšou pravdepodobnosťou sú niektoré z nich veľmi vzdialené a vyčerpané. Je načase zbaviť sa toho extra záťaže.

Čo sen prasiatko (Romantic dream book)

 • Prasiatko, ktoré vošiel do vášho domu, je predzvesťou série hádkov a nesúhlasov s vašim blízkym. Ale ak sa mu podarí vyhnúť, všetky opomenutia budú vyriešené dostatočne rýchlo.
 • O čom sníva prasiatka je dôvodom, aby ste sa bližšie pozreli na svojho partnera. Možno ju idealizuje a v živote je príliš sebecký a žiarlivý.
 • Muž sníva o prase - sen sľubuje šťastné manželstvo a vernú a milujúcu manželku.

Pozrite sa zo strany

Zvážte takéto sny, v ktorých ošípané s vami priamo neovplyvňovali, nedotkli ste sa zvieraťa, ale pozorovali ste len z diaľky, nezávisle a trochu oddelené.

V takýchto prípadoch je najdôležitejšou vecou starostlivo spomenúť na snívača je vzhľad zvieraťa a jeho pôsobenie. To je kľúčom k spánku.

1. Ako ukazuje kniha snov, prasa v snoch, malá a zábavná, je predzvesťou šťastia a veľkým prekvapením. Osud pripravil pre vás mimoriadne prekvapenie, určite to nečakajte, budete ohromení - a zažijete úplnú radosť!

2. Veľa prasiatok - symbol rýchlych ziskov, výhod a trvalých príjmov. Nový zdroj pre vás bude čoskoro objavený a dostanete z ne príjmy!

3. Ak o vás malé ošípané snívajú v dome alebo v izbe - nájdete vynikajúce zdravie a výbuch energie. Použite tieto sily na kreatívne účely!

4. Stigma ošípaných sníva na veľkú radosť, radosť a náklonnosť. Čoskoro budete mať veľa jasných emócií!

5. Mŕtve prasiatka snívajú o chorobe. Starajte sa o svoje zdravie a prevziať zodpovednosť za seba, aby ste sa ochoreli chorobou.

6. Ak ste snívali, ako chodí ošípané a mláďa nasleduje, je to vážny symbol. V skutočnosti ste používaní určitým nehanebným človekom, ktorý ani nemyslí na iných ľudí, ale len si myslí o svojom vlastnom prospechu.

Nájsť ho a prestať komunikovať s ním je nevyhnutnosťou pre vás a znepokojuje vás.

7. Takýto sen, v ktorom sa prasiatká v blate alebo lúpvi, naznačujú klepy, nečinnosti, zbytočné a dokonca aj škodlivé. Snažte sa tomu vyhnúť, nezúčastňujte sa týchto výkladov, vyhýbajte sa spoločnostiam, ktoré šíria povesti a láska "umyjú kosti" pre každého.

8. Zrnková kaša sľubuje víťazstvo - nad nepriateľmi alebo súpermi, nad chudobou alebo ťažkosťami alebo víťazstvom v milostných záležitostiach. Kde presne - zistíte.

9. Ak vo sne prasliaky sukajú mlieko, ležiace vedľa ošípanej, očakávajú v krátkom čase veľkorysé ovocie vlastnej práce. A práca s vedomím, že prinesie výsledky.

Ak chcete kontaktovať

Bude veľmi zaujímavé interpretovať to, o čom prasiatko sníva, nielen vidieť z diaľky vo sne, ale v prípade, že s ním ten snovač nejako dočinil. Čo presne ste urobili?

1. Mať v snoch svojich vlastných ošípaných - sľubuje veľké šťastie v dome. Prosperita, mier a radosť vo vašom osude príde čoskoro.

2. Kŕmiť mladé ošípané - symbolom záujmu o budúcnosť. Vaše kroky sú veľmi dôležité, budú mať vplyv na budúcnosť, mali to na pamäti.

3. Ak ste zabili prasa vo sne - počkajte na šťastie, je už na ceste!

4. Ale je to bravčové mäso - varovanie pred možnými stratami. Ak to viete vopred, môžete im zabrániť - dávajte pozor na peniaze!

5. Ležanie s prasiatkami v bahne je symbolom, že sa musíte podieľať na nezvyčajnom a nezvyčajnom podnikaní, ale je to veľmi zaujímavé.

6. Vystrihnúť ošípané? Chudoba, ktorú nevidíte. Úplné rezervy, bohatstvo a pohoda budú čoskoro vo vašom dome.

Sú to "prasacie" sny - jednoduché a nenápadné vzhľad a sľubujú toľko. Verte najlepšie, urobte správne kroky a v skutočnosti bude všetko perfektné! Autor: Vasilina Serová

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

Nezrovnalosti v interpretácii

Pri interpretácii snov týkajúcich sa toho, o čom snívajú ošípané, existuje veľa rozporov a rozdielov. Napríklad detská kniha snov hovorí, že sa v budúcnosti očakáva nepríjemná udalosť. Kniha s názvom Small Veles Dream predpovedá stretnutie, ktorého výsledkom bude úzkosť. Verzie interpretácií apoštola Simon Kanaanského a Hasseho média sú veľmi podobné. Preto, aby videli zviera, ktoré zvažujeme, predpovedá budúce šťastie a niečo prekvapí.Kniha jarných snov a ezoterická E. Tsvetková to vnímajú ako budúcu zlomyseľnosť a úzkosť. Ukrajinská snovová kniha nevidí nič iného ako strašidelný vo svine, ale naopak predpovedá zázrak, zaujímavé stretnutie s priateľmi.

Ale ako sa ukáže, interpretácia závisí od času narodenia toho, kto videl prasa. Napríklad, máj, jún, júl, auguste, narodeninové muži, ktorí vidia pražená prasa, by mali očakávať bohatú hostinu. A podľa snov knih z média Hasse a apoštola Šimona Kananita je opečené ošípané považované za bolesť. Ale jesť pečený majiteľ Prasiatko znamená prichádzajúce problémy.

Aký je sen o prase pre Freudovu snovú knihu?

Vysvetlenie snov, zostavené slávnym psychológa Sigmundom Freudom, je založené na koncepte podvedomých sexuálnych túžob. Je tiež považovaný za erotický sen alebo snovské partnerstvo. Aby ste pochopili, o čom prasiatko sníva, podľa Freuda musíte mať na pamäti aspoň minimálne detaily.

Napríklad, ak sa do vášho snu vkradne špinavé ošípané, znamená to, že všetko nie je vo vašom vzťahu s vaším partnerom tak hladké, ako si myslíte. Vy idealizujete ho, hoci rozumiete jeho zanedbávaniu a hrubosti voči vám.

Zmena bežného spôsobu života aj počas malej doby života - to je to, čo sníva o malom prase, na ktorom jazdíte na svojom koni.

Sny žijú v podvedomí - interpretácia Millerovej snovovej knihy

Pre psychologickú orientáciu je kniha snov Freuda podobná Millerovu. Miller videl podvedomie človeka ako základ snov, preto založil analýzu snov na porozumení ľudského podvedomia. Prasa vo sne vnímajúca osoba, ktorá ho videl, naznačuje nadchádzajúce nepriaznivé vonkajšie podmienky. Spôsob, ako ich riešiť, podľa Millera, spočíva v pokojnej, pokojnej a vytrvalosti.

Aký je sen ošípaných s ošípanými? Postupne prejdite na svoj cieľ, nepreháňajte. Zamyslite sa nad výsledkom úsilia: možno nie sú pre vás tak dôležité, ako sa zdá?

Miller poukazuje na to, že nestačí vedieť, čo chcú prasiatka, musíte pochopiť, ako prekonať vznikajúcu situáciu. Režim spánku sa pripravuje na možné čakanie a rozhodujúce kroky na dosiahnutie požadovaného cieľa.

Vzhľad ciciakov ovplyvňuje výklad budúcnosti.

Čo sníva o čistých ošípaných?

Podľa V.Melnikova, ak vo sne hladíte čistú prasiatku, potom to ukazuje z nesprávnej strany: odhaľuje vašu schopnosť spať s každou osobou, s ktorou stretnete.Vidieť špinavú prasiatko znamená budúce straty, ktorých príčina bude skrytá v tvojej tvrdohlavosti a tvrdohlave.

Ak ste snívali o bacuľatých, zdravých prasiatkach - uspejete v podnikaní a zlepšíte finančnú prosperitu. Ak sa budú znečistené prasiatka, ktoré sa vracajú a prechádzajú cez bahno - budete nepriaznivo ovplyvnení, očakáva sa aj neúmyselné výdavky.

Ak by tento sen pred svadbou mal ženu, znamená to, že jej manžel bude v budúcnosti zúfalý a žiarlivý.

Výsledok interpretácie závisí aj od farby ošípaných: čierna - pozorujte v nových podnikoch a pri plánovaní prípadov, biele - všetko, čo bolo určené, sa úspešne splní.

Prečo snívať malú prasiatku vedľa matky alebo bratov?

Predpokladá sa, že dieťa prasa - znamenie bohatstva a úspechu. Aký je sen ošípaných s ošípanými? Oznamujú stretnutie so starými priateľmi. Ak je okolo vás veľa prasiatok, osud bude pre vás priaznivý, preto sa odvažujte a robte zodpovedné rozhodnutia: budú úspešné. Pre osamelých ľudí sen sľubuje stretnutie s druhou polovicou, vydaté ženy - zisk.

Pamätajte na podrobnosti

Ak ste snívali, že prasiatka bola doma, potom je to dobré znamenie, ktoré predpovedá zdravie a finančnú prosperitu. Môže to byť tiež znakom príchodu hostí.

Ak sa zmení v stodole, potom sa dnes nebudete môcť vyhnúť práci, ale vaše úsilie nebude zbytočné.

Čo sníva o malom prasiatku, ktorý sa choval agresívne alebo vás? Vaši protivníci nie sú tak jednoduchí, ako si myslíte. Buď pripravený na všetko, inak všetko skončí neúspechom.

Prirodzene existuje oveľa viac scenárov pre rozvoj snov za účasti prasiatok, ale snažili sme sa odhaliť rôzne možnosti: to, čo sme robili, kde sme boli, vzhľad, správanie. A samozrejme vám dávame zákonné právo vybrať si snovú knihu, podľa ktorej sa uskutoční tlmočenie. Veľa šťastia!

Čo prase vidíte vo svojom sne?

Nielen osobný vzťah s prasiatkami môže vysvetliť váš sen, ale tu hrá veľkú úlohu vzhľad senných zvierat.

 1. Čisté, veselé a zdravé ošípané vo sne priamo poukazujú na rast bohatstva, peňažných ziskov a neúmyselných prekvapení.
 2. Špinavé, chrumkavé a zjavne bolestivé prasa varuje pred finančnými stratami, pracovnými problémami alebo dlhotrvajúcou chorobou.
 3. Ak vidíte niekoľko prasiatok, potom čoskoro budete čeliť testom, ktoré môžu dramaticky zmeniť váš život. Osud vás testuje na silu, ale zároveň vám dáva možnosť radikálne zmeniť váš osud k lepšiemu.

Takýto sen môže tiež vyžadovať, aby ste sa obetovali svojim príbuzným alebo priateľom, ale všetky vaše obety nebudú márne, vrátia sa k vám s viacerými ziskami a rešpektom.

Dávajte pozor na detaily!

Snažím sa vyzdvihnúť svoj sen a pochopiť, čo osud varuje, venujte veľkú pozornosť všetkým detailom. Pretože to sú detaily, ktoré vám pomôžu pochopiť, čo prasiatka a prasiatka snívajú a aký prekvapený osud vám dá.

 • Ak ste náhle videli mŕtve prasiatka a vaša činnosť priamo súvisí s chovom ošípaných, potom pozor - očakávate veľké straty a finančné straty. V opačnom prípade sen predpovedá víťazstvo nad nepriateľmi, ktorí vás chcú hanbiť a dať pred širokú verejnosť nezaujímavé svetlo.
 • Ak snívaš veselý a jemný prasiatko, ktorý s tebou hrá s tebou, raduje sa: osud ti prinesie veľa príjemných chvíľ spojených s láskou, flirtovaním, zábavou. Užite si život a nenechajte sa prekvapiť!

Čisté, biele, plné prasiatko sny, ktoré splnia všetky túžby a dostanú taký dar od osudu, na čo ste sa ani nepočítali.

 • Predpokladá sa, že čierna ošípaná je neprávom znamením, ale opäť moderné snovové knihy vyvracajú tento názor, pretože v stredoveku bola čierna ošípaná extrémne zriedkavá a považovaná za niečo nečisté a nebezpečné. Ale teraz čierne ošípané alebo prasiatko je pomerne bežný jav a taký sen nemožno považovať za hranicu nebezpečenstva.

Ak ešte neviete, čo snívajú malé a ružové prasiatka, potom vás urýchlujeme - to je veľmi dobré znamenie. Práve teraz vo svojom živote príde biely prúžok, keď všetko bude fungovať a uspieť, podniknúť a veľa šťastia bude na vašej strane vo všetkých vašich snahách!

Ak uvidíte prasa s ošípanými ...

Veľká prasa s malými peknými prasiatkami predurčuje rodinu, finančnú prosperitu a úspech vo všetkých snahách.

 • Hrajte a chyťte malé ošípané vo sne na zlé vtipyktoré sa môžu hrať s vami blízkymi priateľmi alebo kolegami. Buďte opatrní v tomto prípade, vaša vernosť a náklonnosť voči všetkým bude robiť zlý servis v tomto prípade.
 • nečakane prasiatko vás - Toto je vážne varovanie, že vo vašom okolí je skrýva nepriateľ, ktorý neviete, ale ktorý čaká na správny okamih k štrajku.Malé a zdanlivo nevinné prasa ukazuje, že nepriateľ je ľahko podceňovať, ale môže spôsobiť veľkú ujmu. Ak sa ošípané uhryzne do krvi, potom proti vám narazí krvný príbuzný.
 • Porážať prasa alebo prasiatko - na dlhé, ale extrémne drahé potešenie alebo cestovanie, ktoré vás nútia dlhú dobu trvať a dlhú dobu nebudete môcť zlepšiť svoje finančné záležitosti.
 • Ak umývate prasiatko vo sne, potom si prosím vezmite na vedomie - toto zbytočné cvičenie ukazuje, že máte takýchto priateľov alebo priateľov, od komunikácie s kým viac škody než dobrého. Osud vám dáva možnosť odstrániť z vašej cesty zbytočné a náhodné osoby.
 • Napájať rodinu ošípaných - Veľmi užitočný sen, ktorý sľubuje finančnú prosperitu, ktorá sa už v súčasnosti zaviazala. Ste ekonomický a uprataný človek, nemusíte hádzať peniaze do kanalizácie a vaša budúcnosť je bezpečná a odhodlaná na ďalšie roky.

Dream Miller

Jeden z najslávnejších snackov si myslí, že tučná a spokojná prasiatka sníva o akvizíciách alebo neočakávaných prekvapeniach a štíhla a hladná znamená straty, odpad alebo krádež vášho majetku.

Vzhľadom na to, že ošípaná sa často nazýva chamtivým, závistivým a nezaťaženým morálnymi zásadami, prasa vo sne môže predviesť stretnutie s takouto osobou. Buďte opatrní u nových známych!

 • Veľa malých a chrumkavých prasiatok varuje pred kaleidoskopom udalostí. vo svojom živote: veľa šťastia a neúspechu sa rýchlo nahradia navzájom a budete sa otáčať víchricou života, a nie premýšľať o minulosti a budúcnosti.
 • Mŕtve prasiatka vo vašom dome alebo v dedinee Hovoria o blížiacich sa stratách, ktoré vaša rodina utrpí. Zároveň si skúste zapamätať, čo ste cítili vo svojom sne: ak ste boli smutní alebo vystrašení, potom sen môže hovoriť o strate milovaného človeka a ak je to podráždenie a nuda, potom strata je finančná alebo materiálna.

Sen interpretácia Martyna Zadekiho

Táto kniha bola veľmi populárna v 18.-19. Storočí a naše prababičky si užili svoje predpovede.

 1. Ak ste videli vo sne biele pekné prasce, ktoré chcú zabiť, potom je to na bezprostredné príjemné udalosti vo vašom dome. Ak ste odobrali tieto ošípané a odmietli ste ich odrezať, dostanete odmenu z osudov: rýchle úspešné manželstvo, bohaté dedičstvo alebo stretnutie s príjemným mužom, ktorý bude hrať obrovskú úlohu vo vašom budúcom osude.
 2. Veľké a agresívne ošípané sľubujú, že sa stretnú s nepríjemnými a ľuďmi, ktorí sú proti vám, alebo sa dostanete do nepríjemnej situácie kvôli bezohľadnej osobe opačného pohlavia.
 3. Hral si s prasaťom a rozmazal si ho s jeho výkalmi - to je samozrejme veľmi nepríjemné, ale sen predznamenáva bohatstvo a slávu. Veľmi skoro, do troch dní dostanete dlho očakávanú novinku o propagácii alebo drahý darček alebo dokonca obrovské dedičstvo.

Prasiatka v bahne

Prasa alebo prasiatko a bahno sú veľmi blízke koncepty, nepredstavujeme si prasat, ktoré nie sú v lúkach alebo bahne, takže vidieť len taký sen je bežný jav.

Ak chcete vidieť malú prasiatku v bahne, nie je to dobré znamenie. Budete spadnúť na defenzívnych podvodníkov a môžete stratiť svoje peniaze a tiež hanbiť v očiach svojich blízkych.

Špinavé prasiatko varuje, že sa okolo teba vznášajú nespoľahliví ľudia, ktorí hovoria krásne, ale robia málo. Pravdepodobne od vás niečo potrebujú. Dajte si pozor, osud vám povie.

Taký sen môže varovať pred nepríjemným stretnutím s ľuďmi, z ktorých bude mať ťažké sedimenty, alebo dokonca sa budete musieť rozlúčiť so svojím majetkom.

Stádo prasiatok vo sne

Pozrite sa na veľa zábavných a zdravých prasiatok pre rodinnú pohodu a príjemné udalosti, dlho očakávané problémy a prekvapenia.

 1. Ošípané hrajú v tráve sľubujú šťastie v láske a úplnú harmóniu v rodinnom živote.
 2. Hlasité ošúpajúce ošípané varujú pred fámami a klebami, ktoré sa blížia k vám. Ale niekedy taký sen hovorí o blížiacej sa správe zo vzdialených príbuzných alebo príchode hostí.
 3. Prasiatka alebo ošípané, ktoré vás sledujú, sľubujú zvýšenie platu alebo bonus.
 4. Udržiavanie prasničiek v náručí je skvelým úspechom.
 5. Ak chcete poraziť alebo krok na mumps - tým, že ich vyrážka akcie priniesť problémy pre seba alebo svojich blízkych.

Vo svete existuje obrovské množstvo snov a interpretácie snov, takže nie je smutný. Ak vám sen predvída ťažkosti, nemusí to veriť!

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.kakprosto.ru/kak-899024-sonnik-k-chemu-snitsya-porosenok-
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/porosyata
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/2/1958.html
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snyatsya-porosyata.html
 • http://www.syl.ru/article/197160/new_sonnik-k-chemu-snitsya-porosenok
 • http://belli-portelli.com/sonnik/k-chemu-snyatsya-porosyata-tochnoe-tolkovanie-sna.html
[/ zbalenie]

Sledujte video: Hlúpa symfónia - Tri malé ošípané

Zanechajte Svoj Komentár