Čo sníva mesiac pre ženu a muža

Mnohé národy a sny o knihách považujú toto nočné svetlo za mystický symbol, ktorý kontroluje prírodné procesy a má veľký vplyv na náš život. Preto sa zdá, že vzhľad mesiaca vo sne je interpretovaný ako druh varovania o budúcich zmenách v živote. Dobré alebo zlé - osobné pocity budú výzva. A prečo sen - vysvetlí tlmočník.

Pár mesiacov

Ak uvidíte dva mesiace, je to náznak, že máte dva ciele, medzi ktorými si nemôžete vybrať. Navyše, aby ste dosiahli jeden, musíte obetovať druhý.

Sínová interpretácia Aesopa varuje, že dva mesiace na oblohe môžu hovoriť o strate lásky kvôli chamtivosti a kalkulácii. Platí to najmä pre mladé dievčatá. Tlmočník odporúča zobraziť viac vzťahu a taktu.

Snívala príbeh, v ktorom boli len tri nočné svetlá? Moderná kniha snov vysvetľuje to, čo videl ako predsudok neistoty v láskavých vzťahoch. Takéto sny často vidia ľudia unavení z manželov.

Ďalšou možnosťou, čo sníva veľa mesiacov - zmätok a zmätok vo veciach. Pozrieť sa na neho - na nečakanú radostnú udalosť, prosperitu a šťastie.

Celý mesiac a mesiac

Celý mesiac symbolizuje dobré zmeny a dosiahnutie cieľov. Ak sa vo sne objaví nový mesiac, Universal Dream Book varuje, že naplnenie túžob je dočasne odložené.

Ak je sen tajomným a príliš veľkým mesiacom, môže to znamenať domáce problémy alebo komplikácie na láske. Ale začínajúce svetlo skôr varuje pred novým fanúšikom alebo úspechom v podnikaní.

Vidieť mladý mesiac s mesiacom sú symbolom vznikajúceho pocitu. Dream Grishinoy tiež predpovedá zisk.

Ak snívate o nudnom mesiaci, ako o rozprávaní o ľahostajnosti. Ak sa vo sne z nej odíde chladné svetlo, hľadáte miesto necitlivého človeka.

Ak sa vo sne na oblohe objavil obrovský mesiac, potom čakajte na problémy kvôli nejakej milostnej afére. Univerzálna kniha snov je presvedčená, že môže viesť k objasneniu vzťahov a hádky doma. Z dôvodu ťažkostí budete venovať menej pozornosti práci.

Snímaný rastúci mesiac znamená nadobudnutie niečoho dobrého, najmä lásky. Niekedy sen znamená šťastné a takmer dokonalé manželstvo.Zníženie sa však môže považovať za výzvu na opatrnosť.

Snímaná reflexia nočnej hviezdy vo vode je považovaná za znamenie poznania vlastnej duše.

Slnko s mesiacom

Zasnívaný vo sne v rovnakom čase, slnko a mesiac sú interpretované ako znamenie prosperity a bohatstva.

Ak osvetľujú telo, potom čoskoro dostanete dobrú pozíciu.

Kniha snov Wanderer je presvedčená, že tlmiace svietidlá - do tehotenstva. S ohľadom na lúk k nim vo sne - na veľké šťastie.

Ak padne do snu, mali by ste sa čoskoro vziať. Niekedy je tento jav symbolom neočakávaných a veľmi významných ziskov.

Snežné zatmenie má veľa významov. Na jednej strane vás môžu zachytiť vážne a veľmi nákazlivé ochorenia, na druhej strane je to symbol falošných hodnôt. Často je to úspech v podnikaní, niekedy aj malý rozruch. Aby ste pochopili, čo tento snovi sny, je potrebné pamätať na všetky podrobnosti.

Rôzne interpretácie

Dream Miller verí, že mesiac môže predpovedať osud a urobiť dlho očakávaný dar. Ak mladé dievča sníva, že sa obráti na pomocníka, potom veľmi čoskoro počkať na návrh manželstva od slušného človeka.

Vidieť vo sne červený povrch tohto nebeského tela je znakom veľmi nepriaznivým a je varovaním. Niekedy takýto pozemok znamená strácať peniaze.

Lietanie na mesiac v nočných videniach Moderná kniha snov je interpretovaná ako túžba po všetkom neznáme. Túžba nájsť pravdu a nájsť zmysel života je spojená s týmto nebeským telom. Často taký sen sľubuje pekný dar od vášho zvoleného.

Čo sníva mesiac: údaje snov knih

 1. Angličtina. K dispozícii je párty, na ktorých máte veľa zábavy.
 2. Antonio Meneghetti. Minulé udalosti majú negatívny vplyv na súčasnosť.
 3. Vanga. Máte veľké ovládanie presvedčenia a oratória. Teraz je vhodný čas na komunikáciu a rokovania.
 4. Grishina. Budú tam dlho očakávané zmeny a život sa začne zlepšovať.
 5. Deti. Objavia sa zvláštne a nezrozumiteľné incidenty.
 6. Pre celú rodinu. Budete pozvaný do romantického dátumu osobou, ktorej ste nikdy nevenovali pozornosť. Ale po tomto stretnutí sa váš život drasticky zmení.
 7. Egyptský. Teraz sú pre vás hviezdy priaznivé. Dare, a vy sa vám podarí!
 8. Samice. Vzťahy s domácnosťou sa zlepšia.
 9. Lofa.Budete komunikovať s tehotnou ženou. Aj sen môže naznačovať ľudskú túžbu zvládnuť kozmické rozlohy.
 10. Lunar. Aby ste uspeli, musíte tvrdo pracovať.
 11. Milovať. Úspech v láske.
 12. Medea. Mesiac, videný vo sne, symbolizuje ženský princíp a radosť z materstva.
 13. Miller. Počúvajte svoj vnútorný hlas. Nie všetko, čo sa deje, možno vysvetliť z hľadiska logiky a zdravého rozumu.
 14. Moslim. Osud vás dovedie k múdremu a veľkému mužovi. Po rozhovore s ním sa váš svetový pohľad zmení.
 15. Nostradamus. Dostávajte nečakané správy, ktoré vás budú smutné.
 16. Šimon Kananejský. Budete mať dobré rady, pomocou ktorých môžete vyliezť na ďalší krok. Vidieť sa v nočných snoch blázon - na nemožnosť nič meniť
 17. Wanderer. Radujte sa každému novému dňu a nevenujte pozornosť menším problémom, nachádzajú sa v živote každého človeka.
 18. Tarot. Dokonca aj v prípade, že začatý obchod je neúspešný, nesťažujte sa o osud. Všetko, čo sa stane v živote, bude pre vás prínosom.
 19. Taflisi. Zoznámenie sa s falošnou a nepríjemnou osobou.
 20. Francúzsky.K dobrému zdraviu a rodinnému blahobytu.
 21. Hasse. Môžete byť obeťou podvodníka. Nezúčastňujte sa na sporných udalostiach, inak sa môžete vypaľovať.
 22. Tsvetkov. Ak chcete dosiahnuť veľký úspech, musíte konať, skôr než si sadnúť.
 23. Esoteric. Nočné sny sú symbolom nenaplnených túžob a horiaceho života.
 24. Erotické. Nemali by ste sa pokúšať vyriešiť problémy života prostredníctvom postele. To povedie k fiasku a sklamaniu.
 25. XXI storočia. Vidieť taký sen je dobrým znamením. Čakáte na vašu snahu o vzájomnú lásku a úspech.

Vidieť vo sne mesiac na oblohe - na zmeny života, ktoré sa čoskoro stanú. Rodina taká vízia sľubuje narodenie dieťaťa.

Kto sníva o vízii: dievča, žena, muž

 1. Girl. V živote prichádza nové obdobie. Je čas rozlúčiť sa s minulosťou a robiť plány do budúcnosti. Počúvajte sa a nebojte sa porušovať pravidlá. Podľa snov knihy Jevgenija Tsvetkova, ak má dievča rastúci mesiac, potom čoskoro mu bude ponúknutá ruka a srdce, ak zostane klesajúca v starých dievčatách.
 2. Žena. Existuje šanca, že zvyčajné sympatie sa stane skutočným pocitom. Podľa knihy snov XXI. Storočia dostanete príjemné prekvapenie. Ak mesiac náhle zmizol vo sne, potom v rodine jedna z žien ochorela alebo zomrela.
 3. Tehotná. Taký sen sľubuje narodenie chlapca. Podľa snov knihy Lofa vás čaká nečakané šťastie.
 4. Ženatý. Existuje obdobie rastu. Možné zlepšenie životných podmienok, tehotenstva a pôrodu.
 5. Man. Nezameriavajte sa na minulé úspechy a straty, žijete v súčasnosti a konať podľa situácie. Takáto vízia sľubuje rýchle manželstvo s jedným chlapom.
 6. Podnikateľ. Práca, ktorú ste teraz zaneprázdnená, prinesie úspech. Teraz ste na začiatku cesty, ale čoskoro zbierate prvé ovocie.

Ak ste snívali o veľkom a úplnom mesiaci, potom budete mať problémy vo vzťahoch s príbuznými, ktorí sú nespokojní s vašou voľbou druhej polovice. Riešenie konfliktu s blízkymi nebude jednoduché.

Popis mesiaca

 1. Most. Sny nie je dobré. Čakáte na problémy doma a v práci, sklamanie vo vašom blízkej a hádky na základe žiarlivosti.
 2. Obrovský. Teraz v živote je ťažké obdobie, ale nezúfajte. Za čiernym pruhom je biela. Život sa zlepší a bude svietiť novými farbami.Podľa snovovej knihy Antona Meneghettiho začína obdobie mieru a stability.
 3. Red. Spánok je nepriaznivý. Symbolizuje hádky a spory, strata peňazí. Podľa Vanga jasný červený mesiac videný v nočných snochách hlási ekologickú katastrofu, ktorá zabije veľa ľudí..
 4. Krvavé. Vízia predurčuje smutné udalosti, vojny, smrť blízkych ľudí. Podľa moslimskej snovovej knihy sa ocitnete v ťažkej situácii, cudzinec vám príde k vašej pomoci.
 5. Orange. Čakáte na vášnivú lásku, príjemné prekvapenia a darčeky, rovnako ako lákavé ponuky, ktoré rozhodne nemôžete odmietnuť. Podľa ženskej snovovej knihy môžete byť oklamaní, takže nenechajte svoj mozog "prášok".
 6. Rastie. Čo sníva o rastúcom mesiaci? Bude existovať jasné obdobie v živote. Vzťahy s kolegami a domácnosťami sa zlepšia, môžete získať lepšiu prácu alebo platiť novú lásku. Podľa snov knihy Grishina dosiahnete oveľa viac, ako ste pôvodne plánovali.
 7. Dokončené. Začaté podnikanie sa úspešne skončí, personálny život bude upravený. Podľa rodinnej knihy snov, nečakané zmeny prinesú šťastie vášmu životu.
 8. Slabne. K konfliktom v práci, strate, problémom.Podľa snov knihy Longo by ste mali byť opatrní, môžete byť zradení alebo podvedení.
 9. Nakláňať. Počúvajte svoj vnútorný hlas a intuíciu, ktorú ste veľmi dobre rozvinuli. Podľa anglickej snovovej knihy teraz nie je čas na akciu. Lepšie trávite čas s rodinou alebo priateľmi.
 10. Modro. Ste obklopený láskou a úctou, užívate si života a nemyslite na zlo. Podľa snov knihy pre celú rodinu vám bude ponúknutá nová pozícia.
 11. Bright. Fortune sa obrátila k tvári. Všetko, čo sa myslí, sa stane pravdivé, orgány sa zaobchádza priaznivo a milovaná osoba nemá rád vaše duše. Podľa snov kniha snovateľov čakajú na vás veľké zmeny.
 12. Jasná. Ahead je dovolenka a príjemná cesta, stretnutie zaujímavých ľudí, ktorí sa v budúcnosti môžu stať dobrými priateľmi. Podľa sviatočnej knihy Mille vás čakajú radostné správy a šťastné udalosti.
 13. Tma. Choroba a smrť blízkej osoby, rozpad, peňažné straty. Podľa snovovej knihy Šimona Kanaanského je medzi známymi človek, ktorý si želá zlo a snaží sa všetkým ublížiť.

Ak mesiac sníval, rýchlo sa pohyboval po oblohe, potom čoskoro budete vedieť správy, ktoré zmenia váš život hore nohami.

 1. Sledujte mesiac. Budúcnosť sa sotva dá nazvať bezoblačnou.Pred problémami s peniazmi sú nezhody s obchodnými partnermi. Výpustom pre vás bude osobný vzťah, v ktorom bude vládnuť láska a úplná idyla.
 2. Pozrite sa na mesiac. Pred zaujímavým výletom. Podľa snov knihy Lofa sa snažíte o duchovný vývoj, o niečo nové a neznáme..
 3. Byť na mesiaci sám. Hoci ste obklopení ľuďmi, cítite sa osamelí a nepotrebujete nikomu. Zdá sa vám, že vás ostatní nerozumie a neviete, čo robíte pre nich. Musíte sa zbaviť tohto pocitu. Venujte svoj život svojmu obľúbenému koníčku. Postarajte sa o to, čo je pre vás skutočne zaujímavé.
 4. Pozrite si mesačné svetlo. Podľa snovovej knihy Vanga vás čaká dlhá cesta v spoločnosti príjemného spolužiaka a podľa Nostradamusu vzniknú prekážky, ktoré vám budú ťažké odstrániť.
 5. Bow na mesiac. V blízkej budúcnosti sa osobný život zlepší a vy sa ponoríte do atmosféry vášne a lásky. Podľa sviatočnej knihy Grishina vás čaká veľká radosť.
 6. Pozrite sa na reflex vo vode. Podľa bulharského zubára Vanga, vaše očakávania budú podvedené. Človek, o čom dúfate, vás odhodí. Podľa Nostradamu takáto vízia sľubuje neočakávaný nárast udalostí a podľa Grishina - hlbokú znalosť seba samého.

Vidieť vo sne mesiac a hviezdy padajúce - na nezabudnuteľnú dovolenku.V posledných týždňoch ste tvrdo a tvrdo pracovali a dúfali, že budete odpočívať a relaxovať. Čoskoro budete mať skvelú príležitosť splniť vaše sny. Nebudete musieť premýšľať o ničom, pretože iná osoba to urobí za vás. Budete sa tešiť zo života.

Interpretácia iných snov

Niekedy v ríši Morfea nie je vidieť ani jeden, ale niekoľko mesiacov. Výklad takéhoto snu závisí od počtu:

 1. Two. Sen vyjadruje váš nadmerný obchodný duch a smäd po peniazoch. Pri hľadaní bohatstva ste zabudli na hlavnú vec - ľudskú dušu. Pretože tento vzťah so svojím blízkym človekom vykročil. Ak nevykonáte urgentné opatrenia, nedá sa vylúčiť.
 2. Tri. Na základe žiarlivosti a nedorozumenia vzniknú problémy v osobných vzťahoch. Podľa modernej snovovej knihy sú pravdepodobné konflikty s vedením. Pokúste sa udržať pokoj, inak môžete stratiť svoju pozíciu.
 3. Veľa. Spánok hlási sexuálne problémy. Nemáte rád svojho partnera, kvôli čomu sa sexuálne kontakty vyskytujú menej a menej. Najprv sa zistite a rozhodnite sa, či potrebujete tento vzťah alebo nie.Ak áno, porozprávajte sa so srdcom k srdcu, poukáže na jeho nedostatky a pokús sa dosiahnuť kompromis. Ak nie, nestrácajte čas na osobu, ktorej duša neleží.

Lunárne zatmenie, videné v nočných snoch, varuje pred nákazlivou chorobou, ktorá ohrozuje vás a vašich blízkych. Podľa snovovej knihy 21. storočia vás čaká úspech v podnikaní.

Vidieť vo sne v rovnakom čase mesiac a slnko - na úspech, ktorý vás čaká. Nemali by ste zastaviť to, čo sa dosiahlo a odpočívať na vavrínoch - konať, a potom dosiahnete veľa.

Sny o Mesiaci a hviezdach? Nočné videnie sľubuje úspech v srdcových záležitostiach. Teraz je vhodný čas na usporiadanie osobného alebo rodinného života. Tento sen sľubuje nový zoznámenie s jednotlivými chlapcami a slobodnými dievčatami.

Ak snívate o vlku, ktorý vo vás bude na Mesiaci, potom sa stane niečo zlé s vami alebo s blízkymi. Spánok môže predviesť zrúcaninu, chorobu alebo smrť. Podľa moslimskej snovovej knihy sa dostanete do depresie a podľa idiomatickej - nepriatelia sú proti vám spojení.

Sen, v ktorom ste videli mesiac a Mars, hovorí, že ste nezávislá osoba a môžete dosiahnuť veľa. Svojou povahou ste citliví a súcitní, a preto často pomáhate druhým na úkor seba. Nemali by ste robiť to, čo je v rozpore s vašimi princípmi, najmä kvôli niekomu.

Vidieť vo sne tmavé škvrny na Mesiaci - na nebezpečenstvo ohrozujúce planétu Zem z vesmíru. Je tu možnosť, že veľký meteorit padne. Možná ľudská obeť.

Nočné sny o mesiaci sľubujú snovačovi rôzne udalosti. Môže to byť tak dlho očakávané zmeny v živote, dobré správy a láskavé priznania a hádky, choroby a strata živobytia. Podľa ukrajinskej snovovej knihy človek, ktorý videl mesiac vo sne, sa čoskoro zbohatne.

Čo sníva mesiac

Ak chcete vidieť úplný mesiac vo sne, je to zlé znamenie. Taký sen predpovedá, že čoskoro bude mať Zem zlé časy. Sily Satana zostúpia na našej planéte: čarodejnice, čarodejníci, ktorí využijú moc a robia život na celom svete neznesiteľným.

Ak ste snívali o jasne červenom alebo fialovom mesiaci, potom v blízkej budúcnosti je Zem ohrozená ekologickou katastrofou, ktorá bude trvať stovky životov. Katastrofa sa stane, keď si ľudia všimnú krvavý mesiac na oblohe, pretože to bude smutná pripomienka škody, ktorú spôsobia prírode.

Snívať o tmavých miestach na Mesiaci je proroctvo veľkého nebezpečenstva, ktoré príde na Zem z vesmíru. Možno, že planéta je ohrozená obrovským meteoritom.

Ak chcete sledovať vo sne, odraz mesiaca vo vode je znakom toho, že vaše očakávania budú podvedené. Vo vašej firme sa spoliehate na osobu, ktorá vás čo najskôr odvezie.

Ak ste vo sne videli mesačné svetlo, takýto sen predznamenáva vzrušujúcu cestu do vzdialených krajín. Výlet bude neočakávaný a veľmi príjemný.

Snívať o rozdelení Mesiac je zlé znamenie. Takýto sen prorokuje, ako sa na zemi objaví nové náboženstvo, ktoré spôsobí, že ľudia sa zrieknu Boha. Boh neodpustí ľuďom za neveru, a preto je svet ohrozený vojnou, násilím a lúpežou.

Ak ste snívali, že lietate na mesiac, taký sen je predzvesťou vesmírnych expedícií. V budúcnosti budú stanice stavať na mnohých planétach, ktoré budú ľudia schopné navštíviť. Vesmírne expedície budú veľmi bežné a jednoduché.

Snívanie mesiac

Snívať úplný mesiac - predzvesť úspech v láske a úspech v podnikaní.

Záhadný a nadprirodzene veľký mesiac znamená nepriaznivú lásku, domáce problémy a sklamanie obchodnej povahy.

Lunárne zatmenie predpovedá epidémiu nákazlivého ochorenia, ktoré zasiahne vaše prostredie.

Vidieť mladý mesiac znamená zvýšenie blahobytu av budúcnosti aj príjemného partnera v manželstve. Ak mladá žena vidí vo sne, že sa oslovuje na Mesiaci, aby zistila svoj osud, predznamenáva ju dlho očakávaný dar osudu: manželstvo s hodným vyvoleným. Ak vidí dva mesiace, stratila lásku kvôli jej komercionalizmu.

Ak vidí, že mesiac zakrváca - to znamená, že v najvyššom okamihu svojho šťastia prejaví neprítomnosť ženského taktu.

Ak chcete vidieť krvavočervený mesiac - predzvesť vojnu a konflikt: uvidí, že jej milenka ide na frontu, aby obhájila svoju krajinu.

Čo znamená spánok Mesiac

Mesiac je symbolom tajnej moci, ticha, prekvapení.

Vidieť úplný mesiac vo sne je predchodcom skutočnosti, že príde čas, keď na Zemi vládne čierne sily: čas čarodejníkov a čarodejníkov.

Pre vysnívateľa taký sen predpovedá stretnutie s čarodejníkom, ktorý bude mať významný vplyv na jeho osud.

Sprístupniť mesiac vo sne - takýto sen hovorí o vašej túžbe po niečom novom, ešte neznáme. Možno takýto sen prorokuje, že v nie príliš vzdialenej dobe sa priestor zvládne toľko, že vesmírne misie na Mesiaci sa stanú častými a prístupnými všetkým žijúcim na Zemi.

Sen, v ktorom vidíte mesiac namaľovaný jasne červenou alebo fialovou farbou, je upozornenie. Ekologické katastrofy a vojny sú možné.

Tmavé škvrny na Mesiaci sú varovaním, môžu to znamenať aj zmenu moci.

Ak vo sne vidíte mesačné svetlo - to znamená, že v skutočnosti narazíte na nečakanú prekážku, ktorá bude docela ťažké odstrániť.

Snívať o odrazu mesiaca vo vode alebo o zrkadle znamená neočakávané zvraty udalostí.

Snívať o rozdelenom mesiaci - zažiť duševnú únavu a ťažkosti pri výbere cesty života.

Ak vo sne vykonáte rituál uctievania bohyne Mesiaca, potom sa v skutočnosti stanete obeťou vášne.

Sen o mesiaci

Na úrovni archetypu sa mesiac často spája s obrazom ženy. V mnohých kultúrach a náboženských prúdoch je mesiac totožný s postavou matky. Toto platí pre literatúru a vierovyznanie národov Severnej Ameriky, Afriky a Východu, pre kresťanstvo. Sen s prítomnosťou mesiaca intuitívne naznačuje myšlienku tehotenstva ženy z vášho vnútorného kruhu.

Sen o mesiaci môže byť tiež spojený s udalosťami dvadsiateho storočia.Konkrétne to môže byť inšpirované prenasledovaním vesmírneho cestovania. Takéto sny môžu vzniknúť ako túžba urobiť let do vesmíru, tak aj túžba po duchovnom raste, úplné oddelenie od úzkostí a búrok života na zemi.

Mesiac môže byť spojený s tajomstvom a mágom.

Čo predpovedá mesiac?

(Pozri tlmočenie: zatmenie)

V starých časoch sa verilo, že slnko vo sne znamená zlato a mesiac - striebro. Zlato premiestňuje svet a striebro ukazuje cestu. Mesiac vo sne často znamená ženu, ženu, milenku, spárovanie, mozog alebo striebro. Ak snívate, že mesiac jasne svieti na oblohe, váš milovaný vás verne miluje. Takýto sen tiež predpovedá, že doplníte svoje striebro.

Bledý mesiac vo sne predvádza mozgovú chorobu alebo očné ochorenie pre ženy, ktoré sú blízko k vám. Takýto sen tiež predvída stratu peňazí alebo nebezpečenstvo počas cesty. Ak snívate, že Mesiac stúpa pred tvojimi očami, počkáš na škody, smútok a potrebu. Sny, v ktorých ste videli, že bledý mesiac žiaria jasne, znamená v domácnosti zisk, radosť a pohodu.

Ak chcete vidieť úplný mesiac vo sne, je to znamenie bohatstva a šťastia v dome.Taký sen sľubuje dievčatám, že sa čoskoro úspešne vziať, ženy - že majú dcéru a mužov - narodenie syna. Avšak pre ľudí, ktorí majú čo skrývať, taký sen je zlý, pretože sľubuje zverejnenie ich vecí a trest za ich skutky. Takýto sen je predpovedaný chorým a námorníkom smútok, neúspechy a smrť pri nehode. Ak snívate, že Mesiac rozsvietil tvoju hlavu, tak blížná žena sa zmiluje nad vami a odpustí tvoju urážku.

Červený, príliš veľký alebo neúplný mesiac sníva o strate, nebezpečenstve a strate. Niekedy môže tento sen predpovedať, že stratíte milovaného človeka v dôsledku nehody alebo násilnej smrti.

Posledná štvrtina mesiaca vo sne znamená, že vaša túžba sa nikdy nesplní, čo vás veľmi prekvapí. Taký sen tiež znamená vyhynutie pocitov, straty a smútku. Nadchádzajúci mesiac vo sne predvádza silnú lásku, šťastie, zvýšenie bohatstva. Ak snívate, že do vášho domu prišiel jasný mesiac, váš život bude neopatrný a nebudete vedieť, či je potrebné niečo.

Význam snovového mesiaca

Snívať úplný mesiac - podvedome sa bojíte správania svojho partnera.Jeho správanie vás zároveň vystraší a spôsobuje nezdravé vzrušenie. Nehrajte s ohňom - ​​táto osoba vám neprinesie šťastie.

Mladý mesiac (mesiac) - Nejste osoba, ktorá dosiahne cieľ, s využitím svojich sexuálnych schopností. Tak nechajte pokusy presunúť "správnu" osobu do postele - sú odsúdení na zlyhanie.

Vo sne vidieť mesiac

Možno v blízkej budúcnosti vás jeden z vašich priateľov, a možno nie príliš veľa, pozve na spoločné trávenie večera. Nie je vylúčené, že vás touto osobou unesiete a váš vzťah sa stane niečím viac ako krátkym známym.

Ak sa vo sne na Mesiaci jasne objavia tmavé škvrny v lunárnych moriach, potom stretnutie nebude vyhovovať vašim očakávaniam. Možno, že to nie je zjavný dôvod, ale pocit, že "niečo nie je zlé" vás nenechá počas stretnutia.

Ak mesiac uľahčí oko s hladkým, hladkým povrchom, potom tento dátum môže byť jedným z najlepších spomienok vášho života.

Čo znamená mesiac

Sen o mesiaci

Čo znamená mesiac vo sne?

Význam snov Mesiac

Čo znamená mesiac vo sne?

Hodnota spánkového mesiaca

Interpretácia spánkového mesiaca

Čo predpovedá mesiac vo sne?

Čo to znamená vidieť mesiac vo sne

Liečba spánkového mesiaca

Čo predpovedá mesiac?

(Pozri tlmočenie: zatmenie)

V starých časoch sa verilo, že slnko vo sne znamená zlato a mesiac - striebro. Zlato premiestňuje svet a striebro ukazuje cestu. Mesiac vo sne často znamená ženu, ženu, milenku, spárovanie, mozog alebo striebro. Ak snívate, že mesiac jasne svieti na oblohe, váš milovaný vás verne miluje. Takýto sen tiež predpovedá, že doplníte svoje striebro.

Bledý mesiac vo sne predvádza mozgovú chorobu alebo očné ochorenie pre ženy, ktoré sú blízko k vám. Takýto sen tiež predvída stratu peňazí alebo nebezpečenstvo počas cesty. Ak snívate, že Mesiac stúpa pred tvojimi očami, počkáš na škody, smútok a potrebu. Sny, v ktorých ste videli, že bledý mesiac žiaria jasne, znamená v domácnosti zisk, radosť a pohodu.

Ak chcete vidieť úplný mesiac vo sne, je to znamenie bohatstva a šťastia v dome. Taký sen sľubuje dievčatám, že sa čoskoro úspešne vziať, ženy - že majú dcéru a mužov - narodenie syna. Avšak pre ľudí, ktorí majú čo skrývať, taký sen je zlý, pretože sľubuje zverejnenie ich vecí a trest za ich skutky.Takýto sen je predpovedaný chorým a námorníkom smútok, neúspechy a smrť pri nehode. Ak snívate, že Mesiac rozsvietil tvoju hlavu, tak blížná žena sa zmiluje nad vami a odpustí tvoju urážku.

Červený, príliš veľký alebo neúplný mesiac sníva o strate, nebezpečenstve a strate. Niekedy môže tento sen predpovedať, že stratíte milovaného človeka v dôsledku nehody alebo násilnej smrti.

Posledná štvrtina mesiaca vo sne znamená, že vaša túžba sa nikdy nesplní, čo vás veľmi prekvapí. Taký sen tiež znamená vyhynutie pocitov, straty a smútku. Nadchádzajúci mesiac vo sne predvádza silnú lásku, šťastie, zvýšenie bohatstva. Ak snívate, že do vášho domu prišiel jasný mesiac, váš život bude neopatrný a nebudete vedieť, či je potrebné niečo.

Význam snovového mesiaca

Snívať úplný mesiac - podvedome sa bojíte správania svojho partnera. Jeho správanie vás zároveň vystraší a spôsobuje nezdravé vzrušenie. Nehrajte s ohňom - ​​táto osoba vám neprinesie šťastie.

Mladý mesiac (mesiac) - Nejste osoba, ktorá dosiahne cieľ, s využitím svojich sexuálnych schopností.Tak nechajte pokusy presunúť "správnu" osobu do postele - sú odsúdení na zlyhanie.

Vo sne vidieť mesiac

Možno v blízkej budúcnosti vás jeden z vašich priateľov, a možno nie príliš veľa, pozve na spoločné trávenie večera. Nie je vylúčené, že vás touto osobou unesiete a váš vzťah sa stane niečím viac ako krátkym známym.

Ak sa vo sne na Mesiaci jasne objavia tmavé škvrny v lunárnych moriach, potom stretnutie nebude vyhovovať vašim očakávaniam. Možno, že to nie je zjavný dôvod, ale pocit, že "niečo nie je zlé" vás nenechá počas stretnutia.

Ak mesiac uľahčí oko s hladkým, hladkým povrchom, potom tento dátum môže byť jedným z najlepších spomienok vášho života.

Predpoveď mesiac spánku

Čo sníva mesiac

Snívanie mesiac

Čo znamená spánok Mesiac

Sen o mesiaci

Ak snívate úplný mesiac, v skutočnom živote nájdete šťastie v láske.

Príliš veľký tajomný mesiac predpovedá milostný vzťah, ktorý skončí v hádke a oddelení.

Mladý mesiac sníva o výhodnom manželstve a váš manžel vás porozumie viac ako ktokoľvek iný.

Ak dievča sníva, že sa pýta Mesiac o jej budúcnosti, znamená to, že bude ženatá s mužom, ktorý ju miluje.Snívať o dvoch mesiacoch znamená, že žena vymení lásku za peniaze. Mesiac, ktorý pokrýva hmlovinu, sníva o tom, že keď bude šťastná, stane sa tactless. Krvavý červený mesiac predvádza vojnu a oddeľuje sa od milovaného.

Čo znamená mesiac

Ak snívate o úplnom, zaoblenom mesiaci - je to znamenie šťastia v láske a úspešného podnikania. Jasný svetlý žltý mesiac predznamenáva nepríjemné dôsledky tajnej lásky, rodinnej hádky a rozrušujúcich záležitostí. Mesiac má krvavo červenú alebo fialovú farbu - strata peňazí a iné straty.

Temný mesiac predpovedá smrť alebo chorobu niekoho blízkeho a celkom neočakávané a nevysvetliteľné z hľadiska lekárskej vedy. Ak sa mesiac vo vašom sne zmizne alebo zamračuje, znamená to, že ženský egoizmus vo vás prevezme zdravý rozum a základnú slušnosť. Mesiac má nezvyčajnú farbu - robíte dlhy.

Podivný sen, v ktorom vidíte dva mesiace na oblohe v tom istom čase, predznamenáva zvýšenie bohatstva. Ak chcete vidieť mesiac a slnko súčasne na oblohe znamená, že sa čoskoro stretnete s pekným mužom.Ak sa vo sne stanete svedkom zatmenia mesiaca, znamená to, že ste v každom prípade a za každých okolností zaručený úspech v podnikaní.

Prepadnutý mesiac predurčuje cudzoložstvo a zradu v láske. Ak vidíte polovicu mesiaca - preto hrozíte, že zostanete osamelý pri západe života. Ak chcete vidieť mesiac v poslednom štvrťroku, budete čeliť príjemnej alternatíve: ktorá z týchto dvoch volieb bude čestom stať sa vaším manželom. Mesiac, hodený do úzkeho serpika, predpovedá smrť vo známej rodine, čo môže priamo ovplyvniť vaše obchodné záujmy.

Sny, kde sledujete pádu mesiaca, vás predvída dlho očakávaný a napriek tomu taký nečakaný dar osudu - manželstvo s mužom vašich snov. Lietanie vo sne na Mesiaci - tento fantastický sen sľubuje príjemné prekvapenie pre vášho blízkeho.

Ak ste snívali o zábavnom parku, kde ste prišli pobaviť svoje deti a dokonca odísť z domácich prác, to v reálnom živote predpovedá príjemný oddych a komunikáciu s inteligentnými, vzdelanými a zábavnými partnermi.

Jazda v zábavnom parku na dych vyrážajúce jazdy, ako sú americké hory znamená, že budete žiť romantickú lásku,hodný stať sa sprisahanie pre film alebo knihu - tak zaujímavé a nezabudnuteľné.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/luna
 • http://sueveriya.ru/archives/11937
 • http://www.sunhome.ru/dreams/luna
[/ zbalenie]

Sledujte video: Treba aditivovať prémiové palivá? -

Zanechajte Svoj Komentár