Snežné nohavice

(Pozri tlmočenie: oblečenie)

Ak chcete vidieť nohavice vo sne na niekoho alebo len ich vidieť, je to znamenie priaznivého súboru okolností a zvodnej ponuky. Niekedy taký sen predpovedá zisk, ale varuje, že vaša lahodnosť vás nepovedie k dobru.

Sen, v ktorom ste vstúpili do obchodu a pokúsili ste sa na modrých nohaviciach, znamená, že na vás čaká vec s blízkym priateľom, čo sa stane úplne za tričká príležitosť, ale to vám ublíži. Žena sen o nohaviciach predpovedá, že flirtuje s ženatým mužom a veľké problémy kvôli tomu. Pozrite si tlmočenie: farba.

Nosenie nohavíc vo sne je znakom straty. Dávať ich dovnútra je silná príloha, ktorá vás bude ťažko skrývať od iných. Nosenie čiernych nohavíc vo sne znamená trpezlivosť, biela - znamenie viny a výčitky za chyby.

Ak žena sníva, že má na sebe pánske nohavice, čo je pre ňu úplne neprirodzené, predpovedá, že môže byť ovdovená a bude sa musieť postarať o celú svoju rodinu. Niekedy taký sen predpovedá, že žena bude musieť zarobiť si vlastný život.

Ak človek sníva vo sne,že stratil svoje nohavice a nenájdeme, čoskoro sa oženil so silnou a dominantnou ženou, ktorá ho doslova držala v päste.

Sen, v ktorom si sám alebo niekto záplaty vaše nohavice, predzvesťou vás veľké menové ťažkosti. Ak sa vo sne sa snažíte vyčistiť špinu z nohavíc, potom sa v živote stanete predmetom špinavých hádiek a klebov a budete sa musieť postarať o obnovu svojho dobrého mena a povesti.

Vlastníctvo a účel

Prečo snívať mužské nohavice na ženu, môže mierne skrývať snovateľa. Zdá sa, že jej otvorene lhostejný prístup k opačnému pohlaviu sa stáva populárnou témou pre klebety medzi ženami, kolegami a susedmi.

Všetko, čo sníva o ženských nohaviciach, zosobňuje túžbu snovateľa vládnuť druhým, a to ako v práci, tak vo svojej vlastnej rodine. Nie je prekvapujúce, že arogantný a despotický spôsob komunikácie často vedie ku konfliktom. Dream interpretácia pripomína, že mäkkosť a kúzlo nie sú menej silné zbrane ako nekompromisné.

Letná snovová kniha Narodeninových mužov tvrdí, že športové nohavice sú predzvesťou veľkého prekvapenia, mimoriadnej udalosti.Situácia bude vyžadovať okamžitú odpoveď, spánok musí byť pripravený na akékoľvek dobrodružstvo.

Štýlový a úctyhodný kožený odev sľubuje šťastie, vyznamenanie a často ako výsledok zvyšuje bohatstvo. Ak človek vidí vo sne, že má na sebe kožené nohavice, senová kniha sľubuje, že v skutočnosti nebude mať svojich fanúšikov koniec.

Ak máte vo sne krátke nohavice, ktoré samozrejme nie sú veľké, interpretácia mayských Indianov naznačuje, že sa vybrali mŕtvy kôň. Inými slovami, vysnívaná kniha vyzýva, aby sa vzdala beznádejnej príčiny, vezme si veľa svojej sily a zdrojov a nepovedie k ničomu dobrému.

Aby vyhovoval sat

Keď spánok má merať nohavice, ktoré mu nepatria, kniha snov varuje, že kandidát na svoje miesto alebo cenný majetok prestal v jeho bezprostrednom okolí.

Ak sa pokúsite na veľké nohavice, sen kniha opäť odporúča, aby ste starostlivo premýšľali, či ste na úlohe, ktorú máte v úmysle prevziať v reálnom živote. Podnik sa môže premeniť na porážku a sklamanie.

Ak pomôžete niekomu merať nohavice vo sne, sen, ktorý ste si vymysleli, znamená nadchádzajúcu vzájomne prospešnú spoluprácu, vďaka ktorej budú mať prospech všetci účastníci podniku.Význam snu je vylepšený, ak máte dostatok šťastia, aby ste pri montáži vložili niečo do vrecka.

Niekedy vo sne, snaha o nohavice sa stáva tým, ktorí sú žízniví pre novosť a pripravení na najodvážnejšie experimenty. Vysvetlenie snov odporúča získať podporu spoľahlivých a vplyvných ľudí a neodmietať každého, kto by chcel pomôcť.

Kúpiť a prenášať

Ak máte šťastie, že nosíte nohavice vo sne, kniha snov predpovedá skvelú príležitosť nakoniec ukázať, kto je šéf.

Podľa interpretácie Freuda symbolizuje oblečenie presne to, čo sa musí skrývať, to je nahota. To je dôvod, prečo je kniha snov často interpretovaná ako "posúvač" za niečo, čo sníva o nohaviciach vo sne. Je pravdepodobné, že v skutočnosti bude musieť snímač odstrániť tento objekt a vo veľmi pikantnej situácii.

Prečo snívať o tom, ako kupovať nohavice vo sne, často zjednocuje nadchádzajúce zmeny. Vysvetlenie snov varuje, že sa to nestane sami, ale je dôležité využiť inšpiráciu, fantáziu a starostlivosť spiacich.

Ak máte v úmysle kupovať nohavice vo sne a niekto z vašich blízkych vás odrádza, je celkom možné, že v skutočnosti má táto osoba vážne problémy, ktoré nechce zdieľať s nikým.

Rôzne farby

Všetko, o čom snívajú biele nohavice, je svedectvom pripravenosti vyslovenca úprimne pokánie z chýb, ktoré spáchal skôr. V tomto prípade biela farba vo sne odráža ochotu prijať iný názor, alebo aspoň počúvať a pokúšať sa pochopiť.

Čierne nohavice vo sne symbolizujú vytrvalosť a odhodlanie. Sen vysvetľuje rozhodnú náladu spánku. Verí v jeho právo, prekoná všetky prekážky a ťažkosti.

Prečo snívať o červených nohaviciach pomôže interpretovať ich vášnivú, veselú a ľahko frivolnú farbu. Dream interpretácia verí, že to, čo videl vo sne, predznamenáva romantické známe, ktoré má všetky šance na rozvoj dlhého a zmyslového vzťahu, okrem toho, že pôvodne neznamenalo žiadne vzájomné záväzky.

Podľa snov knihy Maya, zelené nohavice predzvesťou živé udalosti v živote speváka. Aby sa starodávna predpoveď splnila, odporúča sa pridať zelenú niť na oblečenie, v ktorom budete stráviť deň, bez povšimnutia zvnútra von.

Zostaňte bez nohavíc

Ak vo sne musíte dlho hľadať nohavice, váš sen ukazuje, že sa v skutočnosti ocitnete v zložitej finančnej situácii. Jeho rozsah závisí od toho, či je možné nájsť stratu.

Keď sa stratí nohavice vo sne, vysnívaná kniha varuje pred vysokou pravdepodobnosťou av skutočnosti nebudú mať žiadne nohavice. Sníval o prepustení, strate podnikania. Pokúste sa posilniť svoju pozíciu v týchto oblastiach života.

Čo sny, ktoré ukradli nohavice, sníva kniha ponúka doslova pochopiť. Spánok v blízkej budúcnosti by sa mal v skutočnosti dávať pozor na zlodejov, ktorí zasahujú do najcennejších.

Porucha s oblečením

Špinavé špinavé nohavice predpovedajú nič iné ako špinavú lož. Vysvetlenie snov varuje, že v súčasnej dobe je cena komplimentov nízka: presadzovanie vlastných záujmov jednoducho hovorí presne to, čo od neho chcú počuť. Je to škoda, ale fakt.

Ak ste mali sen o pokrčených nohaviciach, držte sa preč od pochybných dobrodružstiev a ľudí so zlou povesťou - takéto podniky a nevhodná spoločnosť môžu značne potlačiť vašu dôveryhodnosť.

Často holey nohavice symbolizujú extrémne nestabilnú polohu. Napriek tomu, že na prvý pohľad všetko vyzerá úplne bezpečne, riziko spánku sa prináša verejnosti nahým kráľom.

Tam je iný výklad, čo sníva, že nohavice sú roztrhané.Spáter riskuje, že je v smiešnej a hlúpej polohe, čo ho veľmi rozruší. Ako šťastie by to malo, táto nepríjemná absurdita bude pripomenutá pri každej príležitosti.

Každá diera v nohavičkách vo sne symbolizuje otvory v rozpočte snívača, preto sa dôrazne odporúča, aby ste sa viac zaoberali finančnými záležitosťami, ak zistíte, že v sne vidíte niečo podobné.

Rezanie a šitie

Čo sny šitie nohavice, sen knihy vysvetľuje, ako sa zbaviť strašného nebezpečenstva. To, čo vidíte vo sne, svedčí o vašej obozretnosti a schopnosti "šíriť slamu" na správnom mieste v správnom čase.

Ak by bolo možné šiť nohavice vo sne, kniha Noble Dream N. Grishina sľubuje, že môžete opraviť nielen svoje vlastné chyby, ale aj chyby iných ľudí. Vašou úlohou bolo nájsť cestu z ťažkej situácie, ktorú ostatní účastníci tohto príbehu určite ocenia a ocenia.

Pokiaľ ide o lemovanie nohavíc vo sne, sen vysvetľuje váš zámer vykonať svoje plány sám, bez toho, aby ste venovali tretím stranám váš projekt.

Ak ste mali šancu vybrať nohavice vo sne s cieľom zmeniť a aktualizovať ich, kniha snov vás varuje, že ide o veľké preskupenie vpred, prerozdelenie majetku a sféry vplyvu.Budete sa musieť priamo podieľať na tom, bez ohľadu na to, či chcete alebo nie.

Práčovňa a žehlenie

Ak ste museli žehliť nohavice, vedzte, že vo vašej biografii nie je toľko tajomstiev a hádaniek pre ostatných, ako sa zdalo skôr. Skôr sa dá čítať ako v dlani vašej ruky alebo na inom hladkom a otvorenom povrchu.

Stará ruská kniha snov je presvedčená, že umývanie nohavíc vo sne je dobrým znamením, sľubujúcim nárast blahobytu. Je celkom možné, že budete môcť nájsť nový zdroj stabilného príjmu.

Šikovnosť a hodnota snov

Videný nepríjemný sen varuje pred problémami: deprivácia, neúspešné cesty, zmiernenie. Pokojné obrázky poukazujú na rýchly úspech a potrebu prejsť na rozhodujúce kroky. Význam spánku sa realizuje v nadchádzajúcom štvrtok alebo piatok.

Sen je zvyčajne živý a nezabudnuteľný. Iba príjemné sny sú informatívne: sú považované za dobré znamenie pre speváka. Nočné mory sú bezvýznamné.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Videný sen zriedka sľubuje zlé. Táto noc sú sny väčšinou príjemné udalosti, ktoré sa čiastočne splnia. Sen, ktorého význam súvisí s financiami, sľubuje úspešné nákupy a obohacovanie.

Čo si snívajú nohy (esoterická kniha snov E.Svetkova)

 • Spánok, v ktorom vidíte nohavice, má pozitívny význam. Hovorí, že čoskoro získate zisk. Možno to budú mzdy alebo príjmy z podnikania. Alebo možno dostanete peniaze z úplne neočakávaného zdroja. V každom prípade to bude príjemná udalosť, ktorá vám pomôže vyriešiť váš finančný problém na chvíľu.
 • Sny nákupu nohavíc - sen môže v skutočnosti predzvesťou blížiaceho sa klamu alebo skutočnosť, že vás môže vtiahnuť do nejakého dobrodružstva. Nosenie nohavíc vo sne znamená, že ste si istí svojimi schopnosťami.
 • Prečo snívať ženy nohavice - spať, spravidla sľubujú prínos.
 • Snívanie džínsy znamená, že sa môžete dostať do kontroverznej situácie.
 • Ak chcete kúpiť alebo vyskúšať ich - na zlyhanie, problémy.
 • Pánty videné vo sne sú predchodcami nepríjemného stretnutia, roztrhané nohavice sú problémy v podnikaní.

Čo Dreamers Dreamer Trousers (sen knihy psychológ G. Miller)

 • Ak snívate o nohavičkách, takýto sen vás môže varovať, že by ste mali byť pri komunikácii s ľuďmi opatrnejší: niektorí vás budú používať na vlastné účely a budú mať tendenciu vykonať nejaký nečestný čin.
 • Nosenie nohavíc dovnútra vo sne - znamenie, že sa naozaj dostanete do niekoho šarmu. Pravdepodobne to nie je nič zlého, stačí si uvedomiť, že kúzlo je často klamlivé a skrýva nie príliš príjemné vlastnosti.
 • prečo snívať o nohaviciach, ktoré sú špeciálne vyrobené pre vás - to môže znamenať, že v skutočnosti urobíte nejakú dôležitú akvizíciu pre seba.
 • Ak je snívač žena, nohavice vo sne sľubujú, že dostane reálne výhody v reálnom živote. Možno bude mať bohatého a veľkorysého fanúšika.
 • Niekedy môžu nohavice hovoriť o získaní sebavedomia. Buďte však opatrní, sebavedomie je dobrá kvalita, ale nadmerná dôvera môže byť nebezpečná.

Pozrite sa na nohavice (zo snov knihy strednej slečny Hasse)

 • Nosenie nohavíc vo sne je pozitívnym znamením, čo naznačuje, že budete mať doma moc a vaša rodina bude počúvať váš názor.
 • Strata nohavíc - naopak, pod vplyvom svojej ženy, ktorá vám prinesie veľa finančných problémov a finančných ťažkostí. Vzhľad nohavíc je tiež dôležitý.
 • Ak ste snívali o čiernych nohaviciach, znamená to, že budete potrebovať veľa trpezlivosti.
 • Prečo snívať o bielych nohaviciach - ste si vedomí svojich mylných predstáv, roztrhané staré nohavice hovoria, že môžete byť znížený alebo znížený plat.
 • Nosenie roztrhnutých starých nohavíc vo sne - v skutočnosti budete presunutí na nižšiu pozíciu, alebo znížia svoje platy.
 • Sny o tom, že nosíte dobré nohavice - to je pozitívne znamenie, čo naznačuje, že si vo svojej rodine užijete veľkú prestíž.
 • Aké sú nohavice, pre ktoré sa pokúšate? Varovanie, že musíte vynaložiť značné peňažné náklady.

Snívať o nohaviciach, čo to znamená? (interpretácia Stuarta Robinsona)

 • Ak žena sníva, že má na sebe pánske nohavice, čo je pre ňu úplne neprirodzené, znamená to, že môže byť ovdovená a bude sa musieť starať o celú svoju rodinu. Niekedy taký sen predpovedá, že žena bude musieť vystačiť sama sebou.
 • Prečo nohavice kalhoty muža, ktorý on prehral a nemôže nájsť, on čoskoro prežije silnú a dominantnú ženu, ktorá doslova držať ho v päste.
 • Sen, v ktorom si sám alebo niekto záplaty vaše nohavice, predzvesťou vás veľké menové ťažkosti.
 • Ak ste mali sen, v ktorom sa snažíte vyčistiť nečistoty od nohavíc, potom sa v živote stanete predmetom špinavých hádiek a klebov a budete sa musieť postarať o obnovenie svojho dobrého mena a povesti.
 • Prečo snívať o niekom nohavičkách alebo len o nich vidieť - znamenie priaznivého spojenia okolností a zvodnej ponuky. Niekedy taký sen predpovedá zisk, ale varuje, že vaša lahodnosť vás nepovedie k dobru.

Čo znamená spánok s nohavičkami s prihliadnutím na dátum narodenia (podľa snov knihy Narodeniny)

 • Ak ste sa narodili na jar, prečo snívať žehlenie nohavíc - Pre ženu - za rozvod, za dievča - za manželstvo: za muža - za dátum.
 • Ak ste sa narodili v lete, čo ste snívali o tom, že nosíte nohavice dovnútra - silná láska, ktorú vám bude ťažké ukryť od iných.
 • Ak ste sa narodili na jeseň, čo si predstavovali nohavice - predpovedá flirt s ženatý muž a veľké problémy kvôli tomu. Noste nohavice vo sne - znamenie straty.
 • Ak ste sa narodili v zime, prečo ste snívali, že ste šli do obchodu a pokúšali sa na modrých nohaviciach - nájdeš hádku s blízkym priateľom, čo sa stane úplne za malou príležitosťou, ale to ti ublíži.

Podľa štýlu a príslušenstva

Pre vás bude hlavnou témou rozprávania o vašich priateľoch a susedoch prekvapenie, keď sa dozviete, o čom snívali pánske nohavice. Ukazuje sa, že tento detail mužského obleku vo sne o žene charakterizuje snovu ako osobu, ktorá je extrémne ľahostajná voči predstaviteľom opačného pohlavia. Táto funkcia nezostala bez povšimnutia "priateľky", ktorí doslova narušili svoje jazyky za ich spätným pohybom.

A čo možno povedať o tom, čo sníva o ženských nohaviciach? Takáto vízia taktiež čiastočne opisuje speváka, ktorý bol zvyknutý ovládať všetko a byť jediným pánom v dome, hlavným šéfom v službe. Takáto žena má dostatočnú závažnosť a autoritu v hojnosti, čo často vedie k konfliktom so svojou rodinou a kolegami.

Vysvetlenie snov spochybňuje, že niekedy menej efektívna "zbraň" môže byť: šarm, jemnosť, pohladenie. V knihe letných snov deti popisujú športové nohavice.Predstavujú nečakané, dokonca naprosto fantastické udalosti. Aby ste sa o nich mohli neskôr pamätať s úsmevom, musíte byť pripravení na improvizáciu, rýchle rozhodovanie, len v tomto prípade dobrodružstvo končí bez straty a sklamania.

Kožené nohavice, úprimne povedané, amatérsky. Ale vo sne sú to presné predpovede zvýšeného blaha. Ak si spí človek všimol, že je oblečený v podobnom oblečení, potom by bol spokojný so zvýšeným záujmom spravodlivého pohlavia o jeho osobu. Od fanúšikov tohto macha nebude zavesiť.

Boli to krátke nohavice, ktoré sú pre vás príliš malé? V tomto prípade počúvajte prediktorov mayského indického kmeňa a ... zoberte mŕtvu kobylku. Nemáte kôň? Ale je to obrazový výraz, ktorého význam je, že je načase, aby ste prestali pracovať v beznádejnom projekte, premenia si sily a finančné prostriedky na iného.

Výklad armatúr

Buďte opatrní a opatrní - vedľa teba je osoba, ktorá práve čaká na ten správny okamih, aby sa dostala do vlastníctva vášho majetku alebo aby si vzala vašu pozíciu, to je to, o čom snívaš, ako sa snažiť o nohavice, ktoré zrejme nie sú vhodné pre vás vo veľkosti.Ak ste sa v šatni dozvedeli, že ste nesprávne vypočítali veľkosť a veľa ste si vzali, potom v skutočnosti premýšľajte, budete sa vyrovnať so začiatkom podnikania? Je pravdepodobné, že to nie je na vašom ramene. Začíname vám prinesie iba sklamanie a straty.

Tlmočenie snov bude inšpirovať toho, ktorý v nočných snoch pomohol iným postavením počas montáže. Takýto príbeh predpovedá ziskovú, príjemnú obchodnú spoluprácu. Ak niečo vložíte do vrecka a zároveň ešte lepšie, príjmy z tímovej práce budú vyššie, než sa očakávalo. Skúšanie na nohavice, džínsy a iné štýly vo sne sa v skutočnosti môžu premeniť na odvážne experimenty a rozhodujúce činy. To je znamenie, že spánok je pre nich pripravený, ale kniha snov ho odporúča, aby stále konal pod vedením skúsenejšej osoby, ktorá bude sponzorom, mentorom.

Vlády vlády v rodinnom kráľovstve, sľubuje snovú knihu, ten, ktorý nosil nohavice vo sne. Teraz bude možné nastaviť vlastné objednávky. Ale nepreháňajte to. Ako známa Freudova poznámka o tom, čo sníva o nohaviciach? Psychológ verí, že akékoľvek oblečenie v fantasmagórii je určené tým, čo sa skrýva - s nahotou.Preto vo svojej snovovej knihe sú jeho nohavice veľmi pikantným symbolom, čo naznačuje, že snívajúci bude musieť byť vystavený v intímnom prostredí pred partnerom.

Nákup tejto položky oblečenia sa interpretuje ako nadchádzajúce zmeny. Ale zmeny k lepšiemu sú možné len vtedy, keď spánok vynakladá veľké úsilie na to. Jeho práca, vytrvalosť, vytrvalosť bude bohato odmenená. Vízia, ktorú máte v úmysle kupovať nohavice, a niekto z vašej rodiny vás odrádza od nákupu, tejto výzvy na pomoc. Ak si spomínate, kto presne s príbuznými s vami bol vo sne, potom ho zavolajte a pýtajte sa, či potrebuje vašu podporu? S najväčšou pravdepodobnosťou má človek problémy, s ktorými nechce nikoho zaťažovať.

Prečo snívať o bielych nohaviciach? Symbolizuje ochotu človeka, ktorý pozoruje spánok, aby sa pokánie dokonalých nepochopení, nepochopiteľných priestupkov. Vysvetlenie snov vám neodporúča hanbiť také pocity a podnety. A je tiež užitočné počúvať niekoho iného pohľadu a získať tak objektívnejšie hodnotenie toho, čo sa deje. Snímované čierne šaty naopak iba potvrdzujú neochotu spiacich, aby sa v ničom a komu nikomu nevzdali.Jeho vytrvalosť a oddanosť hranice na sebavedomie a bezohľadnosť. Existujú však veľké šance, že takáto silná vôľa uspeje rozhodne, bezúhonne prekonáva všetky prekážky.

Romantický známy prorokuje víziu červených nohavíc. Vysvetlenie snov tiež objasňuje, že stretnutie bude rásť vo vášnivom románe, ktorého pokračovanie by mohlo byť svadbou. Všeobecne platí, že červená farba je krásnym znakom toho, že snívajúci žije a teší sa každý deň.

Zelená zásielka oblečenia, videná vo sne podľa mayskej snovovej knihy, predznamenáva ešte významnejšie udalosti. Indiáni verili, že nastávajúca udalosť bude príjemná a zábavná a že sa naozaj uskutočnilo, upevnili na šaty kus kvetu trávy.

Chýba oblečenie

Ťažkosti s peniazmi sú pravdepodobné v osobe, ktorá hľadala vo sne a nohaviciach. Ako hlboká bude finančná priepasť v skutočnosti závisí od toho, ako čoskoro a bola schopná zistiť stratu.

Vysvetlenie snov vysvetľuje túto víziu ako priamu alegóriu s populárnym idiómom "zostať bez nohavíc". Ak ste nenašli dno sady oblečenia, dajte si pozor na zničenie a úplný kolaps podnikania.

Nenechajte sa odradiť, po takom nepríjemnom sne, ale nesedzte sa a konajte pred problémami.

Čo povie kniha o snách tomu, kto bol obeťou zlodejov vo sne a zbieral si oblečenie? Odcudzené nohavice, toto je signál, ktorý nevyvoláva dôveru nikomu v tomto slove a je obozretný voči votrelcom, ktorí zasahujú do cennejšieho majetku.

Stav oblečenia

Klamstvá a špinavé klepy ohrozujú muža, ktorý sníval o špinavých, nečistých nohaviciach. Vysvetlenie snov v tomto ohľade varuje, že pokrytci vo vašom prostredí sa pokúsia oklamať kvôli svojim chamtivým cieľom. Takže neverte lámačom a usmievačom. Pokrčené nohavice vo sne znamenajú, že ste v kontakte s dobrodruhmi. Nepokúšajte sa o ich návrhy, inak bude vaša povesť nenapraviteľne poškodená.

Diera v nohe senu, - finančná medzera v osobnom rozpočte alebo neistá pozícia v spoločnosti v skutočnosti.

Alternatívna interpretácia vízie dierových nohavíc by bola varovaním, že snívač môže byť v absurdnej, hlúpej polohe. Navyše sa veľa ľudí na tomto incidentu smia. A nemáte strach, nechajte ich zažiť pozitívne emócie, pretože potom bude všetko zabudnuté.

Ak môžete šiť nohavice v ospalom stave, kniha snov vás blahoželá k zbaveniu sa problémov a nebezpečenstiev. Ste opatrný a obozretný človek, ktorý môže triezvo posúdiť situáciu a predvídať negatívne dôsledky.

V knihe Noble Dream of N. Grishina sa spomína, že šitie dierky v nohavici nohavíc znamená schopnosť rozpoznať a opraviť vlastné a iné chyby a nedostatky. Vaši kolegovia a nadriadení nepochybne všimnú to, čo vám dáva pevnosť v ich očiach.

Šitie nohavíc vo sne, v skutočnosti budete vykonávať náročnú prácu, ktorú sotva budete môcť dosiahnuť sami.

Rozdelenie majetku a súdne spory týkajúce sa rozdelenia sfér vplyvu predpovedá snový príbeh, že ste rozbalili nohavice a zamýšľali ich zmeniť.

Umyte a žehlite

Ironizované nohavice vo sne? Potom podľa snovovej knihy ste osoba, ktorá nemá žiadne tajomstvá a tajomstvá. Na jednej strane to nie je zlé, nemáte čo skrývať, nie ste sa nič hanbiť, ale na druhej strane ... Niekedy je trochu zaujímavé tajomstvo, komplikovanosť je nevyhnutná pre úspech vášho osobného života. Stará ruská kniha snov vám povie, že umývanie nohavíc je dobré znamenie, ktoré predpovedá nárast materiálnej pohody.Kto vie, možno, keď sa prebudíte, nájdeš dobrú prácu alebo zdroj dodatočných príjmov.

Nohavice: Miller's Dreambook

Aký výklad navrhuje slávny psychológ? Čo znamenajú nočné sny, v ktorých sa objavujú nohavice? Dream Miller varuje, že niekto sa čoskoro pokúsi nútiť spacieho, aby zmenil svoje princípy. Človek môže podľahnúť vplyvu niekoho iného, ​​spáchať nečestný čin. Ľutuje to aj vtedy, keď bude niečo neskoro zmeniť.

Nosenie nohavíc dovnútra - prečo to je? Nočné sny varujú osobu, že bude čoskoro zachytený niekým kúzlom. Je možné, že sympatie sa zmení na vážnejší pocit.

Interpretácia Dmitrija a nádeje zima

Čo sa môžete z tejto príručky dozvedieť? Čo znamenajú nohavice podľa snov knihy Dmitrij a Nadežda Zima? Ak sa človek na túto vec postaví vo sne, potom to sľubuje mu, že sa objaví nejaké tajomstvo. Chce skrývať od svojho okolia tajomstvo, ktorého uverejnenie by mohlo zničiť jeho povesť. Snívač môže chrániť nielen seba, ale aj niekoho z blízkych ľudí.

Nohavice, opotrebované dozadu alebo dovnútra, znamenajú, že spánok je pripravený zdieľať svoje tajomstvo s niekým.Bohužiaľ osoba zvolená ako správca tajomstva nemôže ospravedlniť dôveru spiacich. Tajomstvo speváka bude rozpoznané všetkým, čo negatívne ovplyvní jeho budúci život.

Farebné záležitosti

Nezabudnite si zapamätať farbu produktu, ktorý sa vysníval. Tlmočenie priamo závisí od toho.

 • Čo znamenajú biele nohavice? Interpretovanie snov Hasse ho viaže s ochotou dosiahnuť kompromis. Sleeper súhlasí s počúvaním názoru súpera, skúste to pochopiť. Je možné, že to bude mať vplyv na jeho vlastné rozhodnutie. Takáto vec môže priniesť aj vhľad. Muž je už dávno v bludoch bludov a teraz sa z neho úplne vymaní.
 • Aké sú nočné sny, v ktorých sa objavujú čierne nohavice? Sny a vytrvalosť spacieho, jeho bojového ducha sú zaznamenané v Hasseovej snovovej knihe. Človek je plný síl a energie, schopný presunúť hory. Práve teraz stojí za to začať pracovať na vykonávaní vašich odvážnych plánov.
 • Červená vec je symbolom vášne. V blízkej budúcnosti sa na obzore objaví atraktívny člen opačného pohlavia. Muž sa ponoriť do bazénu lásky zážitkov s jeho hlavou. Bariéry medzi ním a objektom vášne ho nezastavia.
 • Zelené nohavice sú dobré znamenie. Čoskoro bude mať osoba príležitosť uniknúť z rutiny na chvíľu. Čaká na fascinujúce dobrodružstvo, ktoré zostane krásnymi spomienkami.
 • Žltý produkt predpovedá zisk. Peniaze môžu pochádzať zo zdroja, ktorý spôsobí, že snívač sa bude diviť.

Čo očakáva ženu v skutočnosti, ak vidí pánske nohavice v nočných snoch? Sen o Bici to spája s pokrokmi kariéry. Šéfovia ocenia zásluhu na spaní a ponúknu jej vedúcu pozíciu.

Vzal si ženatý dáma vo svojich nočných snoch mŕtvych manžela nohavice? Vysnívaná interpretácia 21. storočia jej sľubuje rozvod. Ak to robí s oblečením, ktoré patrí inému mužovi, potom čoskoro začne meniť svojho manžela. Nosenie manžela nohavíc - stať sa hlavou rodiny.

Mladé dievčatko skúša nočné sny na nohaviciach? Dream Interpretation (moderný kombinovaný tlmočník) predpovedá jej tajné spojenie s osobou, ktorá bude oveľa staršia. Na žehlenie tejto šatníkovej šatky - oženiť sa. Čoskoro dievča dostane návrh manželstva od niekoho, od ktorého dlho sníval, že ho počuje.

Nohavice vo sne boli ženy? Tento príbeh ukazuje túžbu spiace podmaniť čo najviac mužov. Nehovoriac o tom, že sa snaží o ovládnutie vzťahu. Prísne klasické nohavice, ktoré sa snažia o mladú dievčinu, predpovedajú jej konflikt s ostatnými. Je lepšie pokúsiť sa vyhnúť sa hádkam, pretože jej dôsledky budú mimoriadne nepríjemné. Nohavice na voľný fit - znamenie, že spánok je náchylný k frivolnému správaniu. V budúcnosti môže kvôli tomu trpieť.

Silná podlaha môže vidieť aj tento prvok šatníka v nočných snoch. Čo sľubuje pánske nohavice? Snímovaná interpretácia Stuarta Robinsona varuje spávačku, že sa chystá robiť hlúpe veci. Muž má tendenciu podľahnúť pokušeniu, odovzdať sa zmyslami. Jeho zdravý rozum sa postaví proti tomuto, ale ten, kto ho sníva, nechce počúvať ho.

Dôveryhodné pánske nohavice sľubujú zástupcovi silnejšieho pohlavia bezstarostnú budúcnosť. Všetko sa ukáže presne tak, ako si praje snívajúci. Bolestné a trápne budú obchádzať spánku. Opotrebované páry sľubujú mužské problémy, problémy. V živote bude čierny prúžok, ktorý sa čoskoro neukončí.

Nohavice v nočných snoch nezapadajú do muža vo veľkosti? Takýto sprisahanie varuje, že snívač je zapojený do beznádejnej činy. Snaží sa implementovať projekt, ktorý absolútne nikto nepotrebuje. Dokonca aj keby sa človek vyrovnal s jeho úlohou, neprinesie mu ani materiálne ani morálne uspokojenie.

Čo znamenajú kožené nohavice? Nočné sny, v ktorých sa takýto produkt objaví, predpovedajú popularitu človeka v prospech spravodlivého sexu. Fanúšikovia budú honiť snovateľa, doslova bojovať za jeho pozornosť. Jedného dňa človek môže byť z tohto boja unavený.

Roztrhané handry

Nohavice sa rozchádzajú vo švíkoch pred všetkými? Čo sľubuje také nočné sny pre mužov a ženy. V skutočnom živote sa snívač môže stať predmetom zosmiešňovania, ktorý je v nepríjemnej pozícii. Žiaľ, nikto ho nechce zachrániť.

Vidieť diery v nohaviciach je zlé znamenie. Takéto sny varujú, že spánok čaká na zničenie. Osoba absolútne nekontroluje svoje výdavky, ktoré dlho prevyšujú príjmy. Čoskoro by takáto stratégia viedla ho k zničeniu.

Čo znamenajú roztrhané nohavice? Takýto sprisahanie môže znamenať, že človek má príliš veľa nepriateľov.Nepriatelia sa zjednocovali proti nemu a pripravovali sa na zničenie jeho života. Ignorovanie akcií kriminálnikov je nebezpečné, takáto situácia by drahocenný drahocencov stála. Je lepšie bojovať a pokúšať sa vyhrať bitku.

Čo znamená nakupovať nové nohavice v nočných snoch? Vysnívaná interpretácia 21. storočia spája tento príbeh s nadchádzajúcou kariérou. Sleeper môže ponúknuť vedúce miesto.

Kúpiť nohavice a potom pochopiť, že sa im vôbec nepáči - čo to znamená? Takýto sprisahanie naznačuje, že spánok bude podporovaný, ale nebude mu to potešenie. Zvyšovanie príjmov v blízkej budúcnosti nie je potrebné čakať.

Čo znamená nákup použitého produktu? Takéto sny varujú, že snívajúci je čoskoro určený na to, aby prevzal miesto svojho nadriadeného. Či sa mu podarí vyrovnať sa s novými povinnosťami - čas to povie.

Kúpiť vadné nohavice - prečo snívať? V reálnom živote človek riskuje, že sa dostane do nepríjemnej situácie. Bude mu ponúknutá propagácia, ale nakoniec sľúbená pozícia bude mať inú osobu. Hlavná vec je "krásna", aby sa dostala von zo situácie.

Šaty, mieru

Čo to znamená v nočných snoch nosiť nové nohavice? Vyslovená interpretácia Stuarta Robinsona predpovedá spánok.Kancelária, zamestnanci, manažment - všetko bude nové a nezvyčajné. Snívač by sa mal čo najrýchlejšie prispôsobiť novým podmienkam. Možno bude potrebné zbaviť sa niektorých starých návykov.

Čo znamenajú meracie nohavice v nočných snoch? Snímovaná interpretácia Dmitrija a Nadeždy Zimy sľubuje, že sa spánku objaví vplyvný a bohatý patrón. Táto osoba mu pomôže uspieť v živote. Avšak, snívač stratí svoju slobodu, čo ho veľmi rozrušuje. Spávajúci by mal okamžite premýšľať o tom, čo je pre neho dôležitejšie. Je možné, že je lepšie odmietnuť pomoc a podporu, pokúsiť sa dosiahnuť všetko sami.

Čo symbolizujú nohavice rozmazané v farbe? Takýto sprisahanie je varovaním, že v blízkej budúcnosti môže byť človek vystavený vážnej chybe. Za to, že za to vinu, bude mať svoju nepozornosť. Dohľad môže negatívne ovplyvniť celý jeho budúci život.

Nalejte víno na nohaviciach - prečo to tak sníte? Prekvapivo sú také sny dobré znamenie. Znamená to, že materiálny stav speváka sa čoskoro zlepší. Chvíľu sa človek stane magnetom peňazí. Bohužiaľ, niečo, čo k nemu prichádza ľahko, sa môže rýchlo odparovať.

Spoločná kniha snov

Čo to znamená vidieť nohavice? Interpretácia snov varuje spávača, že je v nebezpečenstve podľahnúť pokušeniu. To nie je nevyhnutne romantické dobrodružstvo. Môže to tiež znamenať nečestné podnikanie spojené s jednoduchými peniazmi.

Pokúšať sa, dávať na nohavice - nešťastné znamenie. Spánok bude nútený klamať do celého svojho najbližšieho kruhu. Urobí to na ochranu svojej povesti. Ak sa odhalí jeho tajomstvo, zostanú z nej len handry.

Kúpiť alebo predať nohavice - podieľať sa na podvode. Snívač vstúpi do nečestnej dohody, ktorú po dlhom čase bude ľutovať.

Šitie alebo šitie výrobku je zlé znamenie. Spávajúci spadne do beznádejnej situácie a všetko toto sa stane len jeho vlastnou chybou. Nikto mu nechce pomôcť, iba zázrak dokáže zachrániť človeka. Je niekto iný šitie alebo šitie? Neopatrná akcia bude stáť drahé niektorým blízkym ľuďom snov. Je možné, že spánok sám utrpí kvôli konaniu tejto osoby.

Otparivat v snom pančuchách - na tvrdú prácu v skutočnosti. Spávajúci bude musieť tvrdo pracovať na to, aby sa jeho otriasaná povesť mohla obnoviť.

Nosenie nohavíc dovnútra - čo to znamená? V blízkej budúcnosti sa niekto bude môcť vysmievať. Spávajúci hneď nehádal, že je obeťou podvodu. Keď všetko pochopí, príliš neskoro sa pokúsi niečo opraviť.

Interpret 21. storočia

Aké informácie môžete získať z tohto adresára?

 • Stačí vidieť nohavice - stať sa obeťou podvodu. Je možné, že niekto presvedčí spanie, aby sa zúčastnil pochybného podvodu.
 • Nosenie nohavíc je znamením dôvery. Človek nepochybuje o tom, že môže presunúť hory.
 • Ztratiť nohavice - na posmech. Snívač bude v nepríjemnej situácii. Celý jeho vnútorný kruh sa mu bude baviť.
 • Rozbité nohavice - na zahanbu. Niečo spôsobí, že spávajúci bude trpieť výčitkami.
 • Jasné alebo široké - na radosť. Čoskoro nastane udalosť, ktorá urobí rojkujúci šťastný.
 • Pomôcť niekomu nosiť nohavice je dobré znamenie. Finančná situácia spánku sa čoskoro zlepší. Ak má dlhy, potom ich bude môcť zaplatiť.
 • Pokúste sa kúpiť - k poruche. Snemovník nebude môcť dokončiť prácu, ktorú začne čoskoro. Veľa šťastia nie je na jeho boku.

Rôzne pozemky

Aké ďalšie informácie sú užitočné pre muža, ktorý sníval o nohavičkách? Nasledujúce príbehy sú zvážené v knihách snov.

 • Na dlhú dobu vybrať model - sprisahania, volanie po opatrnosti. V blízkej budúcnosti bude človek musieť urobiť dôležité rozhodnutie. To ovplyvní jeho neskorší život. Ponáhľa sa v tomto prípade môže všetko pokaziť.
 • Niekto sa snaží o nohavice patriace k rojovi? Takéto sny varujú, že sa zdal závidieť. Ľudia, ktorí sú prenasledovaní úspechom spánku, snívajú o tom, že mu ublížia.
 • Skúste na nohavice iných ľudí - na horúcu diskusiu. Človek sa pokúsi na niekoho ukázať svoj vlastný názor. S najväčšou pravdepodobnosťou bude porazený. Každý z oponentov zostane so svojím názorom.
 • Žehliace nohavice znamenajú, že spánok tiež dôveruje svojmu vnútornému okruhu. Títo ľudia vedia svoje silné a slabé stránky, používajú tieto informácie na vlastné účely. Človek potrebuje aspoň na chvíľu, aby sa viac zatváral. Musí starostlivo vybrať ľudí, ktorým môže pristupovať.
 • Sprievodca "šípkami" na nohaviciach nohavíc - aby ste sa pokúsili dať veci do poriadku.
 • Umývanie nohavíc je dobré znamenie. Osoba, ktorá videl tento sen v reálnom živote, objaví ďalší zdroj príjmov. To umožní spať výrazne zlepšiť svoju finančnú situáciu.
 • Nohavice vo sne príliš krátke? Takýto záplet naznačuje, že problém spánku s sebaúctou. Neochotnosť vidieť svoje talenty je dôvod, prečo človek nemôže uspieť v živote.

Aké boli nohavice?

Keď človek sleduje dámske nohavice vo sne. Sen môže byť považovaný za znamenie, že človek bude mať čas pod vplyvom ženy.

V životnej situácii by to mohlo vyzerať takto:

 • Príchod "obľúbenej svokra".
 • Vymenovanie ženy za svojho šéfa.
 • Žena nájde vyššiu platenú prácu ako jej manželka.

2. Ak žena sníva o mužských nohaviciach. Navyše, ak žena tiež kladie na mužov, potom sen predpovedá bezprecedentné právomoci pre speváka v skutočnosti.

3. Pozri červené nohavice. Červená je farba bezuzdných vášní, v našom prípade symbolizuje pokušenie alebo pokušenie, ktoré je ťažké odolať.

Okrem toho môžu vznikať zvodné okolnosti ako v kariére (napríklad postaviť jedného z oponentov v nevzhľadnej forme),tak lákavé môžu byť peniaze ležiace na prominentnom mieste alebo odvážny výstrih s krásnym cudzím.

Pri pohľade na pokušenie musíme mať na pamäti, že musíte za všetko zaplatiť. Čím viac sa pokúša, tým drahšie to môže robiť.

4. Sny na biele nohavice na vás. Všetky "biele" momenty v snoch symbolizujú čistotu. Vo sne, kde je dôraz kladený na biele nohavice, sa zaobchádza s čistou reputáciou, dokonalou prácou a bezchybným životným štýlom. Ak sa v skutočnosti vyskytnú niektoré "škvrny", mali by sa v krátkom čase odstrániť.

5. Sny krátkych nohavíc. Spánok hovorí o nízkej sebaúcty - vy ste vyrastali z "nohavíc", je čas prejsť na vyššiu úroveň.

Možno by ste mali byť sami, od stereotypov a názorov iných ľudí o vás. Objektívne posúďte svoje schopnosti a schopnosti pre dnešok. Myslíš: Je čas využiť potenciál na 100%?

6. Aké sú nočné nohavice, ktoré šli do švíkov? Napriek skutočnosti, že z vonkajšej strany budete vyzerať smiešne, ale toto je sen výstraha.

Výklad spánku odporúča, aby ste mierili váš chuť. V niektorých otázkach ste zbytočne nadhodnocovali vašu cenu. Podvedomie sa snaží vysvetliť, že iba skromnosť môže situáciu zachrániť.

7.Prečo snívať o nohavičkách, ktoré sú rozmazané v farbe? Táto okolnosť je snom, ak v skutočnosti existuje šanca urobiť chybu bezstarostnosťou a neopatrnosťou.

Čo si urobil vo svojom sne?

Odmerajte nohavice vo sne. Skúšanie nohavíc vo sne pre skutočné udalosti bude znamenať návrh od vplyvného človeka. Ponuka, ktorá nie je prijatá na odmietnutie. Návrhy môžu byť rôznorodé, nie vždy príjemné, ale vždy prospešné.

Kúpiť nohavice. Nákup - získanie nového postavenia v spoločnosti.

 • Ak kupujete použité oblečenie, zoberiete miesto bezprostredného nadriadeného.
 • Ak sú oblečenie nové a vhodné, potom sa budú presadzovať s prechodom na pohodlnejšie pracovisko.
 • Vo sne, musíte si kúpiť niečo, čo sa vám nepáči - je to znamenie, že dôjde k zvýšeniu hodnosti, ale bez zvýšenia platu.

Noste nové nohavice vo svojom spánku. Počas vášho pracovného života vzniknú nové podmienky. Môže to byť nový šéf, nová kancelária, transfer na iné pracovisko. Teraz sa musíte zbaviť zastaraných zvykov a získať nové.

Žehliace nohavice vo sne. Spánok symbolizuje "uvedenie veci do poriadku" v podnikaní.Samozrejme, sen je vo všetkých ohľadoch pozitívny, najmä ak v epizóde ukazujete šípky na nohaviciach.

Takýto sen hovorí o výnimočnom poriadku, ktorý je jednoducho nemožné nerozlišovať. Ak "vysoké" orgány prichádzajú druhý deň, potom sú veľmi vysoké šance, že budete "všimli a poznamenali".

Sny o tom, čo kupujete chybné nohavice. Sny predvídajú nepríjemnú situáciu: vám bude ponúknuté miesto s nárastom, ale nakoniec bude pozícia prijatá inou osobou.

Ak pokorne reagujete na návrh a správne vnímate niekoho iného menovania, budete sa môcť "pekne" dostať zo situácie, ktorú budú brať do úvahy orgány pri inej príležitosti.

Snáší to, že sedíte pri stole na stolovanie, vyli ste víno na nohavice. Hoci by takáto situácia v skutočnosti nebola príjemná, ale vo sne to znamená neuveriteľné šťastie v peniazoch. Navyše to bude "ľahké" peniaze - tie, ktoré hravo prichádzajú, a potom ticho, bez ľútosti, sa vyparujú.

Sny s oblečením samozrejme nepôsobia silnými emóciami, ale prinášajú dostatočné a užitočné informácie.Autor: Igor Vaskin

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.sunhome.ru/dreams/bryuki
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/bryuki
 • http://my-calend.ru/sonnik/bryuki
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/763.html
 • http://www.i-sonnik.ru/bryuki/
 • http://fb.ru/article/415763/k-chemu-snyatsya-bryuki-sonnik-znachenie-sna-samoe-polnoe-tolkovanie-snovideniy
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snyatsya-bryuki.html
[/ zbalenie]

Sledujte video: Kokainový súd: Počiatek vs Daňo - 2. pojednávanie (plná opravená verzia)

Zanechajte Svoj Komentár