Dream interpretácia - svadba, čo sny spojené so svadbou znamená?

Mnohí veria, že prostredníctvom snov, podvedomie prináša dôležité informácie, ktoré môžu pomôcť poznať udalosti budúcnosti a súčasnosti.

Čo rodičia snívajú?

Videný obraz otca a matky naznačuje významné udalosti v živote, ktoré nezávisia od vášho vedomia. Veselí rodičia sľubujú vám harmonický vzťah a príjemnú komunikáciu s opačným pohlavím. Ak vás rodičia skazia, s najväčšou pravdepodobnosťou v reálnom živote má názor príbuzných veľký význam pre vás. Chváliť sa od nich je v živote egoistické.

Čo robí snoví rodičia?

Vo sne rodičia hovoria s vami, takže máte nepríjemné a neuveriteľné správy. Môže to byť aj varovanie pred blížiacimi sa problémami, takže premýšľajte o svojich krokoch. Ak snívate o mŕtvych rodičoch živých a šťastných - znak sľubnej zmeny. Taký sen vidí mladé dievča - čoskoro sa oženiť.

Aké sú sny o smrti rodičov?

Takýto sen je pravdepodobne spôsobený vašimi myšlienkami o smrti príbuzných. Psychológovia hovoria, že ak uvidíte takú víziu, mali by ste sa mentálne pripraviť na stvárnenie snov.Ak matka zomrie, znamená to, že všetko v živote sa zmení k lepšiemu, a ak ste otcom, budete mať plány a nápady, ktoré ovplyvnia situáciu.

Prečo snívať o svadbe rodičov?

Spánok je symbol veľkých zmien v reálnom živote. Aby sa mohli uskutočniť zmeny k lepšiemu, stojí za to stať sa spoločnejšou osobou a venovať osobitnú pozornosť komunikácii s rodičmi. Také nočné videnie môže tiež sľubovať vašu svadbu v blízkej budúcnosti.

O čom snívajú mladí rodičia?

Taký sen pripomína, že máte odrazový mostík na dobrý štart. Môže to byť aj symbol skutočnosti, že nepoužívate celý svoj potenciál. Sen o mladých rodičoch predpovedá zlepšenie všetkých aspektov vášho života.

Vysvetlenie snov, hodnota spánku: svadba vo sne

Prečo snívať o svadbe? Táto uvítacia udalosť je interpretovaná vlastným spôsobom vo snom knihách. Čo sa stane s osobou, ktorá sa vidí vo sne pred oltárom? Je možné, že takýto sen by bol prorocký?

Mnohí sa čudujú o snake svadby. Pre predstaviteľov slabšieho pohlavia sa takýto sen zdá byť predzvesťou šťastných udalostí. Je to naozaj tak?

Dream Miller: svadba vo sne

Miller je presvedčený, že človek, ktorý sníval o svadbe, v skutočnosti rýchlo nájde cestu dlhodobo z ťažkej a znepokojujúcej situácie.

 • Žena, ktorá sa pozerá pred oltár, osud naznačuje, že potrebuje zmeniť priority, inak jej život nebude najlepším spôsobom.
 • Návrh manželstva prijatý vo sne je predzvesťou plnených plánov a nádejí, ako aj zvýšenie postavenia v pravých kruhoch.
 • Sen, v ktorom sa blízky človek spája s inou dievčinou, znamená, že všetky úzkosti a pochybnosti v skutočnosti sú smiešne a neopodstatnené.
 • Ak mladá slečna spí a vidí, že je už vydatá za svojho milenca, to pre ňu nie je dobré.
 • Sen o svadbe niekoho iného predpovedá nešťastný osud, chorobu alebo neúspešný výlet do reality.

Prečo snívať svadbu na Vanga

Celý videný Vanga prorokuje, že ten, kto vidí sám vo sne ako hosť na svadobnom živote, pripravuje osudné stretnutie s druhou polovicou. To sa stane na zábavnom stretnutí spoločných priateľov a bude jednou z hlavných udalostí v biografii. Osoba, ktorá sníva o svojej vlastnej svadbe, bude v blízkej budúcnosti konfrontovaná s ťažkou voľbou, ktorá dokáže zmeniť celý svoj osud.Byť čestným hosťom na svadbe niekoho znamená, že v skutočnosti človek potrebuje okamžitú pomoc od niekoho iného a táto podpora by mala byť poskytnutá tak, aby sa táto situácia nevyvíjala v budúcnosti.

Dream Lofa: sen o svadbe

Hovoriac o sne o sviatku, Loff sa odvracia od udalostí, ktoré sa stali s mužom v skutočnosti. Možno sa naozaj chystá viazať uzol? Takýto sen je len projekciou očakávaných udalostí. Možno, že spánok je v procese riešenia niektorých dôležitých životných úloh? V tomto prípade sen o svadbe môže znamenať nepokoj a zmätok v jeho duši. Smutná udalosť predpovedá nešťastný výsledok udalostí v skutočnosti a šťastný - šťastný. Navyše snová svadba môže naznačovať, že človek prijal príliš ťažké bremeno, s ktorým sa v skutočnosti nedokáže vyrovnať.

Sníva o svadbe pri dešifrovaní Freuda

Freud dáva svoju interpretáciu o sne o svadbe. Verí, že takýto sen je spojený s sexuálnymi vzťahmi medzi dvoma polovicami. Navyše taký sen znamená, že v posteli s manželmi je všetko harmonické závisť.Ak spánok ešte nemá sexuálne kontakty, potom sa jednoducho bojí začať ich v skutočnosti.

Vysvetlenie snov Hasse: snívala si svadbu

Hasse rozlúčil sen o svadbe ako sľub rýchleho manželstva s ľuďmi, ktorí nie sú ženatí. Manželia ako sen predzvesťou rýchle pridanie do rodiny. Ak spánok vidí tancovať na svadbe, potom je v skutočnosti ohrozený opačným pohlavím. Sen, v ktorom človek sám vstupuje do sobáša, svedčí o jeho budúcom šťastnom manželstve. Ak sa vysnívaná svadba ukázala ako veľmi preplnená, potom začína v osudu spánku obdobie zmätku a zmätku.

Čo sníva o svadbe vo sne

Svadba vo sne je symbolom jednoty mysle a tela, rovnako ako mužskej a ženskej energie. Je to ťažký a nejednoznačný obraz, pretože symbolizuje zmeny v živote. Častejšie ide o pozitívne zmeny, ale môže to byť aj obmedzenie a vznik nových povinností. Ak sa vo vašom živote objavia nejaké zmeny, môže ich naznačiť sen o svadbe.

 • Svadobný sen sľubuje nového známeho.
 • Ak vidíte novomanželku vo sne, sen varuje pred zmenou.
 • Ak chcete vidieť svadobný odchod vo sne, je získať dobré správy.
 • Účasť na ihrisku varuje pred dôležitými záležitosťami.
 • Ak organizujete niečiu svadbu, v skutočnosti môžu byť prekážky v podnikaní.
 • Sen, v ktorom sa uvidíte na svadbe svojho blízkeho, predpovedá, že v skutočnosti sa môžete stretnúť so sklamaním alebo strachom zo života svojho milovaného.
 • Ak vo vašom sne je stôl na svadbe prázdny, buďte trpezliví - na vás čaká strata.

Ak ste snívali, že ste sa bavili chodiť na svadbu, v skutočnosti môžete očakávať párty s priateľmi, kde sa môžete stretnúť so svojou dušou. Ak vo sne akceptujete svadobné pozdravy, v skutočnosti čoskoro dostanete príjemné správy. Ak sa vás niekto spýta, či ste mali svadbu, taký sen predvída skorý vzhľad milovaného.

Hodnota sny zo svadby silne závisí od toho, o koho sníval - muž, ženatú ženu alebo mladú dievčinu:

 • Ak žena snívala o tom, že je vydatá, ale zároveň sa cíti nešťastná alebo ľahostajná, potom je to taká známka sklamania v láske a pravdepodobne budeš chorá.
 • Ak dievča vidí vo sne, že je vydatá za staršiu osobu, potom tento sen varuje pred chorobou.
 • Ak žena snívala o tom, že niekto bol oblečený v smútok na jej svadbe, mala by byť nešťastná v manželstve.
 • Jeden muž, ktorý sa považuje za ženatého, potrebuje.
 • Ak žena snívala, že jej milovaná sa oženila s inou, potom v skutočnom živote bude musieť trpieť prázdnymi úzkosťami a nepodloženými strachmi.
 • Ak sa jej zdá, že rodičia neschvália jej výber, to znamená, a skutočná angažovanosť spôsobí odsúdenie jej príbuzných.
 • Ak dievča vidí vo sne tajné manželstvo - znamená to, že sa musí naučiť ovládať svoje impulzy.

Ale ak sa počas sny uvidíte na svadbe niekoho iného, ​​znamená to, že úspešne nájdeš cestu z ťažkej situácie, ktorá spôsobila tvoje problémy.

Rodičia proti svadbe

Tlmočenie snov Rodičia proti svadbe sen, prečo sníva vo sne Rodičia proti svadbe? Ak chcete vybrať tlmočenie snov, do vyhľadávacieho formulára zadajte kľúčové slovo zo svojho snu alebo kliknite na prvé písmeno, ktoré charakterizuje sen (ak chcete získať online výklad snov písomne ​​zadarmo abecedne).

Teraz môžete zistiť, čo to znamená vidieť vo sne: Rodičia sú proti svadbe tým, že čítajú nižšie slobodné interpretácie snov z najlepších online senníckych kníh Domu slnka!

Interpretácia snov - rodičia

Ak chcete vidieť svojich rodičov v zážitku zo snov - predzvesťou vás vo sne o harmónii vo vzťahoch a príjemnej komunikácii.

Ak snívate o nich po smrti, potom toto je varovanie pred blížiacimi sa problémami a mali by ste byť obzvlášť pozorní vo vašich záležitostiach.

Ak tvoji rodičia žijú a vo sne ich vidíš pokojne a šťastne vo svojom dome, to pre teba znamená príjemné zmeny.

Pre mladú ženu takýto sen zvyčajne sľubuje manželstvo a blahobyt.

Ak sú rodičia bledý a oblečený v čiernej farbe - hrozí vám vážne sklamanie.

Ak snívate, že sa pozeráte na rodičov, ktorí vyzerajú zdravo a spokojne, je to znamenie, že osud vás udrží: vaše skutky a láska budú vzkriesiť.

Ak vyzerajú nezdravé alebo smutné - zistíte, že šťastie prešlo bez toho, aby ste ich rozpoznali.

Interpretácia snov - svadba

Svadba - pohreb. Oženiť sa má zomrieť. Svadba a gulbishche snívajú - v rodine bude mŕtvy muž. Byť na svadbe je veľký smútok, manželstvo so svojím manželom je smrť. Zúčastniť sa svadby: pre slobodných ľudí - čoskoro sa oženiť, pre manželky - deti, tancovať na svadbe - dávajte pozor na ľudí z opačného článku, aby ste videli svoju vlastnú svadbu - rodinné šťastie, aby ste boli na svadbe medzi mužmi alebo ženami - zmätenosť v živote.Ak chcete vidieť svadobný vlak - zapálite srdcom niekoho ženy s láskou, alebo zvádzate muža, svadobnú liečbu - stretnutie s priateľmi.

Prečo snívať o svojej vlastnej svadbe?

Príprava na takúto slávnostnú udalosť je nepríjemná. Niekedy v predvečer udalosti je ženích alebo nevesta tak vyčerpaný, že vidia nadchádzajúcu udalosť v snoch. To môže znamenať tak nervové napätie, ako aj túžbu rýchlo sa vziať. Existujú však presné interpretácie. A ak ste mali svoj vlastný svadobný sen, mohli by to znamenať nasledovné:

 1. Podľa Millera - manželstvo vo sne znamená cestu z ťažkej situácie v blízkej budúcnosti.
 2. Ak sa vám podarilo zapamätať presný dátum - to je znakom osudu.
 3. Ak sen klesol na významný deň, je to dobré znamenie. Pre slobodné dievčatá môže byť taká vízia prorocká.
 4. Môže sa stať aj odmietnutím požehnania od rodičov.
 5. Romantické povahy vidia v snoch o svojom manželstve symbolom nástupu skutočnej lásky.
 6. Obliekať sa v bielych šatách nevesty - na dedičstvo.
 7. Erotická snovová kniha definuje takúto udalosť ako symbol konverzácie, ktorá má byť s blízkym, ale nepovedie k žiadnemu výsledku.

Čo sníva o niečom inom svadbe?

Nie nevyhnutne vo svojich snoch byť nevestou alebo ženícha. Byť hosťom v snom svadbe je tiež dobrým odkazom vo väčšine prípadov. Interpretácie sú rôzne:

 1. Podľa Vanga je takýto sen pomôcť príbuzným.
 2. Podľa Freuda - na dobrú správu, ktorá má nepriamy vzťah k spevákovi.
 3. Spávajúci vidí seba ako pozvaného hosťa - to je sľub rozširovania obchodu, úspechu v jeho kariére a skutkoch.
 4. Ak sa dievča uvidí na svadbe milovanej a inej ženy, v jej živote budú prázdne, bezvýznamné zážitky, ktoré sa čoskoro vyriešia.
 5. Pri oslave snov oboch manželov by mali čakať na doplnenie.
 6. Ak chcete dať ženatú sestru alebo brata vo sne - pre kariéru.
 7. Čo sníva o svadbe priateľky? Na sériu malých nepríjemných hádiek, ktoré rýchlo prejdú.
 8. Keď priateľka snívala o svadbe jej priateľa, o ktorej je svedkom, je to naopak dobré znamenie a prorokuje obrovské zmeny na láske.
 9. A ak sú priatelia videní vo sne dlho zabudnutí, znamená to, že je potrebné obnoviť stratené spojenie.
 10. Čínska snovová kniha varuje, že vidieť obrad vo sne - bohužiaľ, choroba, hádky.

Prečo snívať o svadbe rodičov?

Všetci tlmočníci snov jednohlasne tvrdia, že manželstvo príbuzných je príjemným znamením. Najmä ak sa rodičia oženia. Vidieť otca a matku šťastný, chytrý, plný sily - do harmónie vo vzťahoch, príjemnej komunikácie a blahobytu. Ak vidia svoju svadbu vo sne, znamená to, že:

 • v živote dôjde k veľkým zmenám
 • komunikácia s rodičmi by mala byť venovaná viac času, byť oveľa lepšia, pozornejšia a spoločenskejšia,
 • Je to bezstarostný čas pre mama a otec a stojí za to nechať si žiť svoj život.

Prečo snívať o svadbe dcéry?

Ak sa žena alebo muž vo sne oženil s jeho milovanou dcérou, môže to znamenať:

 • zbaviť sa starostí, domácich prác,
 • šťastné budúce udalosti
 • dobré alebo zlé správy
 • ak má mladá nevesta podivnú, jasnú výstroj - musíte byť pripravení na zlé zmeny,
 • snívať tradičnú, jasnú svadbu je dobré znamenie,
 • možno taký sen bude prorocký a čoskoro bude dievča naozaj opustiť svoj domov.

Čo sníva o svadbe syna?

Ak veríte tomu, čo hovorí snovová kniha, svadba syna v snoch - nie je predchodcom skutočnosti, že stojí za to čakať.Všetko je práve naopak a mladý človek čoskoro nebude mať svoju rodinu. Prečo inak by rodičia snívali o svadbe svojho syna?

 1. To znamená priaznivé prostredie v živote hrdinu snov a jeho rodičov. Nebojte sa krok k novým výzvam.
 2. Ak slávnostná udalosť nespôsobuje radosť - je to symbol toho, že mladý muž vyrastal a môže byť nezávislý.

Prečo snívať o príprave na svadbu?

Niekedy sa v snech vyskytuje príjemné alebo náročné úsilie spojené s blížiacim sa manželstvom. Takýto sen hovorí o radikálnej zmene v životnom štýle, plodných zmenách a oveľa viac.

 1. Aby ste pochopili, čo sny pripraviť na svadbu, musíte sa pozrieť, kto vo sne je nevesta alebo ženích. Ak človek nevyvoláva emócie v skutočnosti, iba negatívne alebo ľahostajné, symbolizuje úplné rozdelenie vzťahov s touto osobou.
 2. Keby tento sen videl roky už roky - čelí domácim problémom.
 3. Neslobodená priateľka môže signalizovať zmenu v chlapíkovi.
 4. Príprava na dovolenku, kde je bohatý stôl a dekorácie - na úspech v podnikaní a podnikaní.
 5. Nastavenie tabuľky pred obradom sľubuje neočakávaný zisk.

Prečo snívať o svadobnú pozvánku?

Pozitívne znamenie prináša pozvanie na oslavu prijatú vo sne. Interpretácie sú rôzne, ale väčšinou príjemné:

 • snovač čakajúci na užitočnú akvizíciu,
 • tam sú osudné zmeny vpred
 • život pomôže pochopiť ľudí, rozdeliť priateľov na veriacich a zradcov,
 • niekto z vnútorného kruhu zdieľa tajomstvo, otvorí sa,
 • pozvať svojich priateľov do snov vlastnej oslavy - znamenie dobrej povesti v spoločnosti,
 • ale ak mladý muž sníval o svadbe, pre ktorú je jeho meno, môže dostať predvolanie pre armádu.

Čo sny o chôdzi na svadbe?

Tí, ktorí mali šancu chodiť na svadbu vo sne, sa pýtajú, či to, čo videli, sa skutočne stane skutočnosťou? Skôr sen znamená:

 • pozvanie na akúkoľvek oslavu od vzdialených príbuzných alebo priateľov,
 • dôležitý známy alebo stretnutie s novou osobou, ktorá ovplyvní osud,
 • baviť sa a tancovať na niečkej udalosti je varovanie, že niekto z opačného pohlavia má zlé plány pre snovateľa,
 • pre Millera, účasť na ceremónii je priaznivým znamením, čo znamená rýchle ukončenie problémov.

Aký je sen o cikánskej svadbe?

V snoch sa Rómovia spájajú s krádežami, klammi a krádežami, pokiaľ samičiaci sám nepatrí k tejto etnickej menšine. Podľa sny je cikánska svadba vážnym varovaním a ich svieže, groovy oslavy nie sú dobré.

 1. Prítomnosť na obrade hovorí o možnom nebezpečenstve, ktoré leží v preplnených miestach. Odporúča sa obísť trhy, nákupné centrá, kde môžu ľudia ukradnúť.
 2. Snívať o svadbe s mladou cigánkou vo sne - s realizáciou odvážnych plánov. Ale musíte dávať pozor, aby ste neboli oklamaní.
 3. Niektoré sny nazývajú cikánsky oslavu symbolom úspešného dokončenia všetkých vecí a sporov s konkurentmi.

Aký je sen o arménskej svadbe?

Takýto zaujímavý sen, ako manželstvo v arménskom štýle, je pravdepodobné, že snívajúci zostane bez pozornosti. Pohostinný triumf s piesňami, tancami a mnohými hosťami vtlačenými do pamäti. Čo to znamená, ak snívate o svadbe v arménčine?

 1. Ak je snívač arménsky podľa národnosti, takéto sny sú priaznivým symbolom a predpovedajú jednoduché riešenie skutočných problémov.
 2. Keď hostitelia udalosti zaobchádzajú s tradičným lavashom, súperia sa objavia v skutočnosti.
 3. Dievča vidí, že je obklopená Arménčanmi - jej povesť je ohrozená.

Prečo snívať o svadbe bez ženícha?

Podivné a desivé sa môže zdať sen o svadbe, v ktorej chýba jeden z hrdinov tejto príležitosti. Niekedy sú takéto skúsenosti logické a predvídateľné, napríklad keď snívame v predvečer skutočnej oslavy. Budúca nevesta má taký strach, že si vymýšľa rôzne príbehy. Ak nie je predpovedaná žiadna svadba, interpretácia je iná:

 1. Dievča sa pozerá na obrad, ale bez ženícha - znamenie, že jej plány sa nestane pravdivé. Očakáva mierne sklamanie, ale horkosť sa čoskoro prejde.
 2. Ďalšou interpretáciou sú nečakané a nepríjemné zmeny.
 3. Možno, že v živote dievčaťa sa stane nečakaná udalosť, ktorú si ju dlho pamätá.

Čo sníva o neúspešnej svadbe?

Úniková alebo opustená nevesta, chýbajúca snúbenica, problémy so sviatkom - to sa môže stať v skutočnosti av snoch. Z tohto hľadiska je výklad určite smutný. Dlho očakávaný a očakávaný triumf nemôže prebehnúť - taký sen o svadbe prináša v živote speváka znamenia týchto udalostí:

 • plány snovateľa sa neplnia,
 • očakávané zmeny sa nikdy nestanú
 • ak by svadba bola zrušená na príkaz nevesty alebo ženícha, problémy prichádzajú v práci,
 • ak je chyba iných ľudí varovaním, že sa človek môže stať obeťou podvodníkov,
 • v živote si treba dávať pozor na svoju vlastnú impulzívnosť, dávajte pozor na vaše slová,
 • keď sú hrdinovia dňa na túto udalosť neskoro, môžu čeliť materiálnym stratám alebo zdravotným problémom.

Ako hovorí kniha snov, svadba je dobrá nielen v skutočnosti, ale aj v snoch. Snaží sa v predvečer dôležitých zmien života, problémov a riešení naliehavých problémov. Existujú aj pesimistické interpretácie, v ktorých všetko spojené s manželstvom nesie zlé sfarbenie - smrť, pohreb, choroba. Ale predtým, než sa vydáte do depresie, musíte venovať pozornosť funkciám spánku a vlastnému emočnému stavu. Možno sa v skutočnosti človek obáva blízkých príbuzných, očakáva dôležitú udalosť, len unavený. Ak je sen pozitívny, dobrý, všetko bude dobré v živote.

Svadobné rodičia

Sonic Svadobné rodičia zdaloPrečo snívať vo sne Svadobné rodičia? Ak chcete vybrať tlmočenie snov, do vyhľadávacieho formulára zadajte kľúčové slovo zo svojho snu alebo kliknite na prvé písmeno, ktoré charakterizuje sen (ak chcete získať online výklad snov písomne ​​zadarmo abecedne).

Teraz môžete zistiť, čo to znamená snívať o svadbe k svojim rodičom čítaním nižšie voľné interpretácie snov z najlepších online snov knih Domu slnka!

Svadba zosnulých rodičov

Interpret sny Svadba zosnulých rodičov sen, prečo sen vo sne Svadba zosnulých rodičov? Ak chcete vybrať tlmočenie snov, do vyhľadávacieho formulára zadajte kľúčové slovo zo svojho snu alebo kliknite na prvé písmeno, ktoré charakterizuje sen (ak chcete získať online výklad snov písomne ​​zadarmo abecedne).

Teraz môžete zistiť, čo znamená snívať o svadbe zomretých rodičov čítaním nižšie voľné interpretácie snov z najlepších online snov kníh Domu slnka!

Svadba príbuzných

Interpret sny Svadba príbuzných sen, prečo sen vo sne Svadba príbuzných? Ak chcete vybrať interpretáciu snov, do vyhľadávacieho formulára zadajte kľúčové slovo zo svojho snu alebo kliknite na prvé charakterizujúce písmenosen obrazu (ak chcete získať on-line tlmočenie snov pre list zadarmo abecedne).

Teraz môžete zistiť, čo to znamená vidieť svadbu príbuzných vo sne čítaním nižšie voľné interpretácie snov z najlepších online snov kníh Domu slnka!

Vysvetlenie snov - Príbuzní, rodina, matka, otec

Príbuzní sú významné osobnosti v reálnom živote, ako aj v snoch. Z tohto dôvodu nie je výklad snov s prítomnosťou príbuzných jednoduchou úlohou. Existujú stovky rôznych možných interpretácií, ktoré môžu byť založené na scenároch spánku alebo na zákonoch klasickej psychológie.

Dôvodom prevládania snov o RODINA spočíva v túžbe každého človeka odpovedať na otázku, aký je stav vecí v rodine "normálny", a potom tieto poznatky uplatniť v praxi. Obrovský počet klientov absolvuje kurzy psychologickej liečby, čo spôsobuje ich sťažnosti túžbou po "normálnej rodine" alebo "normálnom manželstve". Táto myšlienka pochádza od našich príbuzných, ako aj od toho, ako dobre zodpovedajú našej definícii normálu.

Rodinné sny môžu posilniť alebo podkopať naše "normálne" rodinné vnímanie.Vzťahy v rámci rozšírenej rodiny sú dôležité pre rozvoj rodinných konceptov a tradícií. Keď vyrastáte a kriticky analyzujete pojem "normálne" a prinášate ho do súladu s vašim vlastným pohľadom na život, tieto tradície buď rastú hlbšie vo vašej mysli alebo sú v konflikte s vašimi vlastnými nápadmi. Zodpovednosti členov rodiny, ako aj poradie a harmonogram vykonávania určitých rozkazov závisia od pákového efektu, ktorý existuje v "rozšírenej rodine". Výsledkom je vytvorenie vlastnej rodinnej histórie, ktorá definuje našu skutočnú pozíciu v rámci tejto jednoty spoločnosti a načrtáva jej postavenie v našom systéme svetového názoru.

Na úrovni archetypu môžu byť sny týkajúce sa príbuzných interpretované ako túžba spiacich, aby zistili, ako interaguje s veľkou ľudskou komunitou pozostávajúcou z príbuzných. Na interpretovanie snov tohto druhu je potrebné určiť, ktorý z príbuzných sa zúčastnil na sne, a tiež zistiť, či sú skutočne nažive: často zomreli príbuzní aj naďalej žijú v našich snoch.Zvyčajne existujú tieto dôvody: buď akcia vyskytujúca sa vo sne vám pripomína rituálne aspekty vzťahu s týmto príbuzným, alebo váš vzťah s ním nebol objasnený.

Zvyčajne sny o príbuzných pravidelne opakujú. Takéto opakovanie môže mať PROFETICKÝ alebo historický význam, najmä ak sú centrálne postavy vo sne príbuzní, s ktorými máte trenie na emocionálnej úrovni alebo existujú obavy o ich zdravie. V prípade trenia na emocionálnej úrovni spánok môže indikovať príčinu týchto trenín a naznačuje možnosť jeho eliminácie. V prípade neistého zdravia niektorých príbuzných spánok môže varovať člena rodiny o blížiaceho sa SMRTI.

Miesto a dôvod vzhľadu príbuzných vo sne sú dôležité pre ich interpretáciu. Napríklad, ak sa vo vašom sne pracuje len s ženami, ktoré sa zúčastňujú na činnostiach, ktoré tradične vykonávajú spoločne, môže to znamenať, že sa znova spojíte s vašou rodinou v novej kapacite. Tu sú niektoré interpretácie tohto sna:

1. Neochota vstúpiť do žien v podnikaní je náznakom protichodného postoja k rodinným tradíciám.

2.Pripojenie sa k skupine pozostávajúcej výlučne z osôb opačného pohlavia je zmätok o definovaní miesta v rodine.

3. Pripojenie sa k skupine členov rodiny, ktoré majú spoločný jedinečný atribút, napríklad: všetci sú plešatý, všetci sú chorí s rakovinou, všetci sú vdovcovia, všetci sú jediní atď. - označuje identifikáciu s takouto skupinou alebo strach o zdieľanie osudu s tými, ktorým cítite ľútosť alebo smútok.

Napriek tomu, že členovia rodiny sú významné osobnosti, vo sne môžu mať odlišný sémantický význam. Často máte v tejto súvislosti voľné združenia kľúčom k odhaleniu ich vplyvu na spánok a významu tohto vplyvu.

Typické postavy rodinných príslušníkov, ako sú OČI a MÁŠI (alebo ich obrázky), sú symbolické v snoch. Bez ohľadu na ich postoj k nim, boli prvými ľuďmi, ktorí ovplyvnili formáciu našej osobnosti, ktorá zahŕňa našu reakciu na svet okolo nás, ako aj sebaúctu a vnútorný systém hodnôt.

Ďalším významným aspektom snov týkajúcich sa príbuzných je teda odraz pozitívneho alebo negatívneho vplyvu jednotlivých príbuzných na formovanie vášho EGO a silných stránok PERSON.Vaše silné a slabé stránky sa často prejavujú striedavo v rôznych generáciách. Napríklad, v jednej generácii, otec vyjadruje svoj zlý docela násilne. V ďalšej generácii hnev spadá do kategórie tabu a nie je vôbec vyjadrený. V tomto ohľade majú sny jedného rodiča kompenzačný účinok. Niekedy vo sne môžete vidieť blízkeho člena rodiny v neznámom prostredí (napríklad potápanie v spoločnosti so svojou babičkou). Sny tohto druhu sú zvyčajne plné mnohých ďalších postáv a obrázkov, ktoré naznačujú jeho skutočný význam.

Dôležité podrobnosti

Keď vo sne dostanete pozvánku na svadbu, senská kniha verí, že váš život je pod kontrolou. Snívač je v stave pokoja, malé problémy, ak sú chytené v ceste, sú vyriešené sami.

Aj táto vízia môže sľúbiť, že dostane dlho očakávané a dôležité správy.

Svadobný sen o dievčine

Snívať rodičov, ktorí sa oženili

Pre dievča môže byť takýto sen varom. Mali by ste pozorne sledovať vaše zdravie. Čoskoro sa budete cítiť dobre.

Predpovede snov sú protichodné, môžu sľubovať rôzne veci:

 • získanie pozvánky na uzavretie manželstva
 • môžete byť zranený, zažijete, situácia okolo vás bude zahriata.

Keď dievča už má manžela, táto vízia môže byť predzvesťou jej blížiaceho sa tehotenstva. Čoskoro sa narodí dieťa, ale nie skutočnosť, že sa to stane vo vašej rodine, možno najbližšia správa povie dobrú správu.

Svadba pre ženu

Snívanie manželstva najbližších ľudí

Keď takúto víziu pozoruje staršia žena, čoskoro sa v jej živote objavia radostné udalosti. Problémy nie sú vylúčené, ale budú príjemné a budú účtovať snítajúceho pozitívne.

Manželstvo príbuzných

Nakoniec sme sa priblížili, čo sen o svadbe rodičov. Táto vízia všetkých tlmočníkov snov je považovaná za pozitívne znamenie, ktoré vám poskytuje vyššiu moc.

Je pravda, že pozitívne sa bude vzťahovať na životy vašich rodičov. Predpokladá sa, že čoskoro budú navzájom cítiť rovnaké pocity ako v mladosti. Navyše, teraz nebudú narušené problémy, vstúpili do pokojnej etapy života. Všetko, čo musíte urobiť, je zasahovať do nich, vychutnať si príjemné chvíle.

Svadba ostatných príbuzných má rovnakú interpretáciu, ale v porovnaní so samotným snívajúcim. Vo svojom živote začína biely prúžok.

Ale vidieť svadbu svojej matky len je sen výstraha. Snemovník by mal ísť navštíviť svoju matku, možno sa nedávno stala veľmi prepracovanou, čo nemôže mať pozitívny vplyv na jej zdravie.

Snívať matku nevestu

Mala by si zachrániť tvoju matku pred problémami, aspoň aspoň pár dní odpočinku.

Zlyhania vo sne

Sníva o svadbe, ktorá z nejakého dôvodu zlyhala? Takže v skutočnosti by ste sa mali správať viac zdržanlivo a opatrne. Tlmočníci vo všeobecnosti v tomto symbole nevidia nič strašné.

Neúspešné manželstvo rodičov môže naznačovať, že by ste mali prehodnotiť svoje správanie. Je možné, že sa s nimi budete správať chladne, vytvoríte veľa problémov, Ale to sú najbližší ľudia, ktorí vás úprimne milujú.

Keď bolo manželstvo zničené, mali by ste konečne prevziať zodpovednosť za svoje činy na seba. Zamyslite sa nad tým, že rodičia sú unavení riešením vašich problémov, je čas, aby pre nich žili. Oceniť ich a nerobiť problémy.

Tlmočník odporúča, aby nezmešal drobné detaily. Teraz môžu byť dôležité pre vašu budúcnosť.

Či niekto rozbil svadbu vo vašom nočnom videní? Dajte si pozor na súťažiacich, môžu ísť do inej zlomyseľnosti, zopakovať situáciu a nechať ďaleko za sebou.

Plakala a dívala sa na novomanželov? Takže čoskoro dostanete dobré správy. Získané informácie vám pomôžu v budúcnosti.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonhome.ru/s/k-chemu-snitsja-svadba-roditelej.html
 • http://womanadvice.ru/sonnik-svadba-chto-oznachayut-snovideniya-svyazannye-so-svadboy
 • http://sonnikonline.club/prazdniki/k-chemu-snitsya-svadba-roditelej.html
[/ zbalenie]

: Ako vymeniť výfuk? - AUTOvKELLY

Zanechajte Svoj Komentár