Čo sny z bambusu

Bamboo vyrastá z hrudníka človeka. Čoskoro zomrie na nádor žalúdka.

Zlý sen, ktorý sľubuje niečo dobré. Zablokovali ste jemné kanály mysle pod vplyvom tridoshy, ktoré stratili rovnováhu. Ak si spomeniete na tento sen a vysvetlíte ho, môžete zistiť, či ste smrteľne chorý alebo či sa ochorenie môže vyliečiť, čím vás vytiahnete zo spojok smrti.

Sny, ktoré sa odohrávajú v prvej polovici noci, sa čoskoro a nie úplne splnia.

Sny, ktoré sa odohrávajú za úsvitu, sa splnia v ten istý deň a s dostatočnou presnosťou, pokiaľ osoba znova nezavrie (po tom, čo bude mať sen) alebo im povedala (osobe, ktorá neverí v prorocké sny).

Zlý sen môže byť neutralizovaný obetou, distribúciou almuží, čarodejníctvom.

Snažte sa mať dobrý a radostný sen po zlom sne, naplní sa posledný, dobrý sen.

Šikovnosť a hodnota snov

Sny s príjemnými obrazmi sa považujú za dobré znamenie. Sľubuje radosť z úspešných zmien v živote a cestovaní. Monotónny sen, ktorý sa nedá detailne zapamätať, naznačuje nízku spoločenskú aktivitu spánku. Predpovede sú zakomponované v nadchádzajúcom piatku alebo v sobotu.

Sny označujú nedokončené podnikanie alebo problémy, ktoré spánok musí dokončiť. V opačnom prípade sa nevyhne problémom. Pri dešifrovaní takýchto snov je potrebné venovať pozornosť podrobnostiam a nie emocionálnej zložke.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Sny môžu naznačovať hádky, hádky, ktoré sa čoskoro vyskytnú v komunikácii s blízkymi. Nemali by sme sa obávať takýchto snov: nedarí sa im čoskoro realizovať a majú právo snímať zmenu situácie k lepšiemu.

Dream Anomalno.ru: Hodnota snov a snov

Vyhľadávanie senov

Dream Anomalno.ru: Hodnota snov a snov

Čo znamená Bamboo v knihe snov?

O čom sníva Bamboo? Symbolizuje proces rastu, zdá sa, že rastové centrá sa stali aktívnymi vo vašom tele, alebo ste vyrastali s vašou dušou.

Bambus - neobvyklé, originálne zamestnanie, harmónia, sofistikovanosť ženskej postavy, tvrdosť, nepružnosť zámerov.

Sen o snívanie bambusu vo sne - Zlomenie bambusu vo sne je znakom toho, že vaša snaha a tvrdá práca vám pomôžu vyrovnať sa s vážnymi problémami.

Vytvorenie trstiny z nej v sne znamená, že sa úspešne dostanete z vašej ťažkosti, s využitím všetkých svojich vynaliezavostí, schopností a zručností. - predurčuje narodenie nových detí a vnúčat.

Vysvetlenie snov O. Adaskina

Aký je sen snívať bambus?

Sny, v ktorej prechádzate bambusovou hábikou, prechádzate cez húštiny alebo rozrežete bambusovú tyčinku, varuje vás, že v skutočnosti by ste mali konať opatrne, starostlivo, vážiť každé slovo a premýšľať o každom kroku. od bambusových značiek v budúcej fascinujúcej zábave.

Čo je sen bambusu v snovovej knihe O. Smurovy

Ak ste snívali o bambusu, je to symbol stretnutia roztomilých priateľov. Sen, v ktorom vidíte bambus, vás varuje pred nadchádzajúcimi ťažkosťami a problémami.

Ak ste snívali, že ste lámanie bambusom, je to znamenie, že vaša starostlivosť a tvrdá práca vám pomôže vyrovnať sa s vážnymi problémami.Vytvorenie trstiny z nej v sne znamená, že sa úspešne dostanete z vašej ťažkosti, s využitím všetkých svojich vynaliezavostí, schopností a zručností.

Pozri tiež: čo je sen o strome, čo je sen pre trstinu, čo je sen pre trstinu.

Aký je sen bambusu v snovovej knihe E.Avadyaeva?

Ak ste snívali o bambusu, je to nepriaznivé znamenie. Bambus vo sne vás ohrozuje stratou sociálneho postavenia.

Ak ste snívali o bambusových výhonkoch - na vás čakajú rodinné problémy. Ak ste snívali, že ste nakrájané bambus - budete povýšení.

Aký je sen bambusu podľa snovovej knihy V. Melnikova? "

Ak ste snívali, že ste boli v húštinách bambusu a prechádzate cez nich, aby ste unikli prenasledovaniu, dostanete užitočné upozornenie.

Ak ste snívali o hrebeň alebo dáždnik s bambusovou rukoväťou - menšie problémy s domácnosťou spôsobia nepríjemnosť a to len zhorší situáciu. Ak ste snívali o bambusových lyžiarskych stĺpoch, budete mať v detských spomienkach a nostalgii nezvratné časy.

Ak ste snívali o tyči bambusu - bude sa cítiť únavu a vy sa rozhodnete odpočívať.

moderný

Tento symbol je rušivým znamením a varuje, že príde veľké problémy.

Ak ste vo sne videli, že bambus rastú v prírode, potom čoskoro budete mať to šťastie, že sa stretnete s blízkymi priateľmi a budete mať vo svojej spoločnosti dobrý čas.

Sny, v ktorej ste ho prelomili, ukazujú, že vďaka starostlivosti a tvrdej práci sa budete môcť vyrovnať aj s najzávažnejšími problémami.

Snažil som sa, aby ste z neho urobili trstinu - viete, že sa ľahko dostanete z mimoriadne ťažkej situácie, ale za to budete musieť využiť všetky svoje vynaliezavosti a prirodzené schopnosti.

Ak ste snívali, že ste prechádzali cez bambusové húštiny a snažili ste sa skrývať od svojich prenasledovateľov - v skutočnosti dostanete veľmi užitočné rady alebo upozornenia, po ktorých sa budete chrániť pred mnohými problémami a problémami.

Ak chcete snívať o bambusových výrobkoch, ako je hrniec alebo dáždnik - v skutočnosti očakávate rodinné alebo domáce hádky a problémy. Spôsobia váš hnev, stratíte kontrolu nad svojimi emóciami, tým viac zhoršíte skutočnú situáciu.

Snívať o bambusových tyčiach na lyžovanie - čoskoro budete zahltení nostalgiou v nenahraditeľných časoch. Spomienky z vášho detstva vás priviedli k zasnúbeniu.

Ak chcete vidieť návnadu tohto materiálu - ste príliš unavení s každodennými starosťami, mali by ste prestať a odpočinúť si. Možno budete musieť zmeniť rozsah činností alebo len prejsť na čerstvom vzduchu.

Tlmočník Wanderera

Táto rastlina predpovedá, že čoskoro budete mať záujem o zaujímavú a nezvyčajnú prácu. Tiež poukazuje na to, že vaše zámery sú pevné a nikto vás nebude môcť presvedčiť inak.
Skúste si spomenúť, čo ste urobili vo svojom sne:

 • zlomil bambus - ste pracovitý človek, ktorý miluje prácu, tieto vlastnosti vám pomôžu prekonať všetky ťažkosti, ktoré vzniknú na ceste,
 • z takého materiálu urobte trstinu - dostanete sa do ťažkej situácie, ale vy budete môcť z nej vyjsť vďaka svojim schopnostiam,
 • bambus rastie vo vašom dvore - šťastie, radosť,

Snívať o mladých výhonkoch

Tlmočník Melnikova

Byť medzi bambusovými húštami a prechádzal ich, utekajúc z prenasledovania - v skutočnosti vás budú varovať pred blížiacim sa nebezpečenstvom.

Ak chcete vidieť dáždnik, hrniec z bambusu je vízia, ktorá predpovedá rodinné problémy, domáce práce a problémy.Vysvetlenie snov hovorí, že tieto udalosti budú veľmi rozrušené, tým viac sa situácia zhorší.

Ak chcete vidieť lyžiarske póly vyrobené z takého materiálu, budú zahltení spomienkami, nostalgiou.

Bambusová tyč - snímač sa bude cítiť veľmi unavený a bude musieť odpočívať.

Dream bambusové bambusové tyče

Predpoveď Stuarta Robinsona

Ak chcete vidieť bambus vo sne, znamená to, že vaše plány môžu byť ohrozené. Dôvodom je náhle ochorenie vášho príbuzného.

Ak chcete ísť autom a havarovať do bambusovej háje - zatiaľ čo budete pracovať zbytočne na úplne neproporcionálnom obchode, nové nápadné obzory sa náhle otvoria pred vami.

Zábery s bielymi, obrovskými kvety často snívajú o strate práce.

Chopte vo sne mladé výhonky

V nočnej vízii vylieznete stonku? Nové perspektívy vzniknú pred vami, pretože na to budete využívať všetku silu a vnútorný potenciál.

Chop výhonky - budete chýbať, zostať v melancholickej nálade.

Tlmočník snov je presvedčený, že dôvodom pre to bude oddelenie od milovaného človeka, ktorý vás dlho podporoval.

Dobrodružstvo a relax

Ak vo sne vlastníte niekoľko výrobkov vyrobených z bambusu, potom v blízkej budúcnosti, podľa knihy snov, očakávate vzrušujúce dobrodružstvo.

Pozrite sa na bambusový nábytok, sedieť na ňom - ​​budete mať šancu mať dobrý čas, relaxovať v spoločnosti ľudí, ktorých sa vám páči.

Dream Dream Morozova

Sny, že kráčate v bambusovej háji, prechádzate cez húštiny alebo rozrežete bambusovú tyč, vás varujú, že pri nasledujúcich krokoch bdenia by ste mali postupovať opatrne, starostlivo a vážiť každé slovo, berúc do úvahy každý krok.

Rôznorodé bambusové výrobky vo sne znamenajú vzrušujúcu zábavu v budúcnosti.

Interpretovanie snov od A po Z

Byť v húštinách bambusu a preniknúť cez ne, utekať z prenasledovania - to znamená, že v skutočnosti dostanete užitočné upozornenie.

Rastlina alebo dáždnik s bambusovou rukoväťou - malé problémy s domácnosťou spôsobia nepríjemnosť a len situáciu zhoršia.

Bambusové lyžiarske stĺpy - detské spomienky a nostalgie pre neodvolateľné časy prídu k vám.

Bambusová tyčinka - pocit únava a vy sa rozhodnete odpočívať.

Vytvorenie trstiny z bambusu je včasné upozornenie.

Interpretácia bambusu z Dreambooku (Terentiy Smirnová)

 • Bambus - symbolizuje proces rastu, zdá sa, že rastové centrá boli aktivované vo vašom tele, alebo ste vyrastali s vašou dušou. Videli sme bambus vo sne - čakáme na nezvyčajné, originálne obsadenie, štíhlosť, sofistikovanosť ženskej postavy, pevnosť, nepružnosť zámerov.
 • Prečo ste snívali o prelomení bambusu vo sne, je to znamenie, že vaša starostlivosť a tvrdá práca vám pomôže vyrovnať sa s vážnymi problémami.
 • Vytvorenie bambusovej cukrovej trstiny vo sne znamená, že sa úspešne dostanete zo situácie a využívate všetku svoju vynaliezavosť, schopnosti a zručnosti.
 • Prečo snívať bambus pred dvorom - bude veľa radosti.
 • Vo sne, odtrhli ste mladé bambusové výhonky - vaša žena bude mať syna.

Pozrite sa na sen o Bamboo, čo to znamená? (interpretácia Stuarta Robinsona)

 • Aký je sen bambusu? Takýto sen symbolizuje malé ťažkosti pri realizácii vašich plánov, ktoré môžu byť spôsobené chorobou niekoho, kto je blízko k vám.
 • Ak chcete naraziť na bambus v aute, takýto sen znamená, že sa vám pred sebou objavia vyčerpávajúce vyhliadky, kým sa zbytočne prebudíte pracovať na záležitostiach, ktoré nikto nepotrebuje.
 • Na stratu práce, neistota sen bambusu, pokrytý veľkými bielymi kvetmi.
 • Snívanie o lezení na bambus znamená silu a hľadanie nových smerov vo vašom živote.
 • Pre dievčatá sen, v ktorom si kupuje bambusový nábytok do domu, znamená stretnúť sa s druhou polovicou a uzavrieť odbor, ktorý prinesie rodinné šťastie.
 • Zmeniť bambus vo sne je túžba, utrpenie, melanchólia. S najväčšou pravdepodobnosťou dôjde k tomu, že tento váš stav sa rozpadne s niekým, kto je blízko k vám, kto bol vašou podporou.

Ak vidíte bambus vo vízii (z knihy Olga Adaskina)

 • Sen, v ktorom prechádzate bambusovou hábikou, prechádzate cez húštiny alebo rozrežete bambusovú palicu, vás varuje, že vo svojich následných krokoch by ste mali postupovať opatrne, starostlivo a vážiť každé slovo, berúc do úvahy každý krok.
 • Čo sny majú vo sne rôzne výrobky z bambusových značiek v budúcej fascinujúcej zábave.
 • Ak ste snívali o bambusu, je to symbol stretnutia roztomilých priateľov. Sen, v ktorom vidíte bambus, vás varuje pred nadchádzajúcimi ťažkosťami a problémami.
 • Prečo snívať, že prelomíte bambus, je znakom, že vaša snaha a tvrdá práca vám pomôžu vyrovnať sa s vážnymi problémami.
 • Vytvorenie trstiny z nej v sne znamená, že sa úspešne dostanete z vašej ťažkosti, s využitím všetkých svojich vynaliezavostí, schopností a zručností.

Bambus vo sne (z knihy Eleny Avadyaeva)

 • Ak ste snívali o bambusu, je to nepriaznivé znamenie. Bambus vo sne vás ohrozuje stratou sociálneho postavenia.
 • Ak ste snívali o bambusových výhonkoch - na vás čakajú rodinné problémy.
 • Snaží sa, že si nakrájame bambus - čakáte na propagáciu.
 • Prečo snívať, že sa nachádzate v húštinách bambusu a pretekáte cez nich, aby ste unikli prenasledovaniu - dostanete užitočné upozornenie.
 • Ak ste snívali o hrebeň alebo dáždnik s bambusovou rukoväťou - menšie problémy s domácnosťou spôsobia nepríjemnosť a to len zhorší situáciu.
 • Na čo snívajú bambusové lyžiarske póly - detské spomienky a nostalgie za neodvolateľné časy prídu k vám.
 • Ak ste snívali o tyči bambusu - bude sa cítiť únavu a vy sa rozhodnete odpočívať.

Ako pochopiť, prečo som sníval o Bamboovi vo sne? (o zbierke interpretácií Simeona Prozorova)

 • Čo sníva o rastúcich bambusových snoch o tom, že vo vašom živote dôjde k skutočnej revolúcii.Musíte si uvedomiť bezvýznamnosť, bezcennosť vašich súčasných ašpirácií a vznietiť sa s úplne novými nápadmi pre seba. Nie poslednú úlohu bude hrať osoba, ktorá príde do vášho regiónu z diaľky a povie vám o svojom svetonázore. V piatkovej noci by taký sen predpovedal dlhú cestu do exotických krajín.
 • Prečo snívať bambus, nábytok vyrobený z tohto materiálu znamená, že máte úprimný, úprimný rozhovor s osobou, ktorá je pre vás príjemná, alebo máte dobrý čas v priateľskej spoločnosti.
 • Sny, v ktorej ste našli poklad pod bambusom, naznačujú, že máte príliš veľa nádeje na šťastie a život vyžaduje, aby ste vynaložili úsilie a tvrdo pracovať. Osud sa na vás usmieva, ak sa stanete trochu ťažším, váš život bude jednoduchší.

Čo to znamená vidieť Bamboo vo sne (Psychoanalytic dream book)

 • Flexibilita bambusu znamená dokonalú, ale trvanlivú silu. Ako jeden z najpoddajnejších a trvalých rastlín, bambus predstavuje rovnaké vlastnosti v snídaní.
 • Z intelektuálneho hľadiska je bambus personifikovaný s dobrým chovom, dlhým životom a zodpovedá starobe. Bambus pod tlakom sa ohýba, ale nerozbije sa.
 • Perfektný, flexibilný človek tiež v porovnaní s bambusom. Ak snívajúci rozlišuje medzi týmito dvoma aspektmi v sebe, v prípade potreby môže začať bojovať so zlozvykmi jeho charakteru. To je výklad toho, čo sny z bambusu.
[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.sunhome.ru/dreams/bambuk
 • http://my-calend.ru/sonnik/bambuk
 • http://anomalno.ru/sonnik/B/bambuk/
 • http://magya-online.ru/sonnik/b/bambuk
 • http://sonnikonline.club/rasteniya/k-chemu-snitsya-bambuk.html
 • http://felomena.com/sonniki/b/bambuk/
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/320.html
[/ zbalenie]

Sledujte video: Laura a jej tygři - Bambus (oficiálne video)

Zanechajte Svoj Komentár