Vysnívanie snov prechádza vzduchom vo sne

Snívať, že idete ľahko, znamená pomalý, ale stály pokrok smerom k vašim cieľom. Prejdete životom s istotou.

Ak chcete snívať, že máte problémy s chôdzou, znamená to, že v niektorých situáciách nechcete a neodvažujte sa v budúcnosti postupovať. Môžete sa tiež pokúsiť oddeliť niektoré životné skúsenosti. Problémy s chôdzou sú odrazom súčasnej situácie a prekážok, ktoré prežívate.

Snívať, že prechádzate vzduchom znamená bezstarostný a optimistický postoj. To tiež znamená dôveru a pocit takmer neporaziteľnosti. Dostanete svoje ciele pomerne ľahko. Tento sen je možnosť lietania. Alternatívna interpretácia - sen môže povedať, že ste stratili svoje chápanie reality.

Prečo snívať o vzduchu: výklad spánku

Air sny, čo to symbolizuje?

Vzduch - "Budovanie hradov vo vzduchu" - ilúzie, nereálne plány. "Vydržte vo vzduchu", "otázka visí vo vzduchu" - zostať bez pozornosti, odpovede, podpory, oneskoreného rozhodnutia. "Opotrebované, vznášajúce sa vo vzduchu" - každý cíti "dýchať atmosféru dobra", "dusenie v atmosfére zlého úmyslu", "smiech plyn", "plynový útok" "Sulking" - urazený, nahnevaný. "Nafúknuť", "nafúknuť niekoho" - klamať."Nafúknuť", "nafúknuť oheň, problém, hádka" - prehĺbiť význam niečoho, spôsobiť nešťastie. "Dýchať život na niekoho, silu". "Nafúknutá autorita" - neudržateľná, prehnaná, konštruovaná. "Dýchať jeden vzduch s človekom" - spoločenstvo, jednota, "dýchať pred smrťou", "chytiť len vzduch" - nič, to je výklad toho, čo snívate v noci.

Prečo žena sníva o vzduchu, o čom je tento sen?

Vzduch - Dýchanie v sne s horúcim, suchým vzduchom znamená pravdepodobnosť, že bude nútený k zlu silou. Studený vzduch predstihuje zmätok v záležitostiach a zložitosti v osobnom živote. Vlhký vzduch vo sne vás varuje pred smrteľnými udalosťami, ktoré zasiahnu vašu vôľu a urobia vás pesimista.

Sen o čarodejnici Medea

Čo sníva o vzduchu - symboliku spánku:

Vzduch - symbolizuje slobodu ducha, tvorivosť. To je schopnosť vystupovať nad problémy a porozumieť im. Cítiť vo vzduchu - na úspech v podnikaní. Spieva v balóne - dobrý nápad vyrieši vaše problémy. Pri pohľade na balóny - vzdialené sny.

Čo je sen o sne?

Vzduch vo sne vidieť - Čistý a svieži - znova sa uistite, silu priateľstva.Dýchajte ľahké - zmierenie s nepriateľmi. Horský vzduch - uznanie vedenia. Pre tých, ktorí hľadajú prácu - efektívne dokončenie vyhľadávania. Vzduch plný vôní kvetín bude príjemne nadchvaný príbuznými alebo blízkymi. Očakávaný vzduch je neočakávané ochorenie. Vietor - komplikácie vo vzťahoch s príbuznými. Vietor, zvyšujúce sa oblaky prachu - vaše správanie sa neustále diskutuje v kruhu vašich príbuzných.

Esoterický sen E. Tsvetkova

Prečo snívať o vzduchu vo sne?

Vzduch - čistý, transparentný - koniec bez úzkosti, súdny spor, curling, tmavý vzduch - smútok, choroba, strata, stojí za to - veľká bolesť, otáčanie, spinning - neočakávané zmeny, nepredvídateľnosť, zmrazenie - nebezpečenstvo, opatrnosť.

Sen interpretácia Pútnika (T.Smirnova)

Interpretácia snov: Vzduch - interpretácia autora

Vzduch - čistý, čerstvý, transparentný - pre dobrú, tmavú, silnú - desivú neistotu. Niekto sa neočakávane objavil, materializoval zo vzduchu - do zlého alebo dobrý je interpretovaný na základe samotného čísla, v ďalšom tlmočníkovi si môžete prečítať inú interpretáciu toho, čo snívate.

Aký je sen a ako interpretovať vzduch podľa snovovej knihy?

Vzduch - cítiť čistý vzduch vo sne je predchodcom, ktorý vás bude milovať a rešpektovať všetci. Snívať čistý vzduch a obloha bez oblak je znamením, že vaše drobné ťažkosti sa čoskoro skončia, tí nepriatelia vás nechajú osamote a cesty, ktoré pôjdete, budú užitočné a zaujímavé. Snívať čistý vzduch vždy znamená len príjemné veci, prosperitu a úspech. Ak je naopak vzduch nečistý a obloha je zakalená, je zamračená - je to smutné znamenie, sľubujúce nezdravé, komplikované prípady, intrízy závistivých ľudí a nebezpečné čakanie počas cesty. Vzduch je teplý, sladký, voňavý s vôňou jarných kvetov - hovorí o pokojnom, tichom živote a úspechu v podnikaní.

Čo je sen o sne?

Vzduch - čistý, jasný - koniec problémov, úzkosť a súdne spory, kudrlinky, tmavý vzduch - smútok, choroba, strata, stojí za to - veľká bolesť, točenie - neočakávané zmeny, nepredvídateľnosť.

Sen vysvetlenie psychológa G. Millera

Čo sníva vzduch snovateľa:

Vzduch - Tento sen hovorí o nedôležitom stave vecí a nie je dobrým znamením pre každého, kto ho vidí.Vidiac vo sne, že dýchate horúci vzduch, naznačuje, že budete silou sklonený k zlu. Cítiť chladný vzduch - znamená zmätok v záležitostiach a problémy v domácich vzťahoch. Cítiť dopad surového vzduchu - varuje, že osudné udalosti potláčajú vašu vôľu nejaký čas a dokonca podkopajú vašu vieru v život a v sebe.

Snímateľné prostredie pre interpretáciu Hasse

Vzduch sníva, na čo?

Air - Čerstvé - zábavné správy, nevraživosť - zlé správy, takto vysnívaný sen vyslovuje snovú knihu.

Perzská kniha snov Khubayshi Tiflisi

Čo sníva Air - astrológov interpretácia:

Vzduch - ak je vzduch vo vašom sne čistý a čistý, potom je to dobré zdravie. Váš život bude plný radosti a zábavy. Ak však okrem čistého vzduchu cítite aj silný vietor, v skutočnosti je to v rozpore s používaním zbraní a účasť ľudí cudzieho pôvodu je nevyhnutná. Ak je vo vzduchu zatažená, má problém. Vzduch, namaľovaný červeným, purpurovým tónom - do ozbrojeného konfliktu. Mäkký modrý odtieň vzduchu - k prosperite, zvýšenie prosperity, sedliacky sedliacky predurčí bohatú úrodu.

Vysvetlenie snov apoštola Simona Kanaanského

Prečo sníva vzduch? ​​Kniha snov vysvetľuje toto:

Vzduch - čerstvé - zábavné novinky - daždivé - zlé správy - jasné jasné neba - príjemný život - s bielymi mrakmi - úspešná práca - s ťažkými mraky - melanchólia, úniky - teplý vzduch víri - smútok, choroba, , nepredvídateľnosť - s červenými mrakmi - choroby - bezvetrie, plesne - veľká bolesť - čistá, transparentná - koniec ťažkostí, úzkosti, súdne spory

Stará ruská kniha snov

Aký je sen o lete, podľa snu výkladu:

Vzduch je čistý - a čerstvý sen o tom predznamenáva priateľstvo a univerzálny rešpekt, zmierenie s nepriateľom, objav alebo nájdenie stratených alebo ukradnutých vecí, víťazstvo nad závistivým, víťazným súdnym sporom, šťastnou cestou, v jednom slove, ten sen má najlepšiu a priaznivejšiu hodnotu. Vzduch je nečistý, hmlistý, ponurý znamená zármutok, choroba, prekážky, skrátka, má úplne nepríjemný význam spánku. Vzduch je stále a voňavý a predpovedá: pokojný život, čisté morálky, čestné a príjemné spoločnosti, úspech v podnikaní a šťastná cesta.

Hodnota spánku podľa dňa v týždni:

Či sa nočná vízia stane skutočnosťou závisí nielen od jej obsahu, ale aj od toho, čo jena ktorý deň v týždni av akom čase dňa som mal sen.

 • Ak je sen vzduchu vo sne od nedele do pondelka
 • Čo je sen vzduchu v knihe snov od pondelka do utorka
 • Pokiaľ prichádza vzduch od utorka do stredy
 • Ak snívate o snehu zo stredy do štvrtka
 • Čo je sen o vzduchu od štvrtka do piatku
 • Ak je sen vzduchu vo sne od piatku do soboty
 • Čo sníva vzduch vo sne od soboty do nedele

Aké sny ísť? Chôdza snov

Chôdza je najbežnejším a najprirodzenejším spôsobom pohybu osoby, takže sloveso "chodiť, chodiť" sa používa nielen na označenie fyzického pohybu, ale aj ako zmenu času alebo stavu. Sny spojené s prechádzkou predpovedajú zmeny v živote spojené s ich vlastným úsilím. Ak chcete presne takú predpoveď interpretovať, je nevyhnutné brať do úvahy také detaily ako začiatočné a koncové body cesty, rýchlosť chôdze, cesty, obuv alebo ich nedostatok.

Sen vysvetlenie Gustava Hindemana Millera. Výklad snov "Prechádzka"

Sen, v ktorom chodíte na krásnu oblasť, je veľmi priaznivý, predpovedá prosperitu, prináša zisk a ďalšie životné výhody.Ak chcete ísť navíjaním ciest okolo pichľavých kríkov (alebo vidieť ľudí, ktorí idú týmto spôsobom), sú to nepríjemné komplikácie vo veciach, nedorozumeniach, chladných a ľahostajných vzťahoch s ostatnými ľuďmi.

Ezoterická kniha snov. Čo znamená chôdza?

Sen, v ktorom rýchlo idete, predpovedá úspešné prekonanie všetkých prekážok na ceste k cieľu. Pomalá chôdza, čas značenia, cieľ sa dosiahne bez vašej účasti alebo stratí svoju hodnotu. Ak je vo sne, keď sa tiahnu nohy, váš život bude dlhý a plodný.

Sen, v ktorom sa budete chovať, je odrazom vývoja ďalšej životnej situácie. Sen, ktorý niekto prechádza nie je príliš priaznivý, hovorí o zmenách, ktoré nemôžete ovládať, čím viac ľudí chodí, tým čakajú čoraz nepredvídateľnejšie zmeny.

Rýchla a ľahká chôdza - na rýchly úspech, pomalý pohyb, nepoddajné nohy, prekážky na ceste - koncipované plány nebudú čoskoro realizované. Choď niekam do tmy je zlý predikt.

Spoločný sen, v ktorom nemôžete dosiahnuť požadovaný cieľ alebo prísť na nejaké zvláštne miesto, hovorí o vašom nedostatku dôvery vo vlastné schopnosti a neschopnosti sústrediť sa na riešenie konkrétnej úlohy.

Ak vo sne budete chodiť cez kamene, budete musieť tvrdo pracovať pre svoju vlastnú pohodu. Sen, v ktorom prechádzate vzduchom alebo cez povrch vody, je veľmi dobrý - znamená to veľký úspech a uznanie.

Počet zobrazení: 7,963

Nové komentáre

 • Kukla (15. januára 19:11)

Veľmi vám ďakujem, Sola. Žiadny vzťah a on.

Julia (15. januára 17:35)

Nuth (15 januára, 17:33)

A ak ja bachila dіdsya, chi.

Chickpeas (15. januára, 17:27)

Vergil (15. januára 17:19)

Základná interpretácia

Zasnívaná neobvyklá chôdza

Predpokladá sa, že ak ste snívali, že ste prechádzali vzduchom vo sne, potom sa očakáva, že cestujete do vzdialených krajín. V kariére spiaceho človeka môže dôjsť k prelomu, rýchlo sa vyzdvihnite na kariérny rebríček.

Pokúste sa spomenúť na niektoré detaily, ktoré vám pomôžu zistiť, čo vás čaká v budúcnosti:

 • ak pôjdete veľmi vysoko, vaše ambiciózne plány sa jednoducho nestanú splnené,
 • ísť dlho - váš spriaznenec vás poteší,
 • prechádzajte vzduchom na dlhé vzdialenosti - váš sen sa splní, ale musíte to po dlhú dobu čakať,
 • prechádzky mraky - radostné udalosti sa stanú v živote, stretnete sa s vašou láskou, vaše zdravie bude skvelé,
 • chorá osoba, ktorá putuje vo sne cez nebesia, môže čoskoro zomrieť.

Tlmočník 21. storočia

Táto snovová kniha verí, že ak prechádzate vzduchom, čoskoro budete povýšený. Tiež môže snítač očakávať výlet na zaujímavé miesta.

Strach kvôli veľkej výške pod vami - sny sa nestávajú pravdivé.

Unavený z chôdze - tento sen má dve hlavné interpretácie. Buď tvoje sny nie sú určené na to, aby ste sa splnili, a ty sa unavuje čakaním, keď sa splní túžba, alebo tvoja druhá polovica vás rozruší, obávaš sa to, obávaš sa.

Vidieť mraky pod ním je dobrý pohľad zdravého človeka. Takže jeho pohoda bude aj naďalej zrušená. Ak táto vízia bola navštívená vážne chorým človekom, potom môže čoskoro zomrieť.

Dream mraky pod nohami

Čo bol vzduch vo sne

Pokúste sa spomenúť, aký druh vzduchu ste snívali. Z tohto faktora bude závisieť od toho, čo tlmočník snov ponúka pre budúcnosť.

Ak snívate mraky naplnené svetlom, potom čoskoro budete finančne bezpeční. Nebudete rušený žiadnou starostlivosťou alebo chorobou.

Vo svojich snoch ste videli sivý vzduch, ktorý sa zdal byť úplne nasýtený hmlou - mohli by ste sa dostať do vážnych problémov.

Pociťujte vlhkosť vo sne

Pociťujte chladu, mráz - nemáte dostatok tepla vo vzťahu s rodinou a priateľmi, s nimi nenájdete vzájomné porozumenie.

Vlhkosť vo vzduchu, ktorému chodíte - nebudete si úplne istí, že robíte správnu vec.

Keď človek hovorí, že vo sne prechádzam vzduchom cez hory, čoskoro ho orgány vyhodnotia ako špecialista.

Aby ste pochopili, že vzduch pod vami je doslova horiaci, tak horúco to je - bohužiaľ, budete musieť urobiť niečo, čo bude v rozpore s vašimi vnútornými presvedčeniami.

Ďalšie predpovede

Spací osoba, ktorá kráča v malých oblakoch vo sne, tlmočníci predpovedajú malé, ale skôr hmatateľné úspechy v pracovnej sfére.

Hlavná vec, ktorú by ste mali sledovať triky vašich konkurentov, v prípade, že ste sa videli bez nohavíc alebo úplne bez oblečenia.

Prechádzanie mrakom vás môže opísať ako bezstarostnú osobu, ktorá dostáva všetko od života.

Aj vízia môže povedať, že žijete vo svete ilúzií a že ste úplne nepripravený na skutočný život.

Nedávne záznamy

 • Natashka (15. januára 18:36) Neobvyklý výťah - toaleta

Odpovede z fóra

Chôdza sen

Snívať, že idete ľahko, znamená pomalý, ale stály pokrok smerom k vašim cieľom. Prejdete životom s istotou.

Ak chcete snívať, že máte problémy s chôdzou, znamená to, že v niektorých situáciách nechcete a neodvažujte sa v budúcnosti postupovať. Môžete sa tiež pokúsiť oddeliť niektoré životné skúsenosti. Problémy s chôdzou sú odrazom súčasnej situácie a prekážok, ktoré prežívate.

Snívať, že prechádzate vzduchom znamená bezstarostný a optimistický postoj. To tiež znamená dôveru a pocit takmer neporaziteľnosti. Dostanete svoje ciele pomerne ľahko. Tento sen je možnosť lietania. Alternatívna interpretácia - sen môže povedať, že ste stratili svoje chápanie reality.

Čo sníva o chôdzi vo vzduchu

V sekcii Iné neznáme na otázku Čo znamená spánok: prechádzka vzduchom? špecifikované autorom Miss_Sun najlepšia odpoveď je To znamená, že máte dostatok duševnej energie na lietanie. Cestovanie vo vesmíre pomocou letov je oveľa efektívnejšie, nie? pokús sa predstaviť vo sne v ruke vlákno objektu, možno sa s tebou objaví

čo sa stane s vami, je normálne a dokonca aj dobré, pretože to znamená, že váš vývoj neustále experimentuje a pamäta, v jemnom svete vytvára myšlienka

Prechádzanie vzduchom - žijú v ilúziách. Chôdza na vode - žije v pravde!

Vysnívanie snov prechádza vzduchom vo sne

Vysnívanie snov prechádza vzduchom

Chôdza je taký prirodzený proces, na ktorý nemôžeme venovať pozornosť. Ale čo sníva o prechádzaní vzduchom?

Vo všeobecnosti sa tlmočníci snov domnievajú, že takáto vízia sľubuje dobré správy. Ale zaoberať sa týmto snom, stojí za to si to podrobne preskúmať.

Názory na tlmočníkov snov

Čo sny vo vzduchu? Nie každá kniha snov vám prinesie, aby ste vám povedali, čo znamená daná vízia. Napriek tomu, ak chcete, nájdete niekoľko tlmočníkov, ktorí vám poskytnú zaujímavé predpovede.

Prejdite po snovovej knihe

Chôdza vo sne je taká prirodzená, že nevenujeme pozornosť samotnej akcii. Nezabudnite však pripisovať dôležitosť zaujímavostiam a detailom. Aby ste pochopili, čo sny chôdzi na ľade, na streche, na zelenej tráve, v obuvi alebo naboso, musíte si každý detail zapamätať samostatne a potom sa pozrieť do knihy snov.

Nenechajte si ujsť nové funkcie.

Snívať o cestovaní na neznámych a neobvyklých miestach - na triumf. Napokon, posledné prípady budú viditeľné pre veľké množstvo ľudí, určite vás chvália, dajú vám zaslúženú odmenu. Vysvetlenie snov Tsvetkova predstiera veľa pozitívnych emócií, ak ste snívali, že musíte chodiť vo sne:

 • na oblohe - k rýchlej realizácii snu,
 • cez hory - na univerzálne uznanie, slávu,
 • cez les - na zaujímavý tím,
 • na oblakoch - na malý kreatívny úspech,
 • na pobreží - na príliv zákazníkov
 • na mäkkej oranej pôde - na zotavenie,
 • letecky - na dobré správy,
 • na rieke - na dlhú cestu.

Kedy byť opatrný

Stojí za to premýšľať o tom, čo sny chôdze v neatraktívnej podobe, a dokonca aj na miestach, ktoré nie sú tak príjemné. Vysvetlenie snov Wangi varuje: Nezabudnite na svoju vlastnú bezpečnosť a sledujte svojich konkurentov, ak ste vo sne, na ktorom ste sa stali:

 • nahý - vystaviť,
 • bez nohavíc - budeš sa hanbiť
 • na lano - márne riziká,
 • na koľajniciach - ocitnite v patovej situácii
 • na okraji priepasti alebo útesu - staré projekty nebudú prinášať nič dobré,
 • na chôdze - prudký nárast spôsobí pokles.

Miller's Dream Tipy

Vidieť sa bez obuvi alebo chodiť v ponožkách na ulici je zlé znamenie. Sníval som, že ste boli v roztrhaných šatách alebo v niekoho inej roztrhanej obuvi - byť pripravení zlyhať.

Ale ísť na návštevu, na raňajkách alebo na trhu, skúste lahodné jedlo - skvelé. Nie je ťažké odhadnúť, čo sny o nových odevoch a topánkach. Vysvetlenie snov potvrdzuje: pred ziskovými akvizíciami, ak ste snívali, že máte šancu chodiť:

 • na trhu - zmeniť oblečenie,
 • na návšteve - milujem vás
 • nakupovanie v obchode - buďte pripravení prijímať hostí
 • nákupné centrum - na veľkú udalosť,
 • v meste - datovania prospech,
 • na pódiu - na slávu.

Chôdza po trhu alebo návšteva vo sne je vždy dobrá. Podľa Millerovej snovovej knihy to znamená, že ste pripravení na nový vzťah a otvorení ľuďom.

Sledujte svoje zdravie

Tíživosť v nohách, neschopnosť rýchlo chodiť vo sne signalizuje fyzickú únavu tela. Knihy snov sa odporúčajú odpočívať, navštíviť rezort, aby sa predišlo výskytu chorôb, ak ste snívali, že je ťažké sa v súčasnosti pohybovať, alebo je nemožné urobiť krok. Buďte zvlášť opatrní, ak snívate, že musíte chodiť:

 • cez močiar - do dočasnej indispozície,
 • na dne - preskúmajte celé telo,
 • na bludisku - je čas odísť,
 • na moste - zdravie zlyhá zlý moment,
 • bez nohavičiek - venujte pozornosť oblasti moču a genitálií,
 • na záhrade - na únavu,
 • V nemocnici - pozor na ostatných.

Čas sa zamilovať bez pamäti

Čo dieťa sníva, mnohí ľudia vedia - existujú milostné záležitosti. Ale aby som ho naučil chodiť, vedený rukou, nemôže snívať všetkých.

Takže vidieť vo sne, ako:

 • dieťa sa naučilo chodiť - vzťah s jeho milovaným dosiahol novú etapu,
 • dieťa začalo chodiť - čakať na ponuku od partnera,
 • pussy slapy na podlahe s bosými nohami - vzťah sa bude viac dôverovať,
 • dieťa šlo do školy na štúdium alebo do kina - na záblesk pozornosti opačného pohlavia.

Najlepšie dni sa nazývajú

Pre tých, ktorí snívali o cestovaní vo svadobných šatách, sa objaví nová vlna dojmov. Ak chcete vidieť sami vo sne tehotná v daždi - na veľké víťazstvo. Ale spasitelia sľubujú, že otehotniete v skutočnosti tomu, kto sníval rybu.

Dobrým znakom vo sne je prechádzanie v daždi vo svadobných šatách. To znamená dlhý rodinný život. Chlapci chodia v kruhu a nesú nevestu v rukách v biele svadobné šaty - na propagáciu.

Ale čo sníva o chôdzi v jednej topánke, v gumových čižmách, v plstených topánkach, v opotrebovaných svadobných obuvi, snov knihy nie sú tak optimistické. Stojí za to pozrieť sa na vašu polovicu - možno to nie je tá, pre ktorú tvrdí, že je.

Rodinné šťastie je blízko

Nepretrhajte hlavu, prečo snívajte po putovaní okolo budovy. Všetky knihy snov sú jednomyseľné: skutočnosť poteší úspech blízkych a blízkych. A ak viac, potom chodiť:

 • na streche - zoznámiť sa s vplyvnou osobou
 • na dne - postarať sa o svojich blízkych,
 • okolo nového domu - k nadobúdaniu nehnuteľností,
 • na stenách - priblížte sa k príbuzným,
 • cez steny - naučiť tajomstvo milovaného človeka
 • na schodoch - váš pokrok si všimnú tvoji príbuzní,
 • cez izby - nájdete "spoločný jazyk" s blízkymi,
 • na strop - dom bude "plná misa"
 • pozdĺž chodieb - čakajte na hostí
 • pre niekoho iného prázdneho domu - do obdobia osamelosti,
 • na trhu - na doplnenie rodiny.

Chôdza vo veľkom byte vo sne predstihuje veľké rodinné prázdniny, vo veľkom dome - veľké udalosti. Malá budova musí ísť na tých, ktorí majú len malé projekty do budúcnosti.

Nerobte riskovať

Vysvetľujete si, prečo niekto zomrel, nie je ľahké.Najčastejšie chodí na mŕtvoly vo sne - znamená bežnú zmenu poveternostných podmienok. Ale niekedy môžete snívať o chôdzi s mŕtvym mužom okolo krypty, v jaskyni, v noci medzi hrobmi alebo v podzemí.

Zasväcovanie snov varuje pred tým, aby robili neprípustné skutky, ktoré budú známe všetkým. Nepokúšajte sa o dobrodružstvo, ak ste snívali o cestujúcom bez hlavy

Prečo snívať o putovaní do cirkvi, dobre vysvetľuje snovú knihu Vanga. Je načase počúvať čokoľvek. Chodiť vo sne kvôli liturgii alebo mŕtvym - k riešeniu dlhotrvajúceho problému.

Sledujte financie

Chôdza vo sne na rozbité sklo, na kameňoch alebo na ľade je priamym varovaním, že ste vstúpili na klzkej ceste. Finančné straty sú nevyhnutné, ale môžete ich udržiavať na minime, ak viete, čo chodiť vo sne:

 • na rozbité sklo - nespravodlivé hrať proti vám,
 • na ľade - hrozí nebezpečenstvo, že sa stane obeťou sprisahania
 • v piesku - vaše úspechy sú neisté,
 • k fortuneteller - bojí sa podvodu,
 • cez snowdrifts - partneri strácajú záujem o vás,
 • na barle - bez pomoci odborníkov nemôže robiť.

Posúvanie na ľade je nebezpečné ako vo sne, tak v skutočnosti. Vyslovenie vyslovenia vyžaduje bdelosť.

Čo očakávať od priateľov

Ak chcete pochopiť, čo sníva o kempingoch pre huby, nezabudnite, ako ste tam šli: ďalej, pod rukoväťou alebo na diaľku. Muž chodí za sebou vo sne bez akéhokoľvek dôvodu - Freudov sen dokumentuje, že sa objaví nový fanúšik alebo fanúšik. Byť vo sne s bývalým priateľom - k hádaniu a odcudzeniu.

Ale chôdza medzi zvieratami je veľkým znamením. Knihy snov tvrdia, že vás priatelia milujú a oceňujú. Ak pes chodí vo sne na zadných nohách, máte veľmi šťastie - momentálne ste obklopení len vernými ľuďmi. Mačka, papagáj, ryby a iné domáce zvieratá vám pripomínajú, že vaši priatelia skutočne potrebujú vás.

Interpretácia snov - vzduch

Čerstvý vzduch vo sne - dobré správy a zmierenie s nepriateľmi.

Čistý a čistý vzduch vo sne znamená, že spánok bude čoskoro schopný riešiť svoje problémy.

Dýchanie čistého čerstvého vzduchu vo sne je znakom toho, že máte vynikajúci jemný charakter, pre ktorý ste veľmi rešpektovaní.

Pozrite si interpretáciu: dych.

Vlhký vzduch vo sne predvádza melanchólia a prekážky vo veciach. Niekedy spánok predpovedá chorobu.

Plameň a iný nepríjemný vzduch vo sne je znakom toho, že ste v nebezpečenstve.

Vzduch stagnujúci visel nad vami - znakom veľkej bolesti a pocitov.

Ak chcete vidieť, ako tmavé, kondenzované vírenie vzduchu je predzvesťou choroby alebo zármutku v rodine.

Horúci vzduch - predchodca zla, chladu znamená sklamanie v láske a zlyhanie v podnikaní a surový vzduch predvída vaše ťažkosti a odrádzanie.

Vidieť vzduch prichádzajúci z kolesa alebo balónika alebo z niekde inde znamená, že robíte prázdny obchod.

Akýkoľvek rozhovor vo sne o vzduchu vo všeobecnosti naznačuje márnosť vašich nádejí alebo neúcty rozsudkov k téme, ktorá sa vás momentálne týka.

Pozri tlmočenie: obloha, mraky.

Sen interpretácia 21. storočia

čo znamená, ak prechádzate vzduchom vo sne

Vo sne vidíte, že prechádzate vzduchom - očakávajte odchod z práce v práci a nejakú cestu. Vidíte, že sa to deje veľmi vysoko - vaše ambiciózne myšlienky a túžby sa neuskutočnia. Ak idete ďaleko a dlho - milovaný vám dá priestor na prežitie alebo iné vysvetlenie spánku - čakáte na nekonečné uskutočňovanie snových snov. Chápete, že idete na oblohe - k blahu, vzájomnej láske a veľkému blahu, ale ak ste v živote vážne chorí - k smrti.

Interpretovanie snov sonniq.ru

vysnívaný sen prechádzal vzduchom

Chápete, že vo sne prechádzate vzduchom - ste bezstarostný optimista. Ste vierohodné, ale považujte sa za takmer nezničiteľnú, pretože v živote dosiahnete požadovanú relatívne ľahko. Iné vysvetlenie tohto snu - žijete len sny a absolútne nevidíte okolitú realitu.

Kde bude bohatstvo klesať

Výklad spánku nie je vždy priamy v snom knihách. Napriek tomu, akokoľvek nás nepríjemné, zdá sa nám, v skutočnosti sľubuje zisk. Aj keby to bol smiešny sen, každý sa bude páčiť interpretácii snov. Vidiac vás, pošliapanie:

 • na trusu - na dlho očakávané poistné,
 • do hovädzieho dobytka - na výrazné zvýšenie platov,
 • cez kaluže - na prekvapenie a drahé dary,
 • na tvaroh - na nečakanú dlhú cestu,
 • v kožušinovom plášti - bude to zisk nečakania,
 • v nových šatách - na prekvapenie od milovaného človeka,
 • korčuľovanie - finančný štart je nevyhnutný.

Čo sny o záplavách - interpretácia snov

Čo sníva o vzduchu:

Čistý a čistý vzduch sníval - to znamená koniec všetkých úzkostí, skúšok. Zasnívaný o jasný, bez vzduchu bez mlieka - potom vám sľubuje návrat strateného.

Vidiac, že ​​vzduch je tmavý a vírenie je smútok, choroba, strata.Ak vzduch prúdi vo sne, chlad sa strieda s teplým - ste v požehnanom čase v živote.

Zasnívaný o stojacom vzduchu - budete čeliť veľkej bolesti. Ak sa vzduch otáča, rotuje - na vás čakajú neočakávané zmeny. Čerstvý, čistý vzduch - nájdete prejav lásky k spevákovi.

Ak chcete vidieť, že vonné pachy sú rozpustené vo vzduchu - na vás čaká veľa šťastia alebo nádeje. Ak sa vám podarilo snívať, že sa strašidlo, ktoré sa úplne rozpustilo vo vzduchu, stalo súčasťou - to znamená zbaviť sa niekoho temného kúzla a neočakávaného obratu.

Kniha vreckových snov T. Lagutinoy

Čo sníva vzduch, ako pochopiť sen:

Vzduch sníval - to nie je dobré. Ak chcete dýchať vo sne horúcim vzduchom - pokúsia sa vás presvedčiť, aby ste sa dopustili nevzhľadného konania.

Keď vidíte, že dýchate studený vzduch - nájdete nepochopiteľnú situáciu v podnikaní, komplikácie vo vzťahoch so svojím manželom.

Keď vidíte, že dýchate vlhký vzduch - z dôvodu smutnej udalosti zistíte sklamanie.

Aký je sen o vzduchu?

Vzduch vysníval - ide o dobré fámy, nové známych a dobré správy.

Vypočutie snov V. Melnikovej

Aký je sen o vzduchu v nočnom sne?

Ak snívate o dychu vzduchu - to vám predpovedá zhoršenie vecí a únavy, cítiť vo sne čistý a čerstvý vzduch - nájdete priateľstvo s každým, zmierenie, dokonca aj s vašimi nepriateľmi, alebo nájdenie nezvestnej veci.

Ak mladé dievčatko snívalo o vzduchu - to predzvesťou jej vyhrať lotériu alebo šťastný výlet.

Zasnívaný z nepokojného, ​​váhavého vzduchu z vetra v hmlistom, tichom počasí - to je smútok, choroba a nepretržité prekážky.

Výklad snov A. Pushkin

Aký je sen o vzduchu? Výklad spánku:

Ak chcete vidieť, že vidíte vzduch, takýto sen predznamenáva, že vás očakáva radostná vyhliadka na pohodu a radosť. Ak chcete dýchať bláznivý alebo špinavý vzduch vo vašom sne, znamená to, že budete v nebezpečenstve a zúfalstvo bude mať miesto radosti. Ak plávate vo vzduchu ako v mori, je to znamenie, že budete robiť veľa horkých chýb a bude to bolestivo rozrušený. Sen, v ktorom dýchate čistý a transparentný, je znakom šťastného dokončenia vašich najdivokejších nádejí.

Ak je pre vás ťažké dýchať, takýto sen predznamenáva choroby a zlyhanie v mnohých veciach, najmä v láskach. Prečo snívať, aby ste videli, že sa dusíte, znamená to, že budete bojovať a odolať zla, ktoré sa stalo vo vašom živote, a môžete brániť svoje právo na šťastie a šťastie.Ale ak dýchate jednoduchšie ako zvyčajne, potom v skutočnom živote sa dostanete k nebezpečnému vplyvu, a preto sa váš život pokazí, ako by ste chceli, a nebudete schopní dosiahnuť veľa vašich plánov.

Keď vidíte, že dýchate vo vlhkom vzduchu, takýto sen predznamenáva ťažkosti, choroby a utrpenie, ktoré spôsobia, že vyriešíte náročné úlohy, ale budete ich môcť varovať svojou bdelosťou.

Prečo snívať vidieť, že sa vznášate vzduchom, potom v skutočnosti musíte ísť na nezvyčajnú cestu hľadaním šťastia a šťastia. Sen, v ktorom dýchate horúci vzduch, znamená vášnivé prebudenie lásky, ktorá skončí šťastne. Ak na vás dýcha niekto vo sne, potom to znamená náhle prebudenie lásky a vášne. Ak mladá žena sníva, že dýcha na svoju milovanú osobu, potom ju taký sen varuje pred urputnými rozhodnutiami a nebezpečnými situáciami, ktoré ju môžu viesť k frustrácii a nespokojnosti so životom.

Interpretácia snov I. Ermakova

Vzduch v knihe snov:

Ten, kto vidí vzduch vo sne, je jasný a svieži, bude všetkým milovaný a rešpektovaný, ale ak má nepriateľov a závidí, bude s nimi zmierovať.

Podľa lekárov sú všetci tí, ktorí vo sne často vidia vzduch, plnohodnotní ľudia.

Slávni spisovatelia hovoria, že videnie vzduchu vo sne je jasné a čisté bez najmenšieho mraku znamená, že človek, ktorý sníval o tom, že sa od neho stratí alebo ukradne vec, že ​​bude triumfovať nad svojimi nepriateľmi, vyhráva proces, byť milovaný a rešpektovaný každým, ak sa chystáte na výlet bude to bezpečne, povedzme, vzduch je čistý a čerstvý, čo znamená len príjemné v snoch.

Mlha, kondenzovaný vzduch, plné dymov, melanchólia, choroba, melancholická nálada, prekážka v podnikaní a všetko naproti tomu, čo čistý a čerstvý vzduch znamená vo sne.

Človek, ktorý sníva, že dýcha čistý, príjemný vzduch, má v spoločnosti mierny, mierumilovný a príjemný charakter, život je skromný a slušný, jeho podnikanie a cestovanie sa úspešne a úplne skončia podľa jeho túžob.

Pretrvávajúce veľké dažde, krupobitie, búrka a hrom, znamenajú v strachu strach, nebezpečenstvo, stratu a všeobecnú nešťastie, zatiaľ čo chudobní ľudia spí sľuby odpočinku.

Vidieť ľad a sneh v zime nič neznamenátu ľudská myseľ spomína len chlad a mráz minulého dňa, v inom čase roka tento sen predpovedá: poľnohospodári dobré úrody, obchodníci a iní priemyselníci sú prekážkou v ich záležitostiach a cestách, armáda dobrá koniec ich podnikov.

Krupobitie je nejaký druh smútku, úzkosti alebo nudy a zároveň tento sen predznamenáva, že najtajnejšie tajomstvá človeka budú odhalené a že najdrahšie a ďaleko pochované veci sa nájdu.

Človeku, ktorý sníva, že tento blesk padol pred ním pred búrkou, ak má vznešená rodina alebo jeho postavenie v spoločnosti vplyv, silu a česť, tento sen predpovedá, že čoskoro bude musieť utekať z vlasti alebo krajiny, v ktorej , každému ďalšiemu blesku, ktorý zasiahol v jeho spánku v jeho hlave alebo dome, je ohrozený určitým nebezpečenstvom a nešťastím.

Dream Interpretation on-line »Význam snov s písmenom» Interpretácia snov: prečo sa vzduch vysníva, sníva o vzduchu, čo znamená

Popíšte svoj sen:

Pole označené * sú povinné. Značky HTML sú zakázané.

Interpret sny S. Karatová

Aké sny bežíte, bežte na snovovej knihe:

Aby ste videli, že bežíte naboso - čakáte na chudobu, na nedostatok toho, prečo snívač beží.

Keď uvidíte, že utekáte - zažijete nepohodlie, ťažkosti, ťažkosti s prácou snívača.

Pozri tiež: aký je sen o lete, aký je sen o kríži, čo je sen o maratóne.

Beh, beh na to, čo sny?

Sny o behu - je to márnosť a stratu.

Aké sny bežíte, bežte na snovovej knihe:

Keď uvidíte, že utekáte od niekoho iného, ​​vyhnite sa nebezpečenstvu. Ak ste snívali o spúšťaní ľudí - získate peniaze. Dosiahnutie cieľa - dosiahnuť to.

Keď vidíte, že ste niekoho chytili - konečne budete šťastní.

Sen vo vzduchu

Beží v sne pre niekoho - stratiť peniaze, hrať a chytiť ju - nečakanú radosť. Utiecť od niekde - váš úspech bude nahradený neúspechom.

Čo sny beží, beh, ako interpretovať sen:

Vidiac, že ​​bežanie v dave je dobré znamenie, sľubuje šťastnú dovolenku a úspech v láske.

Vidiac, že ​​klesli a padli - v tomto prípade vás očakáva osamelosť a strata dobrého mena kvôli hanlivému spojeniu.

Vidieť, aby ste utiekli od niekoho - strach stratiť.

Čo sny na beh, run-dream analýza:

Aké sny bežíte, bežte na snovovej knihe:

Vidieť, že bežíte v skupine iných ľudí, znamená, že sa zúčastníte nejakej zábavnej oslavy.A čoskoro sa vám podarí podniknúť.

Sny o samotnom behu - to znamená, že prekonáte mnohých na ceste k úspechu a získate vyššie miesto v spoločnosti.

Keď vidíte, že ste narazili a spadli počas behu - potom vy ste zlomili a zmiernil svoju povesť. Vidieť, aby ste utiekli pred nebezpečenstvom - stratou strachu.

Čo sny na beh, beh - psychologická interpretácia:

Ak ste snívali, že ste bežali v skupine ďalších ľudí - to znamená, že sa zúčastníte nejakej veselej oslavy a okrem toho čoskoro zistíte, že vaša firma bude ísť do kopca smerom k úspechu. Keď vidíte, že narazíte alebo klesáte - znamená to, že idete zlomiť a bodnúť svoju povesť.

Sny o samotnom behu - to znamená, že prekročíte svojich priateľov na ceste k blahu a získate vyššie miesto v spoločnosti.

Ak ste snívali, že utekáte pred nebezpečenstvom, znamená to, že ste ohrození stratami a stratíte nádej na to, aby ste sa uspokojili vaše záležitosti prijateľným spôsobom pre vás. Vidieť, že iní ľudia uniknú nebezpečenstvu, je pre teba smútok, strata priateľov.

Pozri tiež: aký je sen o behu, aký je sen o nohe, čo je sen o trati.

Sny znamení zverokruhu

Aké sny bežíte, bežte na snovovej knihe:

Útek z ohňa znamená vážny šok, ktorý sa vyskytne vo vašom osobnom živote.

Každodenná kniha snov

Aké sny bežíte, bežte na snovovej knihe:

Sny o behu, potom vedieť, že bežať vo všetkých snom knihách je symbolom zdravia, dlhovekosti, dôvery, túžby po sebarealizácii a takmer úspechu. Ak spadáte do sne počas behu, potom musíte stúpať, inak budete "pošliapaní" nasledujúcimi bežcami a v skutočnosti môžete stratiť všetky svoje peniaze, byť v dlhu a zničiť vašu povesť.

Keď spustíte sen, počas ktorého sa bojíte, a dokonca aj okolo neho je tmavé a nebezpečné, potom ste vo veľkom nebezpečenstve a ešte ste našli správnu jasnú cestu k spáse. Ak snívate o behu na neznámom mieste, musíte sa obávať straty blízkej a drahej osoby alebo straty vašej finančnej nezávislosti.

Interpretácia snov I. Ermakova

Prečo sen Spustiť, beh, hodnota spánku:

Vidieť ľudí, ktorí bežia po sebe navzájom, znamená hádky a nepokoje, ale ak deti stále beží, tento sen predznamenáva potešenie a radosť.

Bežiaci jeleň alebo zajac sľubuje toho, kto videl získavanie veľkého bohatstva zručnosťou a vynaliezavosťou.

Galloping, cval alebo klusanie koní - spokojnosť a naplnenie túžob. Sedieť - obťažovanie.

Vysvetlenie sny Catherine Veľkej

Ak je sen Spustiť, beh, čo to je:

Znamenie šťastného znamenia, blahobytu. Ale sen o úteku je nepriaznivý. Pre rodinných príslušníkov upozorňuje, že ich nenahradia. Pre slobodnú ženu môže takýto sen znamenať frustráciu v láske a nevera mužov.

Beží vo strachu vo sne symbolizuje bezpečný prístav. Beží vo sne od niekoho alebo niečoho je znamenie, že sa budete môcť vyhnúť veľkému nebezpečenstvu. Ak ste na úteku, narazíte a padnete, potom sen varuje pred možnou stratou majetku. Beží vo sne je veľmi rýchle, čoskoro - na vás čaká nečakané šťastie.

Aké sny bežíte, bežte na snovovej knihe:

Keď vidíte, že bežíte dlho a nepretržite, ako keby ste sa zúčastnili nejakej Run - potom budete pomalý a pomalý, obhajovať svoje vlastné práva, v dôsledku čoho stratíte dispozíciu vplyvných ľudí.

Prečo snívať vidieť veľký počet ľudí, ktorí sa zúčastňujú behu - potom stratíte veľa času stráveného na zbytočnom rozprávaní a prázdnych sporoch.

Viď.tiež: aký je sen o behu, aký je sen športu, čo je sen o topánkach.

Čo sny na beh, run-dream analýza:

Beh - Vďaka tomu, že ste boli účastníkom behu - to predvádza vašu radosť, sviatok v veselom podniku, príjemnú komunikáciu so zaujímavými ľuďmi.

Ak je Bývanie sen o milovníkoch, potom to sľubuje romantický večer.

Vidiac, že ​​ste vyhrali Beh, potom ste uvoľnili príliš veľa a uvoľnili sa vaše pocity. V dôsledku toho sa stali príliš zraniteľnými voči kritikom. Pokúste sa nejaký čas ovládať svoje emócie a nerozprávať nahlas o ľuďoch, ktorých poznáte.

Ak ste práve videli Spustiť vo sne, ale nezúčastnili ste sa, potom vedzte, že ste priťahovali pozornosť nejakého vplyvného človeka. Pravdepodobne vám poskytne pomoc a podporu vo svojej práci.

Dream interpretácia D. Mendeleev

Ak je sen Spustiť, beh, čo to je:

Beh - Vďaka tomu, že sa zúčastňujete behu, znamená to, že v skutočnosti budete čoskoro schopní prekonať vašu slabú existenciu a nakoniec sa dostať z chudoby zdravého a prekvitajúceho.

Ak sa na Spustení podieľajú iní ľudia a len to sledujete, potom tento sen znamená, že šťastie sa môže čoskoro od vás odvrátiť,ak stratíte veľmi výnosných obchodných partnerov. Aby ste nestratili všetko, pokúste sa zaistiť, aby sa to nestalo. Ak chcete vidieť vo sne, že beh sa má uskutočniť, ale bol zrušený z nejakého dôvodu alebo z dôvodov, ktoré nie sú pod kontrolou, znamená to, že v tejto fáze vášho života nebudete môcť dosiahnuť cieľ z objektívnych dôvodov. Nechoďte ďalej, nerozlomte si čelo a nenechajte sa naplniť nijakým ďalším nárazom, pretože šťastie nie je na vašej strane. Počkajte na ťažké obdobie a potom skúste znova, keď príde požadovaná hodina.

Čo to znamená snívať, že bežíte?

Beh - krátky výklad: dlhé vzdialenosti, vytrvalosť, dokonca aj krok.

Populárny výraz: dlhá cesta, boj o život.

Pozri Running je znamenie, že aj keď cesta je dlhá a náročná, po jej absolvovaní máte šancu stať sa víťazom.

Čo sny beží, beh, tlmočenie:

Beh - sebaúcta, prekonať pochybnosti vo vlastných schopnostiach.

Vysvetlenie snov online »Význam snov s písmenom B» Vysvetlenie snov: čo sníva o behu, behu, snívaní Beh, beh

Popíšte svoj sen:

Pole označené * sú povinné. Značky HTML sú zakázané.

Francúzsky vedec Camille Flammarion povedal, ako často sníval, že leteli vzduchom. Najčastejšie cez údolie alebo na nejakom krásnom mieste. Áno, počas lietadla Flammapion už lietadlá boli ťažšie ako vzduchové balóny a Kamil mal možnosť vyskúšať skutočné letecké zájazdy. Poznamenáva však pozoruhodnú podrobnosť: nárast na balóne je nádherný v zmysle rozľahlosti panorámy, ale túto veľkoleposť nemožno nikdy porovnávať s pocitom letov vo sne. V balónovom člne ste stále - vo sne je pocit vášho letu.

To môže potvrdiť každý, kto lietal vo sne. Tam, vo sne, vaše telo letí, pohybuje sa. Letete nie s niečím, ale sami. Možno môžete nájsť slová, ktoré popisujú tento pocit, ale sotva môžu adekvátne vyjadriť skúsený pocit lietania.

Vo sne, ľudia lietali vždy. Dokonca aj keď lietadlá, balóny a najmä lietadlá zostali po stáročia a dokonca tisícročia.

"A náhle - skok, a zrazu - letí"

"Mami, dnes som letel vo sne"

"Dobre, potom vy vyrastiete, synu."

Ale ľudia vyrastajú a lety vo sne pokračujú.

Takže ľudia letí hore, vznášajú sa, pohybujú sa vzduchom "jednotnou silou ich túžby" (ako je to uvedené v jednej zo snov), lietať a lietať.Človek letí - je to normálne a prirodzené, alebo naopak je dôsledkom niektorých neprirodzených túžob a túžob? Z odpovede na túto otázku závisí význam snov.

"Ak človek vo sne často letí, potom všetko, čo vlastní, sa stratí," stará kníhosť snov, vytvorená 1000 rokov pred naším letopočtom, sa zarmúti. "Ak odíde a krátko sa otočí, pre toho, kto to vidí, to znamená stratu niečoho dobrého." Autori knihy urobili výnimku len pre chudobných, ktorí mali vo svojom sne, aby získali bohatstvo. V tej istej knihe: "Ak človek odíde priamo z miesta, kde stojí, obnoví všetko, čo kedysi stratil." Skrátka, ak bez behu na "pristávacej dráhe", potom bude všetko v poriadku.

Artemidor Doldiansky v II. Storočí pred naším letopočtom, jeden z prvých, ktorý sa pokúsil konať ako kvalifikovaný "ospalý riadiaci letovej prevádzky", ktorý reguluje rôzne typy letov vo sne. A to sa mu stalo:

lietanie nízky nad zemou, narovnávanie celého tela, je dobré znamenie,

lietať s krídlami je tiež dobré znamenie

stúpanie veľmi vysoko bez krídel - nebezpečenstvo a strach

lietať po uliciach, domoch a strechách - problémy a úzkosti,

lietať spoločne s vtákmi - navštívte iné miesta,

stúpať vysoko a okamžite zostúpite - rozhodujúci úspech,

lietať veľmi rýchlo, útek z prenasledovania - zlá predpoveď.

Artemidor považoval za sen, v ktorom sa človek márne pokúša lietať nad zemou a nemôže to urobiť ako najhoršie choré znamenie. Alebo letel vo sne v strašnej a neprirodzenej pozícii: hlava a nohy hore.

Angličan Morrison, mnoho storočí po Artemidore, bol štedrejším tlmočníkom: "Letieť vo sne je predchodcom toho, že sa dokážete vyhnúť obidvom ťažkostiam a nebezpečenstvu.

Čo je sen o vzduchu?

Tento sen sľubuje každý úspech ako v skutkoch, tak v láske. "

Je pravda, že neunikol pokušeniu banálnej interpretácie nočných letov, porovnávajúc ospalú túžbu, aby sme sa dostali zo zeme a stúpali s obyčajnými ľudskými ambíciami: nikdy nebudete úspešní, pretože nie je dostatok potrebných vlastností. "

"Čím vyššie budeme nad zemou, tým viac budeme vychovaní nad ľuďmi okolo nás," ozve sa jedna z ruských snov.V inej ruskej "knihe snov" sú lety vo sne len vítané: "Ak niekto sníva, že letí vo sne vysoko nad zemou v reálnom obraze, potom je tento sen veľmi dobrý."

Z nejakého dôvodu sa veľmi ťažko dokazujú autori mnohých snov o tom, že človek lietajúci bez krídel stále nepredstavuje lekársku diagnózu. Naozaj chcem naznačiť takému "letáku" svoje správne miesto - najprv získať krídla a potom lietať. "Len na lietanie vo sne na krídlach bude znamenať skutočné šťastie," predpovedá inú ruskú snovú knihu už v 19. storočí. V snahe chrániť bezkrížného človeka od seba, autori desiatok rôznych snov sú jednomyseľne. Obklopujú vyhľadávajúceho sny hustou stenou upozornení a najnáročnejšie oddeľujúce slová.

"Okolo domov, ktoré majú letieť bez krídel, je znakom nesúladu a vágnych myšlienok"

"Pre chorých letieť na oblohe bez krídel je smrť"

"Sen, v ktorom vidíte biele krídla za sebou, je priaznivý, takýto sen sľubuje veľa šťastia v podnikaní a šťastnej láske," poznamenáva pán Miller. "Ak máte za sebou čierne krídla, počkajte na trochu sklamanie."

"Krídla, ktoré majú a lietajú, sú dobrým snom pre každého, sľubujúc otroka alebo inú službu tomu, kto je povinný byť oslobodený od otroctva alebo služby, pretože vtáky sú slobodné a nemajú moc nad sebou"- vysvetľuje to isté v ruskej snovovej knihe XVIII. storočia.

"Ak chcete vidieť krídla vo sne, je to znamenie, že máte plodnú dovolenku s milujúcimi a milovanými priateľmi", je to francúzska kniha snov.

A prečo nie je na mysli ďalšia vec - je to len pre človeka, že je to najviac neprirodzené mať za sebou skutočné vtáčie krídla

Prečo nie som vták?

Drahí noční sprievodcovia, nenechajte sa ponáhľať, aby ste sa strachovali, chápete najjednoduchšie: čím viac sa kategorizuje veta nejakej snovovej knihy, tým viac šancí, že to s vami nemá nič spoločné. Buďte múdri, najmä pokiaľ ide o vaše sny, nie sny vo všeobecnosti.

Áno, pravdepodobne lietanie vo sne znamená určitú cestu (cestu) a predpoveď vašich osobných úspechov. A pre niekoho, kto lieta veľmi vysoko, je odrazom ambícií, niekedy falošných (nevystupujte vysoko - bude to biť k pádu). Ale samotná schopnosť lietať vo sne a lietať bez krídel je oveľa hlbšia, vyplývajúca z božskej, nadpozemskej povahy človeka. Hore, nie dole - to je duchovná zvislá verzia života človeka narodeného na zemi, ale určeného pre nebesia.

Človek letí, pretože nie je len husté fyzické telo.Ale telo je tiež jemné, energické (bezbožná duša, ak chceš). Fyzické telo sa riadi zákonom agresie. Jemné telo je bez obmedzenia trojrozmerného hmotného sveta. Pre neho je lietanie prirodzenou záležitosťou. Stav spánku poskytuje vynikajúcu príležitosť na takýto let.

A ako je uvedené v učení Živej etiky (Agni Yoga): "Každú noc nám je dávaná, aby sme urobili nádherné cesty. Lepšie premýšľať počas dňa a lietať v noci. Noc je daná ako povýšenie ducha. " Existuje lepší symbol vyvýšenia ducha ako let?

Možno len jeden je súhlasiť so skúsenosťami vekov. Prerušený let je vždy zlý. Pád - to znamená - zhora nadol. Nie je dostatočne silná. Zle. Nesprávne správanie. Tam boli nepriatelia a zasiahla presnú ranu. Nepodarilo sa vám prekonať prekážku.

Nemôžete argumentovať tým, že okolnosti vášho letu vo sne, podrobnosti jeho trasy majú určitý význam ako špecifické symboly snov. A akékoľvek škody spôsobené vám v ospalom lete, budú mať za následok straty.

N. a V. Tverskie, "Sny ako príznaky osudu", Eksmo, M-VA, 2009. (kapitola uvedená skratkou)

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://fundin.ru/khodba
 • http: //xn----7sblrbejkkdaeg5b2g.xn--p1ai/sonnik-hodit-po-vozduhu-vo-sne/
 • http://sonnikonline.club/dejstviya/k-chemu-snitsya-hodit-po-vozduhu.html
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
 • http://sonniq.ru/snovideniya/khodit-po-vozdukhu/
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/xodit
 • http://dream-custom.ru/sonnik-hodit-po-vozduhu/
[/ zbalenie]

Zanechajte Svoj Komentár