Čo snívalo o výťahu?

Výťah spánku, čo je sen, výklad spánku. Čo to znamená vidieť výťah vo sne, môžete zistiť v 20 snom knihách na tejto stránke. Spánok odráža váš psychologický a fyzický stav, naša snovová kniha vám pomôže pochopiť, čo ste snívali. Ďalšie sny z písmena "L" môžete vidieť v časti knihy snov na liste L.

Sen interpretácia Shereminskoy

Rebrík, výťah zosobňuje náš pokrok v živote. Toto je náš vonkajší a vnútorný vývoj, úspech alebo neúspech v reálnom živote. Veľmi dôležité je to, kde vaše schodisko vedie, hore alebo dole, či idete hore alebo dole. Ak idete hore, potom idete dole - s najväčšou pravdepodobnosťou sú to vaše neisté plány a hľadanie vášho miesta v živote.

Zámerom medzníkom je posúdenie, ak ste mohli vyliezť vysoko na schodoch a vstúpiť do miestnosti (najlepšie by malo byť ľahké a čisté). V tomto prípade tvoja čaká na konkrétny úspech, ak nakoniec zostúpite - je to pravdepodobne strata vašich pozícií, zmena k horšiemu. Kroky rebríka sú vaše možnosti, ak je krok zlomený - máte nepriateľov a kritikov.

Sny s výťahmi často naznačujú, že sa snažíte pomôcť iným ľuďom pri riešení vašich problémov, dokonca aj tam, kde sa sami dokážete vyrovnať s problémami.Je možné, že buď nevynaložíte dostatočné úsilie na dosiahnutie cieľa, alebo ste si jasne neuviedli svoje plány. Výťah, ak ide hore, je tiež neočakávaným nárastom, a ak je nadol, náhly kolaps plánov. Uviaznutie vo výťahu je neistota situácie v skutočnosti. Výťah je opatrný, ak cestuje pomaly - neočakávané zvrat v priebehu podnikania, veľmi rýchlo - prekážky alebo pomalosť v záležitostiach, spravujete sa sami - peňažné zisky, menové záležitosti.

Nová rodinná kniha snov

Ak ste vo sne vystúpili výťahom - rýchlo dosiahnete vysokú pozíciu a zbohatnete.

Dole do výťahu - pripravte sa na zlyhanie. Ale ak sa vám podarilo dostať sa zo zostupného výťahu, budete schopní - vyhnúť sa problémom.

Zastavený výťah predstavuje nebezpečenstvo.

Dream Shuvalova

Ak sa vo sne pohybujete hore, hovorí o vašej skrytej túžbe zmeniť vašu životnú situáciu, stať sa úspešnejšou, ale na úkor vonkajších síl, bez toho, aby ste na to vynaložili osobné úsilie. Pohyb smerom nadol znamená straty sociálneho postavenia, životné ťažkosti. Ak je vo sne človek uviaznutý vo výťahu, hovorí o živote v stagnácii, o zmätku.

Východná žena snov kniha

Ak chcete uviaznuť vo výťahu, je to znamenie, že musíte nájsť to správne riešenie sami, zdvihnúť výťah - na duchovný a duševný vývoj, sen, v ktorom výťah rýchlo stúpa cez strechu, znamená, že veľmi skoro zmeníte svoj sociálny okruh.

Dream Miller

Ak chcete snívať, že vezmeme výťah, znamená to, že rýchlo stúpate na vysokú pozíciu a zbohatnete. Ale ak vezmeme výťah, budete rozdrvený a odradení zlyhaním.

Ak uvidíte zostupný výťah, z ktorého ste práve odišli - s ťažkosťami sa sotva dostanete ďalej.

Pozrite si zastavený výťah - predpovedá hroziace nebezpečenstvo.

Moderná kniha snov

Ak vo sne vyzdvihnete výťah - na rýchle bohatstvo a slávu, ak idete dole - na zlyhania, ktoré môžu zničiť váš život. Sen, v ktorom ste neskoro do výťahu, sostupujete, znamená, že sa budete môcť vyhnúť sklamaniu. Ak ste snívali, že ste boli uviaznutý vo výťahu, v skutočnosti by ste sa mali dávať pozor na problémy.

Ezoterická kniha snov

Veľmi dôležitý obraz zobrazujúci váš duchovný stav.

Zvyšuje sa (pozri aj podlahu).

Down - pokles alebo návrat do bodu prehľadu.

Horizontálna cesta k boku, domáce obavy prevažujú nad duchovným vývojom a nedovoľujú vám vzrastať.

Sprievodné osoby alebo predmety - situácia vo výťahu ukazuje situáciu na duchovnej ceste - či by ste mali študovať v skupine, alebo sa musíte pohybovať sami, či potrebujete ďalšie triedy.

Prepadá, rozpadá - možno duchovný pád.

Zastaví - zastaví sa na ceste.

Sny dlho

Ak sa vo sne nachádzate vo výťahu, znamená to, že v skutočnom živote sa musíte báť podvodu a podvádzania. Riziko podvádzania je obzvlášť skvelé počas prvých troch dní po sne. S najväčšou pravdepodobnosťou hovoríme o kúpe tovaru s nízkou kvalitou - nič viac. Ušetrite peniaze! Dostaňte sa na výťah s veľkou rýchlosťou - v reálnom živote budete čoskoro mať to šťastie, aby ste sa stretli s niekým, akým ste sa ešte nestretli. Doslova premení všetky vaše predstavy o živote, takže si veľmi ceníte priateľstvo. Zvýšiť sen vo výťahu - sen znamená, že v reálnom živote budete z nejakého dôvodu musieť skryť pravdu od ostatných. Hoci mnohí nechápu význam vášho správania, v skutočnosti idete na podvod, ktorý nepoškodzuje milovaného.Avšak hra stojí za sviečku: ten, pre ktorého trpíte a stratíte časť autority v očiach verejnosti, ocení váš čin.

Pamätajte si detaily o sne

Vôbec nie je ťažké správne pochopiť, o čom je výťah sen - hlavnou vecou je pripomenúť si, či ide hore alebo dole, či ste museli vstať alebo sa na ňom zasekol a čo to bolo.

Vo všeobecnosti neexistuje toľko variantov snov s výťahmi, napríklad:

 • Očakávate, že váš výťah je vo sne.
 • Zavolali výťahu a ihneď sa otvorili a vnikli ste dovnútra.
 • Nachádzate sa vo sne v špinavom, nepríjemnom výklenku.
 • Zavolali ste výťah vo sne, ľudia sa z toho dostali.
 • Vyjdete vo sne v kabíne, kde ste veľmi preplnený a nemáte čo dýchať.
 • Zostal si vo sne.
 • Sami ovládate pohyb, môžete stúpať a klesať s akoukoľvek rýchlosťou.
 • Musel som sa zaseknúť vo sne s niekým spoločne.
 • Vytlačte výťah.
 • Pustite to.
 • Nárast veľmi pomaly.
 • Vstúpte do výťahu, vystupte a potom vstúpte do určitej miestnosti.
 • Výťah vo sne zlomil.
 • Na to rýchlo vylieznete a potom prejdete cez strechu.

Aký bol váš sen?

Niektoré sny môžu byť dosť triviálne a niektoré sa zdajú byť sci-fi, ale tak či onak, vždy a všetci majú zmysel. A prečo sa výťah vysníva, tlmočník nám to povie.

1. Ak vo sne čakáte na výťah, keď stojíte na schodisku, je to náznak, že v skutočnom každodennom živote z nejakého dôvodu nekonáte. Aj keď možno je načase začať byť aktívny v niektorých obchodných aktivitách.

Premýšľajte o tom, na čo čakáte - možno skutočne vtiahnete na čas alebo sa bojíte? Nezabudnite, že čas tiká - a môže to byť príliš neskoro.

2. Je zvedavé, prečo sen výťahu vo sne, v ktorom ste ho zavolali, okamžite otvoril posuvné dvere a vstúpil ste. Toto hovorí o novom podnikaní, ktorý vás čaká v budúcnosti.

Tento prípad bude pravdepodobne zaujímavý a ziskový, ale bude vyžadovať silu, aktivitu a energiu, takže buďte pripravení pracovať. A nebojte sa nových!

3. Takýto nepríjemný sen, výťah, ktorý sa ukázal byť špinavý, vyplienil, strašný a stalo sa ním v ňom - ​​toto je varovanie. Možno ste vzali nesprávnu vec, nie ten, ktorý vám vyhovuje, alebo ste sa vydali nesprávnym smerom.

Premýšľajte znova, zatiaľ čo je tu taká cenná príležitosť, a najmä čas! Ste zaneprázdnení s týmito osobami alebo zkazíte vašu povesť, svedomie a osud?

4. Ak zavoláte výťah vo sne a ľudia to nechávajú - to je rada, počúvajte ostatných, skúsenejších a úspešnejších ľudí. Nenechajte sa učiť, pomôžu vám dosiahnuť úspech vo zvolenom odbore. Senior skúsenosti sú skvelou hodnotou.

5. Ak cestujete vo výťahu, nezáleží na tom, či je hore alebo dole, a v tom je strašne stísnená, nie je nič, čo dýchať - to je priama nápoveď, že ste v živote, najmä v podnikaní, ste stratení. Ľudia vyvíjajú tlak na vás - rodinu, kolegov, šéfov - druhú otázku.

Práve tento tlak vás bráni úplnému odhaleniu seba, ale nemali by ste sa sťažovať na ťažkosti, ale nájsť riešenie. Ako sa zbaviť tlaku, aby ste sa z neho dostali? Premýšľajte o tom.

6. Uviaznutie vo výťahu vo sne je jasné a intuitívne znamenie. Pravdepodobne ste museli prilepiť na mieste v živote (hlavne v práci), nemusíte sa pohybovať, neboli dlho podporovaní a robiť to isté po dlhú dobu.

Samozrejme, že to neprinesie radosť ani úspech - mali by ste začať aktívne prejavovať seba, vytvárať nové nápady, ísť do súťaže - rozvíjať a konať. S výnimkou seba, nikto sa nebude starať o váš úspech - tak pokračujte!

7. Ale zaseknutý vo výťahu vo sne spolu s ostatnými ľuďmialebo aspoň jednou osobou, je to priama indikácia, že v skutočnosti ste v niektorých ohľadoch skončili a táto situácia musí byť vyriešená.

Interpretácia snov vás povzbudzuje k tomu, aby ste boli odvážnejší a urobili dôležité rozhodnutie, bez ohľadu na to, ako to môže byť strašné pre vás. Je to lepšie ako stagnácia a neistota, ktorá nedáva šancu začať nový život.

8. Ak ste v rozprávkovom sne sami, svojou vlastnou vôľou ovládať výťah, je to akoby mágia, ak chcete, ide hore a dole, vyberáte rýchlosť - je to nádherný sen.

Očakávate absolútny úspech v práci alebo v podnikaní, nové myšlienky prinesú zisk a uznanie, a uvedomíte si to na maximum. Začnite!

9. Je zvedavé, aký je sen výťahu, ktorý sa s vami veľmi rýchlo stane? Tento sen, ako je ľahké uhádnuť intuitívne, sľubuje veľkému, závratnému šťastenstvu. V práci sa vám podarí - a celkom neočakávane!

10. A ak výťah s vami vo sne spadne, potom pravdepodobne ste teraz pasívni a bolo by na čase, aby ste o tom premýšľali. V opačnom prípade vaša nečinnosť spôsobí zhoršenie.

Sťahujete sa a všetko, čo ste predtým postavili a urobili, čo sa vám podarilo dosiahnuť, sa zrúti.Nakoniec začnite konať, nájdite silu v sebe.

11. Dostať sa na výťah v snoch, ale pomaly a postupne, je dobré znamenie. Vysvetlenie snov poukazuje na Vašu slušnosť, trpezlivosť a obozretnosť a tieto vlastnosti vás dovedú k úspechu a stabilite.

12. Ak ste vo sne, vybrali ste výťah, vytiahli ste z nej a vstúpili do miestnosti, najmä ak je to jasné a príjemné, je to znamenie, že vaše špecifické, odvážne ciele a plány sa splnia presne tak, ako ste si to priali - a ešte lepšie. , Neváhajte plánovať, nebojte sa - všetko sa ukáže.

13. Ak sa výťah rozpadol vo vašom sne, niečo plánované sa pokazí. Ale nebojte sa, improvizácia často vedie k úspechu!

14. Ale magický sen, v ktorom rýchlo stúpate do výťahu, a potom si vzlietnete strechou do neba - hovorí o novom prostredí a dokonca o novom živote, o príjemných zmenách. Otvorte nové a nebojte sa - osud bude lepší a šťastnejší.

Je úžasné, aké dôležité a globálne veci dokážu predvídať jednoduché veci, o ktorých sa snívali v snoch. Našťastie tieto sny skoro vždy hovoria o dobrom a sľubnom úspechu!

Ale nespoliehajte sa výlučne na tlmočníka, pretože on nie je ten, kto staví váš osud, ale vy, vaša odvaha a aktívne činy! Autor: Vasilina Serová

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

Čo znamená výťah vo sne? Freudan Dream

Psychológ Sigmund Freud interpretuje tento sen vlastným spôsobom. Podľa neho je výťah vo sne symbolom ženských pohlavných orgánov. Prejsť vo sne vo výťahu - na "nelegálne" sexuálne vzťahy, ktoré budú starostlivo skryté pred ostatnými. Ak sa počas výletu rozpadne výťah, mali by ste byť obozretní o širokej publicite svojich tajných sexuálnych vzťahov. Výťah, ktorý pôvodne odmieta pracovať, hovorí o bezprostrednom prerušení vzťahov so svojím sexuálnym partnerom.

Vystupte hore

Ak ste snívali, že ste vyrastali, znamená to, že v skutočnosti budete schopní plodne vyriešiť vaše problémy, ale s niečím pomocou.

Moderná kniha snov sa domnieva, že je veľmi vysoko stúpnuť v nočných snoch na výťah a nechať sa v priestrannej svetlej miestnosti je veľkým úspechom.

Pre kariérnikov, výťah videný vo sne, spěchá, symbolizuje propagáciu v práci.

Millerova snovová kniha hovorí, že ak sa presuniete nahor na výťah, znamená to, že v skutočnosti sa zbohatnete alebo dosiahnete vysokú pozíciu.

Tsvetkov trochu inak vysvetľuje, prečo sa to deje. Ak sa vo sne stanete veľmi pomaly, predpovedá rýchly a neočakávaný priebeh vecí. Snemovník Tsvetkova si je istý, že rýchly vzostup, ktorý sníval, naopak predpovedá prekážky a pomalosť v podnikaní.

Jazda vo sne na výťahu do najvyššieho poschodia je znamením, že v skutočnosti musíte skryť pravdu od ostatných, aby ste neublížili milovanému.

Choďte dole

Ak snívate, že ste zostúpili, znamená to, že dôležité zmeny života sa vyskytnú veľmi pomaly. Univerzálna kniha snov varuje, že možno nejaké ťažkosti sa vôbec nevyriešia.

Pokiaľ ide o výťah, môže snívať o ponorení alebo prepustení.

Miller tvrdí, že ak sstúpite do snov do najvyššieho poschodia, budete rozdrvený nešťastím.

Snažil sa zamerať na výťah nadol s obrovskou rýchlosťou? To sa stretne s mužomako ste sa nikdy predtým nestretli. Zásadne zmení pohľad na svet a stane sa blízko k vašej duši.

Uviazol vo výťahu

Ak vo sne ste uviazli vo výťahu, symbolizuje neistotu situácie v skutočnosti.

V noci som videl, že kabína sa zastavila - ste v nebezpečenstve.

Prečo snívať o výťahu, vysvetľuje a Longo. Vysvetlenie snov Longo uvádza, že pozemok, v ktorom ste uväznení vo vnútri kabíny, predvádza podvod. Možno hovoríme o kúpe tovaru s nízkou kvalitou, preto sa snažte v prvých dňoch po takom snete nekupovať nič. Nestrácajte peniaze!

Rôzne interpretácie

Takéto sny často hovoria, že v skutočnosti sa neustále snažíte vyriešiť svoje problémy na úkor iných ľudí a dokonca aj keď sa s nimi dokážete vyrovnať sami. Možno vám chýba dôvera alebo nevynaložíte dostatočné úsilie na vyriešenie týchto alebo iných problémov.

Príbeh, v ktorom pozorujete pohyb výťahu, z ktorého ste práve vyšli, je znakom toho, že je ťažké vyhnúť sa problémom v dôsledku určitej situácie.

Ak vo sne ovládate výťah sami - to je finančný úspech.

Snemová interpretácia Meneghettiho je presvedčená, že to, čo videl, symbolizuje zvýšenú vzrušivosť a nadmernú zmyselnosť.

Ak človek sníval o tom, že zablokuje dvere stánku, to predpovedá sexuálne pokusy s jednou alebo dokonca niekoľkými ženami. Jazda vo vnútri znamená, že zažijete jedinečné pocity z orálneho sexu alebo skúste nekonvenčné pózy v sexe.

Analyzujeme víziu, v ktorej som snívala, zdvíhanie na podlahu (interpretácia psychologa A.Menegettiho)

Výťah - Výťah - zariadenie, ktoré umožňuje pohyb smerom hore a dole. Tento pohyb je však mechanický, v ktorom človek nevyvíja žiadne osobné úsilie. Pohyb smerom nahor je spravidla spojený so skrytou túžbou človeka zmeniť svoju životnú situáciu, zvýšiť jeho úspech, ale na úkor niečoho vonkajšieho. Pohyb smerom dole znamená pocit straty sociálneho postavenia, ťažkosti. Ak sa človek uviazne vo výťahu, je to symbol stagnácie, pocit patovej situácie, z ktorej sa nemôže dostať zo svojej vlastnej strany (viď článok).

Hodnota spánku na výťahovej kabíne (židovská kniha snov)

Čo to znamená vo výkone výťahu - stúpať vo výťahu - na šťastie. Choďte dole vo výťahu - na stratu a smolu.Uviaznite vo výťahu medzi podlahami. Pre ženu sen, ktorý sníval v pondelok v noci, znamená, že dôjde k nepredvídateľnému oneskoreniu pri napĺňaní vašej túžby, snívanej v utorok, v stredu, vo štvrtok alebo v piatok večer, tento sen znamená, že ste v malých problémoch, V nedeľu to znamená, že budete čeliť potrebe ťažkej voľby, od ktorej veľa závisí. Pre muža sen, ktorý sníval v pondelok v noci, hovorí, že je lepšie čakať trochu a v nasledujúcich dňoch nerobiť žiadne dôležité rozhodnutia, sníval v utorok, v stredu, vo štvrtok alebo v piatok večer, varuje, že riskujete, že sa dostanete do boja - že záujmy, a v noci v sobotu alebo nedeľu, hovorí, že v nasledujúcich dňoch - nepriaznivý čas pre vás.

Čo sny o výťahu vo sne (sen o Kateřine Veľkej)

Výťah - Výťah - Zdá sa, že si užívate výťah - spánok vám zaručuje dobrý osud, vaša kariéra bude rýchla, závratná, budete sa vyrovnávať s každou úlohou, ktorú máte. Zostupujete do výťahu - a v živote postupne klesáte, hľadáte príčinu vašich zlyhaní v sebe - vo vašich vášňach, vo svojich zlozvykoch, môžete príliš ľahko súhlasiť s vašim svedomím.Ako by ste boli z výťahu a on šiel dole - sen vysvetľuje, že sa šťastne vyhnete nebezpečenstvu. Vidíte, že kabína výťahu sa zastavila, alebo vidíte výťahovú šachtu - ste na stráži: ste v nebezpečenstve.

Čo to znamená, ak ste snívali o Lift (Big Dream Phoebe)

Čo to znamená vo sne Výťah - na rýchly rast kariéry. Predstavte si obrovský mrakodrap. Vykročte k nej, vstúpte dovnútra a veľký, elegantný, jasne osvetlený výťah otvára dvere pred vami. Zadáte a stlačte tlačidlo na hornom poschodí. Výťah hladko a ticho stúpa. Vychádzate von v najvyššom poschodí a ocitnete sa pri obrovskom okne, cez ktoré sa dostanete. Krásna panoráma mesta rozprestrená dole je viditeľná. Obdivujete tento obrázok a radujte sa, že ste dosiahli to, čo ste chceli.

Ak uvidíte výťah, na čo ide? (interpretácia psychológa E.Eriksona)

Výťah - Výťah - Výťah zvyčajne znamená, ako zvládnuť informácie. Napríklad výťah, ktorý sa pohybuje nadol, znamená zostup do nevedomia, zatiaľ čo výťah smeruje B smerom nahor - pohyb na duchovný vrchol. Predpokladá sa, že vo sne opúšťame naše telo. Preto ak ideme do výťahu a zasekneme, znamená to, že duchovné je zachytené fyzickým telom.Izby v snoch môžu znamenať rôzne časti našej osobnosti alebo úrovne porozumenia, ale často spojené s maternicou alebo materinským spôsobom. Takže kuchyňa bude súčasťou vytvárania pohody, zatiaľ čo obývacia izba bude mať relaxačný charakter, pohodlnú stranu seba. Malá miestnosť s jednými dverami alebo so suterénom s vodou je priame napojenie na maternicu a môže znamenať návrat k stavu plodu. Niekoľko izieb je spojených s rôznymi aspektmi ženskosti, parfumov. Význam suterénu alebo nadácie môže byť, pretože suterén môže naznačovať tie časti nás, ktoré sa usilovne snažíme potlačiť. Môže to znamenať aj zvyky a zvyky rodiny, najmä ak nadácia patrí rodičom. Presťahovanie z jednej miestnosti do druhej znamená zmenu štátu a niečo za sebou. Prázdne izby - v našom živote nie je žiaden komfort alebo podpora.

Ako interpretovať, ak mal dieťa tento sen (podľa detskej knihy s deťmi)

Výťah - Ak ste v noci snívali o výťahu, pamätajte si presne to, čo sa vo vašom sne sa deje, idete hore alebo dole. Ak snívate o živočíchy, ktoré stúpajú, predpovedá vám úspech v podnikaní, ale ak zostupuje, naopak tento sen predznamenáva problémy.Stojací výťah je znakom neistoty v situácii a uviaznutý človek vás varuje pred nebezpečenstvom, ktoré vás ohrozuje. Hodnota spánku je vyššia, ak ste vo výťahu.

Čo je sen pre ženu vo sne Výťah (po skale Natálie Štěpánovej)

Výťah - Keď žena vidí vo svojich nočných snoch, že ide hore vo výťahu, taký sen je pozitívny, hovorí, že budete schopní výrazne zlepšiť vašu finančnú situáciu. Je pravdepodobné, že zaberiete vyššiu pozíciu v práci - výťah stúpajúci nahor často symbolizuje propagáciu. Preto ak ste snívali, že idete na výťah, boli to zlyhania a problémy v podnikaní. Vidieť výťah, z ktorého ste práve vystúpili, začal klesať - predpovedal, že máte nejaké problémy, ale budete sa im môcť vyhnúť zázrakom. Ale zaseknutie vo výťahu medzi poschodiami, zostávajúce v zastavenom výťahu je znakom blížiaceho sa nebezpečenstva.

Mal som sen o výťahu (hádam z Erotic Dream Book)

Výťah - Výťah - Pozri otváracie a zatváracie dvere výťahu - pre mužov, tento sen bude znamenať príjemnú zábavujeden alebo viacero slušných sexu, náchylných k rôznym sexuálnym pokusom. Ak chcete ísť do výťahu - musíte zažiť neporovnateľné pocity vďaka svojmu známeniu s nekonvenčnými spôsobmi lásky (najmä orálny sex).

Aký je sen pre výťah (ezoterická kniha snov E.Svetkova)

Hodnota sne, v ktorej ste videli výťah, závisí úplne od toho, čo sa v ňom deje. Jazda vo výťahu je dobré znamenie, očakáva sa, že budete povýšený, zlepšovať svoju pohodu a úspešne dokončiť prácu, ktorú robíte. Ak vidíme, že výťah stúpa, naopak taký sen predvída všetky druhy zlyhaní a problémov v podnikaní. Snažil som sa, že výťah sa rýchlo pohyboval - do neočakávaného priebehu vecí, sníval som o pomalom výťahu - očakávam prekážky a meškania na ceste. Ak chcete zvládnuť výťah sami - na ziskový obchodný postup, menové záležitosti, finančný úspech. Ak ste videli nákladný výťah, je to znamenie, že musíte byť opatrný. V opačnom prípade môže dôjsť k pádu.

Čo sníva sny (ukrajinská kniha snů Dmitrenko)

Výťah - Ak ste mali sen, v ktorom ste videli výťah z boku, taký sen varuje snítavateľa o potrebe opatrnosti.Vydajte sa do výťahu vo sne: nahoře - veľmi dobre, budete mať veľa šťastia a úspechu, ak máte záujem o kariéru, potom ste pravdepodobne povýšený. Keď bol výťah, v ktorom ste sa nachádzali, klesal, predpovedá rôzne neúspechy. Sen, v ktorom ste náhle uviazli vo výťahu, je upozornenie na nebezpečenstvo vo vás.

Čo sníva o výťahu, ako pochopiť sen (výklad snov 21. storočia)

Výťah - Výťah - Sníval som, že idete výťahom - predpoveď rýchleho pokroku smerom k bohatstvu a sláve, ale ak idete dole - zlyhania môžu váš život zničiť. Ak sa bez výťahu dostal výťah, znamená to, že v skutočnom živote sa v niektorých obchodoch ťažko vyhnúť sklamaniu. Ak chcete vidieť zastavený výťah - na blížiace sa nebezpečenstvo, prilepiť sa na výťah - znamená, že čoskoro budete mať problémy.

Hodnota sny o zdvíhači (sen Yogi)

Dokonca aj keď sa môžete rýchlo pohybovať po schodoch, budete stále ešte vyšplhať na výťah. Preto je výťah najlepšou vecou, ​​o ktorej by ste mohli snívať, pokiaľ ide o pohyb medzi úrovňami a podlahami. Ak ste videli, že vyzdvihnete výťah, znamená tože budete čoskoro schopní vstať na ďalšiu úroveň vo vašom duchovnom vývoji a možno ani nie. Stačí vstúpiť do výťahu a stlačiť požadované tlačidlo. Takto sa vysvetľuje sen, ktorý ste videli dnes večer.

Interpretácia výťahov z Wanderer-Dreambook (Terentiy Smirnová)

Výťah - výťah vo vašich nočných snoch má rovnaký význam ako schody, len to vyžaduje oveľa menšie úsilie na pohyb, presnejšie - nevyžaduje ich vôbec. Keď spánok vidí, že sa zdvihne vo výťahu, predpovedá ho všeobecné zvýšenie vitality, energie a zlepšeného zdravia. Často, ak snívate, že vezmeme výťah, sen je sľubom, že vyletieš na sociálny rebrík, prejdeš na novú úroveň vo vzťahu alebo dostaneš podporu. V každom prípade je to veľmi dobré znamenie. Ale zostup na výťah vo sne má opačný význam. Ak sa výťah zastavil, uviazol, znamená to, že musíte počkať na určitý čas, neponáhľajte veci.

Vidíte sen o výťahu, čo to znamená? (ABC interpretácia snov)

Výťah - Ak uvidíte výťah, naznačuje vašu túžbu stúpať v živote, zmeniť stav.Všeobecne platí, že jeho význam je veľmi podobný tomu, čo symbolizuje rebrík, s jediným rozdielom, že výťah hovorí, že nevyvíjate dostatočné úsilie na rast. Ak teda vezmete výťah do vášho snu, predpovedá vám úspech, ale nie tak rýchlo, ako by ste chceli. Sny, v ktorých zostúpite na výťah, sú negatívne a varujú pred poklesom podnikania a že môžete byť hádzať ďaleko dozadu. Bolo to sen, že ste sa zdržali vo výťahu - v tejto fáze vášho života je vaša pozícia neistá. Pozrite sa na starý, škrípavý rozpadajúci sa výťah vo sne - pozorujte v skutočnosti, že ste v nebezpečenstve.

Aký je sen pre Senator výťahu (sen kniha psychológa G. Millera)

Výťah - Aby ste správne pochopili význam snu, v ktorom ste videli výťah, pokúste sa podrobnejšie spomenúť, čo sa v ňom práve stalo. Ak ste snívali, že užívate výťah, je to dobré znamenie, predpokladať, že budete schopní rýchlo dosiahnuť vysokú pozíciu a značne zlepšíte pohodu. Možno - získanie bohatstva. Ale skočiť do sne na výťah, to nie je dobré.Spánok znamená, že máte nepríjemnosti, ktoré vás môžu odradiť a premôcť. Bolo to sen, že výťah, z ktorého ste práve odišiel, prešiel, môžete predpokladať, že máte šťastie, pretože sa budete môcť zázračne vyhnúť problémom v niektorých obchodoch. Keď vidíte, že ste uviazli vo výťahu, zastavovací výťah Vás varuje pred nebezpečenstvom.

Ak snílec sníval o výťahu (výklad kúzelníka Jurija Longa)

Výťah - Výťah - Ak ste mali sen, v ktorom ste uviazli vo výťahu, znamená to, že v reálnom živote sa musíte obávať podvodu a podvádzania. Riziko podvádzania je obzvlášť skvelé počas prvých troch dní po sne. S najväčšou pravdepodobnosťou hovoríme o kúpe nejakého tovaru nekvalitnej kvality - nič viac. Ušetrite peniaze! Dostaňte sa na výťah s veľkou rýchlosťou - v reálnom živote budete čoskoro mať to šťastie, aby ste sa stretli s niekým, akým ste sa ešte nestretli. Doslova premení všetky vaše predstavy o živote, takže si veľmi ceníte priateľstvo. Zvýšiť sen vo výťahu - sen znamená, že v reálnom živote budete z nejakého dôvodu musieť skryť pravdu od ostatných. Hoci mnohí nechápu význam vášho správania, v skutočnosti idete na podvod, ktorý nepoškodzuje milovaného.Avšak hra stojí za sviečku: ten, pre ktorého trpíte a stratíte časť autority v očiach verejnosti, ocení váš čin.

Pozrite sa na výťah v nočných snoch (výklad ezoterickej Dreambook)

Výťah - Výťah - veľmi dôležitý obraz, ktorý zobrazuje váš duchovný stav. Stúpanie stúpa (pozri aj poschodie). Klesanie dole alebo návrat do bodu hlásenia. Smerom k horizontálnej ceste prevažujú domáce záujmy nad duchovným vývojom a nedovoľujú vám vzrastať. Sprievodné osoby alebo predmety situácia vo výťahu zobrazuje situáciu na duchovnej ceste, ak ste zapojený do skupiny alebo sa musíte pohybovať sám, potrebujete ďalšie triedy. Rozpadá sa, duchovný pád je možný. Zastaví sa na ceste.

Čo je sen v Knihe Dreams Lift (Kniha snov Simona Cananita)

Výťah - jazda vo sne v stúpajúcom výťahu je dobrým znamením, očakáva sa, že budete povýšení, zlepšiť svoju pohodu a úspešne dokončiť prácu, ktorú robíte. Ak vidíme, že výťah stúpa, naopak taký sen predvída všetky druhy zlyhaní a problémov v podnikaní. Snažil som sa, že výťah sa rýchlo pohyboval - do neočakávaného priebehu vecí, sníval som o pomalom výťahu - očakávam prekážky a meškania na ceste.Ak chcete zvládnuť výťah sami - na ziskový obchodný postup, menové záležitosti, finančný úspech. Ak ste videli nákladný výťah, je to znamenie, že musíte byť opatrný. V opačnom prípade môže dôjsť k pádu.

Aký je sen vo výťahu vo sne (interpretácia média Miss Hasse)

Výťah - ak ste snívali, že idete do výťahu, je to dobré znamenie, predpokladať, že budete schopní rýchlo dosiahnuť vysokú pozíciu a podstatne zlepší vaše pohodlie. Ale zostup do výťahu vo sne má opačný význam: bol to sen, že sa výťah pohyboval rýchlo - do neočakávaného priebehu vecí, videl som pomalý výťah - očakávam prekážky a meškania na ceste. Ak chcete zvládnuť výťah sami - na ziskový obchodný postup, menové záležitosti, finančný úspech. Ak ste videli nákladný výťah, je to znamenie, že musíte byť opatrný. V opačnom prípade môže dôjsť k pádu.

Čo spí s výťahom znamená z hľadiska dátumu narodenia?

Ak ste sa narodili na jar, vysnívajte sen o vysokorýchlostnom výťahu a cíťte, ako je všetko stlačené vo vnútri - urobíte si kariéru pre seba vo vysokej rýchlosti, ale vaše zdravie sa zastaví.

Ak ste sa narodili v lete, aký sen, ktorý ste uviazli vo výťahu a nie je nádej, že vás čoskoro uvoľníte a už sa dusíte, budú problémy s dýchacími cestami.

Ak ste sa narodili na jeseň, čo ste snívali o tom, že vidíte, ako sa zdvihnete vo výťahu - na šťastie. Choďte dole vo výťahu - k zhoršeniu okolností.

Ak ste sa narodili v zime, prečo snívať o tom, ako výťah pretrváva a letí dole - na dlhotrvajúce problémy.

Snímací výťah

Ak chcete snívať, že vezmeme výťah, znamená to, že rýchlo stúpate na vysokú pozíciu a zbohatnete. Ale ak vezmeme výťah, budete rozdrvený a odradení zlyhaním.

Ak uvidíte zostupný výťah, z ktorého ste práve odišli - s ťažkosťami sa sotva dostanete ďalej.

Pozrite si zastavený výťah - predpovedá hroziace nebezpečenstvo.

Sleep Pro Lift

Ak ste uviazli vo výťahu: to znamená, že v reálnom živote sa musíte báť podvodu a podvádzania.

Riziko podvádzania je obzvlášť skvelé počas prvých troch dní po sne.

S najväčšou pravdepodobnosťou hovoríme o kúpe nejakého tovaru nekvalitnej kvality - nič viac.

Ušetrite peniaze! Dostaňte sa do výťahu s veľkou rýchlosťou: v reálnom živote budete mať čoskoro šťastie, že sa stretnete s niekým, akým ste sa ešte nesetkali.

Doslova premení všetky vaše predstavy o živote, takže si veľmi ceníte priateľstvo.

Vezmite si výťah: sen znamená, že v reálnom živote musíte z nejakého dôvodu skryť pravdu od ostatných.

Hoci mnohí nechápu význam vášho správania, v skutočnosti idete na podvod, ktorý nepoškodzuje milovaného.

Avšak hra stojí za sviečku: ten, pre ktorého trpíte a stratíte časť autority v očiach verejnosti, ocení váš čin.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://mirkosmosa.ru/sonnik/dream/lift
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snitsya-lift.html
 • http://www.kakprosto.ru/kak-898494-sonnik-k-chemu-snitsya-lift
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/lift
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/4424.html
 • http://www.sunhome.ru/dreams/lift
[/ zbalenie]

Sledujte video: NEKONEČNÝ VÝTAH

Zanechajte Svoj Komentár