Ak sa pozrieme do vysnívanej knihy, balík vo vašej poštovej schránke sa považuje za príjemnú zábavu v nádhernej spoločnosti priateľov. Ak vo svojich víziách ste náhodou narazili na pozemok - takýto sen symbolizuje objav niečoho tajomného, ​​ktorý vás potrasie a urobí, aby ste sa ponorili do histórie vášho rodokmeňa.

Aký je sen o balíku? Ak nájdete prázdne parcely v starej budove pod vrstvou prachu, znamená to, že čoskoro nájdeš osobu z minulého života. K tejto osobe stále cítite súcit. Ak chcete pracovať vo sne ako poštár a doručiť zásielky adresátom, je predpokladom, že v prípadoch, ktoré začali vďaka vašim partnerom a kolegom, sa čoskoro objaví prielom.

Oslovené blaho

Ak vo svojom sne na dlani vidíte dieťa s malým balíčkom v ruke, na vás čaká krátka pracovná cesta, v ktorej získate nových známych a podpiste úspešnú dohodu s nimi. Pre dievča je sen spojený s balíkom znakom toho, že vedľa nej je skutočne milujúci človek a život s ním bude prosperujúci a prosperujúci.

Pre rodinného človeka sen, predpoklad, v ktorom je naplnený citrusom, predurčuje obnovenie všetkých tých pocitov, ktoré predtým naplnili jeho dušu.Ak sa iskra lásky začala vyblednúť, znovu sa rozsvieti a ty a tvoja "druhá polovica" si navzájom rešpektujeme vzájomné porozumenie. Pre nezosobášeného muža sen, v ktorom dostane zásielkový príspevok, je znakom toho, že:

 • V blízkej budúcnosti nikto a nič nebude tmavnúť vašu budúcnosť.
 • Okolo a blízko schvaľujte svoje rozhodnutia a iniciatívy v nových záležitostiach.
 • Očakávate príjemné stretnutia, nových priateľov, s ktorými bude ľahké komunikovať.

Ak vo svojej vízii zbierate miesto pre milovaného človeka, znamená to, že čoskoro dostanete prekvapenie vplyvnými ľuďmi, ktorým ste sympatizovaní. Sledovanie v snoch, ako niekto posiela balík, je znakom toho, že musíte mať vážne rozhovor s nadriadeným, čo povedie k zvýšeniu vašich profesionálnych zručností.

Vo vízii ste boli svedkami toho, ako niekto dostane balík? Toto je predstava, že sa čoskoro budete musieť zúčastňovať na charitatívnej pomoci pre ľudí, ktorí to potrebujú. Ak ste snívali balenie s mliečnymi výrobkami, znamená to, že by ste mali byť viac pozorní pre vaše zdravie. Stojí za lekárov, aby sa poradili, aby boli pokojní a aby sa uistili, že všetko je v poriadku.

Šťastná správa

Prijatie balíka od vzdialeného príbuzného s rôznymi koreňmi a kvetmi vo sne znamená, že čoskoro dostanete pozvánku na cestu do fantastických a veľkolepých miest. Získajte schránku plnú sladkostí - znamenie, že sa rozhodnete zmeniť svoj obrázok. Potom sa stanete centrom pozornosti vo vašej spoločnosti.

Ak snívate balík naplnený orechy, je to znamenie, že sa cítite vinu pred vašou rodinou, pretože nemôžete im venovať dostatočnú pozornosť kvôli nestabilnému pracovnému plánu. Nebuďte naštvaný, pretože veľmi skoro ich uvidíte. Príjem v sne veľkých balíkov je znakom toho, že v blízkej budúcnosti sa vo vašom dome objavia mnohí hostia a budete sa ponoriť do príjemných domácich úloh.

Vo sne máte krabici na odoslanie balíka? To znamená, že ste unavený pracovnými dňami a silne chcete ísť na dovolenku. Stojí za pár dní na pokojné miesto a oddych v prírode. Ak vo sne vidíte veľa balíčkov, znamená to, že ste sklamaní svojim blízkym priateľom. Nebojte sa, pretože veľmi skoro znova získa vašu dôveru.

Sen spojený s balíčkami predvádza dobré a radostné správy od vzdialených príbuzných. Ak vo sne pomôžete niekomu priniesť pozemok do domu, znamená to, že čoskoro dostanete neočakávaný zisk, ktorý budete radi tráviť na potreby domácnosti. Ak ste v snoch získali balík bez spiatočnej adresy - je to znamenie, že potrebujete pozornosť a pomoc milovaného a nemali by ste odmietnuť služby, ktoré potrebujete. Autor: Zoya Krupskaya

Interpretácia označenia závisí od podrobností o sne

Význam snu závisí vo veľkej miere na podrobnostiach, a preto sa im venujte pozornosť. Prečo snívať balík zabalený do svetlého papiera? Čoskoro vám blízky ľudia prinesú príjemné prekvapenie.

Roztrhané, poškodené obaly - niekto vás bude intrigu, ale zlyhá. Čierna schránka - počujete od vládnych agentúr alebo pozvánku blízkych príbuzných na slávnostnú udalosť (napríklad svadbu).

Sny, v ktorej je balík naplnený peniazmi na vrchol, bude dlh vrátený k spevákovi, o ktorom už zabudol premýšľať. Prázdne - očakávajte príjemné práce, ktoré však nebudú prinášať výsledky.

Nájdite vo vnútri sladkostí - na vášnivý romantiku, ktorá by mohla ukončiť svadbu. Ak chcete získať balík naplnený papierom vo sne - na propagáciu, hnojivo - na neuveriteľný úspech v podnikaní, na veci - čakajú na drahý darček.

Ak je tam veľa zlata, kameňov a šperkov vnútri - sen sľubuje česť a rešpekt od kolegov alebo peňažnú cenu. Ovocie v balíčku - budete odpredané osobou, ktorá vám predtým nevenovala žiadnu pozornosť. Ak máte oblečenie - musíte sa zbaviť zastaraných myšlienok o ľuďoch okolo vás.

Ak chcete snívať, že stojíte vo fronte na pošte pre zásielkový balíček - objavíte v sebe nové talenty a príležitosti, ktoré prekvapia ostatné Courier handed - zistiť novinky o príbuzných alebo priateľov. Ak by obdržanie balíčka bolo ťažké, prekonáte problémy s pomocou úplne neznámych ľudí.

Snívali ste o balíku odoslanom príbuznými? Čoskoro počkajte na hostí alebo novinky o veľkej rodinnej dovolenke. Príjem od cudzincov - až po univerzálne uznanie a rešpekt. Odoslať zásielku sami - aby ste sa zbavili starých a zbytočných vecí, drasticky sa zmenili. Autor: Ekaterina Volková

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

Čo znamenajú sny?

Prijatie balíka s hodnotným darom vo sne je znakom starostlivého postoja voči vám v rodine a príbuzným vášho manžela. Ak dostanete balík s balíkom, v ktorom sa nič nedeje, takýto sen hovorí, že budete musieť byť sklamaný zo začatého podnikania a urobiť niečo iné.

Balík, v ktorom bomba skončí, znamená, že vaše vlastné deti budú hrať trik na vás, za čo budú zhruba potrestané. Ak vo sne posielate sami niekoho ovocie alebo sladkosti, potom v skutočnosti ukážete závidiacu energiu a účelnosť, ktorá vám prinesie rýchly úspech a zaslúžené uznanie.

Balík Sleep Pro

Vaša práca bude ocenená a odmenená.

Získajte zásielku poštou - čakáte na úspech v podnikaní alebo dobré správy.

Balík so zlatom a šperkami je bohatstvo, česť a rešpekt kolegov.

Prázdny balík je znakom problémov.

Problémy spojené s prijímaním balíka poštou - nie je to zlé znamenie. Môžete mať problémy, ťažkosti, hádky alebo neplánované výdavky.

Prijmite poštový balík - na úspech v podnikaní a blížiaci sa bezpečný život, pošlite.

Čo to znamená vo sne?

Pozrite sa na pohreb - pre zábavu, úspešné dokončenie nejakého podnikania, získavanie peňazí.

Ak vás pohřbiť, bude to dlhý život, ale môže sa stať, že počujete zlý názor na seba.

Podieľať sa na pohrebe za krásneho počasia - na zdravie, šťastie, prosperitu všetkých, ktorí vás milujú.

Zlé počasie na pohrebe vo sne - choroba, zlé správy a zhoršenie prípadov v skutočnosti.

Zakopať cudzinca - ťažkosti vo vzťahoch s ostatnými.

Ak by bol mŕtvy muž nažive, čoskoro bude svadba niekoho blízkeho alebo vášho.

Možno len dostanete pozvánku na niekoho svadbu.

Pohrebné zvončeky a hudba - na smutné správy.

Pripravte sa na neočakávané

Interpretácia snov často interpretuje prijatie balíka vo sne ako predchodcu nečakaného prekvapenia v skutočnosti. Ako sa to ukáže, závisí od emócií, ktoré zažíva snívajúci. Ak je niečo, čo ho potešilo, prekvapenie bude príjemné.Keď bolo niečo nepríjemné alebo váš predpoklad otvorený niekým iným, bolo to sklamanie, sklamanie.

Prečo snívať o tom? Čoskoro zrazu urobte zisk, odkiaľ ste neočakávali. Tiež sen sľubuje dobré správy, úspech v podnikaní.

Práca, podnikanie

Ak chcete vo sne dostať oznámenie o zásielke podľa snov knihy, sľubuje úspech v podnikaní a výrazné zlepšenie finančnej pozície.

Snášal vyslať niekoho sladkosti, ovocie? Účelnosť, energia spánku, ktorú prejavuje v podnikateľskej oblasti, čoskoro prinesie dôstojné uznanie, úspech projektov začal.

Videl si ju so svojimi vecami? Vysvetlenie snov informuje: vaša práca bude ocenená a odmenená.

Dostali ste oznámenie z doporučenej pošty? Budete mať finančný problém, ktorý môže zničiť staré, dobre zavedené väzby.

Revidujte svoje názory a podporujte svojich blízkych

Odoslanie balíka vo sne - v skutočnosti potrebujú vašu pomoc príbuzní alebo priatelia. Postarajte sa o ne.

Bola tam bomba? Vysvetlenie snov hovorí: deti budú s vami hrať s krutým vtipom, ale za to budú podliehať približne trest. Ale nie je príliš tvrdý na nich.

Zasial ju vyslať? Vision naznačuje, že spánok by sa mal zbaviť stereotypov správania alebo zastaraných názorov. Pozície, na ktorých je teraz, odkiaľ hodnotí svet okolo seba, sú zastarané a sú schopné ublížiť.

Neuvoľnite sa - problémy sú možné

Sny o mŕtvej osobe, ktorá posiela balík? Vysvetlenie snov naznačuje: toto je varovanie o možných problémoch, poruchách.

Ak otvoríte balík a je prázdny, vo vnútri je len písmeno - to je signál budúcich problémov. Je potrebné pripraviť, zhromaždiť všetky vaše odhodlanie, vôľu, aby ste ich úspešne konfrontovali.

Aký je sen známeho mŕtveho, ktorý poslal balík? Ak dáva svoje veci preč, znamená to, že chce, aby snívajúci opakoval svoj osud.

Dobrá vec

Vidieť pozemok s vecami, kde je veľa rôznych objektov znamená: snívač očakáva rešpekt, čest v spoločnosti, bude prijatý v najvyšších kruhoch.

V láske k snu, že balík prišiel k nemu, sľubuje úspech svojím vyvoleným. Len nemusíte čakať na počasie pri mori - dávajte pozor na seba dievčatá.

Krabica vecí poslaná poštou vo sne je priaznivé znamenie, ktoré sľubuje počuť od priateľa alebo príjemný dar.

Ak by tam boli drahokamy, zlato - snívač očakáva čest, bohatstvo, prosperitu, úctu kolegov.

Dnes som sníval, že Fedex priniesol domu do domu, zvonček bol jasný ako realita. Robil som znamenie kríža a pokračoval v spánku, ale spánok bol veľmi silný, silne som chcel spať, aj keď som zvyčajne spal slabý a prebudil sa z najmenšieho dychu vetra vonku okna. Na čo by to bolo? Pocit čakal na zázrak. A v noci, keď som mal sen, je to Deň vďakyvzdania 24. novembra, štvrtok 2016.

Snažil som sa zavrieť dvere na schodisko, ale balík nedal. Všetci sa pozerajú, neviem, kto je, pamätám si, že som objednal tovar na Aliho vyjadriť a prezreli si balík pri hľadaní príjemcu. Pokúša sa otvoriť po celú dobu a ja prisahám, že Číňania sa zle zbalili a prebudili. Pocity radosti, ktoré parcela prišla, strach, ktorý nie je môj, zvedavosť, strach ľudí, že otvorím balík niekoho iného.

Len som sníval o veciach, ktoré mali byť v balíku, nevidím samotný balík.

Šiel som k svojim priateľom, kde sme pil veľa. Potom som išiel na autobusovú zastávku, ale na ceste sme sa stretli s dvoma veľkými balíčkami psov, ktoré prechádzali okolo mňa a začali bojovať a hltať sa navzájom.Nebola som sa len trochu vrátila späť, aby som sa nezavrela. Psi mali strednú výšku a všetky tmavé farby. Potom, čo som videl nehodu so smrťou dvoch ľudí a psa. Bežala som na pomoc, ale skončila som v miestnosti, kde som bol obvinený z neznámej priateľky. Začali nás biť, ale neublížili mi, keď som videl, že ma spálili pochodeň, bolo to veľmi bolestivé, bežal som a bežal som dlho. Potom som omdlela, vstala som, cítim, že je to strašne bolestivé, moja koža je pretiahnutá pred popáleninami. Mám telefón a chcem napísať rozlúčku sms, pretože som si myslel, že zomieram. Ale nie, sedel som na ulici vedľa nehody a zranenej osoby. Do mňa priblížil plavčík a požiadal som ho, aby sa pozrel na chrbát. Videl, že rany spôsobili sanitku a vzali ma preč. Potom som sa znova ocitol v tom istom apartmáne, kde som videla s priateľmi a začal som dostávať objednávky z internetu cez kuriér. Dievča zavrčala dvere trikrát a priniesla malé vrecká všetkých druhov vecí. Chcel som ísť na toaletu a umyť, ale všetko bolí, dostal som sa do kúpeľa a začal som umývať veľmi pomaly. V tom čase tam šli dve ženy a keď ma nevideli, začali sa rozprávať, jeden z nich bol technický a umýval podlahy. Tu je sen. Pomôžte im porozumieť.Dnes ráno snívalo.

Stará anglická snová kniha Zadkiel

Vo sne získať balíček - sen, ktorý sľubuje veľa šťastia: obdržíte buď správu od priateľa, alebo darček. Ak ste vo sne, z nejakého dôvodu ste dlho prevážali zásielku na ulici pri hľadaní pošty - ide o veľkú zmenu v podnikaní, stratu a zhoršenie obchodných okolností. To tiež znamená sklamanie v milostných záležitostiach. Ak milovník vidí vo sne, že dostal balík, potom je to dobré znamenie, ktoré predznamenáva úspech v láske.

Najnovšia snová kniha Ivanova

Dostávajte - k neočakávaným a rýchlym ziskom, pošlite - potrebujete pomoc, aby ste sa zbavili niečoho, čo nepotrebujete.

Vo vysnívanej knihe môže byť interpretácia "predpokladu" snov odlišná a to, čo to znamená, nemusí byť jasné. Pozorne sa pozrite na ilustrácie pre interpretáciu spánku, možno predpoklad nie je vôbec to, čo si myslíte? Veľa šťastia!

Prečo snívať balík (sen interpretácie XXI storočia)

Balík - Balík sníval - Balík je sen - to znamená, že vaša práca bude ocenená a odmenená. Získajte zásielku poštou - čakáte na úspech v podnikaní alebo dobré správy. Balík so zlatom, šperky - predpovedá bohatstvo, česť a úctu kolegov. Prázdny balík je znakom problémov.Ťažkosti spojené s prijímaním zásielky poštou - tiež zlé znamenie. Môžete mať problémy, ťažkosti, hádky alebo neplánované výdavky. Prijmite vo sne zásielku - na úspech v podnikaní a nadchádzajúci bezpečný život, poslať - do pohody.

Ak vo vízme dostaneme balík, pozornosť sa venuje tomu, čo sme už zažili, ale dostatočne nešetrili. V tejto fáze ešte stále nevieme, aký potenciál daru, ale štúdia pomôže zistiť. Keď obdržíme balík alebo balík, posielame našu energiu do sveta. Balíky a balíky v snoch môžu tiež predstavovať darčeky, ktoré osoba dostáva od iných ľudí. Preto je dôležité poznamenať, kto nám presne dáva balík a kto je odosielateľom, čiže určiť, kto prinesie radosť v skutočnosti. Balíky a balíky môžu naznačovať skrytý potenciál a darčeky alebo zručnosti.

Prečo snívať balík vo sne (kniha snov Kataríny Veľkej)

Balík - Balík - urobíte svoju prácu s potešením, takže bude ľahké a dobré. Posielate balík niekomu, vyplňte formulár, skontrolujte, či adresa bola napísaná správne - buďte v pohotovosti, neverte cudzincom, ak nechcete, aby sa o vás rozprávali klebety.

Aký je sen parcely - vybalili ste balík a našli ste iba prázdnu škatuľu, ste na strate, budete pokračovať hľadať to, čo vám bolo zaslané (možno ste upustili hlavnú vec?), Ale nenájdete nič iné ako obalový papier nebudete mať pár, nemáte ani manželstvo, alebo dokončíte to neskoro.

Balík bol odoslaný na vás, hlásil sa o tom, ale neposkytuje to na pošte - pokrývajú, ospravedlňujeme sa, usmievajú sa vinným, vysvetľujú, že balík je stratený alebo ukradnutý - všetko vo vašom živote sa vytratilo, musíte posilniť svojho ducha a srdce a byť pripravený na pokusy o osud, skúste nájsť podporu svojim blízkym, priateľom, len tým, že si zabezpečíte spoľahlivú zadnú časť, môžete bezpečne obrátiť na ťažkosti tváre.

Hodnota spánku o balíku (židovská kniha snov)

Mali ste snový balíček - získate balík od cudzinca. Pre ženu sen v pondelok v noci sen - k zmätku spôsobenému neschopnosťou vyriešiť novú situáciu, v ktorej ste sa zrazu ocitli v utorok, v stredu, vo štvrtok alebo v piatok večer - na hádku av sobotu alebo nedeľu večer. na neočakávanú pomoc v ťažkom prípade.

Pre človeka - Spánok, sníval v pondelok večer - na zlé správy a to, čo videl v utorok, stredu, štvrtok alebo piatok večer, varuje, že by ste sa mali dávať pozor na podvádzanie. V noci v sobotu alebo nedeľu je to sen, ktorý má problémy. Odoslanie balíka Sen o snehu v pondelok v noci na zotavenie sa chorého človeka, pre zdravého človeka - zbavenie sa nebezpečenstva, spánku videného v utorok, v stredu, vo štvrtok alebo v piatok znamená odvolať sa na pomoc, spať v sobotu sen alebo Nedeľa znamená vzdanie sa nepotrebných problémov.

Čo znamená spať s obalom, berúc do úvahy dátum narodenia

Balíček - ak ste sa narodili na jar, aký balík od priateľov zo zahraničia priniesol poštár sny o - k nejakej nehode s priateľmi.

Ak ste sa narodili v lete, čo ste snívali o tom, že dostanete balík od svojej rodiny vo sne - na dobrú správu je to výklad toho, o čom tento sen je.

Ak ste sa narodili na jeseň, čo sníval o balíčku - ten, kto vám prinesie novinky, to je posol.

Ak ste sa narodili v zime, aký je sen, že dostanete balík, je to dobrý sen,Čoskoro sa budete baviť, čo bude dlho zapamätané.

Šikovnosť a hodnota snov

Sny s príjemnými obrazmi sa považujú za dobré znamenie. Sľubuje radosť z úspešných zmien v živote a cestovaní. Monotónny sen, ktorý sa nedá detailne zapamätať, naznačuje nízku spoločenskú aktivitu spánku. Predpovede sú zakomponované v nadchádzajúcom piatku alebo v sobotu.

Sny označujú nedokončené podnikanie alebo problémy, ktoré spánok musí dokončiť. V opačnom prípade sa nevyhne problémom. Pri dešifrovaní takýchto snov je potrebné venovať pozornosť podrobnostiam a nie emocionálnej zložke.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Sny môžu naznačovať hádky, hádky, ktoré sa čoskoro vyskytnú v komunikácii s blízkymi. Nemali by sme sa obávať takýchto snov: nedarí sa im čoskoro realizovať a majú právo snímať zmenu situácie k lepšiemu.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://usonnik.ru/p/k-chemu-snitsya-posylka.html
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snitsya-posylka.html
 • http://www.sunhome.ru/dreams/posyilka
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/posylka
 • http://mirkosmosa.ru/sonnik/dream/posylka
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/2/2000.html
 • http://my-calend.ru/sonnik/posylka
[/ zbalenie]

: K / DA - POP / STARS (Madison Beer, (G) I-DLE, Jaira Burns). Oficiálne hudobné video - Liga legend

Zanechajte Svoj Komentár