Pin sny

Vysvetlenie snov Pins veľa sen, prečo sen vo sne Pins veľa? Ak chcete vybrať tlmočenie snov, do vyhľadávacieho formulára zadajte kľúčové slovo zo svojho snu alebo kliknite na prvé písmeno, ktoré charakterizuje sen (ak chcete získať online výklad snov písomne ​​zadarmo abecedne).

Teraz môžete zistiť, čo znamená snívať o mnohých kolíčkoch čítaním pod voľnými interpretáciami snov z najlepších online kníh snov o Slnku!

Interpretácia snov - Pin

Kolík je personifikácia nebezpečenstva, prekvapenie a tajná hrozba. Obraz čipu vo vašom sne sa pravdepodobne vyskytol kvôli slávnym povesti a známkam, ktoré ste počuli v reálnom živote a ktoré boli uložené vo vašom podvedomí: "Nezakrývajte kolík na svoj koniec," "Ak vám nájdený kolík leží na hlave, priateľ , ak ide o teba, nepriateľ vykresľuje "," prst dievčaťa s kolíkom bude pichnúť - chváliť počuť "," Prilepiť špendlík na oblečenie - aby sa predišlo problémom ".

Nájdite pin vo sne - na nečakané stretnutie. Ak vo sne ste našli špičku, ktorá vám leží na špičke, stretnete sa s vaším nepriateľom, ktorý sa pokúsi ublížiť vám všetkými možnými a nepredstaviteľnými spôsobmi.Ak zistíte, že vám kolík leží s tupým koncom, potom budete mať veselé stretnutie a párty so svojimi starými dobrými priateľmi.

Ak ste snívali, že si na svoje šaty nalepíte kolík, potom v reálnom živote ste veľmi rozumný a vypočítajte si každý krok predtým, než si niečo vezmete. Vďaka tejto kvalite sa môžete jednoducho vyhnúť stretnutiam s vašimi nepriateľmi a urobiť dobre svoj podnik.

Prick vo sne s kolíkom je znamením, že v skutočnosti dosiahnete veľmi dôležitú vec, ktorá vám prinesie nielen veľký finančný zisk, ale aj rešpekt a vďačnosť ľudí okolo vás.

Prelomte kolík vo sne - dôkaz, že napriek tomu, že vaše podnikanie nie je veľmi dobré, dúfate na zázrak. Niekedy taký sen naznačuje, že vás očakáva nejaká neočakávaná správa.

Ak ste snívali, že dáš gumu do šiat s kolíkom, potom v skutočnom živote je vašou tajnou túžbou upriamiť pozornosť na seba svojim vzhľadom, šatami a šarmom.

Strata čapu vo sne je proroctvo drobných nedorozumení kvôli vašej chýbajúcej mysli.

Interpretácia sen - kolíky

Interpretácia snov - Pin

Sny videné vo sne predviedli hádky a škandály v rodine. Prick s pinom - budete úplne nervózní úplne cudzími, ktorých ani neviete. Pre dievča je tento sen predsudkom pocitov o hrubom zaobchádzaní zo strany milovaného.

Zlomený čap naznačuje, že frivolnosť vášho správania vás povedie k strate rešpektu. A stratu pinu vo sne a snažte sa ho nájsť - na trochu hádku a drobné škody. Niečo s pinom - to znamená, že v skutočnosti niektoré mimoriadne okolnosti vás nútia prijať podmienky, ktoré vám diktujeme.

Prelomte kolík vo sne - varovanie o nadchádzajúcom smútku a strate, navyše nebudete mať dostatočnú pozornosť pre vašu najbližšiu rodinu.

Typ a stav výrobku

Vysnívaná interpretácia 21. storočia vysvetľuje, prečo čapuje sen o skutočnosti nespokojnosti, podráždenia alebo zármutku spiaceho človeka. Vidieť veľa z týchto vecí sľubuje zisk a prosperitu.

Dievča, snívalo o zlatom kolíku, oznamuje stretnutie s mladým mužom, ktorý nielen bohatý, ale aj obdarený takými čestmi, ako je čestnosť a slušnosť.

Snívať ohýbaný alebo hrdzavý bezpečnostný kolík predvída uskutočnenie riskantných krokov kvôli mimoriadnym okolnostiam. Uzavretý kolík vo sne predvádza dobré šťastie a materiálny úspech, odblokovaný - oznamuje hrozbu podľahnutia provokáciám chorých.

Pin na telo alebo šatník položky

Ak chcete zistiť kolík v tele, sľubuje Millerovej snovú knihu o vzhľade arogantného človeka, ktorý v reálnom živote radšej sníva snímača, čo vyvolá podráždenosť a rozhorčenie. Ak chcete vidieť tento objekt vo vlasoch, znamená to, že vaše správne myšlienky a akcie chcú byť poslané pozdĺž falošného kanála, aby sa zamieňali a zmätení.

Zasnežená ihla v ruke varuje pred nadchádzajúcimi poruchami v profesionálnej sfére, kolíkom v nohe - zasahovať do súkromia spiaceho. Čo sny nájsť kolík v ústach, oznamuje možnosť učenia niečo urážlivé a urážlivé.

Prilepenie špendlíka na šaty naznačuje, že vy, s vašou predvídavosťou a opatrnosťou, nedávajte nepriateľovi šancu na to, aby ste rozdrviť.Ak chcete vidieť zlatý výrobok na oblečení - príležitosť ochrániť seba a svoju rodinu pred zlými útokmi ľudí okolo vás.

Interakcia s predmetom

Prehltnutie zlatých ihiel vo sne znamená, že v živote môžete dosiahnuť veľký úspech v umení, stačí objaviť a rozvíjať svoje talenty.

Pre ženu nájsť vo sne otvorenú fibulu, podľa verzie snov knihy Lovers, prorokuje pocity týkajúce sa sporu s blízkym. Snažil som sa, že ste ho náhodou zlomili, sľubujete sen a strach z trápenia a tiež hovoríte o nedostatku pozornosti vášmu problému domorodcov, ktorý vás veľmi uráža a bolí.

Zničte brošňu

Spoločná kniha snov vysvetľuje to, čo sny vyrážajú s kolíkom, nadchádzajúce stretnutia s úplnými cudzincami, ktoré robia snívača nervóznym. Dievčaťu interpretácia spánku predvádza skúsenosti o hrubom správaní milovaného, ​​ktorý sa s ňou v skutočnosti nesprávne a neúmyselne zaoberá.

Aesopova interpretácia snov s ihlou vo sne sa spája s dôležitou záležitosťou, keď to dosiahne, snívač dosiahne materiálne výhody a zaslúži si česť a úctu ostatným. Sny o krvi, po injekcii - na veľké problémy s domorodými ľuďmi.

Buďte opatrní, šťastie sa blíži

Podľa Universal Dream Book niečo, čo sníva o zbieraní mnohých kolíkov, varuje pred možnými konfliktmi v rodinnom kruhu, ktorému sa dá predísť len tým, že prejavujú trpezlivosť a rešpekt k sebe navzájom.

Snažil sa, že musel kúpiť pin, povedal o riziku, že sa zapojí do pochybného podvodu, čo bude mať negatívny vplyv na autoritu spiaceho človeka. Ak vo sne predstavili krásnu fibulu - snažte sa nereagovať na útoky ľudí okolo vás, pretože to ohrozuje morálne a duchovné vyčerpanie.

Nová rodinná kniha snov

Piny vo sne varujú pred rodinnými hádkami a nesúhlasom.

Pre dievča je tento sen varovaním o hrubosti jej milenca.

Prehltol pin vo sne - v reálnom živote bude musieť riskovať.

Stratený kolík - počkajte na malé škody alebo hádky.

Vypnuteľné s okom - niekto sa dostane na nervy.

Dream Aesop

Kolík je personifikácia nebezpečenstva, prekvapenie a tajná hrozba. Obraz čapu vo vašom sne vznikol s najväčšou pravdepodobnosťou vďaka slávnym povesti a známkam, ktoré ste počuli v skutočnom živote a ktoré boli uložené vo vašom podvedomí: "Zapnite si na sebanezvyšujte koniec "," Ak sa nájdený čap leží vo vašej hlave, kamarát si spomenul, ak je bod smerom k vám, nepriateľ vykresľuje "," Dievča vyrazí kolík s kolíkom - počúvajte chválu "," Upravte šaty s oblečením - vyhýbajte sa problémom ".

Nájdite pin vo sne - na nečakané stretnutie. Ak ste vo sne našli špendlík, ktorý vám leží na mieste, potom sa stretnete s vaším nepriateľom, ktorý sa pokúsi ublížiť vám všetkými možnými a nepredstaviteľnými spôsobmi. Ak zistíte, že vám kolík leží s tupým koncom, potom budete mať veselé stretnutie a párty so svojimi starými dobrými priateľmi.

Ak ste snívali, že na svoje oblečenie prilepíte špendlík, potom ste v reálnom živote veľmi opatrný a vypočítajte každý krok, než si niečo vezmete. Vďaka tejto kvalite sa môžete ľahko vyhnúť stretnutiam s nepriateľmi a robiť dobre svoj podnik.

Prick vo sne s kolíkom je znamením, že v skutočnosti dosiahnete veľmi dôležitú vec, ktorá vám prinesie nielen veľký finančný zisk, ale aj rešpekt a vďačnosť ľudí okolo vás.

Prelomte kolík vo sne - dôkaz, že napriek tomu, že vaše podnikanie nie je veľmi dobré, dúfate na zázrak.Niekedy taký sen naznačuje, že vás očakáva nejaká neočakávaná správa.

Ak ste snívali, že dáš gumu do šiat s kolíkom, potom v skutočnom živote tvoja tajná túžba je upozorniť na seba svoj vzhľad, oblečenie a šarm.

Strata pinu vo sne je proroctvo malých nedorozumení kvôli vášmu rozptýleniu.

Dream Miller

Piny vo sne varujú pred rodinnými hádkami a nesúhlasom.

Dievča varuje taký sen o tom, že jej milovaná osoba sa s ňou zaobchádza.

Ak vo sne prehltnete kolík, potom v skutočnom živote vás niektoré mimoriadne okolnosti donútia prijať rizikové podmienky.

Zostanou v snehovom čape vás hrozí malým poškodením alebo hádkou.

Ohnutý alebo hrdzavý kolík varuje, že vaše frivolné správanie vás povedie k strate rešpektu.

Ak sa vo sne vtlačil do vášho tela pin, znamená to, že určitá osoba bude pôsobiť na vaše nervy.

Moderná kniha snov

Špendlíky videné vo sne symbolizujú hádky a konflikty v rodine. Pre mladú ženu ju taký sen povzbudzuje, aby zmenila svoje správanie voči svojmu milencovi.Ak ste snívali, že ste prehltli pin, potom ste v nebezpečenstve. Nečakané okolnosti vás nútia riskovať. Ztratiť kolík - na menšie straty a nezhody. Prick s pinom - k zlosti, že budete sledovaní na dlhú dobu. Ak chcete vidieť ohnutý alebo hrdzavý čap - na stratu úcty kvôli vašej zhovievavosti.

Sen sen cleopatra

Kolík je personifikácia nebezpečenstva, prekvapenie a tajná hrozba.

Nájdite pin vo sne - na nečakané stretnutie. Ak ste vo sne našli špendlík, ležiaci na vašom mieste, potom sa stretnete s nepriateľom, ktorý sa pokúsi ublížiť vám všetkými možnými a nemyslitelnými spôsobmi. Ak nájdete špendlík, ktorý vám leží s tupým koncom, budete mať veselé stretnutie a párty so starými, dobrými priateľmi.

Ak ste snívali, že na svoje oblečenie prilepíte špendlík, potom ste v reálnom živote veľmi opatrný a vypočítajte každý krok, než si niečo vezmete. Vďaka tejto kvalite sa môžete ľahko vyhnúť stretnutiam s nepriateľmi a robiť dobre svoj podnik.

Prick vo sne s kolíkom je znamením, že v skutočnosti dosiahnete veľmi dôležitú vec, ktorá vám prinesie nielen veľký finančný zisk, ale aj rešpekt a vďačnosť ľudí okolo vás.

Prelomte kolík vo sne - dôkaz, že aj napriek tomu, že vaše podnikanie nie je veľmi dobré, vy

Dúfať za zázrak. Niekedy taký sen naznačuje, že vás očakáva nejaká neočakávaná správa.

Ak ste snívali, že ste niečo pripevnili k svojmu oblečeniu s kolíkom, potom v skutočnom živote vašou tajnou túžbou je upriamiť pozornosť na seba svojím vzhľadom, šatami a šarmom.

Strata pinu vo sne je proroctvo malých nedorozumení kvôli vášmu rozptýleniu.

Vysvetlenie snov

Kolíky - znamenie zmätku a rodinných hádiek. Ak dievča sníva o takom sne, znamená to, že jej milenec s ňou bude pohŕdať. Strata čapu znamená hádka s blízkym. Kolík prilepený v tele znamená vzhľad osoby, ktorá vás obťažuje.

Dream Dream Dashka

symbol nebezpečenstva, ako aj povery.

Vo vysnívanej knihe môže byť výklad snov "pin" odlišný a to, čo to znamená, nemusí byť jasné. Pozorne si pozrite ilustrácie na interpretáciu spánku, možno pin - to nie je vôbec to, čo si myslíte? Veľa šťastia!

Čo ste urobili v nočných snoch?

Hľadanie pinu vo sne znamená urobiť dodatočné záväzky.Skôr než to urobíte, naozaj posúďte svoje silné stránky a schopnosti. Je možné, že podnikáte, čo nemôžete dokončiť.

A aký je ten sen, ktorý si na svoje šaty nalepíte? Taký sen hovorí o vašich strachoch. Ste na podvedomej úrovni a snažíte sa chrániť pred negatívmi, ktoré vychádzajú z vašich zlých duchovných.

Ak chcete nájsť otvorenú fibulu a zavrieť ju - podľa knihy snov, znamená vyhnúť sa vážnemu konfliktu. Naopak, otvorte uzavretý - vynaložiť značné množstvo peňazí. Je možné, že to bude nákup, ktorý ste neplánovali.

Ak žena vo sne videl, ako vyráža ľudí s pinom, potom sa v skutočnosti cíti neistá kvôli obvineniam druhých. Odborníci odporúčajú menej počúvať ostatných a prijímať sa tak, ako to je.

Úspechy v tvorivej práci - to sú to, čo sníva o kolíkoch, ktoré prehltnete. Obzvlášť priaznivý je sen, v ktorom boli kolíky vyrobené zo zlata. Predstavuje nielen slávu, ale aj bohatstvo.

 • Brošňa vo vlasoch - môžete byť dezinformovaná.
 • V ústach - na urážku.
 • Utiahne sa v nohe - outsideri sa budú snažiť zasahovať do vášho života.
 • V ruke - premýšľajte skôr, než prijmete zodpovedný krok.
 • V tele - komunikovať s otvormi.

Ak chcete odstrániť kolík z nohy - podľa knihy snov, znamená to, aby ste nepriateľovi vynútili nátlak. A ak by ste to nemohli vynechať vo sne? Na čo to je? Zvyčajne tento sen naznačuje, že musíte konať rozhodnejšie.

Ak by bol kolík vo sne dar, mali by ste ukázať zdržanlivosť a nereagovať na útoky ľudí okolo vás. Nákupom to znamená, že riskujete svoju vlastnú autoritu. Neuspokojte sa s pochybnými ponukami.

Tlmočník snov zaobchádza s mnohými kolíkmi vo vrecku ako príležitosť získať niečo, o čom ste dlho snívali. Budete mať možnosť potešiť peňazí bez veľkého poškodenia peňaženky, nájdete veľa.

Ak ste videli, že fibula odhalí svojho najlepšieho priateľa, môže potrebovať vašu podporu. S najväčšou pravdepodobnosťou vás požiada, aby ste si požičali peniaze. Ak máte príležitosť pomôcť niekomu, uistite sa, že to urobíte.

Som sníval, že máte v rukách poškodený alebo hrdzavý čap. Na čo to je? Takýto sen predznamenáva riziko, výsledkom čoho môže byť buď veľký peňažný tok, alebo zlyhanie. Myslíš, stojí za to riziko?

Ak ste snívali pin, nezanedbávajte to, čo tlmočník snov chce povedať.Ak vezmeme do úvahy vysvetlenia vysnívanej knihy, budete mať nielen možnosť pozrieť sa do budúcnosti, ale aj objektívne zhodnotiť prítomnosť. Autor: Vera Fractional

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

Čo je to sen?

Spánok je fyziologický stav organizmu, počas ktorého sa činnosť vedomia čiastočne zastaví. Spánok je nevyhnutný pre človeka, bez ktorého telo nemôže fungovať normálne a skoro zomrie. Ide o fyziologickú potrebu, ako je jedlo a voda.

Vo sne je osoba schopná snívať, ale je dokázané, že existujú ľudia, ktorí ich v zásade nedokážu vidieť. Každý má svoje vlastné sny, ale každý z nich je kľúčom alebo riešením.

Ponúkajú nám podrobnú interpretáciu snov. Knihy snov sú profesionálne psychoanalytici, astrológovia, psychológovia. Tvrdia, že existuje určitá sada znakov (skôr široká), ktoré majú rovnaký význam pre všetkých. Dekódovanie týchto znakov možno nájsť v knihe snov.Nie je možné vysvetliť jednotlivé sny, pretože každá osoba je jedinečnou osobnosťou so súborom špeciálnych vlastností, znakov a návykov.

Psychoanalytická kniha snov

Psychoanalytici odpovedajú svojou vlastnou cestou na otázku, o čom čapuje sny. Ak vo sne ste niečo pripínali s kolíkmi, alebo vidíte, že niekto iný to robí, znamená to emocionálne spojenie s osobou alebo možné povinnosti. Taktiež kolík môže naznačovať skreslené a skreslené vnímanie informácií a situácií okolo nás. Navyše, kolík môže znamenať oddych, ktorý musíte urobiť. Ihla alebo kolík svedčí o múdrosti, ktorá vám bola daná.

Kniha snov ruských ľudí

Ruská ľudová kniha snov, v ktorej sa nachádza špeciálne miesto, ho interpretuje ako symbol nebezpečenstva. Kolík varuje pred hroziacou nepríjemnou situáciou, ktorá môže mať negatívne dôsledky. Ak ihly prenikli do snov, potom to znamená, že komplikácia vzťahov s ostatnými, najmä s blízkymi ľuďmi, je možná.

Navyše, podľa tejto knihy snov, pin alebo ihla znamená silnú vieru v povery.Možno by ste mali prehodnotiť svoje názory, aby ste vymazali mozog z informácií o odpadoch. Nezabudnite, že to, čo sa nám stane, je to, v čo najviac veríme. Ovládajte svoje myšlienky a nedovoľte, aby prúdy povier vyrazili z pod nohami.

Kolíky a ihly môžu znamenať násilné potyčky s ľuďmi.

Snívanie Veles

Velesova veľká snovová kniha zaobchádza so sondami a ihlou ako s možnou stratou blízkej osoby alebo blízkej osoby v blízkej budúcnosti. Taktiež kolík môže znamenať určité zlomyseľné prípady vo vašom smere od kritikov.

Ak človek vo sne drží pin, potom to naznačuje, že bude počúvať svoju ženu. Ak vidíte veľa kolíkov - neustále počujete prázdne vtipy. Ak je vo sne, že ste zapchali špičkou alebo ihlou, potom sa s najväčšou pravdepodobnosťou môžeš mýliť hlúposťou. Niekto vás bodne s pinom - čakajte na triviálne problémy.

Zhrnutie, môžeme povedať iba jednu vec - kolík zriedkavo sníva, čo predznamenáva dobrú a radostnú udalosť. Pamätajte však, že sny sú oblasťou podvedomia, ktorá je prístupná iba vám. Možno ste práve videli na ulici špičku, keď ste chodili z práce - a teraz, v noci ste o tom mali sen.V skutočnosti sa váš mozog jednoducho zbaví zaťaženia informácií na celý deň, filtrovanie a zabúdanie na nepotrebné informácie.

V každom prípade buďte opatrní, ak vidíte pin alebo ihlu vo vašom sne, lebo mimoriadna opatrnosť nikomu nevyrušila. Neublíži vám to. Pekný sen!

Pin na Malom Velesov Dream Book

 • Sny o kolík - strata, pocity, zlomyseľnosť, hádka nie je skvelá, klepy, argumenty, urážky.
 • Držte pin v ruke - budete počúvať svoju ženu.
 • Pozrite sa na veľa kolíkov rôznych tvarov - prázdne vtipy.
 • Čo sny o prick s pinom - byť zamýšľané hlúposti, ak ste pichnutý pinom - problémy kvôli drobnosti.
 • Prehltnutie kolíka - riskantné akcie, nebezpečenstvo.
 • Ztratiť pin - opustiť tento nápad.
 • Prilepenie ozdobného kolíka na oblečenie - varuje niečí machinácie.
 • Vyhľadajte klesol kolík - stane sa predmetom dohadu.

Každodenná interpretácia snov o vlasoch (podľa spisovateľa Aesopa)

Kolík je personifikácia nebezpečenstva, prekvapenie a tajná hrozba. Obraz čipu v tvojich snoch vznikol, s najväčšou pravdepodobnosťou v dôsledku tých slávnych povier a znamení,ktoré ste počuli v reálnom živote a ktoré boli uložené vo vašom podvedomí: "Nehýbte kolík smerom k sebe", "Ak vám nájdený čap leží na hlave, priateľ si spomenul, ak je tip smerom k vám, nepriateľ vykreslil" počuť, "zapnúť špendlík na oblečenie - vyhnite sa problémom."

 • Prečo snívať o kolíku, ak ho nájdeš, ležiac ​​k vám s bodom, potom sa stretnete s vaším nepriateľom, ktorý sa pokúsi ublížiť vám všetkými možnými a nemyslitelnými spôsobmi.
 • Ak zistíte, že vám kolík leží s tupým koncom, potom budete mať veselé stretnutie a párty so svojimi starými dobrými priateľmi.
 • Čo sny, že si pin na šaty, potom v reálnom živote ste veľmi rozumný človek a vypočítať každý krok predtým, než niečo vzal. Vďaka tejto kvalite sa môžete ľahko vyhnúť stretnutiam s nepriateľmi a robiť dobre svoj podnik.
 • Prick vo sne s kolíkom je znamením, že v skutočnosti dosiahnete veľmi dôležitú vec, ktorá vám prinesie nielen veľký finančný zisk, ale aj rešpekt a vďačnosť ľudí okolo vás.
 • Prelomte kolík vo sne - dôkaz, že napriek tomu, že vaše podnikanie nie je veľmi dobré, dúfate na zázrak. Niekedy taký sen naznačuje, že na vás čakajú nečakané správy.
 • Prečo snívať, že používate kolík na vloženie gumy do oblečenia, potom v skutočnom živote vašou tajnou túžbou je upozorniť na seba svojím vzhľadom, oblečením a šarmom.
 • Strata pinu vo sne je proroctvo malých nedorozumení kvôli vášmu rozptýleniu.

Interpretácia vysnívaná (vo francúzskej knihe snov)

 • Pins sen o bohatstve, zisky.
 • Prečo snívať o dievčaťu na dievčatko - taký sen varuje pred jej milovanou bytosťou.
 • Ak by ste mali sen, v ktorom prehltnete kolík, potom v skutočnom živote vás niektoré mimoriadne okolnosti donútia prijať rizikové podmienky.
 • Stratený v snehovom čape vás hrozí s malým poškodením alebo hádkou.
 • Ohnutý alebo hrdzavý kolík varuje, že vaše frivolné správanie vás priviedlo k strate rešpektu.
 • Ak sa vo videní dostane do vášho tela kolík, znamená to, že určitá osoba bude pôsobiť na tvoje nervy, to je to, čo sa sníva sen, o ktorom sa snívaš.

Interpretácia snov Pin na základe dátumu narodenia (sen pred narodením)

 • Ak ste sa narodili na jar, aký je sen o bezpečnostnom čape - Injekcia ega. Zlatý pin - na korunu.
 • Ak ste sa narodili v lete, aký sen, ktorý ste mali vo vašom sne, bol oškubnutý špendlíkom a uvidíte, ako prúdi krv z prsta na svedomie.
 • Ak ste sa narodili na jeseň, aký bol váš sen o kolíčku - aby ste sa dostali od svojich zlých duchovných.
 • Ak ste sa narodili v zime, aký je sen o pin - Závislosť, bodavé vtipy, výsmech. Prick - známy.
[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3bugs veľa
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/bulavka
 • http://mirkosmosa.ru/sonnik/dream/bulavka
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snitsya-bulavka.html
 • http://fb.ru/article/258259/k-chemu-snitsya-bulavka---k-radosti-ili-pechali
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/780.html
[/ zbalenie]

Sledujte video: Bedřich Smetana Sny (sny), Radoslav Kvapil

Zanechajte Svoj Komentár