Tlmočenie snov

Prečo snívať o krabici čokolády? Nové iniciatívy budú úspešné, ak získate podporu kolegov. Krabica čokolády sľubuje spoľahlivých obchodných partnerov. Ak to bolo s bobuľami - myšlienka bude splnená, prináša vynikajúci zisk.

Ak chcete dostať sen v balení sady čokolády vo sne, snov kniha považuje za znamenie hmotného úspechu. Môžete bezpečne investovať, uzatvárať zmluvy.

Snímaná krabica s farebnými ceruzkami sľubuje človeku vynikajúci zisk, bohatstvo. Veci prinesú dobrý príjem.

Kúpiť topánky v krabici - podnikanie bude prosím zmeny. Čierne topánky - veci sa zlepšujú. Vo všeobecnosti nové topánky v obuvi na topánky predurčujú obchodný úspech človeka.

Snívali o mrazených rybách v krabiciach? Máte nejaké nedokončené podnikanie, odložené až do lepších časov. Je čas na to vyriešiť.

S námahou uspieť

Prečo snívať o krásnej darčekovej krabičke? Vysvetlenie snov varuje: neočakávajte, že osud udelí svoje úľavy. Ak chcete dosiahnuť tento cieľ, musíte tvrdo pracovať.

Otvorte krabicu a nájdite tam topánky - ste pripravení podniknúť rozhodné kroky.

Čo sníva o boxe zápasov? Interpretácia snov informuje: na prekonanie problémov budete musieť pracovať s plným nasadením.

Nákup niekoľkých balíčkov zápasov do budúcnosti - po chvíli sa sníl sa stane majiteľom značného kapitálu.

Dieťa, ktoré sa nachádza v krabici, dievča je priaznivé znamenie. Správy o interpretácii snov: pred úspechom, šťastie, zisk.

Láska vzťah

Nákup boxu čokolády vo sne znamená frivolné o vašich kontaktoch, je ľahké vytvárať vzťahy.

Dievča balenie cukroví sľubuje nový nepríjemný nápadník. K mužovi (chlapcovi) - naznačuje: dievča, s ktorým sa sympatizuje, ho odmietne.

Čo sny box v krabici? Vyslovenie tlmočenia snov: čoskoro snívač obdrží prekvapenie od milovaného.

Ak dievča snívalo, že chlapec jej predložil krabici s krúžkom, jej milovník by dokázal vážne svoje pocity a pripravenosť na ich budúcnosť spoločne. S kvetmi - radosť, láska, starostlivosť o neho.

Prečo snívať, ak dáte krabicu šťavy? Interpretácia snov upozorňuje: očakávajte príjemné prekvapenie od priateľov, radosť.

Pred priaznivými zmenami

Snívať o krabici s vecami pripravenými na ťah - veľké zmeny vpred.

Prečo snívať niečo baliť? Vyslovenie výkladu snov: dlho trvajúci problém sa nakoniec vyrieši,veci sa výrazne zlepšia.

Snívali ste, že si kúpite dort v krabici? To znamená blahobyt, sladký život.

Balíte čokoľvek (veci, topánky) do veľkej lepenkovej škatule - okolnosti života snílcu sa dramaticky zmenia.

Môžu to byť problémy - buďte opatrní

Vidieť vo sne, že vaše auto má automatickú prevodovku - máte v nebezpečenstve dostať sa do problémov, pretože zvyk nechávať veci idú samé.

Krabica s chrobákom vo sne - pred zlosťou, menšie problémy. Rozdrviť je to skvelé znamenie.

Prázdne krabice - neznáme čin spánku sa stane známym.

Vo sne na krok na boxe, sľubuje tvrdé pocity a slzy.

Sny o krabici s mačiatkami? Tento sen predznamenáva malé problémy, straty.

Snívať o rozsypaní ihiel v krabici znamená: snívač nájde problémy pre seba. Je potrebné, aby ste sa správali opatrnejšie, aby sa nerobili s iniciatívou.

Hodnoty pre snovú knihu Miller

Zasnívaný z wads peňazí v krabici? Čoskoro bude človek oslobodený od podnikania, hádky a bude mať príležitosť uvoľniť sa dokonale, sám.

Otvoriť vo sne škatuľku plnú akéhokoľvek tovaru - topánky, zápalky, cukor, sušienky, niečo iné - dobrý pohľad.Spávajúci očakáva získanie veľkého bohatstva alebo dlhých ciest.

Prázdny kartón na topánky sľubuje sklamanie: prijaté kroky sa ukážu ako márne.

Obchodné práce

Všimli ste si vo sne škatuľku cukríkov? Vysvetlenie snov zaručuje, že všetky sny sa splnia, ak máte priateľov, ktorí neodmietajú pomôcť. Krabica čokolády je dobré znamenie, obchodníci budú spoľahliví a slušní.

A ak sú v nej uložené bobule, vaše plány sa nielen splnia, ale prinesú aj zisk nad očakávaný. Podľa snov kniha, po obdržaní súboru čokolády v balení ako darček, môžete bezpečne počítať s nárastom príjmov. Je možné získať vysoké dividendy z investovaných prostriedkov alebo zisk z uzavretej zmluvy.

Bohatstvo, zisk, to je to, čo sny krabice s farebnými ceruzkami.

Presne tiež krásne v nočných snoch kúpiť nový pár topánok v krabici. V takom prípade podnikanie stúpne na kopci. Všetky zmeny budú prispievať len k jeho prosperite. Kniha snov je však presvedčená, že akékoľvek topánky v balíčku sú vynikajúcim znamením pre podnikateľov.

Aké sú sny o mrazených rybách,balené v krabiciach? Toto je dôvod na premýšľanie: máte v skutočnosti nejaké nedokončené podnikanie? Ak si pamätáte, ihneď ich dokončite.

Je čas zrolovať rukávy!

Krásna darčeková krabica. Čo môže snívať? Bohužiaľ, kniha snov vám neumožňuje čakať na darčeky osudu, ale naopak, nesedzte sa a aktívne sa dostaňte do podnikania. Iba tvrdo pracovať dosiahnete požadované výsledky.

Vo sne otvoril obal a tam je pár topánok? Vaše odhodlanie je v skutočnosti plne odôvodnené. Ste na správnej ceste!

Interpretácia snov vás vyzýva, aby vynaložili čas a úsilie na prekonanie problémov, ktoré vznikli, to je to, čo sníva poľa zápasov. Báječná interpretácia nočnej fantázie, ktorá si kúpite celé balenie zápasov v obchode. Taký sen vidieť potenciálnych milionárov! Zo dňa na deň výrazne zvýšiš svoj kapitál!

Ako porozumieť podivnému ospalému príbehu o nájdenom boxe, v ktorom je dieťa? Nebojte sa. Tento obrázok predpovedá dokončenie rodinného rozpočtu a šťastia.

Na srdci

Ste mimoriadne kontaktná osoba, ktorá ľahko vytvára nové spojenia. To je to, čo snívalo, že si kúpil krabicu cukríkov.Podľa knihy snov, mladá dáma box z čokolády predpovedá obsedantný fanúšik a mladý muž - neúspech dievčaťa, ku ktorému má názory. Tajomstvo vízie "matryoshka" je krabica v inej krabici. Jednoducho to odhaľuje - príjemné prekvapenie vás očakáva od milovaného alebo priateľa.

Je úžasné, ak dievča vidí vo sne, ako jej milovaná predstavuje box s krúžkom. To je priama nápoveď - je pripravený navrhnúť manželstvo. Ak by boli darčeky v kvetoch, mladý muž bude oddaný a starostlivý manžel.

Krabica džúsu vo sne, prorokuje nádherné, radostné prekvapenie, ktoré si pre vás pripravili vaši kamaráti.

Bez oblačnosti

Ak ste videli boxy s vecami, počkajte na veľkú zmenu. Prečo snívaš, že opatrne zabalíš niečo? Tlmočenie snov predznamenáva skutočnosť, že sa nakoniec zaoberáte spleťou naliehavých problémov a všetko bude upravené, bude pokračovať ako obvykle. Ak ste veci balili do veľkej lepenkovej nádoby, okolnosti sa začnú meniť s nepredstaviteľnou rýchlosťou. Nenechajte sa stratiť, verte v najlepšie!

Sen o dortu v krabici je znamením pohodlného, ​​jednoducho báječného, ​​sladkého života.

Dávajte pozor, pozor

Vo sne, riadite auto s automatickou prevodovkou? V tomto prípade premýšľajte o tom, a ak nemáte zvyk, nechajte všetko šancu.

Krabice s chrobákom vo sne, ktoré videli v spánku, sa pripravovali na rad menších problémov. Ale ak ste zničili hmyz, potom bude všetko v poriadku - Fortune sa na vás usmieva.

Videli ste prázdne balíky? No, potom bude jeden z vašich nepochopiteľných skutkov zverejnený. Musíme sa hanbiť.

Poďte vo sne na zápalku? Bohužiaľ, toto je znamenie slz, smútok v skutočnosti. Mačiatka v škatuli snívajú pred zanedbateľnými stratami, obťažujúcimi malými vecami, ktoré môžu len rozmaznávať náladu.

Sami sa pozeráte na problémy na hlave, to sú to, čo sú v krabici rozptýlené sny kolíkov a ihiel. Vysvetlenie snov dáva radu: neukazujte príliš veľa aktivít, pamätajte, že niekedy je iniciatíva trestná.

Miller verzie

Čo ak sa vysnívajú boxy plné účtov? Miller ubezpečuje, že takáto vízia vám dá šancu odpočívať čoskoro, odísť do dôchodku, tráviť čas bez obáv o svoj denný chlieb.

Budete mať príležitosť výrazne zlepšiť vašu finančnú situáciu a dokonca ísť na dlhú cestu, to Miller predpovedá tým, ktorí rozbaleli krabice tovaru v spánku.Je to škoda, ale sny prázdne obaly na topánky, uvádza, že všetky vaše snahy boli márne.

Iné interpretácie Dream Interpretation venuje pozornosť farbe balíka. Keby to bolo biele, potom by snívač našiel dobrú správu pre neho, čiernu - bola by veľmi znepokojená, akoby niečo zarmútila. Ak bola krabica červená, je to signál pre akciu, rozhodujúci a odvážny.

Nočný pohľad na to, ako zdvihnúť veko a videli hada v nádrži, sú identifikované s závistlivými nepriateľmi, ktorí v súčasnosti skrývajú svoju esenciu, zapadajú pred spánok. Takíto pokrytci môžu byť v kruhu svojich kamarátov, kolegov.

Približne sa vzťahujú aj na sen, v ktorom sa pavúky plazili v krabici. To je tiež symbol nepriateľov, ktorí sa márne snažia vás obťažovať. Nebojte sa, ich zlé úmysly sa neplnia.

Krabica s fľašou šampanského v nočnom spánku? Prišiel si s obľúbenou frázou, keď sa prebudil, že ten, kto neriskuje, nikdy nebude skúšať šumivé víno? Ak áno, vedzte, že toto je presný odraz situácie, v ktorej sa ocitnete. Ak riskujete, môžete vyhrať, ale sen tiež ukazuje, že existuje veľká šanca na utrpenie fiasku.Preto dôkladne premyslite všetko predtým, než urobíte rozhodujúci krok.

obsah

Význam snu tiež závisí od toho, čo bolo vnútri boxu. Napríklad, balené domáce spotrebiče snívajú pred veľkou, dôležitou udalosťou. A vidieť v nej dieťa-foundling - podľa snov knihy znamená rýchlo dosiahnuť úspech. Šperky v krabičke sú znakom toho, že čoskoro budete bohatí.

Zistite vo vnútri krabice:

 • Šváb - zmeniť plány.
 • Posteľná bielizeň - na jasný sex.
 • Obuv - cestovať.
 • Oblečenie - na upgrady, užitočné nákupy.
 • Detské hračky - doplňte rodinu.

Samostatne, tlmočník snov popisuje sny, v ktorých ste videli krabicu čokolády. Napríklad krabica s čokoládou znamená zábavný a sladký život. A vidieť karamel v ňom znamená dosiahnuť svoj cieľ na vlastnú päsť.

Ako píše kniha snov, krabica marmelády predvádza ľahké peniaze a drahé nákupy. Krabica s orientálnymi sladkosťami zaručuje nové známe, romantické dobrodružstvo.

Prázdna škatuľka vo sne varuje pred možným podvodom alebo zrakom. Aby ste tomu zabránili, snažte sa byť úprimní v neznámych spoločnostiach,Nehovorte o vašom úspechu a príjmoch. Obmedzenie a utajenie vám pomôže vyhnúť sa mnohým problémom.

Urobte niečo

Nosenie veľkej krabice vo sne znamená podľa knihy snov robiť ťažkú ​​prácu. Ale nenechajte sa odradiť. Výsledkom bude, že vaša práca bude dobre zaplatená a získate cenné životné skúsenosti.

Otvorenie kartónového obalu znamená uspokojiť vašu zvedavosť. A zatvorte alebo nalepte - zabudnite na všetky zlé veci z minulosti a začnite nový, šťastný život.

 • Dostať sa do toho sa snaží vyhnúť sa zodpovednosti.
 • Umiestnenie vecí je dôležitým a rozhodujúcim krokom.
 • Zlomenie je chyba.

Ako povedala kniha snov, krabica so sladkosťami, ktorú kupujete, je v nočných snoch pred zaujímavým dobrodružstvom. Je možné, že budete schopní naplniť svoj najdivokejší sen a ísť na krásne, exotické miesto.

A ak ste dostali krabici čokolády ako darček, môžete bezpečne vytvoriť plány pre blízku budúcnosť. Odborníci hovoria, že sa určite všetko stane skutočnosťou.

Vybrať krabicu s nepotrebným nevyžiadaným odpadom na koš - podľa knihy snov znamená zbaviť svoje myšlienky negatívnosti a pesimizmu.A budovanie barikád z prázdnej krajiny znamená snažiť sa chrániť pred vplyvom vyššej osobnosti.

Odoslanie balíka v kartónovej krabici - zdieľajte tajné plány s niekým. A snaží sa zdvihnúť ťažký box je robiť niekoho iného, ​​čo nepotrebujete.

Teraz nebude ťažké určiť, prečo sa vysnívaný box. Koniec koncov, stačí, ak si spomeniete na svoj sen podrobne a uvidíte jeho význam v tlmočníkovi snov. Autor: Vera Fractional

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

Interpretácia snov - rámik

Snívať o krabici alebo krabici bez ničoho v nej je sklamaním. Ak je v krabici niečo rozumné a užitočné - v skutočnosti vás čaká prekvapenie, ktoré vám predstaví osoba, ktorá nie je ľahostajná voči vašej vnútornej kráse.

Krabica z nedokončeného domu predvída nedostatok finančných prostriedkov na dokončenie prác, ktoré sa začali.Práčovňa znamená, že čoskoro dostanete nepríjemné správy. Získajte krabicu čokolády ako darček - v reálnom živote človek nebude starať o vás. Ak sami dať niekomu krabicu čokolády, vaše zámery sa nebudú realizovať kvôli rozdielom záujmov s obchodnými partnermi v podnikaní.

Snehová krabica s farbami alebo ceruzkami predurčuje zisk a bohatstvo. Ak chcete vidieť nejaký veľmi malý box - v malom, ale pohodlnom byte nájdete skromné ​​rodinné šťastie.

Iné výklady

Farba škatule je tiež dôležitá. Takže bielymi predzvesťami, ktoré dostávajú dobré správy, čierne - hlboké tvrdé skúsenosti. Červená - okolnosti si vyžadujú od vás aktívne rozhodné kroky.

Ak otvoríte škatuľku, uvidíte, že tam sú hady - podľa knihy snov nájdete závistných ľudí okolo seba, zákerných ľudí, ktorí sa pokúšajú ublížiť. Krysa - máte nepriateľov, sú to hádky, podvody od kolegov. Pavúči predstavujú nepriateľov, ale môžete prekonať ich.

Snívať o škatuli šampanského - čoskoro sa otvoria nové príležitosti, ale trochu riskantné. Je potrebné dôkladne vypočítať všetko, než sa ponáhľa, aby ste získali nové vrcholy.

Dream Shuvalova

To je to, čo oddeľuje vnútorný obsah od vonkajšieho prostredia, to znamená od prostredia. Obraz krabice vo sne naznačuje, že osoba vo vnútornom pláne už vytvorila pripravenosť na konkrétne správanie, konať. Zostalo len malé množstvo - malý vonkajší tlak na realizáciu našich plánov. Nenechajte si ujsť moment!

Moderná kniha snov

Ak ste snívali, že všetky vaše veci sú uložené v krabiciach, akoby ste sa niekde presťahovali, globálne zmeny sa stanú vo vašom živote. Sen, v ktorom si kúpite škatuľu čokolády, sľubuje nejakú radostnú udalosť. Pre mladú ženu sen, v ktorom dostane darček v krásnej krabičke, znamená, že kladie príliš veľké nádeje na svojho súčasného fanúšika.

Talianska kniha snov Meneghetti

Zvyčajne predstavuje uzavretú prázdnotu alebo izoláciu, naznačuje druh prázdnej myšlienky, podozrenie, ako aj existenciu zákonov a nariadení, ktoré vedú k zbytočnému životu. Inseo tiež často používa tento obrázok na označenie existencie mechanizmu "embedded starter" v ľudskom mozgu. V každom prípade sa obsah "schránky" nachádza iba otvorením.

Psychoanalytické sny knihy Samokhvalov

Symbol ženského genitálu. Izolácia vnútorného obsahu vonkajšieho prostredia. Zostavenie vo vnútornom pláne pripravenosti na akékoľvek správanie, ktoré sa môže vykonať často bez ohľadu na vonkajšie okolnosti. Pandora na hrudi.

Ženská snov kniha

Sen, v ktorom ste fascinovaní krásou krabice, v ktorej sa nachádza váš dar, naznačuje, že ste príliš nadhodnotení schopností svojho partnera a dúfam, že príliš veľa.

Vo vysnívanej knihe môže byť interpretácia "krabice" snov odlišná a to, čo to znamená, nemusí byť jasné. Pozorne sa pozrite na ilustrácie pre interpretáciu spánku, možno box - to nie je vôbec to, čo si myslíte? Veľa šťastia!

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/korobka
 • http://www.i-sonnik.ru/korobka/
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snitsya-korobka.html
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
 • http://mirkosmosa.ru/sonnik/dream/korobka
[/ zbalenie]

Sledujte video: , C. S. Lewis a podstata radosti

Zanechajte Svoj Komentár