Dream Whisky

Whisky je považovaný za elitný alkohol a vzhľad tohto nápoja vo sne znamená univerzálne uznanie a úspech v podnikaní. Ak sa však ukázalo, že je nekvalitná, nudná a horká, prognózy sú sklamaním. Ale ak chcete získať presnejšiu predpoveď toho, čo sny o whiskey, je potrebné vziať do úvahy všetky nuansy snov a pozrieť sa do snov knih.

degustácie

Vo sne, elitný alkohol vyleje a pije charakter zo sne, tak sa opýtajte svojho milovaného na pomoc a dokážete sa vyrovnať s problémami.

Pite si nápoj - oslobodený tvojimi túžbami, zničte dobrý postoj blízkych priateľov. Aby neskôr bolestne bolestná, Tsvetkova snovová kniha odporúča rozhodnúť sa, čo je dôležitejšie: priateľstvo trvajúce dlhé roky alebo sen.

Freudov sen vysvetľuje, ak pijete zo skla vo sne, hovorí: ste konzervatívni v intímnej intimite a ste spokojný s jedným partnerom. Použili nápoj priamo z krku - v sexe ste neustále cítili túžbu skúsiť niečo nové, predtým nezákonné.

Obchod s alkoholickými nápojmi

Veľká fľaša whisky, ktorú ste zakúpili, predpovedá rýchly nárast kariéry a zvýšenie príjmov, - povzbudzuje ženskú snovú knihu.

Predali elitný alkohol v noci - na nezmyselné výdavky a straty v skutočnosti. Venujte pozornosť vašim výdavkom. Výrazne prevyšujú zisk. Stop, v blízkej budúcnosti sa neočakáva ďalší príjem.

Kúpil v obchode bláznivý viskar vo sne, nalial do fľaše s pochybnou čistotou - vám bude ponúknutá "zhnitá" malá vec. Pred dohodou si premyslite desaťkrát. Dokonca aj keď na konci všetko vyhorelo, potom neskôr stratíte oveľa viac, než ste získali.

Elite darček

Dajte drahý alkoholický nápoj - snovú knihu Wangi predzvesťou oboznámenie sa s nezvyčajnou a zaujímavou osobou.

Dostal darček kvalitnej whisky - stretnutie s dlhoročným priateľom vás bude sprevádzať novým spôsobom. Ak sa však ukázalo, že je to lacný šelest, známy prinesie problémy.

Kúpili ste vo sne za dar, ale pili to sami? Vaše šťastie závisí od prítomnosti vplyvných priateľov. Ak chcete splniť svoje plány, získajte užitočné spojenia.

Otvoril darček z whisky a vypil si ju z krku? Jarná kniha snov odporúča: snažiť sa o propagáciu v službe, byť ušľachtilý, nepoužívajte "špinavé" metódy.Ak sa vám nepodarí, pomôcť pri zmierňovaní situácie podporí a láskavý prístup kolegov.

Ochutnávka alkoholu alebo šťastie vo vašich rukách

Pitie whisky vo sne v spoločnosti bohato oblečených ľudí - napriek častým sklamaniam v reálnom živote, neprestanú sa snažiť dosiahnuť to, čo chcete. To je pravda, predpovedá Millerova snová kniha, len kvôli vášmu tlaku budete schopní realizovať svoje sny a túžby.

Ak chcete snívať, že niekto nalieva whisky v pohároch a nápojoch - pomôže vám blízky priateľ alebo príbuzný, aby ste prekonali všetky prekážky dosiahnutia cieľa, ale o to by ste sa mali spýtať.

Som sníval, že pijete whisky sama - s vašimi snahami o sen môžete zničiť priateľstvo, ktoré trvá viac ako tucet rokov. Zamyslite sa a rozhodnite sa, čo je pre vás dôležitejšie: priateľstvo alebo sny, odporúča sa Dreambook Tsvetkova.

Zlomené pokrmy nie vždy prinášajú šťastie

Vidieť vo sne, ako sa fúka fľaša whisky - nedávno ste boli vo vašich úsudkoch príliš krutý. Ak neprestaneš kritizovať všetkých ľudí okolo, môžeš zostať bez priateľov a priateľov, varuje East Dream Book.

Sny, ktoré si vypil whiskya sklo so všetkým jeho rozsahom rozbité na podlahe - dávajte pozor na klebety a záchvaty. Teraz ste bezbranní viac ako kedykoľvek predtým, takže aj tie smiešne klepy vás môžu spôsobiť vážne škody.

Sníval som, že ste spadli a rozbili prázdne fľaše na whisky - v blízkej budúcnosti bude nejaký nedorozumenie, ktoré by malo byť vyriešené, aby sa predišlo problémom vo vašom osobnom živote, naznačuje Lunar Dream Book.

Vo vína oddelenie - k zmene povolania

Je to sen, že si kúpite veľkú fľašu whisky - v práci budete povýšený a v dôsledku toho v mzde predpovedá kniha ženských senov.

Snívať o predajcovi elitného alkoholu - na odpad a finančné straty. V poslednej dobe vynakladáte viac peňazí ako vy. Znížte svoju horlivosť, hlavne preto, lebo nie je "ožiarená" ničím dobrým: ani nárast miezd, ani bonusová platba.

Zasnívaný o bahnitý viskar v nádrži pochybnej čistoty, stojacej na poličke v obchode - vám bude ponúknutá "bahnitá" práca. Dokonca aj keď ste schopní "zasiahnuť jackpot", neskôr stratíte oveľa viac, dokonca aj prepustenie z práce.

Drahý darček vo sne - datovanie v skutočnosti

Sen, v ktorom dáte niekomu nápoj drahého druhu - na nový zaujímavý známy, predpovedá snovú knihu Vanga.

Dostávajte darček kvalitnej whisky - náhodná schôdzka so starým priateľom bude hrať významnú úlohu v živote, lacný šelest - zoznámenie sa s mužom, ktorý okrem problémov neprivedie do vášho života nič iné.

Sníval som, že ste si kúpili whisky za dar, ale pili to sami - "rámy rozhodujú všetko" - toto je vaše motto pre blízku budúcnosť, ak chcete uspieť. Rozšírte svoje spojenia, pomôže vám veľa dosiahnuť výšky kariéry.

Je to sen, že ste otvorili whisky, ktorú ste dostali a začali piť nápoj priamo z fľaše - pri lezení na kariérovom rebríku neprechádzajte nad hlavami;

Whisky sen

Ak ste snívali o fľaši whisky - potom nájdete starostlivosť o svoje vlastné záujmy. Pitie whisky samo o sebe v sne - že zvýšená sebectvo a egoizmus vás núti obetovať svojich priateľov.

Ak ste snívali o zlomenej fľaši whisky - to predpovedá stratu priateľov v dôsledku hádky, čo by sa malo a mohlo sa vyhnúť.

Ak ste mali sen o niekom, ktorý pije whisky, potom sa snažíte dosiahnuť to, čo chcete po mnohých nekonečných sklamaniach. Nákup whisky vo sne - nečakajte, že dosiahnete výsledok, ktorý ste dúfali.

Elitný alkohol vo sne

Predpokladá sa, že tento nápoj je sen v prípade, že čoskoro dosiahnete úspech a vysoký spoločenský status. Takýto výklad je však vhodný, ak bol nápoj dobrý a nie pokazený.

V opačnom prípade vám vízia nebude sľubovať pozitívnu zmenu.

Predikcia psychológa Millera

Mal som sen, v ktorom sa vám ponúka pitie whisky - stanete sa účastníkom hádky, ktorá sa bude týkať rozdelenia majetku.

Piť v snom elitnej alkoholu

Pitie whisky bude musieť byť ľuďmi sklamané, zažijete pocit osamelosti.
Ak vo sne ste to urobili sami, potom v skutočnosti vy sám budete vinníkom vašich priateľov, ktorí sa od vás odvracajú. Miller odporúčal, aby prehodnotil svoje správanie a prestal sa správať tak sebeckým spôsobom.
Pozrite sa na tento elitný nápoj, nedržte sa a začnite piť - v skutočnosti nájdete veľké sklamanie.Bude to spôsobené tým, že na dosiahnutie cieľa musíte čeliť takmer neprekonateľným prekážkam.

Ak chcete byť vonkajším pozorovateľom toho, ako ostatní ľudia pijú - nebudete schopní dosiahnuť to, čo chcete.

Ak chcete odmietnuť whisky, prestanete piť - vaša finančná situácia sa stabilizuje a zlepší. Pozitívne zmeny v živote.

Tlmočník Vanga

Ak spíte whisky vo vašom spánku, potom v skutočnosti často žiadate od ľudí to, čo nerobíte. Nezabudnite, že s ľuďmi by sa malo zaobchádzať tak, ako by ste im chceli liečiť.

Dajte drahé whisky ako darček - stretnete sa so zaujímavou osobou.

Tlmočník Tsvetkova

Táto snovová kniha verí, že pitie vo sne nie je dobré znamenie. Sľubuje vám rýchle ochorenie v reálnom živote.

Opit sa vo sne

Aby ste pochopili, čo sa má stať, mali by ste starostlivo analyzovať nočné videnie.

Moslimský tlmočník

Podľa tejto snovovej knihy, whisky vo sne, ktorý pijete, vás varuje, že začnete robiť nepredvídateľné výdavky. Mali by ste byť viac pozorní voči vašim finančným prostriedkom.

Moslimovia verili, že ak sa chcete chrániť čo najviac od negatívnych účinkov spánku, mali by ste si predstaviť, že víno sa strieka do skla.

Tlmočník 21. storočia

Nočné videnie, ktoré obsahuje tento elitný nápoj, vám sľubuje nešťastie. Ste jednoducho posadnutý svojimi vlastnými záujmami a vôbec nie ste záujem o záležitosti ľudí okolo vás.

Neočakávajte, že sa toto správanie u vás dostane. Čoskoro budeme musieť čeliť skutočnosti, že ľudia sa stanú tiež ľahostajní voči vám.

Moderný tlmočník sa domnieva, že keď potrebujete pomoc pri prekonávaní ťažkostí, nikto sa nepomôže, aby vám pomohol.

Ak chcete piť v snom vysnívaný nápoj z pohára

Ako vidia psychológovia tento sen?

Sigmund Freud veril, že ak ste vypili whisky zo skla alebo pohára, potom v sexe uprednostňujete konzistenciu. Snívač je šťastný, keď má pravidelného partnera, dokázaný v priebehu rokov.

Ak si vypil nápoj priamo z krku, potom ste straší túžba skúsiť niečo nové v sexe, nekonvenčné pózy.

Čo ste urobili v nočnom videní

Je dôležité, aby ste objasnili svoje kroky, a tlmočník vám bude môcť poskytnúť dobrú radu:

 • kúpiť fľašu whisky - vaše sny nie sú určené na splnenie,
 • zlomiť to - stratíte všetkých svojich priateľov, pretože sa s nimi stretnete na drobnostiach,
 • len aby ste videli whisky vo fľaši - ste nadmerne vášniví v niektorých podnikoch, riskujete, že podkopáte svoje duševné zdravie,

Predávame alkohol vo sne

Ak ste vo sne dostali fľašu whisky, interpretácia bude závisieť od jej kvality. Ak bude dobré, stretnete sa s dlhodobým priateľom, s ktorým budete mať dobrý čas. Môžete tiež očakávať stretnutie s niekým, kto zmení váš život k lepšiemu.

Sny falošnej fľaše - stretnete sa s človekom, ktorý vám dá nejaké problémy a problémy.

Akonáhle ste dostali fľašu, okamžite ste ju otvorili a začali piť z krku? Nemali by ste žiadnym spôsobom uspieť, neubližovať ľuďom a uvidíte, že osud vám dá šancu.

Význam senu Brandy (2000 interpretácií Sergeja Karatova)

 • Whisky - Ak máte sen o whiskey - potom nájdete chorú vôľu druhých, zdravotné problémy, problémy v práci.
 • Prečo snívať, že pijete whisky v bare - to je dobrodružstvo. Tiež budete mať príležitostných známych, od ktorých nebude veľa dobrej, ale nebude to žiadna škoda.
 • Ak ste snívali o fľaši whisky - potom nájdete starostlivosť o svoje vlastné záujmy.
 • Pitie whisky samo o sebe v sne - že zvýšená sebectvo a egoizmus vás núti obetovať svojich priateľov.
 • Ak ste snívali o zlomenej fľaši whisky - to predpovedá stratu priateľov v dôsledku hádky, čo by sa malo a mohlo sa vyhnúť.
 • Ak ste mali sen o niekom, ktorý pije whisky, potom sa snažíte dosiahnuť to, čo chcete po mnohých nekonečných frustráciách.
 • Nákup whisky vo sne - nečakajte, že dosiahnete výsledok, ktorý ste očakávali.

Čo predpokladá Whisky vo sne? (Výklad psychológ A. Mindell)

 • Vidíte človeka so šedými chrámami, alebo ak sa vaše chrámy zmenili na šedé - budeš čestný - poctený pre svoju firmu.
 • Čo sny whisky (alkoholický nápoj) - snívate o fľaši whisky - s výnimkou problémov, nečakajte nič v blízkej budúcnosti.
 • Zdá sa, že piť whisky sama - v skutočnosti sa veľmi milujete a vždy kladiete svoje vlastné záujmy vyššie ako verejné, vyššie ako záujmy vašich priateľov a blízkych, v nasledujúcich dňoch budete znova a znova prenasledovať zisk a nechať svojich priateľov neskôr
 • Zlomili ste si fľašu whisky - tvoji priatelia sa k tebe ochladia a dajú ti svoju lásku, tvoji priatelia ti pomôžu a ty budeš nevďačný.

Miller vyhlásenie

Pán Miller si myslí, že pitie whisky v noci nie je príliš dobré. Má podozrenie, že ste situáciu nedostatočne vnímať, a preto riskujete, že sa ocitnete v nepriaznivých podmienkach. Pokúste sa triezvo posúdiť situáciu.

Spojenie s realitou

Prečo snívať o pití určeného alkoholu vo všeobecnosti? Vo sne je to znamenie dobrej nálady a zábavy v príjemnej spoločnosti.

Podľa snovovej knihy môže snímač, ktorý vie, ako si užívať život, vidieť takýto sprisahanie v noci, aj keď v skutočnosti všetko nie je celkom úspešné.

Ale ak človek, ktorý zneužíva alkohol v reálnom svete, musí piť whisky, interpretácia spánku je prísne negatívna. Ste zjavne v zlom sklamaní, a preto je zrejme odsúdený na zlyhanie.

Snívali, že vypili slušné množstvo alkoholu, ale nie opitý? V skutočnom živote musia dokázať svoj prípad a bojovať za šťastie.

Pitie mierne vo sne znamená, že dostanete pohodlie v ťažkej situácii a podporu vplyvného človeka.

Prečo snívať o nadmernom používaní a následkom vážnej intoxikácie? Vysvetlenie snov je predpokladom obdobia, keď na vás dopadne nešťastie, hanba alebo choroba.

Zbohatnúť!

Čo sníva, ak pijete whisky a zažijete príjemnú intoxikáciu? Obraz pripomína, že príliš často doplávate svoje rozmary.

Snívali ste, že ste boli alkoholikom vo sne? Nayavu dosiahol cieľ akýmkoľvek spôsobom, ale snov kniha verí, že bude veľmi rozrušiť svojich blízkych.

Je dobré vidieť, že si tak opitý, že si padol do bahna. Docela neočakávane zdvihnúť skutočné bohatstvo.

Funkcie udalosti

Vysvetlenie vysvetlenia pripomína: pre úplnú interpretáciu je potrebné vziať do úvahy, s kým a za akých podmienok musel piť whisky vo sne.

 • Sama - žiaľ, choroba, problémy.
 • S nepriateľom - veľa šťastia.
 • V známej spoločnosti - priviesť niekoho do veľkých problémov.
 • V cudzom - sklamaní priateľov, hádajte sa s kolegom.

Ak ste snívali, že ostatní pili whisky, a len ste bohužiaľ sledovali proces, potom sa v skutočnom živote ponoríte do melancholických myšlienok.

Sních o pití alkoholu sám? Poznať osamelosť, nedokáže sa vyrovnať s pýchou a ambíciami.

Tiché pitie tiež znamená, že dostanete dôležitú úlohu, ale nemôžete to ani urobiť sami, ani ju odmietnuť.

Ak ste vo sne dostali ponuku whisky, ale odmietli ste, potom je snovou knihou presvedčená, že v skutočnosti urobíte mimoriadne dôležité rozhodnutie.

Bolo možné vidieť, ako sa ostatným osobám tešil elitný nápoj a stál si stranou? Po zlyhaní a zlyhaní sa opäť snaží dosiahnuť požadovaný cieľ.

Prečo snívať, ak ste mali možnosť piť whisky na večierku alebo na večeru? Nastáva udalosť, ktorá pomôže získať nielen slušné peniaze, ale aj úctu ostatných.

Snívali ste, že sami ste s radosťou liečiť niekoho? Dream interpretácia verí, že máte všetky šance stať sa vynikajúcim šéfom a šikovne riadiť ľudí.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.i-sonnik.ru/viski/
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/viski
 • http://znaxar.net/sonnik/sonnik-viski-videt-vo-sne-viski-k-chemu-snitsya.html
 • http://sonnikonline.club/eda/k-chemu-snitsya-viski.html
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/viski.html
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/pit-viski
[/ zbalenie]

Sledujte video: Predstavte si draci - sen (texty)

Zanechajte Svoj Komentár