O čom sníva Falling House?

Ak chcete vidieť dom spadnúť do snov, nie je to najpriaznivejšie pohľad. A význam takéhoto snu nie je dúha. Ale človek by nemal kategoricky tvrdiť, že všetko bude zlé, mnohé snovové knihy nájdu pozitívne momenty v takýchto snoch. Spomeňte si na detaily svojho snu, a sny o knihách vám povedia, o čom je tento sen.

Stručne povedané, hlavná vec

Ak vaša pamäť kategoricky nechce osvetliť to, čo ste snívali, a všetko, čo si spomeniete, sú fragmenty spánku, potom by ste nemali zúfalo. Niekedy dokonca aj malý fragment je dosť na pochopenie toho, čo presne vaše podvedomie chcel vám oznámiť.

 • Pozrite sa, ako klesá dom - na problémy.
 • Niečo padlo do domu a zničilo to - neočakávané udalosti vás narušia.
 • Štruktúra zničila zemetrasenie alebo hurikán - na problémy peňažnej povahy.
 • Budova padla kvôli problémom s nadáciou - zdravie bude otriasané.
 • Sníval som, že polovica domu padla - zložitosť nebude zdĺhavá.

Dream Miller

Ak sa stanete, že sa budete pozerať na pád domu, stratíte vieru v úprimnosť ľudí. Zvlášť zlé, ak padajúca budova bola váš domov.

Pozorovať, že klesajúca viacpodlažná stavba sa zrútila na neďaleké budovy - hádať sa so susedmi.

Zničenie ako dôsledok katastrof - znamenie finančného fiasku

Kvôli zemetraseniu sa vysoká budova otriasa a zhroutí? Naučte sa zachrániť, dáva radu sen pastor Pastor Lofa.

Viacúrovňová budova, ktorá spadá zo silných poryvov vetra, sníva - nikde neinvestujte svoje peniaze. Ziskové na prvý pohľad sa spoločnosť zrúti.

Nie príliš upokojujúca interpretácia snu, v ktorom sa dom spadol, odplavený obrovskou cunami. Je to porazený.

Chyba dizajnéra alebo postarajte sa o svoje zdravie.

Sny o tom, ako klesá dom kvôli chybe vo výpočtoch dizajnéra, a ľudia vyčerpali to? Vezmite si veľmi vážne aj tie najnebezpečnejšie coryza, odporúča Lunar Dream Book.

Snažil sa, že pri konštrukcii bytového komplexu sa niečo stalo a vidíte, ako sa viacpodlažná železobetónová konštrukcia rozpína ​​a zrúti na osobu? Môžeš sa zraniť.

Aký je sny o sne, že žijete vo výške, ktorá stále trvá, pretože stavitelia urobili niečo zlé? Vyber si lekára starostlivo - existuje riziko, že sa dostane do šarlatána.

Núdzová situácia ako symbol zmeny

Vo sne, dom padne z toho, že lietadlo na ňom narazilo - na vás čakajú veľké zmeny. Ak sa obydlie zničí úplne - nie príliš dobré zmeny nastávajú, niečo prežilo - čakať na radosť a úspech.

Ale ak lietadlo nič neublížilo - zlý odíde, dobrá zostane.

Strop sa potopil v dome, pretože strom padol na strechu - východná kniha o snech odporúča robiť niečo vážne, ale len čakať.

Čiastočná zničenie - smútok bude minulosťou

Vo sne, strecha alebo strop sa zrúti a steny zostali neporušené? Vysvetlenie snov Miss Hasse vyzýva: zbavte sa otravných poradcov a problémy prejdú.

Snažil sa, že stena obývacieho domu sa zrútila - k zmiereniu s príbuznými, s ktorými dlho neboli v kontakte, a ak to bolo nákupné alebo obchodné centrum - "vyriešiť" nezhody v práci.

Vo sne dom padá, ale nie všetky, ale iba najvyššie poschodie - manažment vás konečne ocení.

Celková hodnota

Vo sne, páde domu nesie určitú symboliku, niekedy vízia má posvätný význam očistenia z minulých krutostí. Pre každý jednotlivý pozemok poskytne tlmočník čo najbližšie k pravde.

Snívať o zrútení budovy

 • Všetky oblasti života očakávajú dlhú dobu zlyhania, keď náhle došlo k zrúteniu starého domu.
 • Nemohol by ste znášať hmotnosť betónovej konštrukcie nadácie? Dajte si pozor na respiračné ochorenia.
 • Konštantná úzkosť, nervové napätie je charakteristické pre osobu, ktorá často sníva o smrti počas zrútenia novej štruktúry.
 • Hrozba kolapsu je snímaná o snové, ktorí si vybrali nečestné, ale účinné metódy riešenia konkurentov.

Bytosť suseda sa rozpadla v snoch v častiach - problémy vás obídia a škrípacie lúče, narušenie ich vlastného náznaku domu v roztržitých rodinných vzťahoch medzi manželmi.

Psychológovia posudku

Slávny psychológ Gustav Miller spája všetky významy snov s osobnými vzťahmi, interakciou spiaceho človeka a spoločnosti v reálnom čase.

Snívať o klesajúcich úlomkoch pohára - na sklamanie čestnosti spolubývajúcich, milovaný zradí toho, ktorého ruku rozdrví padlý kameň.

Sú časti domu rozptýlené do okolitých oblastí? Nevyhýbajte sa konfliktným situáciám za účasti susedov.

Snívanie budov vrak

Ako Miller trvá, ľuďom, ktorí boli prítomní v budove počas kolapsu, bude ťažké čeliť ťažkostiam a nepredvídaným ťažkostiam v skutočnosti.

Sexuálne podtóny podobných nočných snov videli psychoanalytika Sigmunda Freuda. Podľa jeho predpokladov je zničenie bývania spojené s podvedomým strachom z násilia, porušovaním ľudských práv.

Stručné výklady

Spomínajúc si na hlavnú časť nočného snu, kde sprisahanie bolo zrútením strechy, steny, balkóna alebo inej časti obytného priestoru, môžete bezpečne použiť krátke predpovede známych čarodejníkov, čarodejníkov, kúzelníkov.

 • Pozorovať zrútenie veľkej budovy vo sne, podľa vizionára Vanga, znamená, že osoba v snílci bude vinníkom nešťastí, zlyhaní a konfliktov.
 • Kniha snov Tsvetkova uráža skutočnosť toho, kto videl, ako sa dom zhroutí.
 • Podľa moslimskej knihy snov, padajúci dom predpovedá stratu veľkého množstva.
 • Predpovedateľ Nostradamus identifikuje obydlie v kusoch s kardinálnymi zmenami.
 • Rodina prediktora je presvedčená: počúvajte svoju intuíciu, obavy nie sú bezpredmetné, keď sa začal zrútenie fasády miestnosti vo vašom spánku.

Podľa názoru Ruskej snovovej knihy nie je určený na realizáciu tvorivého potenciálu, ak by bol starý dom neistý kvôli vetru.

Vysoké alebo súkromné ​​bývanie

Zvláštny sémantický prísľub bude mať vonkajšie charakteristiky budovy. Vzhľadom na výšku budovy a oblasť ničenia, snívajúci skrýva skryté znaky, otvára závoj budúcnosti, varuje seba a svojich blízkych robiť chyby.

 • Ak váš dom padne, tam, kde snívač mal byt, potom prichádza finančná kríza.
 • Chýbajúce kroky počas výstupu zo schodov alebo výťahu, ktorý padá do bane, naznačujú obavy, ktoré vám bránia v pohybe karierneho rebríčka.
 • Snívať o zničení výškových budov je znamením, že človek by nemal používať vlastnú vysokú pozíciu a zanedbávať komunikáciu so zamestnancami.
 • Viacpodlažný dom alebo rezidenčný komplex padá na vás? Buďte opatrní vo svojom živote, môže sa vyskytnúť nehoda.

Veľkokapacitný dom v nadmorskej výške, podľa sprisahania snov, vám povie, aby ste sa uistili čestnosti ostatných, aby ste skontrolovali povolenie ošetrujúceho lekára, konzultanta, rodinného právnika.

Dôvod poklesu

Sny o rozpadajúcej sa novej budove

Vo sne, klesajúci nový systém predpovedá, že spěch v podnikaní len komplikuje ich implementáciu.

Povedať o nadchádzajúcich zmenách pomôže nielen obraz nočných snov, ale aj dôvody, prečo sa budova zrútila zo snov.

Pre slobodné dievča, hrad spadajúci z neústupného útoku nepriateľov vám povie, že čoskoro jej srdce vyhrá záchranný gentleman.

Trápajúce sa steny v snoch sú symbolom vytrvalosti zvolenej pozície, ale človek by nemal klásť vlastný svetonázor na iných ľudí.

Dom sa zrútil priamo pred našimi očami, ale trosky sa nedotkli spiaceho človeka? Racionálne myslenie pomôže zbaviť sa otravných podvodníkov.

Podľa idiomatickej snovovej knihy dom, ktorý spadá do chyby snovateľa, hovorí, že v skutočnosti poškodí milovaného.

Architekt zlyhal

Chyby vo výpočtoch vedú k zrúteniu nádejí - tak pružinový prediktor interpretuje previsnú strechu.

Aký je zmysel snov, kde sa zrútenie bývania stalo v dôsledku zavinenia architekta?

Ak počas výstavby železobetónová konštrukcia nedokázala znášať hmotnosť, potom bola v skutočnosti určená čeliť neprekonateľným ťažkostiam, v tejto situácii by bolo rozumnejšie meniť priority, snažiť sa dosiahnuť výsledky inými spôsobmi.

Snívať o budove, ktorá padla kvôli chybe dizajnéra

Zomrelý dom kvôli zavineniu navrhovateľa naznačuje, že vypočutie snovateľa nie je realistické a štruktúra, ktorá sa hýbe vo vetre, je identifikovaná s fyzickými a duševnými zraneniami.

Prírodné katastrofy

Prekvapujúce okolnosti prekvapujúco zasahujú nielen do reality, ale aj do snov. Nečakaná prírodná katastrofa alebo obyčajný strom, ktorý padol na dom, nesie špeciálnu symboliku. Ako si vybrať vhodnú predpoveď a nerobiť chybu?

 • Problémy spojené s materiálnym stavom veci zabezpečujú tí, ktorých bývanie sa zrútilo v dôsledku silného zemetrasenia.
 • Tlmočník pastora Lofa hovorí: je čas znížiť náklady na zbytočné veci, ak sa dom trasú kvôli seizmickej činnosti.
 • Starostlivo s prínosom peňazí by mali byť snílci, ktorí v predvečer podpisu lukratívnej zmluvy v snoch videli, ako sa štruktúra zrúti zo silných poryv vetra, tornád, hurikánov.
 • Snívať o tsunami, ktorá ukrýva rezidenčnú štvrť pod sebou - symbol porážky, pozastavenie práce.
 • Šokujúce budúce správy o vysoko morálnych ľuďoch po tom, čo sen o blesku vnikol do domu.

Je potrebné odložiť plány, keď v snoch padlý strom zanechal zuby na streche a lietadlo, ktoré pristálo na kabíne, naznačuje dramatické zmeny v nudnom priebehu života.

núdzový

Sen meteorit

Sny, že dom neočakávane padol a z nejakého neznámeho dôvodu? Dlho očakávané zmeny prinesú veľa pozitívnych emócií, ktoré zlepšujú náladu, zmierňujú depresiu.

Budova, ktorá sa náhle zrútila vo sne, predznamenáva vážny konflikt bez známej príčiny.

Klesajúci strop alebo stenu v snoch je spojená s utláčacími myšlienkami, skúsenosťami. Sny tiež naznačujú tlak od rešpektovanej, autoritatívnej osoby.

Klesajúci meteorit sa stane radostným symbolom, ktorý naznačuje, že spiace osoby budú môcť zachytiť šťastie za chvostom, realizovať sen, realizovať kreatívne nápady.

Šumivý výbuch plynovej fľaše bude znamením smutnej správy, ktorá zrazí zem pod nohami.

Zlyhanie budovy

Stáva sa, že kolaps padne na určitú časť budovy. Keď rôzne orgány a časti tela vykonávajú špecifickú funkciu, tak úkryt, strop alebo podlaha nesú určitú významovú správu.

Snívať o zrútení budovy

 • Pád z balkóna je sen, ktorý predpovedá lásku na strane.
 • Pád časti domu sa identifikuje so všetkými stratami, či už je to nečestný spoločník alebo materiálna hodnota.
 • Zničená stena predpovedá, že vzťahy s príbuznými budú upravené, všetky rohy budú vyhladené.
 • Nedostatok sexu symbolizuje neistotu, strach zo zosmiešňovania.

Keď dom nemá strop, v skutočnosti by ste mali okamžite vytiahnuť sa spolu, urobiť všetky možné opatrenia, aby nezostali na dne koryta.

Možné hodnoty

Vidieť vo sne, ako terorista podkopáva stavbu, znamená, že snívajúci má túžbu dokázať svoj vlastný význam. Sny tohto druhu snívajú o ľuďoch, ktorí sa za žiadnych okolností nemôžu vyjadriť.

Sny, kde štruktúra spadá z jednej myšlienky, vám povie, že sa nahromadila agresia, ktorá hľadá cestu von.

Zlomené najvyššie poschodie obchodného centra naznačujú, že vaša práca bude nakoniec ocenená.

Havarované lietadlo môže snívať o tých jedincoch, ktorí cítia, že hrozba visí nad životom, ale tlmočník hovorí, že obavy sú bezpredmetné.

Ako interpretujú iné sny?

Prihláste sa na kanál Felomena v Yandex.Den

Schopnosť interpretovať sny je cenným darom, pretože niekedy vo sne, vedomie nám dáva najhlbšie a dôležitejšie stopy.

Buďte prvý, kto hodnotí tento článok!

Zasnívaný padajúci dom, ale požadovaná interpretácia spánku nie je v knihe snov?

Naši odborníci vám pomôžu zistiť, čo sny klesá v sne, len napíšte sen v nižšie uvedenej forme a vy budete interpretovať, čo to znamená, ak ste videli tento symbol vo sne. Skúste to!

Sny, že dom padne. Nepadol sám, bol ho tlačený iným domom. Videl som to všetko zvonku a akoby som bol stále v dome.

Som so svojou dcérou v dome. v okne som videl, že dom sa pohyboval a ja som pochopil, že klesá. Chytil som svoju dcéru a zakryl som jej dom. Skoro som si uvedomil, že sme nažive.

Vitajte! Pomôžte vysvetliť sen. Vidím, že lietajúci bojovník narazil do nášho viacpodlažného objektu, ktorý bol pár podlaží pod nami. Dom je slabý a spadá do čistej morskej vody ... Moja rodina bola v dome. Nikto nebol zranený ... Veľmi znepokojený, pretože moja babička bola nedávno pochovaná ... Ďakujem za vašu pomoc.

Dobrý deň, všetci, spočiatku polovica noci snívala o akstrakcii, plakala som na veselom bicykli s dieťaťom, ktoré sa zlomilo, začalo sa tvrdo otáčať, ale zastavili sme sa ... sledovali oheň .. Riziko: Ďalej vidím zombie, skrývajú sa skrývajúc sa v strome až do rána, v magickom, veľa svetla ... Ráno prišlo a všetko zmizlo, životpokračujem, išiel som domov Druhý sen na noc: Skutočnosť, že som znova s ​​dieťaťom, vidím, že robotníci držia dom s veľkými železnými tyčami, Uzbekovia), ale dom začne klesať, všetci utekajú, potom sa všetko znova zopakuje, ale zachránim matku a vytiahnem jej okno deti a jej pred apartmánovým domom Všetci sme bežali, som s mojimi a dvoma cudzími, vrátil som jedno dieťa k matke ... sny skončili .. Zobudím sa ...

Sníval som, že domy v novom okrese v našom meste striedavo padali. Ako padne na bok, ale nezhŕbalo sa. A sledoval som to z okna môjho domu.

Interpretácia snov - Padajúce hviezdy, meteority

Strieľacia hviezda je lietajúca a rýchlo prechádzajúca radosť.

Brilantný meteor, ktorý je na konci - ilúzia úspechu, úspech z podvodu.

Sprcha padajúcich hviezd je hlboká stopa fenoménov vonkajšieho sveta vo vašom vnútornom spôsobe života.

Vidieť padajúcu hviezdu je fantasy hra, ktorá sa stala skutočným úspechom.

Meteorit zničí niečo s pádom - zvláštnu udalosť, zjavnú intervenciu iných svetových síl vo vašom živote.

Interpretácia snov - Dom

Sny o domoch často znamenajú prostriedok života, priebeh vecí. Z akého stavu je váš dom, čo sa stane v budúcnosti, závisí od vás. Niekedy sa tieto sny opakujú.

Najmä ak premýšľate o svojom živote a očakávate zmenu za zlé alebo naopak za dobré. Ak chcete vidieť lesklý alebo zlato krytý dom, je to z nešťastia alebo problémov.

Predám, prehliadnite dom - robte plány do budúcnosti. Taký sen tiež predpovedá zmeny v živote a situácii.

Venujte pozornosť stavu miestnosti, nábytku, osvetlenia a pocitov, ktoré ste zažili pri prehliadaní domu vo sne.

Postavte dom v sne znamená, že nebudete ľahké dosiahnuť stabilné postavenie v spoločnosti a blaho. Niekedy taký sen predvádza nudu, nespokojnosť s pozíciou alebo chorobou človeka.

Taký sen predpovedá takmer smrť pacienta. Stodola alebo kôlna na vybudovanie snov znamená, že čoskoro budete mať domov a rodinu.

Pozrite si interpretáciu: stodola, stodola.

Ak chcete mať vlastný dom vo sne, ako to znamená, znamená to, že vaše skúsenosti sú márne a život vo vašom dome sa zlepší.

Ak vo sne opravujete alebo zakryjete dom so strechou, potom v skutočnosti zistíte sklamanie a stratu.

Byť v zamknutej miestnosti je sen - varovanie, ktoré proti vám niekto napísal.

Zničený, vyplienený dom (tvoj), ktorý vidíš vo sne - zisk a skvelé dobré zmeny.

Zničenie v dome znamená problémy, ktoré ohrozujú vaše blaho.Niekedy môže tento sen znamenať dlhú chorobu (v závislosti od stupňa zničenia) a pacient, ktorý videl taký sen, môže zomrieť.

Oprava domu vo sne znamená, že čoskoro budete musieť tvrdo pracovať na nápravu chýb, ktoré ste urobili, alebo na zlepšenie situácie.

Snívať dom určený na zničenie je varovaním, že vaše bezmyšlienkové činy poškodia vaše blaho.

Zmeny a prestavby v dome, ktoré robíte vo sne - zmeniť alebo navštíviť dôležitú osobu.

Sen, v ktorom vidíte svoj dom prázdny, vás varuje pred možným odlúčením od milovaného človeka, neplnení nádejí a materiálnych strát. Takýto sen tiež naznačuje, že ste nespokojní s vašou súčasnou pozíciou a bolestivo hľadáte cestu z nej.

Sen, v ktorom uvidíte, že váš dom je zaplavený, je znakom neúspechu v podnikaní, ťažkostiach a zármutku. Taký sen často varuje pred nebezpečenstvom pre život obyvateľov tohto domu.

Horiaca obývacia izba alebo jedáleň je predchodcom nepríjemných správ o hostiteľskej chorobe. Rovnako, ak vidíte, ako vo vašom dome nábytok alebo záclony blikajú a spália.

Najhoršie zo všetkého, ak sa situácia v dome zbledne na popol. V takom prípade čakajte na veľké a dlhotrvajúce katastrofy.

Vidieť vo sne, ako sa horné podlažie domu spáli a zhroutí - varovanie pre toho, kto videl taký sen, že môže stratiť svoj stav, podstúpiť ponižovanie.

Nesprávni priatelia ho opustia v náročnom momente. Navyše taký sen môže ohroziť a veľký proces.

Avšak, ak v sne bude dom spáliť s jasným plameňom, bez zničenia a dymu, chudobní budú bohatí a bohatí sa stanú ušľachtilými.

Stromy horiace pred domom - znamenie straty pre svojich majiteľov.

Vidieť vo sne dom svojich rodičov (starých ľudí) - dostávať zlé správy o nešťasti v rodine. Pozrite si interpretáciu: nájomca, požiar.

Ak chcete vidieť zvláštne vyzerajúce obydlie vo sne, znamená to, že váš skutočný život nie je usporiadaný a vy sa o to hlboko obávate.

Ak vidíte vo sne transformáciu bývania od podivného do normálu - znamenie, že to isté sa stane s vami v živote. Ak chcete vstúpiť do takého obydlia vo sne, je to predzvesť, ktorý sa čoskoro zapojí do nezvyčajnej veci.

Ak snívate, že hľadáte cestu z takého domu a nemôžete ho nájsť, potom vás to sny varujúže by ste sa mali zdržať rizikových podnikov. Ak chcete vidieť krásny dom z diaľky vo sne znamená, že máte nádhernú a šťastnú budúcnosť.

Prechod do krásneho a vysokého domu vo sne znamená veľké zmeny k lepšiemu. Po takom sne, môžete sa spoľahnúť na dobré a výhodné miesto, vedúce lukratívne obchody. Takýto sen často sľubuje bohatého a silného patróna, ktorý vás bude podporovať vo všetkých vašich snahách.

Byť v obrovskej miestnosti v samotnom bohatom dome alebo pocit ako cudzinec znamená, že vaša pohoda sa čoskoro rozpadne ako dom kariet a potom sa mnohí z vašich priateľov, ktorým ste veľa pomohli, odvrátia od vás.

Zmena domu (bytu) vo sne znamená, že čakáte na nepríjemné správy o zrade alebo zrade blízkych.

Sny, v ktorých vidíte, že ste v dome sú zametané podlahy, vás čoskoro navštívi. Pozrite si interpretáciu: pomsta, umývanie, objednávka.

Vyčistenie domu vo sne je znakom, že by ste chceli napraviť chyby a vyriešiť vaše súpera.

Vyčistiť dom, obnoviť poriadok - predzvesť, že čoskoro sa vaše podnikanie vráti do normálu, budete kľukat ziskové podnikanie.

Umyť podlahy v dome - na smrť blízkeho.

Otvory v dlážke alebo streche domu - zatvorte oddelenie od blízkeho alebo sa pohybujte.

Vidieť váš dom vo sne, ktorý je viditeľne zničený - predzvesťou svedomia svedomia, ponižovania, potreby.

Sen, v ktorom ste videli svoj domov blízko - na straty a straty, kvôli ktorému budete veľmi znepokojený. Tento sen vám povie, ako ťažko hľadáte cestu z tejto situácie.

Posypať dom s vodou - na rozhorčenie.

Zalievanie vášho domu vodou vo vašom spánku znamená súcit s blížnym a napravenie vašich skutkov.

Ak snívate, že ste sa potulujú a hľadáte požadované číslo domu, znamená to, že môžete urobiť nesprávne kroky, ktoré neskôr budete ľutovať.

Opustenie svojho domu vo sne znamená, že urobíte chybu, ktorú neskôr budete ľutovať.

Privítanie domácnosti alebo bozkávanie vo sne - predchodca prijímania dobrých správ. Dom predávať vo sne - zničiť a prekážať.

Hľadáte svoj dom je veľké sklamanie a skromná existencia. V dugout žiť vo sne - znamenie poníženia a chudoby.

Nemať doma - na zlyhania a straty, kvôli ktorým stratíte mier. Pozrite si interpretáciu: budova, miestnosť, izba, voda, kľúč.

Vysvetlenie snov - Dom, obydlia

Toto je manželka, ktorá poskytuje svojmu manželovi útočisko. A kto vidí to, čo vyšiel z malého domu, zbaví sa obáv a obáv.

Ak vidí, že jeho dom je širší, potom je to nárast jeho dobra a zberu. Vízia vo sne o domoch sa interpretuje inak.

Ak niekto sníva vo sne neznámy dom na mieste, ktoré nie je oboznámené s neznámymi obyvateľmi, potom je to jeho dom v posmrtnom živote a stav tohto domu bude rovnaký ako v sne: dobrý alebo zlý. A ak vo sne vidíte známy dom, potom je to doma vo svetskom živote.

Ak sa niekto uvidí v známom dome, jeho svetské veci sa zvýšia, rovnako ako dom je široký a veľký. Ak vidíte svoj dom vo sne v zničenej podobe, potom je to zničenie jeho hmotného stavu v dôsledku nesprávnych krokov.

Ak vidíte zvýšenú veľkosť známeho domu alebo dvora alebo nové rozšírenie, vedie to aj k nárastu svetového tovaru. Ak sa chcete vidieť vo sne v neznámej domácnosti, čoskoro dostať radostné správy a vyliečiť, ak ste chorý. Vstúpte do domu, zatvárajte dvere pevne za sebou, zdržujte sa hriechov.

Budovať dom v dobrej vôni. Zlomenie domu znamenáčeliť zlu a nespravodlivosti Kto príde do domu známej osobe vo sne, aby sa jej tajomstvo odhalilo. Niekedy vlastný dom symbolizuje rodinu, príbuzných.

Tlmočenie snov: čo sníva o páde domu?

Podľa mnohých tlmočníkov senov spravidla dom vo sne symbolizuje samotného snítavateľa, ktorý sníva o takom sne. Je to jeho život, nálada, energia a tiež vzťah k svetu okolo. Stav samotného obydlia a všetky udalosti, ktoré sa s ním vyskytujú, môžu veľa o živote človeka povedať.

Ak snívate dom, ktorý padá, zhroutí, ohromí sa, rozbije sa alebo sa rozpadá - v skutočnosti sa snívajúci bude stretávať s vážnymi chorobami, ktoré ho postihujú alebo ľudí, ktorí sú blízko k nemu. Ak chcete vidieť svoj vlastný domov v žalostnom stave - cítiť v skutočnosti, že váš osobný život je pod veľkou hrozbou. Tiež tento sen môže v rodine priniesť problémy, hádky, straty alebo nešťastia.

Niečo padá do domu

Ak vo sne, niečo padne do domu a v dôsledku toho sa začne rozpadať, potom je potrebné prehodnotiť hodnoty. Ak chcete vidieť strom spadajúci na dom - v skutočnosti by ste sa mali pozerať na vážnych súperov.

Ak chcete snívať, že sa váš dom zhroutí kvôli pádu asteroidu - takýto sen pripraví snítača na veľké prekvapenie. Vidieť vo sne, ako lietadlo dopadá na dom - svedomitý sen sa čoskoro dostane do pohybujúceho sa alebo nového života, ktorý bude musieť začať v inom meste alebo v inom štáte.

Takže čo ešte je sen o páde domu? Sen, v ktorom sa dom zhroutí v dôsledku povodní, symbolizuje vážne rodinné problémy, konflikty, spory a hádky. Aby sa zabránilo úplnému prerušeniu vzťahov, je potrebné prijať naliehavé opatrenia.

Ak snívate, že lúč, ktorý podporil strechu, je lámaný, takýto sen je varovaním, že snívajúci by mal byť viac pozorný voči svojej rodine a blízkym ľuďom, aby sa vyhli možným zlyhaniam a konfliktom.

Klesajúci strop v dome

Okrem snov, v ktorých človek padá do pádu domu, sa vyskytujú také sny, keď snívajúci vidí strop, ktorý padá na neho. Čo sníva sny? A ako by mali byť interpretované správne?

Sen, ktorý upúta pozornosť spiaceho človeka, je v skutočnosti druhom varovania pred možným nebezpečenstvom.Zlomený strop symbolizuje vznik veľkého počtu obáv a problémov, ktoré sa v každom prípade musia riešiť.

Čo sníva o strope, ktorý padá do domu? Ak snívač sníva, keď strop padá na neho a s najväčšou pravdepodobnosťou sa rozdrví, sen naznačuje, že okolnosti v živote sa začnú formovať, nie je to najlepšia cesta. Riešenie dôležitých problémov by preto malo byť odložené na určitý čas.

Pri pohľade na prasknutý strop vo sne je symbolom skutočnosti, že osoba spávajúca v podvedomí ľutuje skutok, ktorý sa dopustil deň predtým, ale je príliš neskoro na nápravu tejto situácie.

Sen, v ktorom snívajúci oznamuje, že sádra spadne zo stropu, naznačuje posilnenie rodinných vzťahov a získanie finančnej podpory, ktorú obyvatelia domorodého obyvateľstva náhle získajú.

Čo sny padajúce viacpodlažný dom?

Ak snívač sníva, že sa v dôsledku zemetrasenia kolapsujú výškové budovy a jeho domov zostáva nezničený - v skutočnosti rodinné šťastie takejto osoby sa nebojí žiadnych intríg nepriateľov.

Sny o troskách viacposchodovej budovy - taký sen predpovedá zlyhanie a neporiadokprofesionálne. Je pravdepodobné, že spánok stratí svoju dobrú prácu, kde dlho pracoval a dosahoval slušné výsledky.

Je vysnívaný sen, v ktorom niekoľko poschodových budov padá jeden po druhom - v skutočnosti snívajúci očakáva zrútenie koncipovaných plánov, ktoré vytvorili všeobecný dojem úspešných a starostlivo vypočítaných projektov.

Vidieť sen, v ktorom sa domov zhroutí v častiach: strecha, steny, strop, a potom podlaha - nevedie dobre. Séria problémov a zlyhaní padne na speváka.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/padaet-dom
 • http://sonnikonline.club/situatsii/k-chemu-snitsya-padayushhij-dom.html
 • http://felomena.com/sonnik/d/dom/padayushij/
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
 • http://fb.ru/article/387859/sonnik-k-chemu-snitsya-padayuschiy-dom
[/ zbalenie]

Sledujte video: 8 hodín hudba hlbokého spánku: Delta vlny, spiace hudby, hudba spánku, meditácie spánku, ☯159

Zanechajte Svoj Komentár