Prečo snívať hranice

Vysnívaná hranica medzi štátmi, označená hraničnými piliermi, naznačuje, že čoskoro budete potrebovať všetku silu vôle a vytrvalosti, aby ste odolali veľkému pokušeniu. Ak sa vám podarí udržať vašu túžbu a nie pokračovať vo vášni, potom budete môcť dosiahnuť úspech, ale inak zistíte morálny pokles a následné sklamanie. Sen, v ktorom prekročíte hranicu a máte všetky potrebné povolenia a dokumenty, sľubuje obdobie nútenej osamelosti vo vašom osobnom živote. Dôvodom bude konflikt s blízkymi ľuďmi, ktorý vznikol na základe nedorozumenia a odlišnosti názorov. Ak vo svojom sne nelegálne prekročíte hranicu, znamená to, že zaujímavé udalosti a vzrušujúce dobrodružstvo vás nebudú čakať. Budete radi, že prijmete pozitívne zmeny vo svojom živote, pretože ste snívali o tom, že sa budete baviť a robiť trochu vzrušenia a romantiky v bežnom priebehu udalostí. Snívať, že ste nedostali povolenie cestovať do zahraničia, je dobrým znamením, že taký sen skončí čiernej kapele v živote, všetky vaše problémy sa vyriešia, ale utrpenie a duševná agónia zostanú v minulosti.Písanie listov alebo posielanie pohľadníc priateľom, ktorí žijú v zahraničí vo sne, je dôkazom toho, že niektoré zlé udalosti vás čoskoro vrhnú do priepasti túžby a ľahostajnosti k všetkému, čo sa stane.

Hranica v Millerovej knihe snov

Ak ste snívali, že ste prekročili hranicu alebo plánujete cestovať do inej krajiny, znamená to, že v skutočnosti budete mať dobrý čas a vzrušujúce výlety v dobrej spoločnosti. Je pravdepodobné, že sa rozhodnete zmeniť bežný priebeh udalostí a diverzifikovať svoj život, a tak choďte na dovolenku na miesto, kde ste dlho snívali o návšteve. V niektorých prípadoch môže byť prekročenie snov znamením, že váš zdravotný stav vás prinúti presunúť do trvalého bydliska v krajine s vhodnejšou klímou pre vaše telo.

Spánok je najlepší liek na prebúdzanie problémov.

Šikovnosť a hodnota snov

Sny s príjemnými obrazmi sa považujú za dobré znamenie. Sľubuje radosť z úspešných zmien v živote a cestovaní. Monotónny sen, ktorý sa nedá detailne zapamätať, naznačuje nízku spoločenskú aktivitu spánku. Predpovede sú zakomponované v nadchádzajúcom piatku alebo v sobotu.

Sny označujú nedokončené podnikanie alebo problémy, ktoré spánok musí dokončiť. V opačnom prípade sa nevyhne problémom. Pri dešifrovaní takýchto snov je potrebné venovať pozornosť podrobnostiam a nie emocionálnej zložke.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Sny môžu naznačovať hádky, hádky, ktoré sa čoskoro vyskytnú v komunikácii s blízkymi. Nemali by sme sa obávať takýchto snov: nedarí sa im čoskoro realizovať a majú právo snímať zmenu situácie k lepšiemu.

Podrobnosti o spánku

Interpretácia snov je sklon uveriť tomu, že na pochopenie podstaty snu treba vychádzať zo skutočnosti, že sa objavuje v zahraničí v snoch:

 • právnu funkciu mesta - musíte zmeniť situáciu a opustiť komfortnú zónu,
 • postaviť plot okolo miesta - môžete dať svoje veci do poriadku,
 • cudzinec - neobvyklé udalosti a živé pocity,
 • poslali gratulácie zahraničným príbuzným - k smútku a bolesti,
 • vysvetlila niekomu čo je možné a čo nie je - budete mať kolegov.

Nebojte sa!

Čo sny o štátnej hranici s takými charakteristickými vlastnosťami ako vysoký plot a kontrolný bod? Vysvetlenie snov považuje tento obraz za symbol ťažkostí, kvôli čomu môže snívač očakávať fiasko. Ak spánok nemá ťažkosti pri prekročení kordónu, potom sa v skutočnosti bude uchýliť k drastickým opatreniam a zmení svoju predstavu o situácii.

Ale ak sa vo sne, colný úrad požiadal o otvorenie tašky, s najväčšou pravdepodobnosťou sa bojíte pristupovať k udalosti, ktorú nemôžete ovplyvniť. Ak bola hranica prekročená nelegálne, potom niektoré nepríjemné obmedzenia spôsobujú pocit protestu.

Koniec je blízko!

Podľa snov knihy Wanderer odstránený prechod demarkačnej línie sľubuje ukončenie niektorých fáz pomoci alebo schopnosť ovplyvniť okolnosti. Čoskoro spáva bude môcť odhodiť nejaký druh nákladu, zbaviť sa zbytočných známych, predmetov alebo povinností.

Vo sne vám bolo zakázané opustiť krajinu? V blízkej budúcnosti budú problémy a bremená ustupovať do pozadia a budete môcť dýchať oveľa voľnejšie.

Môžete sa zabávať

Ak ste v snech ste šli do inej krajiny vlakom,potom v blízkej budúcnosti budete môcť znova navštíviť svoje obľúbené miesta a navštíviť starých známych. Nechajte svoj štát, ak ste snívali, že ste na hranici, tlmočníci sľubujú.

Prečo snívať o prekročení hranice bez dokumentov? To je často vidieť hazardné hry šťastie, neustále hľadá dobrodružstvo. Čoskoro môžu mať dobrý čas.

Nehádžte sa svedomím

Podľa Modern Dream Book sa nelegálne prekročenie hranice vo sne objaví skôr, než človek zažije morálne trápenie kvôli tomu, že sa správal ako prasa.

Ezoterici tiež spájajú podobný sprisahanie s výčitkami svedomia a viny. Iba vo výklade týchto negatívnych emócií boli inšpirované prostredím spánku.

Buďte kritickejší

Prečo dievčatá snívajú v inej krajine? Východná kniha snov hovorí, že by ste mali byť dôležitejší na prichádzajúce informácie. Pamätajte, že prvý dojem je klamný.

Ak je to sen pre predstaviteľov silnejšieho pohlavia, nedostatok kritického myslenia môže viesť k veľkým materiálnym stratám.

Tlmočenie hranice z Dreambooku (Terentiy Smirnová)

 • Prečo snívať o hranici - nedorozumenie so susedmi, o chorobe.
 • Ak chcete vidieť hranicu niečoho - ukazuje časový limit a koniec udalosti, vplyvy, spojenia, ktoré sú v oblasti okamžitej pozornosti snov.
 • Hraničný (mezhuyu, peklo), podiel na podnikanie v držbe.
 • Nastavte hranice - zjednodušte ich záležitosti.
 • Byť na hranici - v pondelok večer znamenajú veľké zmeny vo vašom živote, obraz, ktorý mal sen v utorok, v stredu, vo štvrtok alebo v piatok večer, prednáša stretnutie s ľuďmi, ktorých ste dlho nevideli, sen v sobotu alebo nedeľu večer , znamená, že v najbližších dňoch sa stanete svedkom nezvyčajného a ťažko vysvetľujúceho incidentu.

Čo hranica predpovedá vo sne (výklad psychológ A. Mindell)

 • Je to ako keby ste šli do zahraničia - v blízkej budúcnosti vás očakáva osamelosť, značne prispieva k vášmu konfliktu osamelosti s ostatnými, každý je zaneprázdnený svojim vlastným, nikto nechce pochopiť vaše túžby - zdá sa vám to urážlivé.
 • Tajne prekračujete hranicu - obrázok ukazuje, že ste nedávno boli optimistickí a nie ste proti tomu, aby ste sa bavili, nudíte sa s semi-plejovskou existenciou a budete túžiť po dobrodružstvách, ktoré vám pomôžu presadzovať vás,dá príležitosť cítiť svoj vlastný mimoriadny, váš najobľúbenejší krok v živote - rytiersky ťah a čoskoro to urobíte.
 • Prečo snívať o hranici, snívala ste o pohraničných miestach - máte vášnivú povahu, kde musíte hovoriť ticho, hovoríte s nadšením, kde musíte sedieť ticho, skákať, ak nechcete obmedziť svoju povahu, stratíte všetkých svojich obchodných partnerov.

Čo to znamená vidieť hranicu vo sne (Psychoanalytic dream book)

 • Hranica sa môže zobraziť rôznymi spôsobmi. Ak sa upriamuje pozornosť na okraj nejakého materiálu, je to na zmenách, ku ktorým dôjde v hmotnom svete. Na to, aby ste stáli na hranici týchto dvoch krajín, je potreba veľkých životných zmien, možno zmena bydliska alebo práce.
 • Z psychologického hľadiska by sa hranica mala chápať ako drastická zmena myslenia a pocitov.
 • V duchovnom zmysle hranica predurčuje nový životný zážitok. Alebo sa musí snívať, či si zvolil správny čas na "prekročenie hranice".

Výklad spánku Hranica na základe dátumu narodenia (sen Narodeninovej strany)

 • Ak ste sa narodili na jar, prečo snívať o hranici - obmedziť svoje práva.
 • Ak ste sa narodili v lete, čo ste snívali o tom, že stojíte na hranici - pohybovať sa.
 • Ak ste sa narodili na jeseň, prečo nastaviť hranicu - racionalizovať svoje záležitosti.
 • Ak ste sa narodili v zime, prečo stojíte blízko hraníc - opustiť krajinu.

Čo očakávať v budúcnosti?

Hranica štátu, oplotená plotom alebo ostnatým drôtom, sníva - na začiatok vážnych životných testov vedúcich k zlyhaniu. Ten sa bude musieť naučiť správne vnímať svoje chyby, pretože bez nich je nemožné.

Ak ste mohli prekročiť pohraničné služby bez prekážok, potom v skutočnosti budete môcť vykonať odvážny akt, ktorý vám umožní zmeniť názor na konkrétny prípad alebo okolnosť.

Sníval som o oficiálnej hranici medzi štátmi

Millerov názor

Snímaná hranica sa často porovnáva s určitými ťažkosťami, ktoré vznikajú pri ceste k cieľu. Avšak, snímač bude musieť triezvo posúdiť svoje šance, aby zabránil vážnej chybe. Úspešne prekročiť hranicu - dosiahnuť dlho očakávaný úspech, aj keď za značné ceny.

Stanovisko Wanderer

Prekročenie hranice - na konci niektorých udalostí.Možno, že snívač stratí svoju sféru vplyvu na inú osobu a stráca dôveru v podnikanie. Cudzinec poznamenáva, že neustále nepohodlie konečne opustí spánok, bude schopný dýchať hlboko. Snažil som sa o to, ako dostali zákaz opustiť krajinu - na dlho očakávanú úľavu od utrpenia.

Spať v zahraničí

Definovanie podrobností

Vysnívanú líniu možno interpretovať na základe vlastných činností:

 • prekročiť mestskú líniu - na výstup z komfortnej zóny,
 • vytvoriť križovatku - obnoviť poriadok vo svojich záležitostiach,
 • ísť na zahraničné turné - na nové udalosti a emócie.

Ak sa vám podarilo poslať dovolenkovú kartu vzdialeným príbuzným, potom sa v skutočnosti očakávajú slzy a túžba. Hlavná vec je vychutnať si každú chvíľu strávenú v spoločnosti milovaného. Ak človek začne prekročiť hranicu toho, čo je povolené, je čas na to poukázať. Tlmočník nám pripomína, že snívač bude mať rovnako zmýšľajúcich ľudí, ktorí pomáhajú dosiahnuť stanovené ciele.

Ako to bolo?

Senná colná kontrola

Ak ste museli prekročiť hranicu v nočnom sne, skúste si spomenúť na legálnosť vašej cesty.

Začatá colná kontrola odráža podvedomé obavy spiaceho človeka z neznáma. Nemôže ovplyvniť budúce udalosti, a preto nezanecháva pocit nepohodlia. Prejdite nad čiarou - k vzniku časových obmedzení, čo vedie k vzniku konfliktných emócií. Na jednej strane, snívajúci chce ukázať svoje pravé ja, a na druhej strane - nestratiť svoju povesť.

Vytvárajú sa sny, v ktorých je možné prekonať vzdialenosť na hranici prepravou, na dlho očakávanú cestu na významné miesta v spoločnosti blízkych priateľov. Stať sa na línii, báť, aby urobili posledný krok - zmeniť svoje bydlisko. Vysvetlenie snov nemôže naznačovať presný dôvod odchodu, ale bude mať priaznivý účinok.

podzemí

Prekračujte hranicu bez príslušných dokumentov - symbol, ktorý predpovedá zaujímavé a nezabudnuteľné dobrodružstvá. V srdci snítača sa skrýva vzrušenie, ktoré mu umožní dosiahnuť väčšie výšky.

Sníval som o nelegálnom prekročení hranice

Nelegálny prechod linky je dešifrovaný v knihe Modern combined dream. Ak si myslíte, že napísaný, spiace osoby budú musieť spáchať nečestný čin, pre ktorý ho dlho trpí jeho duchovná muka.

Podľa Ezoterického tlmočníka symbolizovaný prechod symbolizuje deštruktívny pocit viny uložený blízkymi. Je čas, aby sa snílník dostal do seba, inak sa problém začne postupovať.

Zámočná dovolenka

Mladá žena, ktorá prešla zámorskou prehliadkou, by mala mať menej dôvery v podozrivé osoby. Nadmerná levita má nepriaznivý vplyv na vzťahy, ktoré ovplyvňujú vznik nesprávneho prvého dojmu.

Ak sa taký príbeh stane viditeľným silným pohlavím, potom je lepšie obmedziť svoje finančné výdavky. Nintenders predpovedajú veľké straty, a preto je lepšie zásobovať v hotovosti vopred.

Videl som hranicu medzi svetmi - sľubný znak, ktorý odráža extrasenzorické schopnosti. Zjednodušia život vďaka efektívnemu investovaniu svojho času.

Čo sny o hranici

Máme pred sebou hranicu vypracovanú na medzinárodnej legislatívnej úrovni, ktorej cieľom je oddeliť jednotlivé štáty.Je to symbol civilizácie a poriadku, kvôli ktorému nemôžeme voľne cestovať a sú nútení kresliť veľa dokumentov. potom prečo sníva o hranici a čo nesie tento obrázok?

Čo sny o millerovej hranici

Miller vyzval k uvoľneniu všetkých tých, ktorí sa snažia pochopiť, čo sny o hranici. Z veľkej časti je to ľahký sen, ktorý nesie pozitívne emócie. Pokiaľ sa vám podarí prekročiť hranicu alebo si myslíte, že plánujete výlet do inej krajiny, potom sa v skutočnosti budete zabaviť a vyrazíte na úžasný výlet s blízkymi priateľmi. Je pravdepodobné, že chcete len urobiť nejaké odrody v šedých dňoch a vybrať si najobvyklejšiu neobvyklú aktivitu pre voľný čas. Alebo choďte tam, kde ste vždy snili. Toto je správne rozhodnutie, ktoré bude slúžiť ako druh reštartu a aktualizácie.

V niektorých situáciách sa na zápletku s prechodom deliacej čiary uvádza, že dôvodom prechodu bude váš zdravotný stav. Možno ste často chorí alebo nemôžete byť na horúčave. Potom stačí nájsť miesto, ktorého klima bude najlepšie vyhovovať vašim potrebám.

Čo sny o hranici Vanga

Wang veril, že to, čo sen o hranici môže priniesť problémy, ak sú prítomné určité znaky. Napríklad neisté križovatky linky vedú k izolácii od blízkych. Je to symbol osamelosti, v ktorom sa ocitnete kvôli hádke s blízkymi a blízkymi. Dôvodom bude rozdiel vo vašich názoroch na svet a rôznych názoroch na konkrétnu otázku. Ak sa dostanete do iného štátu ilegálne, potom nebuďte znepokojený. Realita pripravila pre vás veľa fascinujúcich udalostí a dobrodružstiev, v ktorých budete čoskoro potápať s vašou hlavou.

Sme tiež radi, že s vďakou akceptujete zmeny, ktoré ste prišli, pretože ste sa už dlho snažili baviť a prinášať trochu chaosu do vášho bežného poriadkového života. Môže sa zdať, že stoja v blízkosti kontroly, ale odmietajú vám vydanie víza alebo povolenia na prejdenie. Potom je to ďalší sľubný znak. Čoskoro sa skončí obdobie čiernej kapely a vyriešte všetky problémy, ktoré sa nahromadili. Dôsledky tiež nezostanú.

Aký je freudovský sen?

V čom je sen, Freud študoval rôzne výkresy a okamihy, aby poskytol úplný výklad.Napríklad, silná túžba presťahovať sa alebo ísť do inej krajiny naznačuje vašu túžbu urobiť zmeny vo vašom sexuálnom živote. To sa týka zmeny partnerov, postojov, rolí, pridávania hier, spontánnosti alebo pridania niečoho exotického. Negatívnym znamením bude okamih, v ktorom píšete listy alebo posielate pohľadnice zahraničným príbuzným. V blízkej budúcnosti budú okolnosti taká, že sa ponoríte do obdobia túžby a úplnej ľahostajnosti k všetkým udalostiam, ktoré sa odohrávajú.

Ak sa chystáte pohybovať a dokonca zabaliť kufor, potom riskujete, že sa dostanete s blízkymi. Tento konflikt bude oneskorený a počas určitého obdobia budete nútení nájsť si istú izoláciu od rodinného kruhu, ktorý vás nudí. Neobvykle, ak stojíte na čiare medzi dvoma rôznymi stavmi. To symbolizuje vášnivú túžbu radikálne zmeniť všetko. Bude to mať vplyv nielen na miesto pobytu, ale aj na návyky, prácu a dokonca aj zásady.

Čo sny o hranici Nostradamu

Pre Nostradamus, o čom je hraničný sen, bol jasným symbolom nadchádzajúceho problému alebo prejavom určitej výzvy.Ak vidíte jasnú deliacu čiaru s hraničnými piliermi, potom v blízkej budúcnosti budete musieť ukázať všetku svoju vôľu a vytrvalosť, aby ste odolali veľkému pokušeniu. Ak sa vám podarí a nepodáte sa tejto sile, dostanete každú šancu na realizáciu myšlienok a realizáciu snu. V opačnom prípade sa ponoríte do morálneho trápenia a čelíte celému reťazcu sklamaní.

Niekedy sa môže zdať, že prekračujete hraničnú čiaru, zatiaľ čo máte všetky dokumenty a povolenia. Nebavte sa radovať a blahoželajte sa. Blízka budúcnosť je určená byť sama. Predovšetkým sa to týka situácie s osobným životom.

Podrobnosti ...

Výklad sny o hranici závisí od skutocných činov speváka, typu a účelu samotnej línie. so:

 • prekročiť hranice mesta - hovorí o potrebe dostať sa z komfortnej zóny,
 • vytvoriť mezhu - priniesť poriadok vo svojich veciach,
 • odpočívať za kordonom - na nové dojmy, zaujímavé udalosti,
 • poslať pohľadnicu do inej krajiny - predpovedá slzy a túžbu,
 • postavte niekoho na miesto, ukazujte okraj toho, čo je povolené - na vzhľad rovnako zmýšľajúcich ľudí.

Nebojte sa!

Zasnívaný o štátnu hranicu, oplotený ostnatým drôtom alebo kontrolným bodom? Snívanie znamená vážne životné prekážky, ktoré môžu viesť k zlyhaniu. Ak chcete vidieť, že bez problémov prekonáte tradičnú líniu, hovorí o odvážnom konaní, ktoré môže zásadne zmeniť váš postoj k určitej veci, okolnostiam.

Budú sa podrobovať colnej prehliadke v kordóne vo sne, ktorá hovorí o strachu snovateľa o nevyhnutnom a neschopnosti ovplyvniť budúcnosť. Porušovať medzi nimi, naznačuje časové obmedzenia, ktoré spôsobujú konfliktné, vzpurné pocity.

Je to všetko čoskoro!

Kniha snov Wanderera, vysvetľujúca to, čo sníva o prekročení hranice, ohlasuje koniec nejakej udalosti, vzťahov alebo sféry vplyvu. Závažnosť, ktorú sníder pociťoval dlho, by odišiel s nepotrebnými vecami, predmetmi, vzťahmi.

Sen mal pocit, že dostali zákaz cestovania do zahraničia, oznamuje úľavu zo strany snítača, koniec ťažkostí a utrpenia.

Zábava prichádza!

Pre ľudí, ktorí vo sne mali šancu prekročiť hranicu vlakom, tlmočenie tlmočníkov cestuje na starých miestach alebo starých priateľov.Stáť vo sne na nejakom medzníku, vyhlási odchod z krajiny.

Dokázali ste sa dostať do zahraničia bez dokumentov vo sne? Vízia hovorí o vzrušení, šťastie, dobrodružstve a príležitosti na zábavu.

Konajte podľa svedomia!

Moderná kombinovaná kniha snov vysvetľujúca to, čo sny o nelegálnom prekročení hranice, predurčuje duševnú trápnosť a výčitky za spáchanie nie úplne čestného činu.

Ezoterický, splnený sen, sa spája s deštruktívnym pocitom viny, ktorý môže byť prenasledovateľom uložený blízkymi ľuďmi.

Nebuďte vierohodné!

Mladé dámy Oriental female dream interpret interpretuje, prečo sny oddychujú v zahraničí a obdivujú miestny kúzlo tam, upozornenie na nadmernú vernosť a levity. Máte tendenciu dôverovať prvému dojmu, ktorý nie je vždy pravdivý.

Ak chcete vidieť podobný sprisahanie s mužmi, oznamuje snoot o veľkej strate a nedostatku z dôvodu nedostatku zvyku na opätovné skontrolovanie faktov.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnik-online.org/k-chemu-snitsia/granitsa/
 • http://my-calend.ru/sonnik/granica
 • http://www.i-sonnik.ru/granitsa/
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/1919.html
 • http://sonnikonline.club/mestopolozhenie/k-chemu-snitsya-granitsa.html
 • http://v-kosmose.com/sonnik/g/granitsa/
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/granica
[/ zbalenie]

Sledujte video: Biele Divadlo - Na Hranici Snov (Trailer 2013 - SIMPLEX)

Zanechajte Svoj Komentár