Čo o čom prasia snívali?

Snívať tuky, ale čisté prasiatka ležiace v kôlni, spásanie na lúke alebo hrať v pere, - profitovať. Faktom je, že v skutočnosti sú tieto zvieratá hlavným zdrojom blahobytu niektorých obyvateľov vidieka a tiež kŕmia ľudí chutným a výživným mäsom. Ak ošípané snívali o čiernej farbe - v skutočnosti existuje možnosť podvodu od blízkych ľudí. Možno je to lož v mene spásy.

Dream Miller: prasa

Americký psychológ Gustav Hindman Miller opisuje sen "ošípaných". Ak sa sníva baculatá alebo tlustá prasa, potom čarodejník bude mať čoskoro úspech, ktorý si zaslúži. Ak sa ošípané v bahne snívajú, potom by mali pracujúci v reálnom živote byť opatrní, pretože môžu splietnuť nejakú intrigu proti majiteľovi spánku.

Ošípané, snívali o dievčatách, sľubujú zlého a žiarlivého manžela. Okrem toho Miller cituje príklad spánku súvisiaceho s jedlom z bravčového mäsa. Existuje bravčové mäso vo sne - kolízie v reálnom živote so všetkými vážnymi problémami. Ak je vo sne jednoduché vidieť bravčové mäso bez jedenia na jedlo, potom v skutočnom živote budú úspešne prekonané budúce problémy.

Freudov sen ošípaných

Slávny vedec Sigmund Freud vysvetľuje tento sen vlastným spôsobom. Ak ho snívač vidí jazdiť prasa na koni, potom v blízkej budúcnosti bude čeliť nepríjemnej a dokonca nemorálnej zábave. Je zvedavé, že toto môže buď upokojiť snívajúceho, alebo vstúpiť do nejakého zmätku. Znečistené ošípané vo sne hovoria o nespokojnosti so snímačom so svojím sexuálnym partnerom.

Prasa v americkej knihe snov

Podľa tejto snovovej knihy je ošípaná symbolom nadmerných odpustkov od milovaných a priateľov. Možno, v skutočnosti, robia zbožňovanie rôznych chýb a chýb snítača. V tomto prípade majiteľ spánku je skutočný egoista a darebák, ktorý ani nechce minúť premýšľať o zmysle jeho života, jeho pohľadu na svet alebo o zlepšovaní určitých zručností. Taký sen naznačuje, že snívajúci považuje všetkých ľudí okolo neho za povinných.

Ruská kniha snov: prasa

Podľa interpretácií ruskej snovovej knihy môže byť ošípané symbolom peňažnej prosperity a odrazom ľudských zločinov: oslabenie, arogancia, hlúposť, neopatrnosť atď.Znečistené ošípané, vracajúce sa vo vlastnom truse, sny o klebetách, povesti, na zápach nepriateľov. Snívať o prase vykopávajúce korene stromu - komunikovať so zlým a nekompetentným človekom. Počuť hlúpe prasa vo sne je hádať s rodinou a priateľmi kvôli nejakej absurdnosti.

Vidieť prasa - áno nie!

Vo sne by ste mohli buď vidieť bravčové boky alebo aktívne robiť niečo, čo súvisí s týmito zvieratami priamo.

Sú to úplne odlišné druhy snov a najprv budeme brať do úvahy tie, v ktorých ste zviera len videli, ale s ním sa s ním nekontaktovali a nepríde k nemu. Alebo sa priblížil, ale nedotkol sa, neposlňoval a tak ďalej.

Čo tieto sny znamenajú? Záleží na tom, čo to bolo a čo urobila.

1. Len obyčajné ošípané, bezvýznamné, snívajú o bohatstve, plnom živote, prosperite a stabilite v dome. Avšak kniha snov varuje - nadmerný život, neznalosť opatrenia môže poškodiť, preto si užívať prosperitu, ale žije mierne, rozumne.

2. Ak chcete snívať o mnohých ošípaných, diviakoch, celá prasiatka nie je veľmi dobrá. Sen vás varuje pred známosťou, zvestimi a klebami, povesti o vašom nehodnom správaní. Snažte sa ho nevyvolávať - ​​správajte sa tak, aby vaša povesť netrpeli.

3. Veľké, hrozivé kancov alebo diviaky snívajú ako varovanie. Môžete byť obklopený zlými, neznalými, zlými ľuďmi. Vyhnite sa zlým spoločnostiam a zachovajte si dôstojnosť.

4. Ale pre dievča alebo mladú, slobodnú ženu, kanec sníva o rýchlej ponuke! Potenciálny ženích sa objaví na obzore veľmi skoro a rozhodnete sa, či súhlasíte alebo nie ...

5. Sny, v ktorej sa objavili prasiatka, sny vyťažia. Roztomilé malé prasiatka vám prinesú príjem v skutočnosti - a čím viac boli vo sne, tým väčší zisk, zisk, zvýšenie alebo odmena bude.

6. A ak ste vo vašich snoch videli prasa s ošípanými - tento význam je úplne iný. Taký sen môže sľubovať arogantným ľuďom, parazitom, idlerom, ktorí chcú takýto zisk dosiahnuť.

Títo ľudia môžu buď ublížiť vám a vašej práci, alebo len byť blízko, vo vašom okolí, alebo vás priamo používať. Ak ste snívali o prasiatku s prasiatkami, buďte obzvlášť opatrní a pozorní, nenechajte ľudí používať len tak.

7. Snívať o bravčovej strništi - na veľkú radosť, dobré udalosti a prekvapenia, veľmi príjemné.

8. Ak vo sne vidíte sen o prasiatke - či už je to na pultovom trhu alebo v obchode s mäsom, alebo na stole krásne zdobené - to podľa snovovej knihy sľubuje dlhú cestu.

 • Ak bola hlava normálna, bola čerstvá, cesta prinesie radosť a bude dobrá.
 • Ak snívaš, že máš hlavu s muchami, červami, je to strašidelné - buď veľmi opatrní na ceste, môže dôjsť k nejakým ťažkostiam.

9. Ale sen, v ktorom ste videli prasničku, varuje, že ste ohrození zranením, neočakávaným zranením. Buďte opatrní.

10. Ako hovorí kniha snov, zvieratá v blate, v lúpeži sú v skutočnosti klepy a intrízy nepriateľov.

11. Prasa vo svojom vlastnom dome sľubuje zmenu, oživenie pre pacienta, zlepšenie záležitostí.

12. Ak prasa vo vašom spánku zomiera - môžete očakávať nejaké nepríjemné správy a dokonca problémy.

13. Sny, v ktorej zvieratá svrbia, sľubujú hádky a konflikty.

14. A ak ste mali príležitosť uvažovať o prase v korune - čakajte na konflikt s úradmi.

Korálky pred prasiatkami

Veľa zaujímavých významov má sny, v ktorých ste mali nejako kontakt s ošípanými.

Pamätajte si presne to, čo ste urobili?

1. Sen, v ktorom ste boli majiteľom ošípanej alebo ošípaných, vám sľubuje veľa bezpodmienečného šťastia! Váš život bude čoskoro šťastný a plný.

2. Ak ste jedli prasa v plnom spánku, počkajte na poškodenie. A lepšie premýšľať, ako sa im vyhnúť, aby ste nemuseli žiť v chudobe.

3. Ak budete jesť bravčové mäso v akejkoľvek inej forme, to ani nevedie dobre. Spánok varuje pred zraniteľnosťou voči chorobám. Snažte sa chrániť svoje zdravie.

4. Nákup ošípaných v snoch - živé alebo bravčové - sľubuje nejaký druh podvodu druhými. Pokúsite sa držať.

5. Ak ste nakŕmali ošípané vo vašom sne - to znamená, že v skutočnosti neoprávnene strácate vlastné peniaze a mali by ste o tom premýšľať, preskúmať svoje výdavky. V opačnom prípade budete čoskoro riskovať bankrot.

6. Ak cestujete na chrbát prasa alebo kanca v sne, potom v skutočnosti budete pravdepodobne očakávať hlasnú a nekontrolovanú zábavu, ktorú budete následne poľutovať. Je lepšie, samozrejme, aby ste sa o seba postarali - reputácia a svedomie sa neumývajú, takže sa nestarajte o hlúposť.

Takéto rôzne sny sú dokonca prasa a jednoduché zviera, ale hodnoty sú celá hmotnosť. Buďte pozorní na sny, analyzujte hodnoty a svoje kroky a rozhodnite sa, ako uplatniť získané poznatky. Autor: Vasilina Serová

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

Prečo sen prasiatko

Prasa vo sne odráža fyzické potreby, bohatstvo alebo nepresnosť, hlúposť. Niekedy môže symbolizovať osobu, ktorú nie je zamilovaný. Populárne knihy snov pomôžu zistiť, o čom snehuje postava.

Na veľkej snovovej knihe

Snášala prasa? Máte to šťastie, aby ste získali slušný zisk. A čím väčšie a ťažšie je zviera, tým viac peňazí bude. Dokonca aj chudá ošípaná dobre spať. Zisk bude určite relatívne skromný.

Čo sníva, keby ste museli jesť bravčové mäso? Vysvetlenie snov prorokuje problémy, najmä v skutkoch. Je to veľmi dobré, ak ste vo sne odmietli trvalú ponuku. Ak sa však podarilo vyskúšať aspoň časť, vysnívaná kniha dôrazne odporúča zapamätať si charakter, ktorý ponúkol jedlo.Možno práve táto osoba skutočne prinesie problémy.

Snívali, ako si kúpiť prasa? Počkajte tiež na rýchle obohatenie. Najlepšie je, ak ste nevyjednávali vo vašom spánku a vzali si to, čo vám bolo ponúknuté. Vysvetlenie snov dôrazne odporúča zapamätať si totožnosť predávajúceho. Ak sa vám tento typ stretne v reálnom živote, môžete s ním bezpečne podniknúť obchod.

Čo sny, ak ste mali šancu predať prasa? Toto je zlé znamenie, čo znamená, že ste ohrozený celým radom problémov a šťastie odíde dlhú dobu. V tomto prípade čím viac získali v sne z predaja, tým dlhšie bude obdobie nešťastia.

Podľa snov knihy Aesop

Prečo snívať prasa vôbec? Jedná sa o dvojitý obraz, ktorý na jednej strane poukazuje na zneužitie, nedbalosť, hrubosť a krátkozrakosť, na druhej strane - na úspešný priebeh vecí a bohatstva. Sníval o prasa s prasa? Nayavu bude musieť zaobchádzať s veľmi arogantným, bezohľadným a nepripraveným mužom. Navyše je pravdepodobné, že sa dostanete okolo viac šikovného, ​​obratného konkurenta.

Vo sne sa objavilo blato rozmazané prasa? Pripravte sa na klepy, prázdne povesti, neškodné nepriateľské útoky.Stalo sa, že vidieť prasaťa vyčnievajúceho z hnoja? Skôr ako budete mať možnosť: zúčastniť sa na podnikaní, čo je v rozpore so zásadami alebo odmieta, stráca zisky.

Snášala prasa, ktorá kopí krajinu v blízkosti stromu vzrušením? Stretnete sa s hlúpym a neschopným človekom, ktorý svojimi činmi prináša veľa problémov. Prečo snívať, ak v noci ponúkli kúpiť bravčové uši? V skutočnosti sa budete oklamať, pretože sa nejaký čas vyhnúť sporným udalostiam.

Vo sne náhodou kŕmiť prasa z drahých a dokonca aj zlatej pokrmy? Dream interpretácia verí, že strácate čas a úsilie, navyše nájdete veľké sklamanie. Ak chcete vidieť špinavé prasa rozpadajúce sa vo vašej obľúbenej stoličke, môže to byť zrada priateľov, hádka, niektoré veľké straty. Sen o prase v luxusnej korune? Vyspelá interpretácia je istá: budete mať boj s úradmi až po zmenu pracoviska. To je znak, že musíte doslova utiecť z bežného prostredia.

Podľa modernej kombinovanej knihy snov

Čo sníva o bacuľatý a elegantný prasa? V podnikaní došlo k pozitívnym zmenám, všetky transakcie budú úspešné. Vidieť chudé a chudé ošípané horšie.Interpretácia snov predpovedá problémy a nepríjemné nedorozumenia spojené s podriadenými, deťmi.

Sníval o prasa s prasiatkami? Poľnohospodári pozemok sľubuje skvelé zber, zvyšok - pohoda. Ale počuť svišťanie ošípaných znamená, že sa naučíte zlé správy. Rovnaký príbeh označí zarmútenosť tragickej udalosti alebo zlyhanie obchodu.

Nakŕmte dobre ošípané. Očakávajte prosperitu a rast blahobytu. Sny o predaji ošípaných? Je potrebné pracovať dlho a tvrdo, ale nakoniec sa stanete majiteľom významného majetku.

Čo znamená vo sne ošípané sú čisté, špinavé

Snívali ste o špinavom a zbavenom prase? Pripravte sa na závažný konflikt. Ak vo sne bola špinavá prasiatka, potom vzťah nevyjde tak, ako ste naplánovali. Ošípané rozmazané s bahnitými náznakmi na drby, demontáž, hádky. Prečo snívať čisté, ružové prasa? Symbolizuje šťastie a prosperitu.

Prečo vo sne, keď za tebou beží prasa, uhryznúť, uhryznúť

Bolo možné vidieť, že vás agresívne prasa doslova prenasleduje do noci? Nastáva konflikt, ktorý má negatívny vplyv na vašu stabilitu.Snívali ste, ako prasačí? Počkajte na zlomyseľnosť a zlomyseľnosť. Ak v sne mumpsy pretekajú okolo dvora, tak by ste nemali hovoriť o tajomstvách ani vašim najbližším.

Snášala prasa v pere, doma, na ulici

Aký je sen o prase vo vašom vlastnom dome? Pre zdravých snílkov, charakter zaručuje dobré zdravie, a pre chorých, rýchle zotavenie. Môžete vidieť ošípanú v dome alebo pero pozitívne emócie a šťastie. Ale ak by vo sne ležala v bahne, potom by sa zhoršili rodinné vzťahy.

Sny, že prasa opustí dom? Hovoríš príliš veľa, možno klebety. Vidieť, že prasa, naopak, prichádza do domu z ulice, znamená, že o vás je povesť. Videli ste prasa na ulici? V skutočnosti sa stane nepríjemná osoba. Ak sa v noci objaví voľne žijúce ošípané, hrozí vám zlé oko a dokonca aj poškodenie známych ľudí.

Prasa vo sne - iné príklady

Výklad spánku závisí od mnohých detailov. Po prvé, stojí za to zvážiť, kto presne sníval o nejednoznačnosti. Pre ženu je prasiatko symbolom rýchleho manželstva, pre muža - obchodný úspech. Okrem toho:

 • prasiatko v žľabu - konzumerizmus, vrutosť, nešikovnosť
 • v lúke - ťažkosti, lenivý a zbytočný človek
 • v bahne - zhoršenie domáceho prostredia
 • mŕtvi, mŕtvi - veľké problémy, problémy
 • vykopáva zem - stretáva sa s priemerným, hlúpym mužom
 • svrbenie o plotu - demontáž klebety
 • sedieť na stoličke - hádka, zrada
 • mení sa na človeka - konflikt s byrokraciou
 • držať, chov - veľké šťastie
 • železo - ploché ďalšie, prispôsobiť sa
 • zabiť (pozitívny výklad) - prospech, naplnenie túžob, zmeny
 • zabiť (negatívny výklad) - prepustenie, ťažkosti, chybné činy
 • kŕmenie žaludov je zlý zámer
 • lahôdky - strata životne dôležitých zdrojov
 • slop - starostlivosť o budúcnosť
 • nákup ošípaných - zisk
 • predať - veľké problémy
 • existujú prekážky, nebezpečenstvo
 • uvidíte, ako iný človek - veci sa zastavia
 • variť bravčové mäso - malé problémy
 • prasa mozog - myšlienky na upratovanie
 • bravčová hlava - triezvý životný štýl
 • Prasiatko - dobrodružstvo, zvýšená zvedavosť
 • prasiatko grunt - víťazstvo, šťastie
 • screech - zlé správy, nebezpečenstvo
 • stať sa prasačivou úzkosťou
 • prasa s prasiatkami - veľké peniaze, nájsť, vyhrať
 • divoké zranenie zo strany zlých ľudí
 • čierna - nepriateľ, problémy, choroba
 • biela - smrť, tragické správy
 • červená - peniaze, nestálosť
 • veľa ošípaných - neprijateľná spoločnosť

A nezabudnite: ošípaná symbolizuje svoju leňosť, žravosť, oslavuje život. Ak sa tento charakter objavil vo sne, potom je čas premýšľať o svojom vlastnom správaní a zmene k lepšiemu.

Čo sny prasa

Ak vidíte prasa, potom najprv premýšľajte o dobrom, pretože vaša myseľ vníma prasa negatívne.

V ľudovom umení prasa nespôsobuje rešpekt, príslovie a výroky absorbujú len negatívne črty tohto zvieraťa, ale v rozprávkach hovoria ošípaniu s láskou: "Khavronya".

Vo všeobecnosti je to symbol nedbalosti, krátkozrakosti, hlúposti, neohrabanosti.

Snívať o prasničke, ktorá sa drží na chvoste veľkého ošípanej a pohybuje sa vpred bez prekážok, čelí neochvejnému človeku, ktorý nevenuje pozornosť žiadnym zásadám a netrpí výčitkami.

Budete mať väčšiu šikovnosť, pamätajte, že patronát je veľmi silný prostriedok na dosiahnutie cieľa.

Snívať o prasiatku rozmazanej od hlavy až po nohu s čerstvou nečistotou - klepaním, prázdnymi zvestimi, klammi.

Aby ste videli penny prasa vyliahnuté z hnoja, budete sa musieť podieľať na tom, čo je v rozpore s vašimi princípmi, alebo odísť z práce.

Snívať o prase, ktorá podkopáva korene stého storočia, sa stretnete s osobou, ktorá kvôli nekompetentnosti spôsobí veľa problémov a problémov nielen vám, ale tým, ktorí sú okolo vás.

Vo sne, že ste ponúknuté kúpiť bravčové rohy, dajte si pozor na podvádzanie, zúčastňujte sa na udalostiach, ktoré porušujú zákon.

Ak chcete snívať, že kŕmite ošípané zo zlatého podnosu, aj keď ste oblečený v drahých plných šatách - varovanie, že strácate peniaze a energiu, to nebude prinášať útechu, ale bude to veľké sklamanie.

Snívať o špinavom prase, ktorý sedí vo vašom obľúbenom kresle - zradiť, hádať sa s priateľmi, stratu milovaného človeka v dôsledku príbuzných alebo priateľov.

Ak chcete vidieť ošípané s korunou na hlave, je to symbol konfliktu s úradmi, zmeny na pracovisku a útek z ľudí, ktorí vás obklopujú.

Snívať o prase

Tuk prasa - dosiahnete zaslúžený úspech,

Ošípané ležiace v blate - nečestnosť vašich partnerov môže zničiť prácu, ktorá sa začala,

Pre dievča - podobný sen - budete mať žiarlivý a zúfalý manžel, ktorého jedinou cnosťou bude solídny stav.

Pozri tiež Bravčové mäso, kanec, záhrada, špina.

Vysvetlenie snov: Prečo sa ošípané snili o ženu?

Z nejakého dôvodu, väčšina z nás ošípané spôsobujú nepríjemné združenia spojené s lenivosťou, nečistotou a napokon žravosťou. Možno práve preto väčšina vysvetlení toho, o čom prasa sníva, takisto sľubuje, že snívajúci nie je dobrý. Napriek tomu interpretácia takýchto snov nie je tak jednoznačná a môže predpovedať priaznivé okolnosti a udalosti v živote.

Hlavnou vecou je spomenúť na najmenšie detaily všetky vlastnosti, od typu a stavu zvieraťa po "hustotu" vášho kontaktu s ním vo sne a emocionálnej farbe snu a zohľadniť ich kombináciu.

Pre tlmočníka hrá veľkú úlohu to, či ste mali ošípané, alebo či sa ukázalo byť prasaťom. Tam, kde ste videli prasiatka - v stodole alebo pasúce sa na zelenej tráve, je tiež dôležité pre správne pochopenie spánku. Takto bolo zviera samostatne alebo vo veľkej spoločnosti kmeňov.Alebo možno to bola prasnica s množstvom malých vtipných prasiatok, alebo ste videli hlavu prasaťa zdobia slávnostné jedlo vo sne.

Snívať živého, mŕtveho prasa

Ak ste snívali o živej nepríjemnej príušnici, ktorú ste pozorovali zo strany, sľubuje to, že v dome máte dobrý život - "plný pohár". Nenechajte sa však uniesť svojou blahobytou, uprednostňujte umiernenosť a dôvod na nadmerné situácie, aby sa situácia nestala úplným opakom.

Vo sne prišiel prasa - ohromný, obrovský? Možno sen varuje, že stojí za to zistiť, akí ľudia vás obklopujú v skutočnosti. Určite sa v kruhu priateľov ukázalo ako zlé, nevzdelané, nahnevané osobnosti, komunikácia, s ktorou by v najlepšom prípade priniesla emocionálne nepohodlie.

Ak zdravá krásna kanica snívala o mladé žene alebo dievčine - na obzore bol návrh manželstva. Ženích je takmer na prahu a budete sa musieť rozhodnúť, ako reagovať na kurátorstvo: aj keď potenciálny manžel je veľmi bohatý, ale neuveriteľne lstivý a strašne žiarlivý.

Videli ste mumps prasa, ktoré ste nezabudli - zapnite svoju intuíciu a zistite, aké to je táto slávnosť vo sne spojená s vami. Môžete interpretovať snívať dvomi spôsobmi.

 • Po prvé, vezmite to ako odkaz, že váš nepriateľ je porazený. Alebo že ste úspešne unikli "snarem" umiestneným nepriateľom.
 • Po druhé, môže to znamenať budúce hmotné straty. Niet divu, že prasa je pre mnohých symbolom plodnosti.

Žena vo sne rozreže prasa

Avšak, keď snívalo mŕtve zviera, nie vždy predpovedá žiadne problémy a životné katastrofy. Nezabudnite, že pre správnu interpretáciu je potrebné vziať do úvahy všetky detaily, ktoré sa nachádzajú v "krajine Morpheus"?

Samozrejme, rezanie dobre kŕmeného domáceho ošípanej nie je príliš príjemné, a to nielen v skutočnosti, ale aj vo sne. Ale takýto otrasný sen predznamenáva zaujímavú prácu alebo dobre platenú prácu na čiastočný úväzok. Ale takéto opatrenia vo vzťahu k malému prasiatku sľubujú problémy, niekedy významné. To je buď problém v podnikaní, až do blížiaceho sa kolapsu, alebo ťažkosti, alebo hlúpo strávil vážne peniaze. Inými slovami, nie je to najlepší sen. Ale podľa sviatočnej knihy ošípaných, sama čierna prasa, ktorú zabil vo sne, dokazuje, že ste úspešne prekonali všetky pasce, ktoré si šikovne umiestnili tvoji nepriatelia.

Čistá, špinavá prasa

Pravdepodobne čistá ružová koža zvieraťa, o ktorej ste snívali, znamená pohodu a veľa šťastia.Budete v poriadku vo svojej rodine av práci. Samozrejme, možno budete chcieť viac, ale niekedy existujú obdobia v živote, keď by ste mali byť spokojní s tým, čo máte.

Kohl Khryusha vo sne, veselý a pokrytý strništi, to predvádza príjemné prekvapenia a udalosti, sľubuje veľa radosti.

Ale v prípade, keď sa zviera vo vašom sne žije alebo ležia v bahne, v skutočnosti by ste mali očakávať konflikty a hádky - buď s priateľmi, alebo s kolegami v práci. Rovnako ako klepy a prístup od kritikov.

Zviera v pere, doma, na ulici

Nie je moc dobré, keby početné spoločenstvo ošípaných a prasiatok zo spánku bolo v prasni. S najväčšou pravdepodobnosťou to je znamenie, že ste predmetom klebety a klebety o vašom životnom štýle. A pre vás by bolo lepšie ignorovať takéto upozornenie a nedávať iným dôvodom spochybniť vašu povesť.

Či sa okolo domu preháňajú malé ošípané? Takýto sen svedčí o tom, že v krátkom čase bude snívajúci spokojný so ziskom. A čistejšie krásne deti boli vo vašom sne, tým výraznejšie to bude. Okrem toho veľké množstvo prasiatok naznačuje možnú propagáciu alebo veľkú prémiu.

Ak vo sne vidíte stádo ošípaných pokojne pasúce sa na zelenej tráve, pred sebou je pokojné obdobie, keď rodinné vzťahy budú mimoriadne harmonické.

Prasa beží po tebe, kousne

Vo všeobecnosti také sny sľubujú niečo dobré, hoci v závislosti od okolností existujú v ich interpretácii nuance. V noci sa zdalo, že domáce ošípané alebo kanec neumožňuje prechod? Útočiť a snažiť sa nibble? Potom sa pripravte na rýchly "boj" tete-a-tete s prísahou nepriateľa. Je pravda, že ak zistíte krv na zviera, znamená to, že máte určité výhody pred nepriateľom. Avšak v skutočnosti budete musieť ísť celú cestu k ich konsolidácii a nestratiť obchod alebo milovaného človeka.

Rovnaké agresívne správanie sa prejavilo u sneho diviaka? Určite v živote vážne urazil niekoho a teraz mu pomstia jeho pomsta.

Ak sa divoká zviera podarí stále skusovať vo sne, budete musieť byť pripravení na najpravdepodobnejšiu zlosť zo strany slávnych nepriateľov. Najhoršie je, že nebude možné predvídať závažnosť následkov.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.kakprosto.ru/kak-884731-k-chemu-snitsya-svinya
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snyatsya-svini.html
 • http://ladyelena.ru/k-chemu-snitsya-svinya/
 • http://www.sunhome.ru/dreams/svinjya
 • http://attuale.ru/k-chemu-snitsya-svinya-zhenshhine-sonnik-svini/
[/ zbalenie]

Sledujte video: Rytmus - Rockstar (čierny princ MXTP) # 2

Zanechajte Svoj Komentár