Čo sníva okénko pravej knihy

Vec je, že sny zámery sú zabudnuté veľmi skoro, takže by ste mali mať notebook v blízkosti hlavy lôžka, aby sa nestratili dôležité detaily.

Podľa snov knihy je okenný prah znamením, že nie ste úplne spokojní so svojím životom. V dôsledku toho sa neustále usilujete dobývať nové výšky, zmeniť niečo v sebe, okolitú realitu.

Knihy snov považujú toto za správne rozhodnutie, nemali by ste dúfať, že budete mať šťastie a šťastie, že budete môcť dosiahnuť všetko len vďaka vlastným snahám.

Čo ste videli na parapete?

Číni len zriedka vidia prázdny prah. Často uvidíte na ňom vtáky alebo črepníkové rastliny.

Takže vo vašom sne, nejaký vták preletel oknom a začal chodiť po okennom parapete? Toto je dobré znamenie a hovorí, že sa už dlho snažíte vyriešiť určitú problémovú situáciu. Knihy snov tvrdia, že v blízkej budúcnosti sa nakoniec zbavíte tejto ťažkej záťaže a nakoniec začnete žiť celý život, kde nebudú žiadne vážne prekážky.

Je veľmi dôležité si spomenúť na vtáka, ktorý kráčal po parapete:

  Dove.Tento príbeh má niekoľko interpretácií a všetky súvisia s láskavou sférou. Jediní ľudia sa stretnú so svojou dušou, s ktorou budú šťastne žiť dlhý čas. Ale rodinný muž by mal očakávať prekvapenie zo svojho zvoleného. Pravdepodobne vás zkazí romantickým výletom do inej krajiny.

Zasnívaný démon v okne

Parapety sú často zdobené rôznymi farbami. Zostáva len pamätať, ktoré z nich.

Ak to nie sú vnútorné kvety alebo niektoré exotické, nemali by ste byť prekvapení dramatickými zmenami, ktoré budú výlučne pozitívne. Je pravdepodobné, že budete povýšením kvôli vašej starostlivosti a vytrvalosti. Kniha snov tvrdí, že váš drahocenný sen sa čoskoro splní.

Snívať kvety v kvetináčoch na okne

Môžete tiež snívať o kvetoch vo veľkých hrncoch. Ste interne pripravený zmeniť svoj život, rovnako ako životy svojich blízkych. Nebojte sa riskovať a robiť nejednoznačné rozhodnutia, budete uspieť.

Ale okenný parapet, naplnený vnútornými kvetmi, hovorí o vašej vnútornej harmónii so sebou a so svetom. Tiež čoskoro pocítite nával energie a túžbu vytvoriť niečo nové. Použite tento čas s maximálnym prínosom pre seba.

Táto interpretácia však nie je taká pozitívna. Vysvetlenie snov tvrdí, že budete musieť tvrdo pracovať, aby ste dosiahli všetko, čo ste naplánovali.

Čo si urobil?

Často sa musíme nielen pozrieť na okenný parapet, ale aj vykonať nejaké kroky.

Takže, ak si z toho vyskočil, potom to bol zvláštne znamenie. Nakoniec sa posuniete z teórie na prax. V dôsledku toho môžete vyriešiť aj tie najzanedbanejšie veci.

Ale sedieť na parapet a pozrieť sa na ľudí, ktorí sa ponáhľajú do práce, už nie je také dobré znamenie. Ste celkom pasívny človek, je málo, čo vám prinesie prácu s plným odhodlaním. Dream knihy tiež poznamenať, že kvôli svojej lenosti, neochote zmeniť niečo, nebudete môcť nájsť niekoho, s kým môžete dlho spojiť svoj život.

Sen o ľuďoch cez okno

Aké sú sny parapet, na ktorom chodíte? Nevyhýbajte sa stagnácii v prípade, že sa snažíte vyriešiť. Ale neuvoľnite sa, inak sa nedostanete zo zeme.

Ale ak ste sa dostali z toho, potom v budúcnosti budete môcť vyriešiť mnoho problémov v dôsledku náhodnej náhody okolností. V dôsledku toho môžete získať ďalšie výhody.

Dream Miller

Psychológ vo svojej práci sa zameral na to, aký druh okenného parapetu môžete vidieť:

 • čistá - vznikne skôr nezvyčajná situácia, bude to však dobré,
 • špinavé - dokážete zarobiť pomerne veľké množstvo peňazí, ale v milostnom vzťahu dôjde k dočasnej stagnácii,
 • prasknuté - s príbuznými dôjde k nepatrnému nedorozumeniu, aby ste predišli konfliktom, mali by ste im jasne oznámiť svoj názor na spornú otázku,

Sny hnedého výzdoby okien

Podľa tejto snovovej knihy je sedenie na okennom prahu znamením, že na prvý pohľad je negatívny, pretože vedie k prerušeniu vzťahov. Miller však tvrdil, že po rozlúčení sa stretnete s mužom, ktorého budete veľmi milovať a nebudete ľutovať, že ste mu viazali život.

Omyli okenný parapet? To znamená, že vaše svedomie nie je úplne jasné. Ale čoskoro bude veľká príležitosť na vykúpenie vlastnej viny.

Ak vidíte, že okenný parapet je zle maľovaný, nevyzerá to veľmi krásne, potom, zvláštne, dobré znamenie. Náhle dostanete určitú sumu peňazí, ktorá bude dosť malá, ale bude pre vás veľmi užitočné.

Prahneš tak špinavý, že si myslíš, že sa neumýva? Človek sa môže radovať, pretože sa čoskoro stane báječne bohatým. Vysvetlenie snov tvrdí, že to bude mať šťastie.

Umyť okenný parapet v sne

Ak dôkladne vymyjete okenný parapet alebo uvidíte, že niekto iný uskutoční takéto kroky, budete môcť vyčistiť svoje myšlienky. Teraz neviete, čo skutočne chcete od tohto života, ale čoskoro budete môcť stretnúť osobu, ktorá prinesie úplnú jasnosť.

Dream Dream

Tento tlmočník poskytol niekoľko zaujímavých interpretácií videného obrazu. Ak ste videli okenný parapet, ale neboli tam žiadne okná, potom by ste mali komunikovať s mnohými ľuďmi. Obklopili ste si niekoľko kamarátov a snažili ste sa to obmedziť. Dream Interpretation poznamenáva, že s týmto prístupom stratíte veľa príležitostí a nezískate užitočné spojenia.

Okno prahu prasklo pred tvojimi očami, alebo padol na zem? Nastane pravda, že ste nečakali. Tlmočník tvrdí, že to bude mimoriadne dobrá udalosť.

Zaujímavý sen, kde sa rozhodnete vymeniť okenný parapet. Zlomil starý, ale z nejakého dôvodu sa nerozhodnete alebo nemôžete dať nový? Buďte opatrní pri prijímaní vlastných rozhodnutí. Nesprávne akcie môžu mať za následok stratu ziskov.

Ak sedíte na parapete a pozeráte vonku, potom v skutočnom živote potrebujete odpočinúť a prehodnotiť svoje orientačné body. Ztratili ste motiváciu a stále viac ste sa zhoršovali.

Ale ten istý sen pre dievča znamená nie rýchlu svadbu. Pravdepodobne bude mať spravodlivý sex ďalšie obavy v tejto dobe.

Čo sny prahu vo sne (kniha snov Kataríny Veľkej)

Okenný parapet - ak ste snívali, že namiesto okenného parapetu máte priechodnú dieru na ulici, cez ktorú dostanete poštu - musíte rozšíriť svoj sociálny okruh. Ak zistíte, že okenný parapet je prasknutý alebo úplne zlomený, a to, čo bolo na okennom parapete, leží teraz na podlahe - zrazu dostanete to, čo ste chceli tak dlho.

Ak sa rozhodnete zmeniť okenný parapet: ste zlomil starý, ale nemôžete urobiť nový - v reálnom živote by ste mali byť opatrnejší pri rozhodovaní, pretože nebudete môcť opraviť chyby. Oprieť sa o okenný parapet a pozerať sa von z okna - na lenivosť, nudnosť, monotónnosť. Sedieť na parapete slobodného dievčaťa vo sne - k nezrelému manželstvu.

Hodnota obrazu snov (podľa Artemidora Daldiana)

Snášal ste okenný parapet - sedel na okennom parapete Spanie vo sne v pondelok v noci znamená, že musíš zotrvať dlho v očakávaní dôležitých správ av noci v utorok, stredu, štvrtok alebo piatok - o novinkách, sen v sobotu večer alebo Nedeľa znamená, že úplne stratíš hlavu a budeš pripravený spáchať zúfalý čin.

Okenný parapet - Váš okenný parapet sa zdalo byť prasknutý alebo zhnitý - v skutočnosti čoskoro dostanete to, o čom ste snívali. Namiesto okenného parapetu máte medzeru, cez ktorú poštár posúva listy a noviny - osamelosť bude pre vás záťažou.

Čo to znamená spať s okenným parapetom, berúc do úvahy dátum narodenia (podľa snov knihy Narodeniny)

Okná parapet - Ak ste sa narodili na jar, aký je sen okenného parapetu lemované kvetmi - splniť svoj sen.

Ak ste sa narodili v lete, aký okenný parapet plný kvetov snívalo - na vašu radosť.

Ak ste sa narodili na jeseň, čo sníval okenný prah - čakať.

Ak ste sa narodili v zime, aký je okenný parapet vo vašich snoch - váš sociálny kruh je príliš úzky - to je jeden z dôvodov, prečo sa tak často nudíte.

Čo ak sníva okenný parapet?

Človek v skutočnosti môže nič snívať. A čo to znamená napríklad vidieť parapetu vo sne? Všetko to závisí od ďalších podrobností o sne. Napríklad, ak okenný parapet bol lemovaný kvetmi, je pravdepodobné, že sa v blízkej budúcnosti splní určitá túžba alebo dokonca sen.

Ale nie vždy to tak bude. Po nejakej dobe sa druhá polovica stále stretáva na ceste života. Ak je okenný parapet zlomený alebo popraskaný, potom spánok konečne získa niečo, čo dlho chcel získať. Navyše, ak je daná vnútorná položka vo sne neporušená a nie je čokoľvek zoradená, potom to s najväčšou pravdepodobnosťou znamená nejaké očakávanie.

Čo predzvesti?

Čo sny parapet? Aké kroky by ste mali podniknúť po tom, čo ste videli taký sen? Napríklad, ak sa človek vo svojom sne rozhodol zmeniť okenný parapet a zlomil starý, ale nemôže vytvoriť nový, potom by mal byť v živote pozornejší a zodpovednejší pri rozhodovaní, pretože následky niektorých krokov a akcií môžu byť nezvratné a negatívne.

Ak spánok hľadá okenný parapet, ale namiesto toho nájde dieru vedúcu na ulicu, má pravdepodobne zmysel zmeniť alebo rozšíriť okruh jeho komunikácie.

Ak sa človek náhodou venoval tomuto kusu nábytku, prichádza určitá prípravná, ale veľmi dôležitá etapa života, ktorá sa pripraví na jasnejšiu budúcnosť, ak sa budete správať správne. Tiež snímaný prah je znakom začiatku aktívnych akcií a starostlivo zváženými rozhodnutiami.

Kde čakať na pohodu snov Miller?

Tradičné snové knihy sa zbiehajú na jednu vec:

 • čistý okenný parapet - do neštandardných situácií,
 • špinavé - len za peniaze,
 • cracked - k hádke a malému škandálu,
 • pálenie - na horúcu lásku a nezabudnuteľný román.

Ak ste snívali, že máte šancu umyť okenný parapet, radujte sa - čoskoro budete činiť pokánie pred vašimi blízkymi ľuďmi vo svojich zlých činoch a vyčistiť svoje vlastné svedomie. Umývanie okenného parapetu alebo okien vo sne - prelomiť nenávistný vzťah, nový pohľad na veci, ktoré sú preňho známe.

Nesprávne namaľované okenné parapety - na príjem ďalších finančných prostriedkov na váš účet. Dream Miller tvrdí, že ak máte sen o špinavom povrchu, vaša finančná situácia sa v najbližších dňoch určite zlepší.Vidieť niekoho, kto ho čistí alebo čistí, aby obnovil poriadok vo svojich vlastných myšlienkach a záležitostiach.

Vtáky a prudký nárast popularity

Snívať o havranoch, holuboch, prsiach alebo iných vtákoch, ktoré neúmyselne preleteli a cválali pozdĺž okna - na šťastné riešenie ťažkých situácií. V tomto sna, trvať na tom, že každý vták má svoj vlastný zmysel. Ak snívate:

dove - počkáš na chlapec v láske pod tvojim oknom, prichádza čas na splnenie malého snu, vrabca - na nečakané, ale príjemné problémy, vrany s celým stádom - o tebe budú hovoriť,

Sedieť alebo skákať - vyberte si osud

Snívať o tom, že skočíte z parapety je dobré znamenie. Nakoniec začnete konať a presúvať aj tie najzraniteľnejšie veci. Lezenie a pozorovanie okoloidúcich nie je vždy dobré. Častejšie ide o sen pre pasívnych ľudí, sen knihy varujú, že budú musieť sedieť v dievčatách alebo v bakalároch najmenej jeden rok.

Ak ste snívali, že máte šancu vyliezť sa a posadiť sa na okenný parapet alebo ísť na ňu tam a späť, potom stagnácia v podnikaní nebude prechádzať vás. Vystúpte z okna prahu vo sne - na ostrý obrat udalostí v smere, ktorý chcete.

Kvetinové kvety - záhrada v sprche

Ak snívate o vnútorných kvetoch, zelených alebo iných rastlinách na parapete - buďte pripravení na propagáciu a naplnenie milovaného snu. Kvety v kvetináčoch, podľa snov knih, hovoria o vašej vnútornej pripravenosti na veľké úspechy a víťazstvá. Či už je to bežná tímová súťaž alebo úspechy v profesionálnom športe.

Kvetinové kvety sľubujú tým, ktorí snívali, rast duchovnej harmónie, tvorivú inšpiráciu a závratný úspech. Výklad spánku sa neobmedzuje na jednu radosť - na dosiahnutie snu musíte tvrdo pracovať.

Šikovnosť a hodnota snov

Sny s príjemnými obrazmi sa považujú za dobré znamenie. Sľubuje radosť z úspešných zmien v živote a cestovaní. Monotónny sen, ktorý sa nedá detailne zapamätať, naznačuje nízku spoločenskú aktivitu spánku. Predpovede sú zakomponované v nadchádzajúcom piatku alebo v sobotu.

Sny označujú nedokončené podnikanie alebo problémy, ktoré spánok musí dokončiť. V opačnom prípade sa nevyhne problémom. Pri dešifrovaní takýchto snov je potrebné venovať pozornosť podrobnostiam a nie emocionálnej zložke.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia.Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Sny môžu naznačovať hádky, hádky, ktoré sa čoskoro vyskytnú v komunikácii s blízkymi. Nemali by sme sa obávať takýchto snov: nedarí sa im čoskoro realizovať a majú právo snímať zmenu situácie k lepšiemu.

Dream Interpretácia - Okno

Pozrite sa na okno - mier, pokoj, bezpečnú situáciu.

Dostať sa do nej alebo vypadnúť z neho je porucha z frivolného podniku, hádky.

Na to, aby sme sa dostali do neho, je neopatrný zásah do záležitostí druhých, tajomstvo, ktoré možno ľahko objaviť. Túžba vrátiť sa "k sebe", stať sa rovnakým, na niečo zabudnúť. Tajomstvo rodiny, incestná túžba.

Rozbiť okno - problémy.

Zo strážnej veže - nádeje.

Mriežka na okne vidieť - oddelenie.

Ak chcete, aby sa mriežky zo strachu zo života zbavili radosti. Opustiť zaujímavé podniky.

Vstup do temnej miestnosti cez okno je vášnivá túžba zažiť.

V temnej miestnosti mimo okna, aby ste prelomili - stratili nevinnosť a tiež z nejakého dôvodu si na to museli pamätať.

Vložte sklo do okna - postupujte opatrne.

Prostredníctvom rozbitého, trhlého pohľadu - musíme pokračovať v boji napriek neúspechu.

Ak chcete vidieť prázdny okenný rámček, je výsmech, váš intímny život bude predmetom klebety.

Okno otvára vietor počas dňa - do života sa dostáva niečo nové a nevšimnete si.

Otvára sa v noci - niečo nové a dôležité je jednoznačne do vášho života, ale dôsledky toho sú stále nejasné.

Vietor niečo odfúkne - nový bude preniknúť do života a zmiešať všetky vaše plány.

A zhasne sviečku - správy o smrti, myšlienky na samovraždu.

Vietor otvára okno a vy sa snažíte zbytočne ho zatvoriť - zažiť strach zo sveta.

Jasné okno s tylovými závesmi - harmónia vonkajšieho sveta vo vašom duchovnom živote.

Zavesiť ich - zdokonaliť svoje predstavy o svete kvôli pokoju.

Závesy na okne svietia - určitý rýchly zánik udalostí.

Zatvorte okná na zimu, zatlačte oponu - predvídanie každodenných búrok, potreba prijať opatrenia.

Okno v miestnosti sa zdá byť príliš veľké - aby ste mali pocit neistoty, aby ste sa niekomu báli.

Príliš malé - dusenie, srdcový záchvat, otroctvo.

V okne ružového skla - kladieš niekoho iného na svet.

Zelené okuliare - niečo naliehavé a patogénne pochádza zvonku do vašej duše.

So žltými okuliarmi - podráždenie a závisť zabráni vidieť veci správne.

S modrými okuliarmi - melanchólia a smútok.

S červenými okuliarmi - nenávisťou a pomstou nebezpečne deformujete svoje predstavy o svete.

Vitráže okien v ich oknách vidieť je márne sa snažiť zatvoriť vo svete krásy alebo náboženstva.

Zatvorte okno opatrne - vágne obavy, niektoré škody.

Zoradiť ho je očakávanie, že sa zdá byť beznádejné.

Na otvorenom okne v miestnosti, ktorá má byť a bojí sa, že niekto bude fit - strach z budúcnosti zažiť.

Veci, ktoré boli vtlačené do vášho otvoreného okna, zviera alebo vták, ktorý preletel, sú ohlasovateľmi budúcnosti, hovoria o jeho charaktere.

Niekto sa prelomí v okne - dôležitým známym pre vašu budúcnosť, temné sily sa vo vás prebúdzajú.

Pozorovať ho a udeľovať ho je znakom vnútorného, ​​skrytého zúfalstva vo vzťahoch so svetom.

Žena prechádza cez okno - nový koníček.

Žalúzie uzamknúť sen - márne opatrenia.

Okno vo webe, v trhlinách, v uzávierke, aby ste sa pozreli von - pocit emocionálnej stagnácie kvôli uzavretému životnému štýlu.

V miestnosti bez okien a dverí, ktoré majú byť - je márne nájsť cestu k ľuďom, byť depresívne osamote.

Okno je plné steny, za ním je svetlo a zeleň - harmóniu vonkajšieho a vnútorného sveta.

Za ním, temnotu a príšery - žiješ a obrátiš jeho tvár výlučne k svojmu vnútornému svetu.

Pohľad z okna, vánok mimo okná, búrka vidieť - životné búrky prejdú.

Silný dážď je niečo dobré, radostné.

Púšť má zaujať nezmieriteľnú, nekompromisnú pozíciu voči vonkajšiemu svetu, snažiť sa ju podriadiť svojej vôli a trpieť tým.

Zničenie, zrúcaniny mimo okna - niečo, čo zničiť vo svojich vzťahoch s ľuďmi, byť sám.

More za oknom - musíte prísne kontrolovať ich akcie.

Ak je pokojné - veľké šťastie, radosť.

Ak chcete vidieť veľkú rieku mimo okna, je žiť od toku života a túžiť po zhonu.

Krajina sa otvára do horizontu z okna a vidí - jeho detaily symbolizujú váš pohľad na svet.

Malá tma mimo okna je neznáma budúcnosť, pre vás nepochopiteľná súčasnosť, ste obrátení na svet magických a temných síl.

Prázdna stena iného domu mimo okna - niekto ovplyvňuje váš osud a snaží sa ho presunúť do určitého rámu.

Ulica mimo okna - máte problém, vidieť svet zo strany.

Záhrada, stromy mimo okná - žiť ponorené do spomienok, vnímať svet očami inej osoby, nemať svoj vlastný názor.

Mimo okná sa pozriete na zvláštnu perspektívu budov, ktorá smeruje priamo k oknu, aby ste sa ponorili do života svojho tela a duchovne ste sa okrádali.

Devilish hari mimo okne vidieť - vaše vášeň uzavrie svet od vás, vidíte len ich.

Beztvaré tváre - niekto vás pozorne sleduje.

Teasing tváre - niekto chce, aby ste sa správali podľa jeho vôle.

Nesnesiteľné svetlo mimo okna - invázia neznámych síl vo vašom živote.

Mimo okienko je okno s prázdnou miestnosťou - zažiť silnú túžbu po inej osobe.

S miestnosťou, do ktorej chodia ľudia - chýba vám osoba, ktorú nepotrebujete.

K dispozícii je ďalšia miestnosť priamo pred oknom - láska a harmónia nahradia celý svet za vás.

Schodisko vedúce hore z okna vidieť nádej na úľavu, oslobodenie, oslobodenie.

V byte má okno len medzi miestnosťami - byť zamknutý vo svete svojej rodiny a to.

Mimo okná vo vzduchu visí na ceste, ktorá presahuje horizont - sám, snažiac sa uniknúť zo všetkého obvyklého.

Mimo domu sa horí dom - mier a šťastie.

Lebka vyzerá z okna - aby si uvedomila, že vo vonkajšom svete nie sú ľudia drahí pre vás, pretože tí mŕtvi túžia.

Zaklepávajú na neho a kto nie je jasné, je to varovanie o nešťastiu, silnom dopyte, aby si splnil svoju povinnosť, pozdravy z druhého sveta.

Niekto v tme zakliesne - záväzok, že svedomie neumožňuje vykonať.

Z ulice sa pozerajte do tmavého okna - je márne snažiť sa pochopiť niekoho iného duša a niekoho iného života.

V okne svojej rodiny, sediac mierumilovne, vidieť - predzvesť odlúčenia.

Ak tam tiež sedíte s nimi - nechajte to dobrovoľne.

Vidieť mimozemskú rodinu je túžba po pokoji a pokoji.

Scény lásky v okne vidieť - cítiť svoju duchovnú zimu a trpieť tým.

Vražda, boj proti vidieť - nezhoda vo vnútri tvojho "ja", nešťastie vo svojom prostredí.

Zvážiť opustenú miestnosť cez okno je cítiť zbytočné.

Ak chcete vidieť mŕtveho človeka v ňom, je žiť automaticky bez toho, aby ste do svojich činov uviedli vnútorný oheň.

Zvieratá namiesto toho, aby ľudia videli - vy ste trýzniví vášňou a odvrátení od správnej cesty.

Ak chcete vidieť nezvyčajne osvetlené okná, loptu za oknom - všetky druhy majov, niečo je proti vám.

Keď vidíte, ako sa varenie robí mimo okná - v závislosti od okolností: pre vás sa pripravuje niečo príjemné alebo zlé.

Duch v bielom okne vystupuje - je nemožné rozpoznať seba, byť prekvapený svojimi myšlienkami alebo činmi.

Odiali vás kvôli oknu - mali záujem o niekoho iného.

Z okienka zahodia sieť - strach zo závislosti.

Hrniec sa naleje alebo sa na vás vylieva záliv - musíte zažiť to dobré od niekoho iného.

Človek padá na vás z okna - trpieť za druhého, byť vinný bez viny.

Z okien vystupuje tyč - hádka, budete z domu odmietnutý.

Bravčové čapie vyčnieva - toto je váš domov a váš obraz, musíte sa obviňovať.

Dream Interpretation - Windows

Ak chcete snívať o uzavretých oknách - dosiahnete svoj cieľ kruhovým objavením a nie vždy čestným spôsobom. Otvorené okná hovoria, že čoskoro dostanete pozvánku do domu, kde ste už dlho chceli ísť. Otvorené okno v okne predurčuje nečakané nebezpečenstvo, ktoré sa nedá vyhnúť.

Vstup do miestnosti cez okno znamená smutný výsledok vašej obchodnej činnosti, keď výdavky výrazne prekročia váš príjem.

Ak chcete vstúpiť do domu alebo ísť von cez nezakryté okno - zhromažďovať svoju odvahu, začnete znova.

Ak vo sne umyjete okná, znamená to, že stratíte a odmietnete výhodnú ponuku, ktorá sa vám na prvý pohľad zdá byť beznádejná. Posaďte sa na okennú parapet, nohy visia vonku, - v skutočnosti konajte hlúpo a bezohľadne, snažiac sa vyzerat nezávisle a nezávisle.

Naklonenie sa z okna predpovedá dlho očakávané správy. Vypadnúť z okna - hrozí vykradnutie alebo okradnutie.

Sen, v ktorom utekáte cez okno - v skutočnosti vás zaujmú nelegálne akcie, aby ste dosiahli cieľ, ktorý sa na prvý pohľad javí celkom slušný.

Tmavé okná znamenajú, že sa dostanete do problémov a nebudete dostávať podporu sľúbenej v prípade zlyhania podniku, ktorý sa rozhodnete pre peniaze, ktoré potrebujete.

Svetlo v oknách - znak nádeje na lepšiu budúcnosť, ktorý je hneď za rohom. Okienko brány - budete mať podozrenie z nevery.

Zasadené okná opusteného domu znamenajú prerušovanú romantiku a rozčlenenie kvôli okolnostiam, ktoré nepatria do vašej kontroly.

Pri pohľade do snov do okien ostatných ľudí - už nebudete mať dôveru, pretože sa budete kompromitovať s nečestným činom.

Okienko v podkroví v podkroví - znamená úspešné dokončenie neúspešne začatého prípadu.

Okno zo suterénu - zažijete depriváciu.

Snívať o závese na oknách predvádza neočakávanú návštevu, ktorá vám prinesie veľa úzkosti, záclony - obťažovanie ľudí, ktorým ste urobili dobrý skutok.

Rozbité okno je hrozbou, ktorú možno implementovať skoro a v najhoršom prípade.

Zasuňte do okien nového skla - na jasné zmeny v živote.

Vytváranie okenných tmelov - otravné prekvapenia.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnikonline.club/predmety/k-chemu-snitsya-podokonnik.html
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/2/1770.html
 • http://www.xn--m1ah5a.net/dreamarticle/podokonnik
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/podokonnik
 • http://my-calend.ru/sonnik/podokonnik
 • http://www.sunhome.ru/dreams/3
[/ zbalenie]

Sledujte video: Treba aditivovať prémiové palivá? -

Zanechajte Svoj Komentár