Čo sníva ten tenký?

Plnosť je znakom blahobytu. Na rozdiel od nej sú sny o slabosti a symbolizujú, pretože nie je ťažké uhádnuť chudobu a úpadok. Ale čo sníva o chudnutí - kontroverzná otázka. Na jednej strane je to symbol straty niečoho, ale existuje aj iný názor, ktorý hovorí, že schudnúť vo sne je zbaviť sa nepotrebných a zbytočných. Zoberme si snovacie knihy a podrobnejšie sa zaoberáme.

Čo hovorí Millerov sen?

Vo sne ste sa rozhodli stratiť tie extra libier? Strata a poškodenie kúzla spánku. A ak je známa žena alebo príbuzný už na strave veľmi tenká, taký sen sľubuje obohacovanie na úkor strát druhých.

Vo vašich nočných víziách ste museli schudnúť podľa odporúčania lekára? No, je čas zaplatiť za tie zakázané potešenia, ktoré si dovolil sám.

Sedieť na strave alebo hodine zúčtovania udrel!

Ak ste snívali, že potrebujete schudnúť kvôli chorobe - máte niečo obťažovať svojho manažéra a je možné, že budete musieť hľadať novú prácu.

Aké je vaše motto vo sne: "Strata hmotnosti, aby bola krásna!"? Máte dlhú a tvrdohlavú snahu o dosiahnutie svojho cieľa a teraz prišiel čas na jeho realizáciu.

Vidíte, že ste stratili veľa váhy, pretože nemáte ani jedlo, ani peniaze - v skutočnosti ste strávili príliš veľa peňazí na nezmysly, teraz nemáte peniaze nielen vo svoch snoch, ale aj v skutočnosti.

Byť výživou je znamením zisku a prosperity.

Je to snom, že ste výživou a k vám príde veľmi tenšia osoba s požiadavkou na vrátenie kilogramov doľava - výklad takéhoto snu je toto: pomohli ste kolegovi, aby sa s touto prácou vyrovnal a teraz je vo vašom dlhu.

Keď vidíte, že tenká priateľka vám ďakuje za pomoc a radu vo veciach výživy - získajte dar od osoby, ktorá sa vám páči, sľubuje snovú knihu, slečna Hasseová.

Na vás, dietetik, tenší príbuzný prišiel na recepciu a požaduje vrátenie peňazí, pretože podľa jeho názoru nie je to vaša zásluha? Škodlivý sen, ale našťastie sľubuje neočakávaný príjem, podporuje orientálnu knihu snov.

Obrovský zisk sľubuje sen, v ktorom ste pomohli stratiť váhu cudzinca a on vám to veľkoryso poďakoval.

Dietetické jedlo ako symbol života sa mení

Sneží, že pri strate hmotnosti, odtrhnete od stravy a začnete jesť všetko - neboli ste úplne úprimní so svojim blízkym, ohrozuje vás rozchodom.

Ak chcete vidieť, že si kúpite diétne jedlá, aby ste stratili tie extra libier, je to znamenie, že by vám nebolo ublížiť premýšľať o vašej strave v skutočnosti, naznačuje sviatočná kniha Tsvetkova.

Sníval som, že manžel alebo blízky priateľ sa zaoberá lekárskym pôstom, aby schudli a pili len vodu - ak sa nezbavíš zlých návykov, môžeš si na tebe zahrať trik.

Tenkosť ako choroba - starajte sa o zdravie

Sníval som o veľmi tenšom priateľovi, ktorý trpí anorexiou - postarajte sa o nervy, o ktorých sa vie, že sa zotavujú veľmi pomaly.

Snaží sa, že jeho matka alebo otec sa kvôli obavám o vás stali veľmi slabými a teraz vyzerajú ako "chodiace kostry" - vaše srdce je ohrozené, postarajte sa o to, odporúča kniha ženských senov.

Nepoznávajte svojho milovaného muža alebo ženu vo veľmi tenšom mužovi - postarajte sa o zrak, môže sa vám to zdať v najnepriaznivejšom momente.

Dream Miller

Snívali ste, že ste stratili váhu? Buďte stateční. Dream predvída straty a škody. Ak vo sne navštívite odborníka na výživu a stratíte váhu podľa jeho odporúčaní, znamená to, že v reálnom živote budete musieť niesť odpoveď na akékoľvek zakázané akcie a excesy, ktoré ste si dovolili.Ak ste snívali, že ste boli neľudskí v dôsledku vážnej choroby, je pravdepodobné, že sa očakávajú problémy v práci, hádky s nadriadenými, prepustenie a hľadanie nového zamestnania. Vidieť vo sne, že ste stratili váhu kvôli nedostatku peňazí na jedlo - na zbytočné, nezmyselné výdavky, ktoré spôsobia zúženie vášho rozpočtu.
Nie všetko je však tak zlé. Ak ste snívali, že sa snažíte strácať svoju váhu so všetkou svojou silou, sťažte sa svojím cieľom, dosiahnite to a obdivujte výsledok - v reálnom živote sa očakávajú zmeny na lepšiu zmenu životného štýlu a životného štýlu.

Ezoterická kniha snov

Ak snívate vo sne, že ste stratili váhu, mali by ste sa obávať materiálnych strát, zničenia, chorôb, menších zdravotných problémov, zranení. V blízkej budúcnosti existuje možnosť rozlúčiť sa s blízkym, zníženie sociálneho kruhu, strata záujmu o život, depresia. Pravdepodobne prešliapne pod nos, malé nálady zkazia náladu. Odporúča sa ísť do kostola a dať sviečku pre zdravie seba a svojich blízkych. Pomôže to prežiť nepríjemné obdobie vo vašom živote.

Veles sníva

Znížiť váhu vo sne - zhoršenie života. Škandály, hádky, ťažkosti pri práci, strata autority, zhoršenie zdravia.Môžu to byť finančné straty. Avšak, ak vidíte, že sa nakloníte do zrkadla vo sne a nie len na tenké ruky alebo nohy. keď sa pozriete okolo, znamená to, že vaše problémy sú v akejkoľvek podobe vytvorené a vyzerajú tak, vďaka vášmu vnímaniu. V skutočnosti, aj keď sú nepríjemné, prechádzajú a riešia. Pokúste sa zmeniť postoje k životu a ľuďom a všetko prejde.

Love Dream

Mnohé dievčatá a ženy sa zaujímajú, čo je sen, čo stratili? Podľa knihy snov o láske, ak proces straty váhy vo sne sprevádzali radostné emócie, sen sľubuje blahobyt, dobré zmeny v živote. Ženatý dámy objavia novú tvár v komunikácii so svojim milovaným manželom a slobodné dievčatká sny sľubujú nové, živé vzťahy, ktoré zmenia život k lepšiemu. Veterinárne dievčatá sa odporúčajú, aby si mohli vybrať medzi mnohými fanúšikmi, inak existuje riziko, že zostanú osamote. Verné manželky sú povzbudzované, aby priniesli niečo nové do svojho rodinného života, takže nie sú nudné a nevýrazné. Pre tie milé dámy, ktoré majú problémy s žiarlivosťou s ich blízkym, je tu dobrá správa: vyhráte a budete hlavnou v srdci svojho milovaného muža.Sen, v ktorom snívate, že ste stratili váhu, s výnimkou vyššie uvedených písmen, nesie so sebou upozornenia. Ak ste vo sne ste videli, že ste stratili váhu a zároveň narúšali, v skutočnosti sa zdržujte hádky, objasnite vzťah s vašim blízkym. Lepšie mlčať. Niet divu, že hovoria: "Ticho je zlato"

Slovanská kniha snov

Sny, že ste stratili váhu, v tomto prípade je to upozornenie. Ak sa v reálnom živote nerozlišujete od tuku, potom s najväčšou pravdepodobnosťou sen vysvetľuje skúšky a problémy. Ak ste tehotná a vy ste snívali, že ste stratili váhu, potom sen predznamenáva úspech v zamýšľanom zisku. Treba poznamenať, že hovoríme o strate hmotnosti, a nie o absencii brucha vo sne. Toto je téma pre ďalšie hádanie. Ak mal sen počas postu sen - závidieť. Budete niekto zúfalo žiarlivý. Ak vo sne budete hojiť jedlo v obrovských množstvách a súčasne, ako ste očakávali, nemusíte tukovať, ale stále viac chudnúť, znamená to, že vás vtiahnete do dlhej, komplikovanej záležitosti s nepríjemnými dôsledkami, ktoré vám neprinesú žiadne výhody a môže byť dokonca spojené so stratou. Ak žena snívala o tom, že ju vyhodila milovaná, a posmešne vyčítajú slabosť, nemali by ste zúfatovať.V skutočnosti sa čoskoro očakáva romantický impulz pre ženy vo vzťahoch a nový, nádherný známy pre osamelú dievča, pozornosť muža, kvety, darčeky. Ak človek sníval o tom, že mu žena opustila kvôli svojej slabosti, v skutočnosti by čoskoro mal šťastie, že sa stretne s múdrou ženou, ktorá by zarmútila jeho srdce s porozumením a prekvapila ho ľahkou a zmývateľnou náladou.

Prorocké sny. Ako to súvisí s príznakmi zverokruhu

Prorocké sny sú odvodené od našej intuície. Keď vedomie spánku, je to pocit intuície, ktorý vyvoláva náš mozog, aby navrhol emočnú citlivosť do snov. Existuje teória, že niektoré astrologické znaky majú určité intuitívne schopnosti, dobre, a ako výsledok, schopnosť vidieť prorocké sny. Takže ..
Ryby. Patria k jednému z najjemnejších zmyslových znakov duchovného sveta. dokáže dešifrovať každý sen, dokonca aj najťažšie. často majú prorocké sny o láske a deťoch. Raci - pre nich prorocké môžu byť sny o výletoch do iných miest, cestuje. Tieto sny pre Rakov spravidla predurčujú kariérny rast. Štír je energeticky silný znak. Pre neho sú vizionárske sny o vzdelávaní a vzdelávaní.Takéto sny predpovedajú nastávajúce problémy, s ktorými sa Škorpión úspešne vyrovná. Ak musíte absolvovať skúšku v sne a nepodarilo sa jej preniesť, potom v skutočnosti s najväčšou pravdepodobnosťou nebudú uvedené plány realizované. Vodnár, Váh, Gemini - zdá sa, že sa v iných svetoch stúpať. Ich intuícia je mimo parametrov logiky, ale vždy neomylná. Tieto znaky sú náchylné na všetko, čo sa stane, takže ich prorocké sny sú globálne. Dreams Streltsov, Aries, Ľvov - odraz ich vnútorných ambícií. Často majú prorocké sny o sláve a moci. Ale pravidlo spravidla robí svoje vlastné úpravy. A ak sa vo sne reprezentant týchto znamení vidí nie menej ako kráľ, potom sa očakáva len malý kariérny rast mimo spánku. Zvláštnu pozornosť treba venovať, ak snívate oheň. Strelci Aries a Lions môžu mať prorocké sny o požiaroch. Kozorožec, Panna a Býk - praktické, naozaj premýšľajúce, nepohybujúce sa v oblakoch, pevne stojace na zemi. Ich prorocké sny sú jednoduché a obyčajné: rodina, práca, život, deti. Ale to je ich hodnota. Tieto sny bez výkladu a symbolov hovoria priamo o budúcnosti.

Sen je most, ktorý spája problém, ktorý konfrontuje snovateľa so zámerom,ktoré sa snaží dosiahnuť.

Čo sny, ktoré stratili váhu / video /


Čo sny ten tenký

Sen a prorocké sny

Odkiaľ prišiel sen

Mám veriť v snovú knihu

Šikovnosť a hodnota snov

Sny s príjemnými obrazmi sa považujú za dobré znamenie. Sľubuje radosť z úspešných zmien v živote a cestovaní. Monotónny sen, ktorý sa nedá detailne zapamätať, naznačuje nízku spoločenskú aktivitu spánku. Predpovede sú zakomponované v nadchádzajúcom piatku alebo v sobotu.

Sny označujú nedokončené podnikanie alebo problémy, ktoré spánok musí dokončiť. V opačnom prípade sa nevyhne problémom. Pri dešifrovaní takýchto snov je potrebné venovať pozornosť podrobnostiam a nie emocionálnej zložke.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Sny môžu naznačovať hádky, hádky, ktoré sa čoskoro vyskytnú v komunikácii s blízkymi. Nemali by sme sa obávať takýchto snov: nedarí sa im čoskoro realizovať a majú právo snímať zmenu situácie k lepšiemu.

Prečo snívať o strate hmotnosti v sne

Pri interpretácii takéhoto sprisahania vysvetľujú sny o tom, koľko sa človek v živote zaujíma o svoju vlastnú kompozíciu. Ak je číslo menej a menej v poriadku av skutočnosti sa myšlienky na zníženie telesnej hmotnosti zriedka vyskytujú, potom videnie sami v sne náhle tenšie môže signalizovať blížiace sa straty. Môžu to byť finančné - nedostatok peňazí, nútený dlh alebo dokonca chudoba.

Niekedy môže byť iná osoba tenšia. To môže znamenať, že v živote bude túžba obohatiť sa na úkor iných ľudí. Človek, ktorý mal taký sen, bude mať príležitosť zlepšiť svoju finančnú situáciu žoldniersky, ale či to využije alebo nie, je ďalšia otázka.

Knihy snov poskytujú ďalšie vysvetlenie, ak snívalo znížený príbuzný alebo známy. Snáď s tým mužom byť od seba. Ale ak človek, ktorý sníval s nadmernou a dokonca bolestivou slabosťou nie je spiaceho známy, potom pravdepodobne nejaký druh podvodu alebo špinavý trik v živote čaká na spanie, čo spôsobí straty. V skutočnom živote stojí za to ukázať maximálnu pozornosť ľuďom a udalostiam.

Čo spí s chudnutím znamenajú vzhľadom na dátum narodenia (podľa snov knihy Narodeniny)

Znížiť hmotnosť - ak ste sa narodili na jar, prečo snívať o strate hmotnosti v sne - je jasné, že toto je váš neustály problém a v skutočnosti vám nedáva pokoj.

Ak ste sa narodili v lete, čo ste snívali o strate hmotnosti - ak ste v skutočnosti veľmi plní a zrazu ste stratili váhu vo sne - jedna osoba sa o vás zaujímala.

Ak ste sa narodili na jeseň, prečo ste snívali o strate hmotnosti v sne - materiálne ťažkosti.

Ak ste sa narodili v zime, prečo snívať o rýchlej strate hmotnosti vo sne - na stratu materiálnej pohody.

Prvé vysvetlenie

Ak žena v skutočnosti trpí nadváhou a snívala, že je veľmi tenká, potom to môže znamenať, že o ňu má záujem určitá osoba. Môže to byť človek, ktorý má osobný záujem o ňu. Najčastejšie takéto vysvetlenie poteší dievča. Nie je to však jediný výklad. Možno záujem nie je spojený s milostnými záležitosťami. To môže byť podnikanie a dokonca aj vlastný záujem.

Prečo snívať Znížiť váhu vo sne podľa knihy snov?

Úplnosť vo vízii je symbolom blahobytu, zatiaľ čo nadmerná slabosť môže predpovedať straty súvisiace s hmotným a psychickým stavom.Nie je však možné vyvodiť jednoznačné závery, že strata hmotnosti v sne je negatívnym symbolom. Pre úplnejšiu interpretáciu je potrebná podrobná štúdia symbolu a sprievodných detailov, jediný spôsob, ako pochopiť, čo predpovedá.

Vo väčšine prípadov vznik problémov v peňažnom vyjadrení sľubuje schudnúť v nočných snoch a v niektorých prípadoch môže prekonať chudobu a biedu. Zároveň takýto sprisahanie môže byť len odrazom vašich skúseností, aby ste získali väčšiu váhu. V tomto prípade sen nezáleží na tom, stačí na to zabudnúť a pokúsiť sa zistiť, či je váha prírastku pre vás tak kritická.

Strata hmotnosti vo všeobecnom zmysle znamená odňatie určitých výhod alebo zhoršenie zdravia. Zaobchádzanie s presnejšou hodnotou symbolu pomôže snovú knihu Felomeny, ak nenájdete potrebnú interpretáciu - položte otázku odborníkovi.

Strata hmotnosti v sne - predchodca možných problémov s financiami. Je možné, že v materiálnej sfére budú ťažkosti, ktoré sa stanú vážnymi problémami a stratou kapitálu. V obchode musíte byť opatrní a opatrní.

Celkový obraz snov

Ako sa hovorí v knihe snov, človek, ktorý sa v skutočnosti stratil váha v skutočnosti, sa musí pripraviť na problémy, je možné, že človek sa dostane do nepríjemnej pozície, rozlúži získaný kapitál a stratí dôveru svojich kolegov.

Nayawa, existuje človek, ktorý má záujem o snovateľa - a tak ezoterický tlmočník preberá nočné sny muža, ktorý neustále stráca libry.

Keď mladá dá snách o strate hmotnosti, realita bude krutá, snívač bude trpieť nekompromisnou láskou.

Žena, ktorá dosiahla váženú váhu vo svojich snoch, nemôže mať žiadnu pochybnosť: v skutočnosti bude schopná poraziť svojho súpera bez akýchkoľvek problémov a zmätkov, a to tak na láske, ako aj na súťažiaceho k zvolenej pozícii.

Znížiť váhu na knihy snov

Zistite, čo je plné vlastnej straty hmotnosti v ríši Morpheus, to sa ukáže vďaka populárnym hodnotám.

Zasnívaný hlad

 • Tlmočník hovorí Maly Velesov: vo sne, vidieť tenšie je znamenie, ktoré predstihuje chudobu pre mužov, nedostatok pozornosti pre ženy z opačného pohlavia.
 • Podľa jesennej snovovej knihy sú podobné záhady vyslovené ľuďmi, ktorí sa usilujú získať štíhle telo.
 • Jarný tlmočník predpovedá zhoršenie zdravia spôsobené nesprávnou výživou pre tých, ktorí prudko stratili váhu vo svojich snoch.
 • Všeobecná únava je charakteristická pre človeka, ak pocíti pocit hladu, hovorí tlmočník snov Wanderera.

Problémy visiace nad hlavou spiaceho človeka vyžadujú rýchle riešenia, ak budú mať nočné mory o smrteľnej slabosti, bledosť pokožky, neustále snívajúce zásuvky.

Pozemky s diétou

Diéta na dosiahnutie želaného výsledku v snoch dokáže predpovedať radosť aj nepríjemné situácie.

 • Problémy v práci vzniknú u snímača, ktorý je strašne vyčerpaný chorobou v jeho snoch.
 • Ako trvá kniha snov, chudnutie vďaka diéte je symbolom odhodlania človeka, schopnosti správne disponovať prostriedkami, časom.
 • Musel hľadať pomoc od odborníka na výživu? Sleep-Changeling, čo poukazuje na neočakávané doplnenie rodinného rozpočtu.
 • Strata hmotnosti vďaka diétám vo sne bude určite stelesňovať vaše vlastné túžby v skutočnosti.

Prehodnoťte priority, aby ste sa nerobili so svojimi blízkymi, je to potrebné po tom, čo ste videli poruchy stravovania.

Upozornenie na anorexiu

Vysnívalo veľa vyčerpania

Starajte sa o svoje nervy, nemusíte sa roztrieštiť, mali by ste byť niekto, kto je vyčerpaný v snoch pred stratou vedomia.

Ako hovorí ženská kniha snov, dievča stratilo na stav "chodiaceho mŕtveho" - problémy s vnútornými orgánmi sú možné, dávajte pozor na svoje srdce, obličky.

Ak nepoznáte svoju vlastnú úvahu kvôli strate kilogramov - je na čase premýšľať o svojom životnom štýle, musíte zmeniť konštantné slávnosti, aby ste utišili rodinné šťastie.

Psychológovia komentujú

Slávny psychoanalytik Miller poskytuje svoju vlastnú interpretáciu snov o strate hmotnosti.

 • Vidiac niečo vyčerpaného - nádeje sa nestane pravdivé, prídu ťažké časy, čierny pruh sa dlho pretiahne.
 • Miller hovorí: sníva o odporúčaní lekára o strate hmotnosti pred tým, ako zaplatí svoje radosti.
 • Po niekoľkých dňoch tvrdej práce môže vaše telo snívať o hladovaní. Takže vedomie naznačuje potrebu tela na odpočinok.

Starší ľudia sú zbavovaní svojej bežnej váhy exacerbáciou chronických ochorení a mladí ľudia by mali byť opatrní po takých snoch so zlou návykmi.

Jedinečné hodnoty

Snáď priateľ na chudnutie vám povie, že zámery niektorého z dôverníkov sú nečisté, snívač má v úmysle oklamať.

Ako hovorí rodinný tlmočník, veci sa určite zlepšia, ak niekto iný stratí váhu.

Príliš veľa výdavkov nezodpovedá zárobku, takže tlmočník Strewy chápe vízie o slabosti.

Ztratili ste váhu? Medium Hasse predpovedá získanie daru, dlho očakávaný nárast v práci.

Druhé vysvetlenie

Existuje ďalšia verzia vysvetlenia toho, čo sníva o vytvorení alebo strate hmotnosti v sne. Často to dávajú psychológovia. Osoba, ktorá sa zameriava na stratu hmotnosti, nejakým spôsobom posúva v hlave myšlienky na jeho váhu, ako riešiť tento problém.

Nielen vedomie, ale aj podvedomá myseľ je "naplnená" týmito myšlienkami. To ovplyvňuje prácu mozgových štruktúr počas spánku. Preto sa videnie dramaticky tenšie vo sne často neznamená nič, čo sa týka nadchádzajúcich udalostí, ale iba odráža proces ľudského myslenia.

Nenechajte sa rozčúliť, ak sa stanete vidieť sami v snehom tenšom. Toto je len sen, ktorý by v žiadnom prípade nemal priniesť strach, úzkosť alebo ďalšie skúsenosti.Podľa záveru somnológov, väčšina našich snov nemá sémantické zaťaženie a je výsledkom práce mozgu.

Vypracujte si osobné znenie o tom, čo sníva o strate hmotnosti v sne. Nechajte to vyzerať ako druh vyhlásenie: "Chudím vo sne a skutočne sa stávam krásnejším!"

Ako interpretujú iné sny?

Prihláste sa na kanál Felomena v Yandex.Den

Schopnosť interpretovať sny je cenným darom, pretože niekedy vo sne, vedomie nám dáva najhlbšie a dôležitejšie stopy.

Hodnotiť tento článok!

Snívali o znižovaní hmotnosti, ale potrebná interpretácia spánku nie je v knihe snov?

Naši odborníci vám pomôžu zistiť, čo snívať. Znížte váhu vo sne, jednoducho napíšte sen v nižšie uvedenej forme a vysvetlia vám, čo to znamená, ak ste videli tento symbol vo sne. Skúste to!

Trochu som sa zotavil, dlho, presnejšie, bol som taký, ale keď som dostal prácu robotovi, stratil som váhu, práca ma veľa vyčerpala. Za 3-4 mesiace hodil až 10 kg. Bola som veľmi potešená. Kúpil som veľmi dobré džínsy)). Ale o dva roky neskôr sa na mňa nestretli;Takže som sníval, že nosím tieto nohavice a sú na mňa veľké a nie som v nich veľmi milý.

Nastya, pravdepodobne váš sen o strate hmotnosti a džínsoch, hovorí, že budete musieť čeliť výsledkom vašich starých akcií, ktoré vás nebudú uspokojovať.

Mal som sen, akoby som si bežal okolo pasu a mal som to úzke a krásne, a potom stojím v zrkadle so svojím milovaným priateľom a nosím nohavičky s vysokým pásom, aj keď v skutočnosti som trochu brušný. vo sne som bol taký spokojný, že som stratil váhu a ten človek sa zdá byť rovnaký, hoci jeho osobitosť nevynikla, ale v jeho tvári bol trochu šťastia.

Ja som sám o sebe nie som veľmi štíhla dievča a ja som snívala, že som veľa stratila Veľa ľudí sa mi páčilo a niektorí mi jednoducho zakázali robiť čokoľvek, stratil som váhu vo sne, pretože som jedol šaláty.

Catherine, možno váš sen o strate hmotnosti, hovorí, že sa musíte cítiť v novej úlohe.

Dobrý deň, nestrácal som Evu, ako to bolo s Nastyou. Som blázon a moja mladšia sestra (po dobu ôsmich rokov) ako trstina a to pre mňa znamená, že jej obliekam šaty a sú to len ja, som ohromený vo svojom sne a myslím si, ako je zdravá.a mám sen na dva dni, že som veľmi tenký v mojich snoch, prečo by to bolo?

Alina, aby videl, že sa stratila vo sne, aby bola oddelená od milovanej.

Dnes som snívala, že som sa stal tenkým, chodil som do krátkych krásnych šiat a páči sa mi to. Čo to je?

Včera sme sa rozišli s chlapom. A v noci snívam, že som sa stal veľmi tenkým, hoci som taký tenký. Ale vo sne sa pozerám na seba a vidím, že je to veľmi tenké a oblečenie na mne vyzerá zle. Stále som si myslel, ako by ma uviděl tak chudobný a nebol by ma rád. Na čo to je?

a ja som snívala, že som sa pozrel na seba v zrkadle a bol som tak spokojný so sebou ... stratil som váhu, mmm: Ja, aj keď nie som taký tučný, len chcem odstrániť pár centimetrov od brucha, ale som lenivý a lenivý. a tu je všetko dokonalé. prečo by to mohlo byť?
(Možno je to astrálny náznak, že ak začnete strácať váhu teraz, všetko bude fungovať ?: D vtip humoru, ďakujem vopred.)

Videl som bývalého chlapíka vo sne, že stratil hmotnosť .. jeho tvár bola veľmi tenká, to bolo prehnané. kým sa usmial. Zavolal som vonku, aby som hovoril. súhlasil a šiel sa obliecť.

Viac ako rok nevidí svoju priateľku, žije v inom meste. Čoskoro musí prísť na návštevu. Vždy bola plná a tu som snívala, že ju stretnem, a ona sa stala veľmi štíhla. Na čo to je?

Nie som zlý, ale vo sne som sníval, že som stratil váhu a všetci venovali pozornosť môjmu štíhlemu bruchu, pre čo to je?

Vysnívané veľmi zvláštne veci.
Po prvé som stratil váhu v spánku. Stal som sa o 17 kg menej a hoci v mojom skutočnom živote existuje taká úloha - 17 je to príliš veľa.
A tiež sklamanie. Bol som sklamaný zo sna v jednej osobe. To jednoducho nemôže byť. Na čo to je?

v mojom živote nie som moc brušný, dobre, potom ... pet, strana ...) Takže som snívala, že mám sen. trochu to bolí, vyzdvihnem košeľu a vidím úplne chudé telo ... no, to je skvelé. ale mal som veľmi zlú brušnú bolesť, skrútil sa a už dlho nevidí žiadne jedlo.

Nezáleží na tom, ako je to trite, chcem stratiť váhu pre mňa, takže všetko vyzerá dobre, ale stále to je nepríjemné. A potom som snívala o tom, čo som, ale môj brušok je plochý a dokonca, nerozumiem čo !?

V skutočnosti sa mi páči orientálne tanec, ale za posledné tri mesiace som nemal čas študovať. a tu snívam, že tancujem orientálny tanec na miestach, ktoré nie sú určené pre toto, pred cestujúcimivhodné šaty (polovične nahé) a zároveň som nesmierne šťastná a šťastná a potom mi pripadajú dve myšlienky (1 a zrazu ma pustú, 2 potrebujem ísť do školy) a potom som podkopaná a bežať za pár, nechcem pusť davu (ja som ju už obklopil v ringu). Chodím na univerzitu a tancujem na chodbe pred publikom a mojej ranej skupine. potom mi hovoria všetci, hovorím všetkým a mne, že potrebujem zmeniť oblečenie a obliekam džínsy 2 minúty pred príchodom učiteľa a vidím, že som opálená a stala sa štíhla, džínsy mi padajú. V živote som zámerne nešiel do telocvične, aby som nestratil plasticitu, teraz mám trošku brušku (ani ja nechodím na tanec). Nepovažujem sa za škaredé, ale ako náš tréner, tónovaný a opálený, aj keď to je dôvod, pretože som nevidil svoju skupinu dlho (v tanečnom) a nebolo závidenia voči nej

Som sníval, že som stratil váhu, v skutočnosti som bol brušný, ale išiel som na strave, nie stravu, ale dobrú výživu a šport, takže som stratil 10 kg za 2 mesiace a nezastavil, takže som sníval, že som malý a všetci sa ma spýtajú, ako ste stratili váhu, čo ste urobili pre to, ako ste urobili, čo ste jedli, atď. atď.

Vo sne som počul niekoho, koho viem, že som stratil váhu, ale cítim jeho neurčitosť, falošnosť. Keď vidím zrkadlo oválneho tvaru a poďme sa pozrieť na to, vidím svoj odraz od hlavy na ramenách. V mojom odhade som v čiernom tričku s voľnými tmavými vlasmi, na mňa mám trochu make-upu - vyzerám ako doma. Je to pocit, že - moja reflexia mi zanechala absolútne neutrálne, žiadne emócie, to je zvláštne pocity, zriedka sa to stane, ak sa necíti malý zmysel pre hĺbku.

Snažil som sa, akoby som si bežal okolo pasu a mal som to úzke a krásne a potom som stál v zrkadle so svojím milovaným priateľom a ja nosím krátky pás a som taký cool, ale v skutočnosti som trochu brušný. vo sne som bol šťastný.

Sníval som, že som spadol z predných dolných zubov bez bolesti a krvi, obrátil som sa k môjmu priateľovi, zubnému protestu, bol plný, brušný a ja som ho videl úplne chudý, hovorili sme s ním a jeho ženou v úplne bielej miestnosti. okrem toho mu dlžím peniaze, čo a ako interpretovať tento sen?

Sníval som o priateľke, ktorá môže byť veľmi tenká

Bolo mi povedané, že som stratil váhu

Vitajte! Mal som sen, ako keby niekto z okolitých žien povedal, že som stratil váhu ... Ja sám som už štíhla.

Snívalo som, ako som stál vo svojej kúpeli, bol som strašne tenký a čo je najzaujímavejšie je to, že mám len nulovú veľkosť prsníka. V tomto štádiu môjho života som sa veľmi dobre, nedávno sedel na strave, priatelia hovoria, že mám neuveriteľne krásnu postavu, môj hrudník nie je menší ako 2,5-3. Mám 17 rokov. Emocionálny stav vo sne - veľmi vystrašený a prekvapený.

vyliezol na piesočnú horu, hotel v opustenej oblasti, tenký ako anarktický, priznám sa, že som zamilovaný do dievčaťa so zelenými očami, chodí na vysokých podpätkoch

Spomínam si, ako vždy je plná. Dnes som mal sen, že som bol veľmi tenký a v mojom sne povedal svojej matke, vidím, ako som stratil váhu. Potom som si kúpil kruh, ale bol to pre mňa veľký a vložil som ho na palec, pretože som sa bál, že ho stratia. Čo to znamená

Dobrý deň, Tatyana. Sníval som, že som stratil váhu a stal sa tenký a krásny ako v mladosti (moja súčasná hmotnosť je 90 kg, nemôžem ho stratiť a mám len 36 rokov). Áno, aj navyše som bola tehotná dvojčatami. Šiel som na túto udalosť, ale nenašla adresu, ktorú som potreboval. Snažil sa trpko (zdá sa, že vojna začína).Nevidiac spasenie, z tohto stavu som sa zúfal a zobudil sa.

Videl som svoj odraz v zrkadle a bol som vystrašený, bol veľmi bledý a tenký, ako keby som mal veľmi zlú chorobu. Dokonca som začal cítiť v spánku, že som chorý. ,

Stojím pred zrkadlom a vidím, že som sa stal tenším, mám dlhé vlasy v mojom živote a vo sne som krátky, bol som v bielom oblečení

Dobrý deň, som sníval, že som prechádzal tým domom a pozrel sa z okna a videl som, že som stratil váhu z toho, čo som si povedala, ako som krásna!

Dnes som sníval, že som sa pozrel, pozrel som sa na môj starý telefón a vidím fotografie ma, kde som hubený s dlhými bielymi vlasmi (blond)

Vidím sám seba v zrkadle, veľmi tenké, prekvapené. Za mnou vidím prechádzajúcu matku (teraz mŕtvu), ktorá povedala: "Mami, som taká tenká, len chudá." Odpovedá na niečo ako "čo si myslíte"

Dobrý deň, Tatiana!
Volám sa Anastasia, mám 15 rokov.
Od štvrtka do piatku som sníval, že som bol tenký ... Nikdy som o takejto veci nikdy nesníval. Dokonca aj vo sne som snil o svojom strýkovi a tetě, žije v živote) Hovorili sme o niečom ... Vo sne bola farba konštantná,ako veľmi horúca (veľmi oranžová s červenou zmiešanou) ... bola tu aj moja priateľka ... bola so svojimi priateľmi, ale nevšimla si ma ... a pravdepodobne to bolo všetko)

Dobrý deň, Tatiana! Manžel (nie je rozvedený, ale nežije spolu, on je na druhej strane) je v posteli, stojím vedľa a veľmi prekvapený, je veľmi tenký, len kosti pokrývajú kožu, potom idem a zastavím, zdvihnem svoju ľavú ruku, Otváram to a sú päťtisícnásobné účty, kusy 6-8. Pôjdem k môjmu manželovi za tieto peniaze a poviem: "Nepotrebujem ruky," a tiež som sa spýtal: "Ztratila aj váhu?" On odpovedal: "Jedli sme cestoviny Spomínam si). "Čo je tento sen? Nie je chorý? A často snívam o jednom dome.

Sníval som, že ten chlap povedal, že každý deň som bol stále tenší ... Pozrel som sa do zrkadla a ukázalo sa to takto

Snažil som sa nosiť moju koženú bundu, ktorá sa na mňa nepripevnila, ale tu to bolo pre mňa dokonca veľké. Bol som niekde držaný v páse, za mnou chodil chlapík s priateľkou a povedal mi, že som veľmi tenká)

Som sníval, že som sa dostal na nejaký program na zníženie telesnej hmotnosti a za pár sekúnd som stratil tie extra libier. A oblečenie, v ktorom som bol, sa zmenšil v rovnakom čase a kilogramoch.

Videl som, že som stratil veľa váhy (mohol som zabaliť mojej hornej nohe) a povedal to môjmu kamarátovi o tom, boli sme veľmi prekvapení, a povedala, že som mladá.

Vitajte! Dnes večer som snívala, že plávam cez kameňolom a voda bola len teplá. tam boli vlny a keď som sa dostal von z vody, cítil som, že som stratil váhu a na mojom žalúdku boli kocky a s tým som nebol sám so mnou, priateľom

Vitajte! Sníval som, že som stála v čiernej tričke pred niekým a hovoril som - Ako som stratil váhu, toto košeľu viselo na mne, ale keď som sedel na bruchu, tam boli obrovské záhyby tuku a potom som sa prebudila.

Som sníval, že vstávam skoro ráno a vidím, že som stratil veľa váhy (som veľmi tlustý v živote) až po ideál, bol som veľmi rád, že ukážem všetkým a tak ďalej

Môj priateľ mal o mne sen. Po práci čakala na autobusovej zastávke. Po chvíli autobus vytiahne, vytiahnem sa z nej a podľa nej je to veľmi tenké a oblečenie len visí na mňa. Vyzeral som vystrašený a začala plakať. Veľmi zaujímavé, prečo tento sen. Ďakujeme vopred!

15. Snažil som sa, že som bol na školskej línii na 1. septembra. Bol som oblečený v čiernych šatách.Potom jeden z mojich spolužiakov po línii mi povedal: "Lizka, dobre, dávaš ... Všeobecne som pochybovala, že by si niekedy schudnúť." V tom momente som začal skúmať a prebudiť sa. Teraz som nadváhou a chcem vedieť, čo tento sen znamená.

Školský rok sa začal a ja som sa ponáhľal do školy, z nejakého dôvodu som bol neskoro, sedel som na bicykli a riadil som sa po bežnej známom ceste, bližšie k škole som sklonil hlavu a videl som, že som bol viditeľne tenší, keď som šiel do školy ten chlap ukázal "triedy", keď ma videl. Vstúpil som a šiel hore, škola bola rovnaká, ale chodba sa zdala neznáma, potom som spoznala spolužiaka, ktorý sa presťahoval do iného mesta a dlho som ho nevidel, objali sme ho, spýtal som sa ho a on povedal, že je späť mojej triedy Povedal som, že vyrastal a zmenil sa. Z nejakého dôvodu som ho vzal za ruku a viedol ho po chodbe, a opýtal sa ho, či by chcel tancovať so mnou na absolventský valčík? Súhlasil a šli sme do tanečnej triedy, kde sme spoločne tancovali, potom čo odišiel, a začal som tancovať, cítil som sa tak ľahký, vzlietal som a obkľúčoval vo vzduchu veľmi dlho, všetko bolo tak hladké a krásne, oranžovo farbycudzinci stáli vedľa nich a boli prekvapení: ako to urobím? (Navyše sme s touto osobou nikdy nemali také vzťahy, páčilo sa mi to, ale bolo to už dávno, ale vo sne sme sa zdalo, že sme v láske)

So stojacim pri zrkadle v školskej uniforme a môj priateľ povedal, že som bol oveľa tenší a potom som si všimol rozdiel v hmotnosti

sen ako keby som ležal v posteli, kruto tenký. Bola som ako anorexika, ani neviem. Vtedy som bola veľmi šťastná, ale potom som sa prebudila.

Nosím sukňu, ktorá sa nezmestí, ale sú tri veľkosti väčšie. Pozerám sa v zrkadle, som ako obvykle, ešte viac. A myslím si, že celá skriňa by mala byť zmenená alebo prevzatá!

Chodím k zrkadlu, sadám si, vlasy boli vyčistené, moje tváre boli potopené, moje uši sa dokonca trochu vytratili. Vo všeobecnosti bol môj vzhľad taký ako niektoré špičkové modely. Jeho ramená, krk a ramená boli tiež tenké, ale nie hrozné, ale neviem o dolnej časti tela, ktorú som nemohla vidieť. A napriek mojim známym sedí vedľa mňa, keď hovorím, koľko som stratil váhu a veľa sa zmenil, nevyzeral ako ja.

Mal som sen o bratranec, ktorý sa stal veľmi tenkým, prišiel ma navštíviť veľmi veselý, chválil som ju a spýtal som sa, ako to urobila, ale naozaj to nepovedala

Snažil som sa stratiť váhu kvôli sexu za týždeň na 8 kg a bol som veľmi spokojný a povedal som to každému, kto sa stretol.

Akonáhle sa veľa z mojich škôl šlo do Moskvy, nevidel som veľa, alebo skôr ich tváre, neskôr sa s mojim priateľom požiadal o povolenie prechádzať sa okolo moskovskej na vychovávateľa, prišli unavení a zrazu ten chlap, ktorého som miloval, ale nevedel a hovorí: "Chcete sa so mnou stretnúť?" Potom som schudnúť "... Nepovedal som nič, potom som odišiel niekde zo spánku a on vstúpi do našej izby znova, len teraz bolo niekoľko ľudí, a preto som nemal chudnúť ako výsledok a on prehlasuje, že sa stretávame teraz! To je môj sen, pomôž mi to na to ...

Snažil som sa, že mi niekto povedal, že moje nohy sa zjemnili, pozrel som a uistil som sa, že sa mi veľmi páči

Oženujem sa, aj keď som už ženatý! Nevidel som ženícha! závoj je dlhý, tenký tenký! Môj manžel sa zúčastnil svadby!

Som sníval, že som dramaticky stratil váhu a stal sa ešte lepším, než je skutočne a bol som veľmi šťastný, že som stratil váhu

Snažil som sa, že som dlho stála pri zrkadle a obdivovala som si, že som bol už značne tenký. nohy mali trochu menšiu váhu, ako som chcel. ale bol to len sen.

vejshe realna xachu paxudet i vsegda dumau ab etom i teper mne kajdu noch snica chto umenie klasnaie tela moi mujn uniesť

snáď mama bola veľmi tenká a vyzerala ako malá socha v nejakom šedej šaty (počas jej života bola mama veľmi plná) spýtala sa, ako som žil, odpovedal som, že môj žalúdok bolí toľko a že nič zlé nepríde. z stretnutia s mojou matkou a spýtal som sa, ako bola, pred ráno si spomenula na sen a ráno, bohužiaľ, zabudla.

Dobrý deň, Tatiana, som v mojej životnosti úplná a dneska som mal podivný sen: akoby som niekde ponáhľal, zanechal si džínsy a oni mi padli tak silne, že som stratil váhu, potom som začal hľadať pás, ktorý by ich pripevnil a potom som sa zobudil ... Povedzte mi, čo to môže znamenať

Dnes som sníval o noci ako moji spolužiaci a známi mi povedali, že ste stratili váhu a pýtal som sa, ako ste stratil váhu? a oni stratili váhu! a my sme pripravovali kytice kvetov a nafukovacie gule v deň učiteľa!

Ahoj, vo sne som začal vážiť a vážiť 87 kg, bol som potešený a povedal, že stále musím odhodiť, vážim sa na 100 kg.

Videl som sa v zrkadle s tenkou tvárou! Ja som naozaj rád vo sne!
Teraz sa držať diéty, snažím sa o určitú váhu! Možno to inšpiroval taký sen!

Nepamätám si to v detaile, ale to, o čom snívam, je to, že som tenký, ale v skutočnosti vážim 87 kg, robím to a ukazujem svoju postavu a poviem: pozri, stratil som váhu a každý ma má rád a má rád.

videl sa v zrkadle chudá, zúfalá, v roztrhaných šatách, krátko ostrihaná, v čom je zvláštny starý dom, kde bolo veľa ľudí a medzi nimi aj bývalá zosnulá svokra

Sníval som, že som bol v rodičovskom dome, prebudil sa a išiel do inej izby priateľom môjho manžela a potom som videl, že som stratil váhu a stal sa tak, ako som vždy chcel a priatelia môjho manžela boli potešení

Nuu, prvýkrát som chodil do parku a zrazu som sa ocitol doma predo mnou, vstal som na ne a ukázali mi, že som bol výrazne tenší. Help. Neviem, čo to znamená. Ďakujem vám.

Šiel som študovať a na ceste som stretol priateľa. Stáli sme sa rozprávali. A potom povedal, že som bol trochu tučný v tvári a musel som schudnúť tvárou v tvár ..

Sníval som, že som mal dieťa, niekoľko dní prešiel a priatelia mi povedali, aby som ukázal brucho, ukázal som im, bol som príliš tenký!

Idem do nejakej miestnosti sa zlepší a získa lepšie veci, chápem, že som stratil váhu. všetci ľudia, ktorí ma vidia, sa tak vznášajú a dávajú komplimenty

Začalo to, keď som sa prudko zhliadla, podlaha môjho tela, to znamená pred bokom, syn bol nejasný, pozadie bolo tmavé a priemerná hmla nebola hustá a na pravej strane bolo slabé osvetlenie kratšie ako polovica tma úlohu tohto slabého osvetlenia. Ja sám som v tele nie som chudý, pracoval som pre seba a mal som postavu, ale stále vyzerám celkom dobre, moje vlasy boli prepletené vpravo, hlava mi bola napoly ohnutá a pozrela som sa na seba a pichla a uvidím, že moje ruky sú veľmi chudé Bojím sa toho, čo som videl, je nezvyčajné vidieť seba ako takú, stále mám chlad.

Mám kostým, ktorý som nemal niekoľko rokov, pretože je pre mňa malý. Dnes večer mám sen, že som v ňom taký tenký. V skutočnosti som teraz veľmi úplná.

Dobrý večer. Snažil som sa, že som bol veľmi tenký a ja som sa cítil tak dobre a ľahko, ja sám neverím tomu, čo sa deje, ukazujem niekomu, čo je teraz krásna žena, niekto je prekvapený, ale veľmi sa teším na moju reinkarnáciu.

Bol som v škole so svojou priateľkou. Potom sme skončili v blízkosti Ukrtelekomu tu v Feodosii. Tam bola tam nejaká žena. Povedala nám: "Máte 3 želania, prosíme." Najprv som začal.Vytvoril som si ruky, nohy a stlačil. Takže som bol krásny. Som mrzký v mojom živote a mnohokrát sa mi to nepáči, snažil som sa schudnúť, ale takmer žiadne výsledky ... A za chvíľu som sa stal štíhlym, krásnym, v zakrivenom modrom obleku, ako vo filme Divergent. Moja kamarátka urobila to isté a jej želanie sa takisto splnilo. A potom som sa prebudil okamžite. Musel som vstať a chodiť do školy.

Sníval som, že sedím na kolenách neznámeho chlapíka v tom istom tričku. Mrkne ma a hovorí: "ako ste tenký ...". Vo sne som bol veľmi tenký. Aj keď sa v živote nepovažujem za tenký, ale každý hovorí opak. A vždy sa sťažujem, že som úplný HD

Dobrý deň milý Tatiana Miller!
Volám sa Natasha Fomin, mám 13 rokov (6. februára bude 14) a sníval som, že som bol nejako tučný! Nohy boli zvláštne tvarované a vo všeobecnosti som bol trochu vystrašený vo sne. A v živote (tzn. Teraz) sa snažím schudnúť.
I vážim 50 kilogramov a výšku asi 1 m, 64 cm.
Prosím, odpovedzte na to, čo môj zvláštny sen znamená.
Ďakujeme vopred za vašu odpoveď.
S láskou
Natasha Fominová

Moja kamarátka snívala, momentálne je plná a sníva, že ju vidím tenšou a tak krásnou, krásnou ... na čo to je?

Moja mama snívala o mne ... ale ona stratila váhu a stala sa veľmi krásna! Rozplynula sa v bielej košeli v kuchyni pre mňa s polovicou, bola potešená!

Práve nepamätám, ale posledná vec, ktorú si spomínam, je, že som sa dostala na váhy a ukazovateľ bol o 10 kilogramov menej ako moja aktuálna hmotnosť. "Som plná dievčaťa a na štyri mesiace sa snažím schudnúť, ale to všetko bezvýsledne.

Sníval som, že tu bola svadba sestry, keď prišli hostia, keď mi prešli, a povedal, že som znateľne stratil váhu. Som 60-65 plná váha, a teraz som na strave. Prečo tento sen

Sníval som o obchode, predali tam masť, keď som ju rozmazal, stratil som váhu. Spomínam si, že niekto vo sne povedal, že som stratil 7 kilogramov, vzal som viac masti a výrazne stratil váhu.

Vitajte! Snívala som, že som sa vrátila domov, stála som v miestnosti, bola tma, ako v noci ... Zmenila som šaty, ale moja matka stála oproti mne a pozrela na mňa a po pár sekundách, keď som sa pýtal, prečo sa na mňa tak pozrela, povedala Bol som veľmi tenký, hlavne to bolo viditeľné na mojej tvári, rukách a nepamätám si presne ani v páse.

Dobrý deň, som sníval, že som bol veľmi tenký. Stojím pred zrkadlom a obdivujem svoje telo. Čo to znamená?

Snovala som, že sestra môjho manžela zvonila zvonček, otvoril som.Mala som pred sebou veľmi tenšiu ženu, iste viem, že od posledného stretnutia uplynulo niekoľko dní a spomínam si, že je to plné, ale tu som len dievča v nejakom kabáte (hnedo-béžovej). Ak chcete schudnúť, dal som nejaký balík, povedal vám to a odišiel.

Prichádzam do vesmíru ... vrátil som sa po mnohých rokoch ... všetko sa už zmenilo na zemi ... vrátil som sa veľmi tenký ... len koža a kosti ... nemohol chodiť ... sestry sa o mňa starali ... videl som sa v zrkadle v plnom rozsahu ... na druhej strane som bol rád, Stratil som svoju váhu a začal hrať šport a stavať postavu znova ...

Som sníval, že som bol trochu tenší a ja sa mi to páčilo Videl som sa v dobrej kondícii a spýtal som sa niekoho (ztratil som váhu?) Bol som odpovedal (Áno)

Sníval som, že stojím pri zrkadle (v džínsoch a bielom (modrom) krátkom tričku), pozrel som sa do zrkadla a vyzeral som tak na seba taký bez zrkadiel a moje kosti vystupujú.

Dievča, v súčasnosti tehotná, má nadváhu a nemala čas stratiť pred tehotenstvom. Snívala som, že som bola postavená, že som tehotná, stal som sa krásnym. a pred tým som sníval, že som šiel na jogging a naozaj si to užil, hoci nenávidím bežať v reálnom živote.

Dobrý deň! dnes večer som mal sen, v ktorom človek, ktorý nie je bezvýznamný, mi napísal, že musím schudnúť, a povedal som, kým neztratím, nič s ním nebude fungovať. Čo to znamená?

Nepamätám si sny, ale spomínam si na poslednú chvíľu, vidím sa tenšie a veľmi sa mi veľmi páčilo ... Keď som sa prebudila v mojej duši, bolo to ako niečo veľmi dobré, že som taký štíhlý.

Snívalo som, že som náhodou v zrkadle všimol, že som stratil váhu a potom môj zamestnanec to potvrdil a ja som sa prebudil

Vitajte! V živote som sa zotavil po pôrode a často som sníval, že som stratil váhu, takže dnes som mal sen, pozerám sa do zrkadla a nemám žalúdok na váhe a jasne vidím svoju váhu v reálnom živote, chcem ti poďakovať

Nakoniec som skončil v meste, kde som žil predtým. vo svojom dvore je byt tenší a vo svadobných šatách veľmi krásny.

Nakoniec som skončil v meste, kde som žil predtým, v mojom dvore, v byte. Bola vo veľmi krásnych bielych šatách a veľmi tenká.

Prišiel som domov a moji rodičia hovoria, že som stratil váhu. Odmietam, akoby to nebola pravda. Potom rodičia šli do kuchyne a niekto povedal: "Koniec koncov, je pre ňu lepšie, keď stratila váhu"

Videl som, že som sa pozrel do zrkadla a džínsy, ktoré som nosil dlhšie než rok, boli pre mňa skvelé a dokonca aj v zrkadle som videl, že som stratil váhu a znateľne

Dobrý deň! Mal som sen, že som stratil váhu, stál som v krásnom zlatom šate, pripravoval sa na nejakú udalosť. Vyberiem si jednu z dvoch žltých topánok pod šaty.

Vo sne sa pozrela do zrkadla a bola absolútne tenká, nič zbytočné na tele, meranie oblečenia so svojím priateľom.

Dobrý deň, som sníval, že som stratil váhu na fotografiách, to je to, o čom som sníval, a ja som tiež snívala, že som bežal z kĺbov.

Počas celého spánku som sa ocitol na rôznych miestach a tam som sa stretol s známymi, ktorí mi povedali, že som stratil váhu (vlastne som stratil váhu). Mohla to znamenať niečo alebo sa to stalo, pretože to skutočne hovorím?

Dobrý deň, sníval som, že som sa pozrel do zrkadla a držal sa okolo pasu na recepcii, bol som veľmi tenký

Dobrý deň, som skôr štíhla holka, nemám sedieť na strave, od prírody! Sníval som, že som stratil veľa, takmer anorexiu, prečo?

Vždy som premýšľal o strate hmotnosti a dnes som mal sen, ako som sa stal veľmi tenkým, doslova som nemal hrudník, kosti boli viditeľné, nanešťastie sa nič viac nezabudlo.
Potom sa okamžite prebudil, prosím, povedzte mi, čo to znamená?

Stával som v budove, bol preplnený. Vedľa mňa som cítil osobu, ale nepamätám sa, kto to bol. Videl som ženu, bola plná a stála trochu uhlopriečne odo mňa. Medzi nami prešla dievča v sukni, v bielej košeli a s nafúknutými vlasmi. Potom som si všimol, že žena začala strácať svoju váhu a stala sa štíhla a stratila som aj nejakú váhu a vyzerala ako štíhla Táto žena bola tak prekvapená, že som sa k nej prišla a ona sa ma spýtala: "Ztratila som váhu, áno?" Odpovedala som jej, , Potom som sa na ňu pozrel, potom som sám a sny skončili.

Snívala som, že žena, o ktorej som vedela, stratila váhu, bola veľmi tlustá, bola veľmi šťastná, je zvláštne, že sme ju veľmi blízko a že o mne snívala ...

Som dobre kŕmená sama, ale nie tučná, a ja som mal sen, že som stratil tak dobre, len to, čo som dosiahla už pol roka. Veľmi sa mi páčil spánok, ale čo to mohlo znamenať?

Sníval som, že som stratil veľa váhy. Snívať, že som ráno na váhe, a namiesto mojich 58 kilogramov mi ukazujú 29 kilogramov. Vo sne som zažil trochu radosti, ale neskôr som si uvedomil, že nie je nič, čo by bolo šťastné, pretože teraz som anorexický.Veľmi vystrašený. Povedz mi, čo to znamená!

Spomínam na neho veľmi zle. Spomínam si, že bola taká tenká, tenká. Aj keď nemám sen snížiť váhu a nemyslím si na to. Už mám dobrú postavu ...

prosím, povedzte mi, že som snívala, že moja priateľka bola veľmi tenká a ona bola nejako divná, že nemohla sundat kapotu

muž sa k mne priblížil a povedal, že to tak nebude fungovať, bolo to nebezpečné. je čas schudnúť oo

Dnes, 7. novembra ráno, som snívala, že som sa pozrel do zrkadla a žalúdok som spal a riedil (bol som veľmi zdravý) a že som mal niečo ako mužský pohlavný orgán (ľúto)

Môj priateľ bol v mojom dome a povedal: "Prečo ste ešte nebrali váhu? A vo sne bola viac či menej tenká, hoci v živote je plnšia ako ja

ahoj, teraz som šťastná mama a ako normálna žena získala váhu po pôrode), teraz som sám o sebe často myslieť na to, ako chudem a uvediem svoje telo do poriadku!), najmä môj žalúdok! Dnes som sníval, že som bol tenký a veľmi spokojný s výsledkom!

Sníval som, že som bol veľmi tenký (v mojom živote som tučný). Pozerám sa na seba v zrkadle vo sne a vidím, že nie je brucho, veľmi tenké ruky (koža už visí). Pozerám sa na to všetko a som v šoku (raz som bol tenký).V zmesi chudnutí sny, ktoré idem do posilňovne, bežím na bežiacom páse. Pocit tohto snu stále prenasleduje. Prečo všetok tento sen?

dd snívala: pozrela sa do zrkadla, odmerala šaty. Zdvihla šaty a štíhle nohy boli štíhle a tiež štíhla.

ROZHODLI SA, ŽE som sa pozrel do Zrkadielka a vidím ženy žien a MÁM RÁD

Nepamätám si presne ten sen, ale tá epizóda, že som stratil váhu a nie, a ja som videl vážne váhu brucha

Som posadnutá stratou váhy a som sníval, že používam nejaký oblek a môžem ztratiť svoje telo a žalúdok a obdivujem sa a cítim šťastný.

ahoj Nepamätám si svoj sen úplne a presne, ale len som si pamätal, že som stál na stupniciach a videl som oveľa menšiu postavu moju váhu, ako v skutočnosti je. Čo to môže znamenať? Veľmi zriedkavo mám sny, ktoré si pamätám, najčastejšie si úplne nespomínam na svoj sen, ale len na pasáž z neho.

slnečný deň, sedím na ulici a rozprávam sa s niekým, nevidím jeho tvár a hovorí mi, že som stratil váhu, ale nie moc, mal som sen v dopoludňajších hodinách

Vitajte! Sníval som, že na plesu som bol veľmi tenký (pozeral som fotku z plesu,čo bolo pred dvoma rokmi)

Vo sne bolo po mne prenasledovanie a bolo to veľmi horúce a zakaždým, keď som sa skryl, všimol som si, že som stratil váhu

Môj priateľ od pondelka do utorka mal som sen veľmi štíhly a krásny. Aj keď som v živote celkom úplný. Čo to môže znamenať?

Predtým, ako som zaspal, premýšľal som o tom, ako rýchlo schudnúť! Som zaspal a ja som sníval, že som sa prebudil vo sne, prešiel k zrkadlu a videl som tenký. Bola som potešená, ale potom som sa prebudila (((

Sníval som, že mierim krásne oblečenie a je pre mňa veľká

Dostal som novú prácu .. zatiaľ čo proces adaptácie prebieha .. a vo sne som sníval, nepamätám si samotný sen, ale jedna fráza zo spánku mi nedáva mier ..- Sníval som, že nejaká žena, ktorá tvrdí, že ste s touto prácou Ak stratíte váhu o 10 kg! (Čo to bude, bude v novej práci nejaké problémy)?

Sníval som, že môj priateľ povedal, že je čas, aby som schudnúť. Čo to znamená?
Aj keď to zabezpečujem v živote.

Snívala som, že moja priateľka stratila svoju váhu (v skutočnosti bola trochu plná) a tiež som sa na ňu pozrel s túžbou schudnúť.

Sníval som, že som šiel do zrkadla, pozrel sa na seba, bol som nahý a tenký a mal som veľa pokrčenej kože, zdvihol som telo z jej tela a pokúsil sa pozrieť na koľko som stratil váhu

Stál som pred zrkadlom doma a obdivoval som, ako som stratil váhu a bol som šťastný, ale v žalúdku som mal jednu chybu, ktorá trochu klesla (keď ľudia prudko schudnú, žalúdok začne visieť) a ja som to hladil a povedal: "To sa čoskoro stane." prečo tento sen

Pozerám sa do zrkadla a moja tvár sa zmenšila, všeobecný myšlienkový mikrofón stratil váhu a to je dobré.
ale tvár nie je veľmi podobná mne, aj keď vyzerá pekne
nepamätala si ostatné

snívalo to oveľa tenšie, druhý deň za sebou. Včera mali problémy kvôli tomuto snu, všetci sa mi len zasekli

Sníval som, že som malý na nohách a veľmi sa mi to páčilo, pretože som dlho chcel schudnúť na nohách, spomínam si, že som stála a videl som s tenkými nohami a to ma robilo šťastným, veľmi šťastný.

My s kamarátom v telocvični sa rozhodla schudnúť, po krátkom čase drasticky prehralo pred každým

Nepamätám si to presne, ale tam som bol štíhlý a moja matka ma donútila jesť prášok. To je samozrejme veľmi zvláštne, ale stále. Myslím, že som sníval, že som malý kvôli tomu, že zajtra vezmem diétu.

ahoj Bol som tak rýchlo schudnúť vo sne, že som nemohol nájsť veci pre seba. Nájdem vec len vo veľkosti a je už veľká.

Videl som tenšiu a omladenú snachu. spýtal sa jej, ako bola taká tenká? Nevesta s odpoveďou sa usmiala

Niekde som sa obliekala, ale celé oblečenie bolo pre mňa veľké! V ŽIVOTE som veľmi plný 68-70 rozmerov odevov a bol mi vyhlásený, že bol znížený na 50-52 veľkosti.

Som sníval, že som bežal na štadióne asi 6 mesiacov každý deň ráno a večer som bol na strave na 2 hodiny a stratil váhu

Mal som sen, že som stratil váhu, tancoval pred malým počtom ľudí orientálnych tancov. A jedna žena mi posmešila.

Sníval som, že som bol veľmi tenký, že aj rebrá boli viditeľné, ale bola som šťastná
že som taký tenký, ale zároveň neverím tomu, čo vidím. aj keď v živote nie som tučný a nie veľmi tenký

Vo sne som bol v škole v mojej triede, náš bývalý spolužiak prišiel k nám, objal ma, vzal som si ruku a šli sme sa všetko rozprávať a potom ma zdvihol, alebo ho skôr hodil cez rameno a opäť povedal niečo a ako keby žartovne povedal, že potrebujem schudnúť a postaviť ma na nohy, potom sme šli na veľké schodisko a povedal som, že chcem ruky a on ma zdvihol a nesl ma po schodoch a opäť mi povedal, čo potrebujem schudnúť, aj keď vôbec nie som tučný

Sníval som, že ja a môj priateľ som šiel do svojho domu na nejakom aute, potom som sa pripojil k spoločnosti známych ľudí a tam jeden z chlapcov mi povedal, ako som stratil váhu a hezčí. Mluvili sme nejako. A potom si naozaj nepamätám, ako spať, pretože som si vzal selfie alebo niekto fotil.

Stojím pred zrkadlom a pozerám sa na seba. Odraz dáva štíhlu postavu, nie príliš tenkú. Mám rád, nemôžem tomu veriť. Zavolala som mojej sestry, ktorá hovorila, že som stratila váhu. Je šťastná. V skutočnosti som nadváhou.

Sníval som, že každý okolo mňa povedal, že schudnúť! Ale ja som nevenovala pozornosť nikomu, jedlo veľa jedlo

V poslednej dobe som sníval, že som mal priateľa a ja som stratil váhu, takže som nevenoval pozornosť a v deň od soboty do nedele som opäť mal sen, len iné okolnosti som bol tenký a mám priateľa, ale nie ten, ktorý o mne sníval v noci sú úplne iné, ale v reálnom živote nie som tenký a nemám priateľa

Ahoj Tatyana, dobre, dnes som mal tento sen doslova, som skutočne 57 kg, ale sníval som, že nejako som stratil váhu až do 45 kg

Snažil som sa, že môj manžel a ja ideme do dediny svojim rodičom v našom aute, ale na druhej strane,z opačného mesta ... pár kilometrov od obce, odbočíme vľavo (v rovnakom smere ako obec), ideme, na ceste uprostred poľa máme niekoľko korún, možno 3-4 svadobné páry, veľa ľudí, svadobné šaty, otec, my zastavíme sa, ideme von a my sa rozhodne ideme do kúpeľne ... Ukáže to byť bežné a musíme ísť do parnej miestnosti nahý ... Môj manžel berie všetko preč a išiel, aj ja, ale keď ideme do parnej miestnosti, potom nie je nahý ... Vidím svojho bratranca (dlho som sa nevidel) teta manželky a bratranec tehotná a oblečená (v skutočnosti je dcéra takmer rok stará), ona V tomto kúpeli funguje, vstupujem do nádhernej sady a začali ma chváliť a komplimenty porovnávali to, čo som bol nedávno ... A cítim svetlo v mojej osobnosti ... My sa umyjeme, paríme, začíname sa obliecť, pripraviť sa, začnem sa obliecť na každú bustu, Niekoľko z nich je na vrchole skrinky, snažím sa ich dostať, mrhaním sa svojho manžela, prečo ich vzal ... chodili von, všetci sedia v aute, podväzujem si podprsenku v kufríku a zatváram, ale prvýkrát sa nedá zatvoriť obrubník ... Všetko sa ukázalo, otvoril som zadné dvere si sadnúť, ale stojí prázdna detská izba sediaci na druhej strane sestry, na bratra spolujazdca, vedúceho môjho manžela, zabouchám dvere, nemám kam sedieť,všetci sa upokojujú. Manželia chodia von a hovoria, že som jazdila a jazdila ... Zobudím sa

Snívala som o švagre, ktorá sa stala veľmi tenkou a v nových šatách. Sen bol od štvrtka do piatku. Ja som jej vyplniť.

Moja malá sestra prišla z ulice, okamžite som si všimla, že má veľmi zlé nohy a ruky, boli ako zápasy, ale telo bolo plné, povedal som jej, že je čas ísť do nemocnice.

Videl som nohy a uvedomil som si, že som stratil váhu. Bojím sa, že mám rakovinu. Už si nepamätám.

Pracujem ako učiteľka. Mám študenta, ktorý je plachý sám seba. Je celkom úplná a neustále sa potupuje. Ale ja som sa s ňou nejako blížil, neustále pomáhal nájsť jej výhody. Verí mi najtajnejšie tajomstvá. Teraz je v lete a ešte dva mesiace som ju nevidel, ale dnes som snívala, že večer chodím cez mesto s mojim priateľom a ona prechádzala cestou v mojom smere, šťastná a usmievajúca sa. Pozerám sa na ňu a ona je taká krásna, veľmi tenká, v elegantnom obleku, na podpätkoch, so strihom ... no, pozdravila som ju a tiež privítala, bola veľmi šťastná. Čo to znamená?

ahoj Videl som sa vo sne veľmi tenký, prichytil som si rebrá, chrbticu.Ale ja som si to sám nevšimol, ale niekto mi povedal, nepamätám sa, kto. Môj sen ma vystrašil. Zároveň som skočil do vody z útesu do vodopádu. Voda bola čistá, ale veľmi studená. Bola som veľmi vystrašená.

Pozrel som sa do zrkadla a bol som rád, že som konečne stratil váhu, ale nemal som rád postavu a rozhodol som sa, že stále potrebujem pracovať

Sníval som, ako keby mi priateľ povedal, že som stratil váhu, ale v poslednej dobe sa snažím schudnúť

Tú noc som snívala o dvoch snoch: prvé bolo to, že som sa narodil a vyzeral starší ako detstvo o 4 roky, v tomto sne som mal vystúpenie na veľkej scéne, bol som spevák a na konci spánku zomrel môj príbuzný a na konci som, ale Nebol som dospelý, ale dieťa Druhý sen bol o tom, že som bol priateľom s mojimi idolmi, chodili sme s nimi, chodili sme nakupovať, všeobecne, čo robia naši kamaráti a my sme sa na konci spánku som sa zobudil, pozrel sa do zrkadla a uvedomil som si, že som stratil váhu.Môj oblečenie, v ktorom som spal takmer zavesený na mňa.To sú moje dva sny.

Snažil som sa od soboty do nedele, že som si vybudoval a nohavice mi dobre padnú, chcel som svojmu priateľovi pochváliť, že je to výsledok kúpeľnej návštevy. Bol som šťastný a obdivoval. Zažil som aj uvoľnenie.

Sedel som na stoličke proti nejakej žene, rozprávali sme sa s ňou o niečom, čo vedel ku mne, a pozrel som sa na seba v zrkadle a bol som prekvapený, že som stratil váhu, že som mala uhlové ramená, ale slabosť nebola taká, až kým anerexia, ale tenká v sne Povedal som takú frázu, že som bol normálny

Jeden spolužiak je v póloch veľmi tenký, ale nikde inde, zatiaľ čo váži 92 kilogramov a jej nohu možno pokryť jednou rukou

keď niekde odchádzala a nosila sukňu pred zrkadlom, bola prekvapená, že sukňa môže byť pripevnená k druhej slučke.

Sníval som o bývalej manželke, nemôžete ju nazývať tuk, ale nie je malá, je nadváha. Snažila som sa s ňou komunikovať a v tomto sne je štíhla. Čo to znamená?

Momentálne som chorý. A včera som mal sen, stratil som 2 kg a bol som veľmi šťastný. Čo to znamená?

Ahoj, sníval som, že som bol veľmi tučný a tučný, schovával som sa vo sne a šiel som na operáciu, urobili mi štíhlou rovnú krásu

Mal som sen, že moja matka stratila váhu. Nayavu sa teraz zaoberá stratou hmotnosti. Môžem zistiť, čo interpretuje tento sen. Dnes mal sen. Od piatku do soboty

Pozerám sa v zrkadle. Bolo to jasne červené.Ja sám som plný a sníval som, že som stratil váhu, ale nie toľko. Všimli si, že stratila váhu. A tak som bol rád, že som stratil váhu. Dokonca aj v tomto sne som videl novorodenca

Stojím v šatách a hladím svoje nové telo v páse a ja poviem krásne a potom nič, prebudil som sa, bolo to ako priechod

Ja sám som bol bzučiak, vo sne som videl, ako chodím a akoby som v zrkadle vidím, že som stratil váhu, asi 15 kilogramov, čo je pre to, povedz mi

Moja trieda a ja sme šli na niečo podobné motokrosu. Bežala som so svojou priateľkou. Potom sme mali bicykle, padol som, keď som sa dostal na váhy, stratil som váhu.

Snívala som, že som bola na masáž a povedali mi, že by som mal schudnúť. Podivný sen, pretože v skutočnom živote som štíhla, krásna postava, robím šport

Videl som svoju matku vo sne, rozprávajú sa s ňou, vyzerá dobre, ale potom si všimla jej tenšie ruky, pozrela som sa zo strany, bola veľmi tenká a bol som veľmi prekvapený, že sa pýtam, či jesť normálne Som teraz ďaleko, pracujem a starám sa o MMam a nechodím dobre do práce, kde som prišiel.

Mám 3 noci v rade snívať, že sa zobudím vo sne s tenkými nohami. Ale v skutočnosti mám plné nohy, prebudím sa vo sne, som doma a umývam sa vo vlastnom zrkadle

Dobrý deň, som sníval, že som stratil váhu a vo sne z toho som bol šťastný V živote som plný a snívam sa schudnúť

ahoj Snažil som sa, že najskôr moja rodina a ja ideme niekam. Spomínam si, ako sme stáli s lístkami na letisku. Ale nepamätám si let a tak ďalej. Ďalšia vec, ktorú si pamätám, je cirkus alebo koncert, ktorému som presne nerozumel. Moja rodina a ja sme sedeli na rôznych miestach, aj keď v živote to nikdy neurobíme. A stalo sa niečo zvláštne, išiel som do zákulisia a okamžite som stratil váhu. Spomínam si, ako som sa cítil dobre. Takisto som sa stretol s príbuzným, ktorý za 100 rokov nevidel. Spánok je naozaj veľmi dlhý. Je to veľmi ťažké tu všetko zapadnúť.

Snívam, že som veľa stratil váhu. Upozornil ma a cikáni ma varovali o niečom, čo súviselo s mojím manželom. Nepamätám si detaily. Ale určite sa o seba postaralo.

Som plná veľkosti tela, ale dnes som snívala, že som mal plochý žalúdok, mal som šaty na kože pevne?

Teraz som na strave a sníval o strate hmotnosti, dnes som mal sen, že som začal schudnúť, sen bol jasný a nálada v celom sne bola dobrá

Som sníval o priateľoch, ktoré som nepoužil pri záchrane toho, čo som bol zriedkavý, rozpovídal som si scho meni pasuє buti tenký)

Sníval som, že stojím pri zrkadle a pred mojimi očami som začal schudnúť (som sám som bol plný), ktorý sa otočil v blízkosti zrkadla a usmieval sa

ZZDRASTVUYTE! Sníval som, že som bol na váhe a váhy ukazujú 39 kg. Bol som v šoku a sen už skončil. Tam boli aj dievčatá, ja ich neviem

Prišiel som na univerzitu, pozrel som sa do zrkadla a videl som, že moja keltská kosť trčí, hovorím dievčatám, že som stratil váhu, pozerám pozornejšie, vidím modriny na tom istom mieste a potom aj rany a bojím sa

Som snívala, že sedím pri stole s kamarátmi, hovorili sme o niečom, potom sme šli niekam ísť, obložil som sako a ona bola pre mňa veľká a začala som hovoriť s kamarátmi, že som bola veľká bunda, stratila som váhu, otočila som sa a moja pozornosť bola priťahovaná tým, čo svetlý pes je ako Hachiko, že jedol z stola a potom si nepamätám

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/poxudet
 • http://www.tolstuh.net/k-chemu-snitsya-chto-pohudela
 • http://my-calend.ru/sonnik/pohudet
 • http://m-figura.ru/k-chemu-videt-vo-sne-sebya-poxudevshej.html
 • http://www.astromeridian.ru/sonnik/2/2023.html
 • http://felomena.com/sonnik/p/poxudet/
 • http://sonnikonline.club/drugoe/k-chemu-snitsya-pohudet.html
[/ zbalenie]

Sledujte video: Marcell-Tenkej viedol

Zanechajte Svoj Komentár