Čo snívajú Shards?

Sklo vo sne zosobňuje nejakú bariéru, vašu ochranu proti niečomu a rozbité sklo má tiež skôr pozitívny význam.

Napríklad moderná snová kniha fragmentov zaobchádza ako s vašou ochranou pred negatívom, môžete od seba vziať nejaké intriky nepriateľov a machinácie zlých síl.

Okuliare vo sne môžu byť iné:

 • Transparentné a čisté symbolizujú váš jednoduchý a jasný vzťah k svetu v okolí.
 • Blatné, tmavé a matné sklo odráža vaše skúsenosti a niektoré nepochopiteľné momenty v živote.
 • Skreslené sklo ukazuje, že si niečo niečo všimnete, že len potrebujete vidieť. Ak niekto konkrétne zničil sklo, znamená to, že niekto chce zabrániť vám, ale nemali by ste ho nechať robiť.
 • Sklo v chraptenu so snehovými vzormi predurčuje stretnutie s láskou celého vášho života.
 • Farebné fragmenty naznačujú rozptýlenie vašich plánov, mnohé ciele a snahy. Pokúste sa zamerať na niečo konkrétne.

Vaše akcie

 • Pozreli sme sa na fragmenty.
 • Zotreli ich z prachu.
 • Náhodne alebo úmyselne porazený.
 • Zozbierané fragmenty.

Na otázku: "Čo snívajú o úlomkoch?" Nie je možné určite odpovedať. Najčastejšie takéto sny majú dvojaký význam.Zvyčajne fragmenty poukazujú na vašu túžbu nájsť slobodu, aby ste sa zbavili závesov sveta okolo vás.

Ale aj tento sen môže varovať, že nie je potrebné zbaviť sa všetkého vo vašom živote. Niečo sa musí zachrániť a ak je to možné, vynásobiť.

Ak vidíte ostré úlomky pod nohami, buďte opatrní pri výbere riešení. Ak sú zároveň vaše nohy bosé, mali by sa úplne opustiť nadchádzajúce plány, vybrať iné kroky na dosiahnutie požadovaného cieľa.

"Pre šťastie"

Rozbité sklo vo sne, dosť zvláštne, najčastejšie má priaznivé hodnoty. Predtým sa pomocou skla, poškodenia a zlého oka vyvolalo a rozbitím skla vo sne znamená zachrániť sa od zlého vplyvu v skutočnosti, zničiť intriky oponentov, zachrániť sa pred bezprostredným nebezpečenstvom.

 • Ak vo sne vyrežete pohár, potom to znamená rýchle manželstvo a rodinnú idylu.
 • Ak ste snívali, ako ste zlomili okno a vystúpili, potom v blízkej budúcnosti čakajte na splnenie vašej obľúbenej túžby.
 • Malé triesky svedčia o potrebe zlepšenia zdravia, možno v tejto oblasti existujú malé problémy, musíte sa pokúsiť správne jesť a zapojiť sa aspoň do minimálnej fyzickej aktivity.
 • Brilantné črepy vždy mali v reálnom živote bezpečnú hodnotu pre snovateľa, sľubovali nekonečné šťastie a obrovské šťastie.
 • Ak uvidíte niekoho, kto rozbije sklo, znamená to, že v blízkej budúcnosti zistíte, kto vám bránil v tom, aby ste vykonali svoje plány, odhalíte povahu svojho nepriateľa.

Nezvyčajné sny

Tam sú časté sny, v ktorých sú fragmenty v ústach snítača. Ak sa vo svojich snoch vidíte hovoriť s úlomkami v ústach, potom je to znamenie, že máte pocit, že niekedy rozdeľujete slová a niekedy aj iných. Pokúste sa premýšľať každým slovom, nerozlučujte sa s blízkymi ľuďmi, keď máte zlú náladu, urážlivé slová ich môžu zle poškodiť.

Tiež rozbité okuliare v ústach vo sne majú tendenciu varovať pred možnými zdravotnými problémami. Venujte pozornosť životnému štýlu, zdraviu zubov a vnútorným orgánom. Možno by ste sa mali vzdať zlých návykov, navštíviť lekára alebo len ísť do sanatória na trochu odpočinku.

Ak sa okuliare vo sne ukázali, že sú úprimne vo vašich ústach, potom je to znamenie, že sa ubližujete svojim vlastným strachom a skúsenostiam.Uľahčite život a potom môžete vyriešiť všetky vaše problémy.

Ak uvidíte úlomky nielen v ústach, ale aj na celom tele, ak sa siahajú do kože a vytvárajú rany, nemali by ste sa báť, to sú len ozveny vašich predchádzajúcich trestných činov. Možno sa budú cítiť, ale ak ich budete považovať za zvyšky minulosti, nebudú vám vôbec prinášať žiadne problémy.

Veľmi často fragmenty našich snov symbolizujú minulosť a ukazujú, že musíme žiť v súčasnosti. Zabudnite na všetky zranené pocity a pocity, pusťte všetky ťažkosti a vedzte, že na vás čakajú len tie najlepšie! Autor: Ekaterina Kondrashina

A najdôležitejšie rady

Ak chcete radi poradiť a pomôcť iným ženám, preštudujte tréning s Irinou Udilovou zadarmo, učte sa najobľúbenejšie povolanie a začnite dostávať od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Voľný výcvik tréningu od začiatku: Získajte od 30 do 150 tisíc rubľov!
 • > "target =" _ blank "> 55 najlepších lekcií a kníh o šťastí a úspechu (sťahovanie ako darček)"

Dream Miller a Danilova

Sen o rozbité sklo alebo zrkadlo

Tieto zdroje sú dojem medzi spievajúcimi. Každý z nich považuje takéto vízie o fragmentoch za nezvyčajné. Môžete si vybrať predpoveď, ktorá je pre vás to pravé.

Dream Miller

Ak chcete vidieť vo sne, ako kus skla prilepený do vášho tela - budete trpieť naštvaním od najstarších ľudí, Bude to asi a bez. Nepriatelia vás tiež nezbavia vašej pozornosti a nespájajú sa s útokmi príbuzných.

Sny, v ktorej sa vidíte ako hosť a skleněný kúsok je náhodou vrazený do nohy - vo všeobecnosti negatívny. Budete musieť komunikovať s nepríjemnými ľuďmi. Možno vám prídu nezvaní a nepríjemní hostia, alebo sami vstúpite do spoločnosti, kde ľudia, ktorí tam budú prítomní, spôsobia, že máte negatívne emócie.

Všeobecne platí, že sen o rozbitých zrkadlách alebo inom sklenenom povrchu naznačuje, že vaša situácia sa časom zhorší. K tomu dôjde v dôsledku toho, že ste ohľadom malých problémov pohŕdli a frivolní.

Dream Dream Danilova

Podľa tejto snovovej knihy, trosky, ak je to zlomené zrkadlo, sľubujú spiacemu človeku, ktorý dostáva správy, ktoré budú nepríjemné alebo dokonca smutné.

Zozbierajte úlomky a náhodne odrežte ruku - padajte do nepokoja vplyvného človeka. Bude schopný pekne pokaziť váš obchod a povesť. Po takejto vízii stojí za to byť vo všetkom mimoriadne opatrný.

Snové črepy z jedál

Interpretácia iných snov

Existuje množstvo snov knih, ktoré dávajú docela zaujímavé predpovede o tom, ktoré fragmenty sa môžu objaviť vo sne.

 • Jesenná kniha o zrkadlovom zrkadle sa považuje za koniec úspešného obdobia vášho života. Rozpuknutia a hádky čoskoro začnú vo vašom rodinnom živote.
 • Kniha jarných snov predpovedá zhoršenie zdravia človekovi, ktorý spozoroval fragmenty z rozbitého zrkadla.
 • Snežíci mesiac predpovedá pozitívne zmeny v živote spevkára, ak v sne vidí črepy zlomených jedál. Predpokladá sa, že všetky zármutky čoskoro opustí snovateľa, jeho zdravie sa zotaví a jeho finančná situácia sa zlepší.
 • Islámská kniha snov dokonca považuje taký podivný sen, v ktorom vidíte, že hviezda padá a potom pozoruje jej fragmenty. Tento sen je pozitívny, znamená to, že všetky machinácie vašich nepriateľov budú márne. A vo všeobecnosti ľudia, ktorí si želajú zlo, zmiznú z vášho prostredia.

Podrobnosti o sne

Je dobré, keď sa po prebudení dokážete presne zapamätať, o ktorom fragmente ste snívali, a kniha snov vám povie, čo váš sen znamená:

Sen o rozbité zrkadlo

 • zlomené zuby sú problémy, ktoré budú spojené s najbližšími ľuďmi
 • rozbité zrkadlo - nepríjemné rozhovory, klepy, klepy, budú vedené v blízkosti snítača,
 • piť vodu s kúskami ľad-krku ochorenia na vás čaká,
 • vytiahnite kúsky skla z tela - zbavte sa starostí a problémov,
 • rozdrviť triesku do prachu - pokúšate sa vyriešiť staré činy, odpustiť ľuďom, že vám spôsobili zlo,
 • lepidlo črepy z riadu - skryjete márne nádeje, nie sú určené na splnenie,
 • fragment okienka alebo lustra - bohužiaľ, nevidíte, čo sa deje pod nosom, vnímaš situáciu nesprávne.

Je tiež dôležité, aby ste nakoniec urobili fragmenty. Sen je považovaný za pozitívne, v ktorom ste zametli podlahu metlou. To znamená, že budete mať úspech. Vyčistený dom bol váš - vy sa vám podarí sám, a keď sa čistenie uskutočnilo v podivnej miestnosti, mali by ste pracovať ako tím.

V knihe Lunar Dream Book môžete dokonca nájsť interpretáciu, čo môže snívať o zhromažďovaní všetkých fragmentov na pláži. Táto vízia naznačuje, že snívajúci bude úspešný bez toho, aby vyvinul osobitné úsilie.

Sny o zrkadle, ktoré sa pretrhlo vo vašich rukách, naznačujú, že stratíte svoj sen, ktorý ste dlho pracovali na dosiahnutí.

Sny, ktoré si nemožno zapamätať ...

Spomienka na to, čo snívalo, je pre mnohých luxusom. Čoraz častejšie vyskakujeme z postele pod zvukom budíka a pamätajúc si, že sme snívali pred piatimi minútami, je už problém. Je dobré, ak sa v pamäti objaví aj malý fragment senu. Knihy snov ľahko zvládnu aj malé množstvo informácií, pričom poskytujú presné interpretácie. Takže, čo očakávať, keby fragmenty snívali:

 • Zubné - problémy s blízkymi.
 • Zrkadlá - na klepy a podvody.
 • Odstránenie z tela - zbaviť sa problémov.
 • Vyčistite ich - k víťazstvám a cieľom.
 • Sklopil ste sklo na malé kúsky - pokúšate sa zabudnúť na staré skľúčenosti.
 • Pite vodu s kúskami ľadu - na chorobu hrdla.

Čo vyvoláva Millerovu snovú knihu

Ak snívate o tom, ako je telo prepichnuté stovkami malých fragmentov, potom sa stanete predmetom zosmiešňovania. A ak ste snívali, že ste kráčali bosí a vystupovali sterilo z pohára, potom v skutočnosti narazíte na osobu, ktorej schôdzka nevedie dobre.

"Zuby" problémy, ako odraz konfliktu

Mal sen, aby videl zlomený zub? Veľmi zlé znamenie. Všetky vízie, v ktorých narazíte na poškodenie zuba, sľubujú problémy s blízkymi.

Snažil som sa, že vypadol zlomok zuba bez krvi - do hádky s priateľom. Zub v ústach je pichnutý, krváca a prakticky vypadáva - konflikt s vaším krvným príbuzným je zaručený. Ale vyplieniť molár, ktorý sa rozpadol v ústach, je znakom poslednej prestávky, východná kniha snov trpí svojou interpretáciou spánku.

Fragmentová rana alebo starostlivosť o zdravie a česť

Je možné odporučiť zachovanie neutrality v konflikte tým, ktorí v spánku videli fragmenty roztrhanej škrupiny. A ak sa snívač dostal pod dažď úlomkov a bol poškodený na tvári, znamená to, že ho niekto žiarli.

Snímaný kus granátu v nohe symbolizuje akýsi "footboard", ktorý môžu pretekári nahradiť. Obličejová rana znamená nesprávne interpretácie, ktoré padnú na osobu. Ale fragment v hrudníku je symbolom ochorenia srdca, a to ako úplne klinického a spôsobeného láskou. Vytiahnite fragment - aby ste sa zbavili skúseností.

Rozbité sklo ako symbol obtiažnosti

Zbierajte fragmenty zlomeného zrkadla vo sne a rozrezať sa, je to znamenie veľkých ťažkostí, prorokuje romská snovová kniha. Zhromažďovanie akýchkoľvek fragmentov vo všeobecnosti a ich držanie vo vašich rukách je už znakom problémov, ale rozbité zrkadlo je najbezpečnejším upozornením. Nezanedbajte ich!

Trosky rozbitého okna alebo lustra sú ťažkosti so skutočným vnímaním niečoho. Vyzeráš, ale nevidíš - to je sen pastora Lofa interpretuje tento sen. Zlomené nádoby symbolizujú domáce ťažkosti. Zbierajte rozbité pokrmy a snažte sa lepiť - znamenie márnych nádejí. Ale poraziť fľašu vo sne - na kocovinu.

Čistenie následkov - znamenie víťazstva a úspechu

Zmáčanie podlahy, oslobodenie od rozbitého skla je symbolom víťazstva. Sny, že musíte zamiesť svoj dom? Budete mať možnosť uspieť sami. Zametanie v cudzom dome - tímová práca prinesie úspech, predpovedá Moderný sen kniha.

Ale kniha Lunárny sen, ktorá vysvetľuje, prečo čistenie pláží skla sníva, hovorí, že môžete dosiahnuť úspech bez veľkého úsilia.

Čo znamenajú sny?

Snívať fragmenty škrupín a iných munície predznamenajú zlyhanie v podnikateľskej sfére.Byť zranený trblietkou z výbuchu predpovedá, že tvoji imaginárni priatelia budú používať tvoju dôveru a zneužívať ju pre svoj vlastný zisk.

Ak chcete byť zranení pokojnými úlomkami, to znamená, povedzte, rozstrihnite sa sklom alebo narazte do iných ostrých úlomkov - takýto sen znamená, že budete naplnení svojimi kvízmi a poznámkami vyberavých domácností. Fragmenty zlomeného zrkadla predvedú smutné správy o tragických udalostiach.

Sníva o Shards

Ak ste zbierali fragmenty vo sne, sen vysvetľuje, že žijete v minulosti. Ale čas sa nevráti, žiť v prítomnosti!

Najdôležitejšia vec v sne nie je rozrezať pomocou triesok. Predstavte si, že starostlivo vyhodíte úlomky. Ak dôjde k náhlemu prerušeniu, roztiahnite ju zázračnou masťou, aby ste rýchlo vystrihli rez.

Čo to znamená v snových čiarach

Symbolizujte dôsledky akéhokoľvek škandálu alebo konfliktu.

Čím sú ostrejšie, tým horšie sú následky.

Trosky riadu: je to znamenie hádky s príbuznými alebo priateľmi. Zdá sa, že v skutočnosti by ste sa mali lepšie zdržať konfrontácie alebo hľadať spôsoby, ako zosúladiť nejaký druh hádky, kým veci príliš neprídu.

Útočiť na náhodný črep: znamenie, že niektoré staré odporné bolestne vás môže pripomínať.

Hodnota snov Shards

Ak je vo sne nejaký fragment uviazol do tela, v skutočnosti členovia rodiny alebo závistiví protivníci vás obťažujú a naštve.

Nakolot noha v niečom inom dome - hostiť alebo navštíviť mimoriadne nepríjemných ľudí.

Okrem toho môže tento sen znamenať zhoršenie záležitostí z dôvodu ich zanedbania.

Ak chcete vidieť kúsky rozbitých jedál - vychutnajte si spoľahlivosť svojho rodinného života, pravú lásku.

Dream podkrovie

Ak chcete vedieť, aké sú sny z rozbitého skla, mali by ste sa pozrieť do tohto tlmočníka. Tu je to, čo hovorí:

 • Musela ich zobrať z podlahy? To znamená, že osoba je na správnej ceste v živote. Nebojte sa ťažkostí a zmien - prinesú len šťastie.
 • Bol to snílek, ktorý držal v ruke črep? Toto hovorí o jeho naivnom pohľade na život. Ľudia používajú svoju jednoduchosť a dôveru, a to nebude končiť nič dobrým.
 • Vo videní sa fragmenty nejako dostali do úst človeka? Táto vízia predvída mnohé ťažkosti v budúcnosti. Rozdiely v práci, nedostatok porozumenia v rodine, nesúrodosť vo vzťahoch.
 • Aké sú sny rozbitého skla na podlahe? Verí tomu slzám.Je pravdepodobné, že senzačné rodinné vzťahy budú testované.

Hlavná vec je, že tieto by nemali byť zrkadlové fragmenty. Pretože takáto vízia zvyčajne sľubuje zradu a podvod.

Dream a Dmitri a nádej zima

Podľa tohto tlmočníka fragmenty symbolizujú následky konfliktu alebo škandálu. Čím ostrejšie sú, tým závažnejšie budú problémy.

Tiež vízia, v ktorej spací stroj spatřil kusy riadu, nevedie dobre. Zvyčajne je snom hádať sa s priateľmi alebo príbuznými. Odporúča sa vynaložiť všetko úsilie na to, aby sa zabránilo konfrontácii. Alebo by ste sa mali pokúsiť hľadať spôsoby, ako zosúladiť hádku. V opačnom prípade to bude príliš ďaleko.

Je tiež potrebné vedieť o tom, čo sníva o rozbité sklo v nohe. Tento sen - znamenie, že čoskoro nejaká dlhotrvajúca udalosť alebo odpor bude bolestne pripomínať snovačovi seba samého.

Každý, kto chce vedieť, čo sníva o rozbitých sklách, stojí za to, aby sa tento tlmočník pozrel. Freudova snovová kniha uvádza, že táto vízia symbolizuje krehkosť vzťahov medzi partnermi a ich náchylnosť na vonkajší vplyv.

Ak človek sníval o tom, ako jeho priateľka náhodou zlomila pohár, mali by ste byť opatrní.Toto ohrozuje náhody a spontánne hádky.

Bolo vidieť, že milovaný človek náhodou ublížil na kobylke? Je to choroba. Tiež tento sen môže naznačovať, že osoba, ktorá investuje do vzťahu, nie je taká aktívna ako druhá polovica. A ona ju bolí.

Chlapík sníval, ako jeho priateľka úmyselne zlomila pohár do kúskov? Toto je zrada a zrada. Ak to dievča snívalo, potom je načase, aby začala svoj osobný život. Táto vízia hovorí, že je uviaznutá v jej samote a zabíja ju zvnútra.

Tlmočník Miller

Táto kniha tiež detailne rozpráva o tom, čo sníva o rozbitnom skle. Predpokladá sa, že to sľubuje zlomyseľné udalosti v skutočnosti.

Ak ste snívali o tom, ako prenikajú telo - mali by ste očakávať veľké množstvo výčitkov od blízkych ľudí a nepriateľov.

Človek na výhľade bol na návšteve a vystúpil na trosky? To sľubuje komunikáciu s nepríjemnou osobou. Tiež tento sen môže naznačovať, že je čas ísť na ich podnikanie, vyčleniť na neskoršie, ak je zámer dosiahnuť výsledky.

Stojí za to vedieť a čo sny o rozbité sklo v ústach.Takáto nepríjemná vízia sľubuje počítanie, že človek bude musieť trpieť za slová, ktoré hovoril, alebo za spáchané činy. Ak sa na ňom nenachádza nič zlého, spánok môže predvídať hmotné ťažkosti.

Dream Vanga

Mali by sa tiež prečítať interpretácie ponúkané týmto tlmočníkom.

Napríklad, prečo sa sníva o sklenených úlomkoch? Vysvetlenie snov hovorí, že toto je varovanie pred budúcimi ťažkosťami a problémami. Budú malé, ale proces zavádzania plánov sa bude môcť spomaliť. Odporúča sa varovať možné prekážky v čase. V opačnom prípade budete musieť neskôr rozptýliť ich.

Ak boli fragmenty zrkadla, hodnota je ešte horšia. Takýto sen svedčí o tom, ako sa v živote objaví celý rad problémov, ktoré zničia všetko, na čom človek dlho pracuje. Odporúčame opustiť výlety a dôležité transakcie naplánované na blízku budúcnosť, inak môžete zlyhať.

Ale fragmenty pokrmov sú považované za dobré znamenie. Hovorí sa, že budú prechádzať všetky problémy bez toho, aby ovplyvňovali buď snítajúceho, alebo jeho blízkych.

Francúzska kniha snov

Stojí tiež za pohľad.Hore sa hovorilo o tom, čo sny zbierajú fragmenty rozbitého skla - ale čo keby to boli časti škrupín a iných výbušných zbraní?

Bohužiaľ táto vízia sľubuje úplný kolaps podnikateľskej sféry. A ak bol takýto fragment tiež zranený, stojí za to byť pripravený na zradu. Niekto z jeho rodiny bude fiktívnym priateľom a zradí, s dôverou vo svoje ciele.

Fragmenty zlomeného zrkadla zase sľubujú smutné správy o tragických udalostiach.

Ale je tu dobrá interpretácia. Takže napríklad, ak človek videl fragmenty starého objektu - môžete sa radovať. To sľubuje, že snímač nadobudne nejaký zaujímavý koníček, ktorý dokonca začne prinášať zisk.

Iné výklady

Stále existujú niektoré interpretácie, o ktorých sa predtým neuviedlo. Tu sú tie najzaujímavejšie:

 • Vedel človek, že do neho vrazil šrapnel? To je naštrbenie zo strany druhej polovice.
 • Sámovník sám zlomil niekoľko sklenených bariér do tisícov malých úlomkov? Takáto vízia sľubuje vznik príležitosti na splnenie tajnej túžby.
 • Jediný ostrý fragment predznamenáva vznik nezhody medzi blízkymi.Dôvodom budú rozporuplné a rozdielne názory.
 • Čarodejnica si vyrazila nohu, ale nekladila ju? Toto je postupné zhoršovanie záležitostí rojovateľa, ktoré vedie k jeho odporu voči nim.
 • Muž sa pokúsil zbierať rozbité sklo vo sne? Takáto vízia sľubuje riziko a zdravotné problémy. Možno sa človek pokúsi obnoviť to, čo bolo predtým stratený.
 • Drží veľký kúsok zrkadla v ruke a pozrel sa do neho? Naneštastie, ale tento sen by mal byť vnímaný ako predchodca veľkého šťastia.
 • Bolo možné odstrániť úlomky z podlahy a zamaskovať? Ak sa to stalo v jeho vlastnom dome, znamená to, že v skutočnosti bude človek úspešný sám. Čistil dom? To naznačuje, že úspech prinesie tímovú prácu.
 • Vo sne museli zbierať rozbité pokrmy a snažiť sa ich lepiť dohromady? Táto vízia je považovaná za znak márnych nádejí.
 • Muž vo svojom sne akusticky zlomil fľašu? Je to veľa zábavy a silnej kocoviny.

Všeobecne platí, že vízia, v ktorej sú fragmenty prítomné, môže byť predchodcom mnohých rôznych udalostí. Preto sa snažíme interpretovať sen, je potrebné zohľadniť všetky detaily. Práve od nich závisí význam videnia.

Šikovnosť a hodnota snov

Videný nepríjemný sen varuje pred problémami: deprivácia, neúspešné cesty, zmiernenie. Pokojné obrázky poukazujú na rýchly úspech a potrebu prejsť na rozhodujúce kroky. Význam spánku sa realizuje v nadchádzajúcom štvrtok alebo piatok.

Sen je zvyčajne živý a nezabudnuteľný. Iba príjemné sny sú informatívne: sú považované za dobré znamenie pre speváka. Nočné mory sú bezvýznamné.

Tento sen hovorí o nových zmenách udalostí, ktoré sa čoskoro objavia. Označuje sféry života a otázky, ktoré je potrebné riešiť v blízkej budúcnosti. Sny na rastúcom mesiaci sú prorocké.

Videný sen zriedka sľubuje zlé. Táto noc sú sny väčšinou príjemné udalosti, ktoré sa čiastočne splnia. Sen, ktorého význam súvisí s financiami, sľubuje úspešné nákupy a obohacovanie.

Bezcenné fragmenty

Takýto luxus ako celá vízia, podobne ako mini-film, padá extrémne zriedka. Spravidla ráno môžeme zotaviť len pár fragmentov spánku. Ale na tom nezáleží, dokonca aj s takými malými pasážmi môžete získať zaujímavú a správnu predpoveď pomocou snovovej knihy.

Takže ak ste snívali o rozbitých zuboch, počkajte na skutočné problémy s príbuznými a priateľmi.Fragmenty zrkadla vo sne - symbol pomluvy, klepy, podvod. Vybrali ste ich niekedy z vášho tela? To je dobré znamenie, ktoré predpovedá rýchle oslobodenie od nepriateľstva a iných ťažkostí.

Odstránenie fragmentov vo sne, v skutočnosti jasne sledujete svoj cieľ, vedieť ako milovať vyhrať.

Ak sa to stalo v ospalom stave, aby ste videli, že otriasate sklom do najmenších ostrých kúskov, potom v skutočnosti ste pripravení odpustiť páchateľov, aby ste sa s nimi vyrovnali. Ale piť vodu s ľadom vo sne príde k niekomu, kto sa skutočne chystá do postele kvôli bolesti v krku.

Miller varuje

Rozbité sklo, videné vo sne zo strany, alebo rozbiť sklenú stenu Miller považuje odstránenie prekážok na ceste k dosiahnutiu cieľa.

Podľa Millerovho tlmočníka bol pocit, že veľa síl malých fragmentov priliehalo do jeho tela, bolo predzvesťou posmechu a výsmechom, že spánok musí vydržať od druhých.

Vo sne, položiť holú nohu na ostrý kúsok skla - aby sa stíhal so zlým, škodlivým charakterom, prinášajúcim nejaké problémy a rozmaznávanie nálady.

Zubné nočné mory

Sny o odtrhnutom zubnom kuse? Toto je zlé znamenie a predpovedá rôzne nešťastia s príbuznými.
Vo sne zlyhal zubný fragment bez krvi? Tento príbeh predchádza hádka s priateľom. Ale ak sa vo sne sa zub rozpadne a krváca, prídu konflikty s krvnými príbuznými.
Podľa východnej snov knihy, pľuvať úplne zničený zub - na úplné prerušenie vzťahov s niekým z vnútorného kruhu.

Strelné šľapky

Nepodľahlite sa provokáciám a nezapojujte sa do sporu iných ľudí, zostávajte neutrálne - to je to, o čom sa vyskytli škrupiny škrupín. Keď ste v nočnom sne ste boli obeťou škrupiny a fragmenty zranili vašu tvár, viete, v skutočnosti ste sa stali terčom pre závistlivých ľudí.

Malé kúsky explodovaného granátu sľubujú vo sne o machináciách konkurentov. A ak sa dostanú do tváre, zlomyseľní kritici diskutujú o spánku. Roztrieštenosť vo sne je príznakom bolesti. Ale kardiológia je v tomto prípade bezmocná, lebo dôvodom je láskavosť, vášeň. Vedeli ste vytiahnuť fragment z hrudnej kosti vo vašom sne? Čoskoro zabudnite na tento koníček.

Rozbité sklo

Zhromaždené vo sne rozbité sklo a rez? Podľa romskej knihy snov predpokladá táto vízia veľké problémy. Ale skutočné nešťastie, tragédie môžu čakať na toho, kto v sne vidí úlomky zrkadla a dotkol sa ich rukami.

Aké sú sny rozbitého skla? Ak by to boli fragmenty okenného skla alebo lustra, potom je to znamenie, že v očiach spiaceho človeka sú "okuliare". Je načase vziať ich a neváhajte sa pozrieť na realitu, odporúčame knihu snáh pastora Lofy. Porazte riad pri spaní? Potom sa pripravte na testovanie drsných domácich testov. Ak ste sa pokúsili lepiť šálku alebo tanier, ktorý sa rozptýlil na časti, potom majte na pamäti, že vaše sny a nádeje sú v skutočnosti iluzórne a je nepravdepodobné, že sa splnia.

Ale tí, ktorí búchali fľaše vo svojich snoch, sa musia pripraviť na ťažkú ​​rannú kocovinu.

Smerom k úspechu

Ten, kto strčil fragmenty v polnočnej fantázmagoria, môže byť v skutočnosti nazývaný víťazom. Máš pohľad na čistenie rozbitého skla vo svojom dome? Potom ste silná osobnosť, schopná dosiahnuť veľa sami. A ak zametnete podlahu do bytu niekoho iného, ​​práca v skupine rovnako zmýšľajúcich ľudí vám prinesie úspech, naznačuje to Moderný sen.

Očistené v džbáni pláží zo sklenených kúskov? Potom bude Mesiacový sen potešený a vysvetľuje, že toto vízie zaručuje úspech a prosperitu bez veľkého úsilia zo strany spánku.

[zbalenie názvu = "Zdroje:" active = "false"]
 • http://www.grc-eka.ru/sonnik/k-chemu-snyatsya-oskolki.html
 • http://sonnikonline.club/predmety/k-chemu-snyatsya-oskolki.html
 • http://sonnik-enigma.ru/sonnik/oskolki
 • http://www.sunhome.ru/dreams/oskolki
 • http://fb.ru/article/389019/k-chemu-snyatsya-oskolki-stekla-znachenie-i-tolkovanie-snovideniya
 • http://my-calend.ru/sonnik/oskolki
 • http://www.i-sonnik.ru/oskolki/
[/ zbalenie]

Sledujte video: RabieS - Bikurultay 2017 Koncert () + NOVÉ PIESKY

Zanechajte Svoj Komentár